Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#901) onkelz válasza Kvelstadt (#900) üzenetére


onkelz
aktív tag

Egy mentés file van, játékon belül pedig nem engedi ps5ön.

(#902) Kvelstadt válasza onkelz (#901) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Majd megnézem hogy van ez ha hazaértem. De amúgy miért akarsz karaktert törölni?

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#903) Kvelstadt válasza onkelz (#901) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Nemhogy nemengedi hanem opció sincs rá. Loadnál csak load van. Régen ott voltak opciók hogy melyik gomb mit csinál.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#904) onkelz


onkelz
aktív tag

Csak addig motoszkált a kisördög, hogy nem csaptam le az elején a Vanguardot, hogy elkezdtem újra a játékot :).

Törölni azért akartam volna csak, mert próbaképpen csináltam pár karit, de feleslegessé vált.

A Lords Pathnél most megpihenek a Tower Knight előtt azt hiszem, elég nagydarab mamlasznak tűnik.


(#905) Kvelstadt válasza onkelz (#904) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Nem is muszály most arra menned de még ha sorba us mész akkor is jobb ha úgy mész hogy első pályák minden világban majd másodikok és így.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#906) onkelz


onkelz
aktív tag

Igen, ezt akartam is kérdezni-mondani, hogy van e valami ajánlott sorrend, hogy mikor melyik világba megyek.Ezek majd összeérnek valahol egy összefüggő térképpé, vagy ez itt hogy van? :)

(#907) Frod válasza onkelz (#906) üzenetére


Frod
addikt

Nem érnek össze, mert itt még minden egyes Archstone egy külön területre visz. Az egyes Archstone-ok "érnek csak össze".
A sorrend teljesen rád van bízva, az elején én így mentem: 1-1, 2-1, 1-2, 2-2... és itt már volt annyira erős a karakter, hogy váltogatások helyett következőnek egyben a 3. világ, majd 4. és 5.

Do you see the white shadow?

(#908) onkelz


onkelz
aktív tag

Köszi a segítséget :)

(#909) onkelz


onkelz
aktív tag

Ahogy megyek Tower Knighthoz van itt az a rusnya piros sárkány, le lehet gyilkolászni most még az elején vagy hagyjam későbbre, amíg megerősödöm?

(#910) Frod válasza onkelz (#909) üzenetére


Frod
addikt

Várd meg pont míg fúj egyet, simán át lehet rohanni közte.
De akár nekimehetsz mágiával, íjjal (attól függ mid van), de elég hosszas meló, én is a végére hagyom.

Do you see the white shadow?

(#911) Kvelstadt válasza onkelz (#909) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Le lehet nyilazni egyok bástyáról. Körönként egy lövés. Eltart egy darabig de biztonságos mert a bástyálat nem fújja.

Amúgy nekem van egy útvonalam de az 2.dologra megy ki. Az egyik hogy3as világban a csápis fejüeket meggátoljam a varázslásba, a másik hogy az 5.világba tudjak mozogni és gurulni a mocsárban is.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#912) onkelz


onkelz
aktív tag

Hagyom egyelőre a bánatba a Tower Knightot, átmentem a negyedik világba farmolni, hogy egy kicsit megerősödjek :)

(#913) onkelz


onkelz
aktív tag

Tower Knight, a pók és a vörös sárkány letudva.Visszamentem a kék sárkányhoz, lövöldöztem nyíllal, de meg sem moccant.Tower Knight után pedig nem tudok tovább menni, mert köd van az ajtó előtt.Át kéne mennem egy másik világba?

(#914) Aciduzzu válasza onkelz (#913) üzenetére


Aciduzzu
aktív tag

Ott még egy ideig nem is fogsz tudni bemenni.

Irány másik világ.

LG OLED65C9 I PlayStation 5 I PlayStation VR I Xbox Series X I Astro A50

(#915) Frod válasza onkelz (#913) üzenetére


Frod
addikt

A Tower Knight utáni ajtón csak akkor fogsz tudni bemenni, ha valamelyik másik világnak a fő boss-át megölöd. Én amikor itt tartottam ahol te, akkor a pók után mentem végig azon a világon.

Do you see the white shadow?

