Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) Adam_Shepard válasza sp8787 (#200) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Ezt már kérdezte ma valaki.

A kulcsot ahogy talalkoztok el lehet venni amugy. Az a lenyeg, hogy ne enemy, hanem te old meg.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#202) BOBAKILL


BOBAKILL
őstag

Cseppet sem panaszkodásképp de ez a ng+ kicsit túl lett nehezítve. Minden csicska onehitel szinte, rohadt nehéz maga játékmenet.3xnagyobbat sebeznek kb. Pedig ismerek kis túlzással mindent a játékban. Na mindegy. Viszont a platina ng++on lesz csak meg sajnos.. :O Párszor megöltek Boletariában, oda a pure white world, így nem tudom megölni a black phantomokat... A pure white character tendency se lesz meg most.

(#203) YAKEN


YAKEN
aktív tag

Sziasztok.
Végre elkezdhettem én is ezt a játékot. Már végig toltam mindegyik Dark soulst többször is meg a dlc-ket is +nioh-t. De ez a játék egy nagy genyó. Semmi "bonfire" csak a bossok után és a világ is nehezebbé vált pár halál után. Eddig csak három boss-t öltem meg, trutymót, óriás lovagot, meg a pókot. Mit javasoltok merre tovább? Az a baj, hogy megnéztem minden mapot és mindegyiket utálom. :D
Csontiknál is elrontottam mindent, mert már ott is piros csontvázak vannak, plusz a repkedő ráják, akik dárdával dobálnak. Vagy a börtön....na az még rosszabb. Vagy a blighttown féle map. Nem tudom melyik lehet a legkevésbé rossz. Na de ilyen egy "Dark Souls", nincs jó csak kevésbé rossz. :D

[ Szerkesztve ]

(#204) Adam_Shepard válasza YAKEN (#203) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

ÍHát logikusan 1-1; 1-2; AZtán a flamelurkert kell megölni, az meg asszem a 2. világ 2. bossa. onnantól tudsz kovácsolni midnen cuccot, majd ha az megvan , onnan már (szerintem az előző módszer szerint) akárhogy mehetsz. (Ha a legelején megölted a Vanguardot, akkor a 4-1 nem lesz ott. ilkl. a 4-1-2-3 ha már a csontik az elején nehéznek érződnek, akkor húzz szintet feljebb)

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#205) YAKEN válasza Adam_Shepard (#204) üzenetére


YAKEN
aktív tag

Megöltem a vanguardot. Csontik sem voltak annyira nehezek, csak miután már megjelentek a pirosak. Akkor folytatom a 2. világot, flamelurker úgyis megvolt majdnem elsőre.

(#206) Adam_Shepard válasza YAKEN (#205) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

a 2. végén van az az ancient dragon, ami a legelején ölt meg asszem. annak a lelke kell a world 1hez. Majd az itteni Blighttown lesz kedvenced.

[ Szerkesztve ]

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#207) BOBAKILL válasza YAKEN (#205) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Ügyelj arra h ha ember formában vagy és meghalsz akkor csökken a world tendency, nehezebb lesz minden. De ha soul formban vagy, fél hp-n, akkor ha meghalsz az nem csökkenti a world tendencyt. Öld meg magad a nexusban, ott nem számít a halál, így soul formban vidd végig a területelek.
Ha ember alakban meghalsz párszor akkor eléred a pure black world tendencyt, megjelennek a vörös fantom npck és a prime evil demon eldugva. Azt megölve normál állapotú lesz a world tendencyd.
Remélem érthető a dolog.:)

(#208) YAKEN válasza BOBAKILL (#207) üzenetére


YAKEN
aktív tag

Értem. Tehát muszáj lesz ezt a prime evil demont megölni. Köszi a segítséget nektek.

(#209) YAKEN


YAKEN
aktív tag

Colorless Demon Souls, hogy tudok farmolni? Azt tudom, hogy a gold mask meg a talisman of god-ra dob, de ezeket csak egyszer fogadja el, utána már nem ad.

(#210) robogo81 válasza YAKEN (#209) üzenetére


robogo81
aktív tag

Szia! Egy van az 1-1 ben ,a kezdő pont közelében a lépcsőknél van egy kapu bal oldalt,de az csak akkor van nyitva ha világ teljesen fehér/fekete(Pure White , Pure Black World Tendency), ott van balra ahol Miraldával harcolsz,ott lóg lentebb egy gerendán,csak leugrással lehet elérni,de nagyon rizikós,plusz a világ tendencia a hóhér megölése után semlegesre vált.