(#916) onkelz


onkelz
aktív tag

Köszi a tippeket, megyek a kettes világba :)

(#917) F-ECT$


F-ECT$
titán

A mentés hogy működik ebben a játékban? Eddig még csak a Nexusból léptem ki (Exit & Save), de mi van akkor ha a pálya közepén mentek, betöltéskor onnan tudom folytatni, vagy resetelődik ilyenkor az adott pályarész?

Dive ever, work never.

(#918) onkelz


onkelz
aktív tag

Menteni nem tudsz, onnan folytatja ahol kiléptél.

Nekem egy olyan kérdésem lenne, hogy, ha egy világban már nincs boss, akkor a pure white tendency - ha addig nem jött össze - már csak NG+?

(#919) F-ECT$ válasza onkelz (#918) üzenetére


F-ECT$
titán

Köszi, (bár végülis mentesz a kilépéskor).

Közben itt visszaolvasgatva találtam ezt: Boss megöl, gyorsan, mielőtt lefut a you died képernyő és visszatölt, lépj ki a játékból. Majd lépj vissza, és a köd előtt leszel közvetlenül.
Ez azért megmentett volna pár ősz hajszáltól korábban, de a későbbiekben használni fogom :)

Dive ever, work never.

(#920) F-ECT$


F-ECT$
titán

Jól olvasom, hogy a fegyvereket nem csak simán upgrade-elni lehet +8-10-ig. hanem választani is lehet, hogy mi upgrade-elődjön rajta?

Dive ever, work never.

(#921) F-ECT$


F-ECT$
titán

Már 4-5 boss lement de még mindig tanul az ember. Nem tudtam páncélt felvenni. Hiába szereztem már meg 3-4 setet, ha rányomtam, akkor a Use szürke volt. Eleinte azt gondoltam, hogy biztos valamelyik statom kevés hozzá, bár kicsit furcsának éreztem, hogy a könnyű páncélok se jönnek rám. Aztán tegnap leesett, hogy előtte le kell vennem a régi páncélt, és utána már simán fel tudom venni az újat :B
Mondjuk Royalty-ként nem nagyon támaszkodtam eddig se a páncélra, de azért jó hogy kicsit erősebbeket is fel tudok venni. Egyébként ezek a ruhadarabok a védelmen túl tudnak mást is adni, lesz később valami jó Royalty set?
Illetve érdemes Royaltyként a Spiked Shieldhez szükséges Dex + Str-t felfejleszteni?

Dive ever, work never.

(#922) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Üdv. Már csak a Return to Form trófea hiányzik a platinához, tud valaki segíteni benne? :R Próbálkoztam kis szintű karakterrel is lerakni a kék követ, de nem jártam sikerrel :(

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#923) Kvelstadt válasza F-ECT$ (#920) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Olyat lehet hogy merre fejlődjön. Különböuző fetyvereket különböző irányokba tudsz elvinni. Mondjuk estoc-ot 3féle magic irányba is.
De erre guglizz rá, fejből nem vágom mit plusz hanyas szintnél merre vihetsz.
Van amit már 0nál lehet, van ami +3 vagy +6 stb.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#924) onkelz


onkelz
aktív tag

Prison of Hopenál tartok jelenleg.Kicsit utána olvasgattam, hogy a 2F W kulcsot - ami fent van egy toronyban - már nem fogom tudni összedszedni, mert a Pure White World Tendencym nincs meg.Ezt utólag már nem is tudom összehozni sehogy?
Illetve hibádzik még egy kulcs, a 2F East, ezt az istennek se találom.A cellát megtaláltam, amit nyitna, de van előtte a folyosón egy kapu -it appears to be locked- .Ehhez az ajtóho is kellhet a PWWT?

(#925) Kvelstadt válasza onkelz (#924) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Csak egy kulcs van amit nem lehet megszerezni purw white nélkül, és az a kiabálós rab kukcsa. Összes többi megtalálható.
Hogy melyiknek mi a neve azt nem tudom, én csak felszedtem mindet és kinyitottam mindent.
Amúgy a pure white sem veszett ügy.
Lerakok wgy invader jelet, behívsz megölsz és már fehéredik is a karakter és a world tendency is.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#926) onkelz válasza Kvelstadt (#925) üzenetére


onkelz
aktív tag

Ha jól sejtem,ez az a kulcs, ami kell nekem.
https://demonssouls.wiki.fextralife.com/Prison+of+Hope+2F+East+Key
PSPlust egyelöre még nem vettem, offline nyomom sajnos, invade-elés nuku :)

(#927) Kvelstadt válasza onkelz (#926) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Azt írja hogy kell hozzá 3.2ből egy kulcs ami szerintem az amihez pure white kell. De nekem nem jut eszembe más kulcs a 3.2ből.

Amúgy ha van +od is lehet offline tolni és akkor n8ncs invade. Vagy ha online vagy de soul formában mész akkor sincs invade.

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#928) Scholes9 válasza Scholes9 (#922) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Sikerült :D

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#929) F-ECT$


F-ECT$
titán

Royaltyként eddig az összes pontomat a vit/int/magic trióra tettem. Sikerült megszerezni a Talisman of Beasts-t (kb 10 halál után, mikor is abbahagytam a lövöldözést és inkább karddal levertem a szikláról Scivirt). Érdemes hozzá felfejleszteni a Faith-t, vagy lesz jobb item, amit használhatok? (Jelenleg wooden + kris kombóval megyek.)

Dive ever, work never.

(#930) F-ECT$ válasza F-ECT$ (#929) üzenetére


F-ECT$
titán

Ahogy olvasom érdemes 18-ig felvinni a Faith-t, főleg, hogy egyelőre nem is lesz IC-m, mert a spell-re lőttem el a hozzá szükséges Soult.

Dive ever, work never.

(#931) Scholes9 válasza F-ECT$ (#929) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Nem lesz jobb item, ha a faithet húzód 40 fölé asszem. Egy darabig az Insanity Catalyst-tal mentem, de van egy szint ahol már jobb a ToB :) Én jelenleg Kris blade + ToB kombóval megyek :K

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#932) F-ECT$


F-ECT$
titán

Lehet PS+ -szal úgy mentéseket csinálni, hogy azokat ne írja fölül egyből a játék? Van 1-2 dolog, amit megnéznék, de nem szívesen tolnék csak emiatt le még egy teljes végigjátszást.

Dive ever, work never.

(#933) F-ECT$


F-ECT$
titán

Illetve még 2 kérdés:
Mi az egyszerűbb? Egy új karakterrek letolni egy második végigjátszást, vagy a régivel New Game+ -ban?
Mikor érdemes átmenni New Game+ -ra, kb hányas SL-en?

Dive ever, work never.

(#934) Scholes9 válasza F-ECT$ (#933) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Szerintem ng+-ban jobb, én legalábbis úgy tolom. Nálam már kb. a 10. végigjátszás megy összesen a 3 karakteremmel :D

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#935) onkelz


onkelz
aktív tag

1-1nél Boletaria elején van egy red eye knight, mögötte egy ajtó, ami zárva van.
Ennek a kulcsa lenne Ostravánál?

(#936) Scholes9 válasza onkelz (#935) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Igen

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#937) onkelz válasza Scholes9 (#936) üzenetére


onkelz
aktív tag

Köszi

és nincs màs mód a kapun bejutni, csak ha kinyiiffantom csórit?

(#938) F-ECT$ válasza Scholes9 (#934) üzenetére


F-ECT$
titán

Milyen szinten mentél át NG+ -ba?

Dive ever, work never.

(#939) Scholes9 válasza F-ECT$ (#938) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Nem emlékszem már, de én farmoltam szintet az biztos :)

onkelz: van rá más mód is, de nem tudom már pontosan, YouTubeon tuti megtalálod :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#940) F-ECT$ válasza Scholes9 (#939) üzenetére


F-ECT$
titán

Látom nagyon aktív vagy itt is és a játékban is, majd lehet kérek segítséget egy kis a pwwt, pbwt, pwct, pbct-hez :) Illetve valamelyik bosst is lenyomhatnánk majd együtt.

Dive ever, work never.

(#941) highness


highness
tag

Sziasztok! Ez az első Souls játékom, és nagyon beszippantott. Hihetetlen élmény esténként egy-két órát játszani. ( általában este 8-10 között van időm. Gyerek, család...stb miatt.)
A történet végéhez közeledem. Az új játék pluszban a legyőzött démonok lelkeit át tudom vinni, vagy még ebben a játékban el kell költenem őket varázslatra, mégiára? Ez a kérdés a Colorless demon soulra is vonatkozik. :)
A másik kérdés, hogy az Unwelcome Guest Trophy megszerzésében tudna segíteni valamelyikőtök?
Előre is köszönöm a választ! :R

(#942) Scholes9 válasza F-ECT$ (#940) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Oké :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#943) F-ECT$ válasza highness (#941) üzenetére


F-ECT$
titán

Hanyas szintű vagy?

Viszel tovább szinte mindent egyébként, pontosabban:
What carries over to New Game Plus
Soul Level and Stats.
Character and World Tendency.
Demon's Souls.
All Consumables and Upgrade Stones.
All Weapons, Armor and Shields.
All Spells (Miracle and Magic Spells).

Dive ever, work never.

(#944) highness válasza F-ECT$ (#943) üzenetére


highness
tag

100-as. A PSN nevem: HunterManHUN Sok pályát többször is ki kellett pucolni halál miatt, és volt farmolás is, hogy ne szívassanak annyira az ellenfelek. :) Igyekszem a lehető legtöbb trophy-t megszerezni az első végigjátszással. 40-50 órám van már a játékban, de minden percét élveztem. Pl amikor a 4/1-be mentem gyengén a kardért, és jöttek a gurulós, világító szemű csontik, az adrenalin az egekben volt. Kb 50* meghaltam mire meglett a crescent falchion. :DD
Szívesen játszanék Co-op is. Royalty a karakter csaj, de kardozom, és nyilazok is a kisebb varázslás mellett. A pure white character tendency-re gyúrok, mert kéne a gyűrű érte. 2 npc-t megöltem a játék során. A hóhér csajt a ruháért pure white-on, és a ketrecben lévő Yourt-ot, vagy hogy hívták, hogy ne nyírja ki a nexust

[ Szerkesztve ]

(#945) Kvelstadt válasza onkelz (#937) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Ha végigtolod a questlineját akkor odaadja a kulcsot. A 1.4ben ott fog ülni a lépcsőn a false king előtti részen.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#946) F-ECT$


F-ECT$
titán

Pwct-ben tud valaki a napokban segíteni?

Dive ever, work never.

(#947) Kvelstadt válasza F-ECT$ (#946) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Várj dekódolom ez a karakter tendecy ugye? Engem megöldöhetsz.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#948) F-ECT$


F-ECT$
titán

Végigvittem én is az easy módot (Royalty) kb 50 óra volt, de a trófeák 95%-a meglett ezzel a runnal. Néhány spell és miracle van hátra, meg egy coop boss ölés. Így azért picit több, mint 50 óra volt, pedig még egy guide-ot is használtam, hogy tudjam, hogy merre érdemes menni, és ott mi mindenre kell figyelni. Levertem a 2 sárkányt is, bár mindkettő inkább glitch kill volt, mint valódi harc.
Az látszik, hogy ezzel a class-szal csak karcolgatom a játék igazi mélységét, szóval tervben van egy dex-es végigjátszás is, bár még NG-ben el kell jutni Yuriáig, hogy beváltsam Maiden lelkét.
Egy Elden Ring vidóban hangzott el, de itt is igaz: annyira nehéz a játék, amennyire szeretnéd. Grindeléssel ugyanis bőven túl lehet szintezni minden bosst és helyszínt, szóval pont fordítva működik ez a játék, mint egy átlagos játék: az eleje nagyon nehéz és ijesztő tud lenni, annak akinek ez az első ilyen játéka, és a vége meg akár kiábrándítóan könnyű.

Dive ever, work never.

(#949) F-ECT$ válasza Kvelstadt (#947) üzenetére


F-ECT$
titán

Köszi, már NG-ben vagyok, de lehet behívlak még párszor, mert ez a pure black character nem sok előnnyel jár :)

Dive ever, work never.

(#950) Woodslave válasza F-ECT$ (#948) üzenetére


Woodslave
nagyúr

én szeretttem, de az "összes" souls like játék után nagyon könnyű pedig nem grindeltem, tudom rengeteg tartalmat hagytam benne de valahogy most azt éreztem hogy nincs kedvem ng+ hoz pedig ds3-at vagy 8-10x végignyomtam

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.