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#211) YAKEN válasza robogo81 (#210) üzenetére


YAKEN
aktív tag

Értem. Tehát akkor nem lehet farmolni. Annyira nem lényeges, nincs sok a játékból. Nekem eddig hatalmas csalódások a bossok, flamelurkernél haltam megy egyszer a többi mind elsőre meglett. Itt még valahogy hiányzik a kellő nehézségi faktor. Nincs "bonfire" csak a bossok után, de itt elég könnyű szinte végtelen gyógynövényt szerezni és sima liba.

(#212) Adam_Shepard válasza YAKEN (#211) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

LVL hanyas vagy?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#213) YAKEN válasza Adam_Shepard (#212) üzenetére


YAKEN
aktív tag

LVL 5x volt mikor átvittem. Igazi kihívás volt King Allantot is legyőzni. :DDD
Azért kötelező darab volt átvinni ezt is csak elég rövidke volt az egész. Kicsit kinyújthatták volna még, nem kellett volna 4mapon is egyből bedobni a 3. bosst a 2. után.

(#214) Adam_Shepard válasza YAKEN (#213) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Az a Ki g Allant mekkora harc már. Megláttam hogy mennyit sebzek rá és egy ilyen alap szomorúság lett úrrá rajtam. 11/10

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#215) BOBAKILL


BOBAKILL
őstag

Tényleg jön a Demons Souls remake! Végre mutattak belőle valamit! :C :C :C

(#216) Adam_Shepard válasza BOBAKILL (#215) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Végre megkapja ez a topik is azt a törődést, amit megérdemel <3

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#217) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Screenshotok:

:O :O :O

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#218) BOBAKILL válasza Adam_Shepard (#217) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Nagyon szép lesz ez. Remélem a dlc-t is megkapjuk hozzá. :D

(#219) Adam_Shepard válasza BOBAKILL (#218) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

milyen dlct?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#220) BOBAKILL válasza Adam_Shepard (#219) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Tudod, volt egy törött archstone is a Nexusban. Sztem az egy dlc lehetett volna amit nem csináltak meg anno.

(#221) Adam_Shepard válasza BOBAKILL (#220) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

lehet az lesz a belengetett havas pálya. NADE! Fasírtfej asszonyság meztelen lábakkal való topogás 4K/60fpssel!

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#222) robogo81 válasza BOBAKILL (#215) üzenetére


robogo81
aktív tag

Akkor ez most egy újra alkotott játék lesz,a régi pályák ujraalkotásával/gondolásával,a mozgás/harc DS 2-3 szintű feldolgozásával?
Vagy az eredeti kap feljavított texturákat/videókat,simább mozgást,szebb bevilágítás/árnyékolást?
Vagy ezek kombinálása?
Még nem olvastam utána,csak most láttam a hírt.

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#223) BOBAKILL válasza robogo81 (#222) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Relatíve új játék lesz. Remake, nem remaster. Nagyon remélem hogy a mozgásokon is javítanak a kornak megfelelően. Tuti h nem lesz olyan szögletes mint az eredetiben. A bemutató alapján nekem ez jött le. Gameplay nme volt még, az majd választ ad erre is. Remélem karácsonyra jön, elvileg ps5re lesz fejlesztve.

(#224) BOBAKILL válasza Adam_Shepard (#221) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Nagyon kíváncsi leszek a karaktereket. Muszáj lesz ps5 öt vennem ha már a tv-m 4k-s. :D

(#225) BOBAKILL


BOBAKILL
őstag

(#226) slaye


slaye
csendes újonc

https://www.gamestar.hu/hir/gameplay-trailert-kapott-a-demons-souls-remake-284497.html

(#227) BOBAKILL


BOBAKILL
őstag

PS5 184.990 Ft, (digital edition 149.990 Ft)
Demon's Souls (Bluepoint Games / Japan Studio) - 29.990 Ft
...
Háááát, enyi pénzért már elvárom hogy legyen benne a dlc is, amit az eredetiben nem csináltak meg.
Sajnos a videóban nem volt benne az összes archstone, pedig kiváncsi lettem volna hogy a törött archstonennal mi a helyzet. (ugye az lett volna az eredetiben a dlc elvileg)
Amúgy baromira tetszik a gameplay, a látvány is szuper. Hála égnek minden úgy van ahogy az eredetiben is volt. :D

(#228) lajosx


lajosx
őstag

Sziasztok! Azta most botlottam bele egy bemutatóba hogy lesz ez a játék. :Y Igaz az alapot nem játszottam,de a ds sorozat megvan es a bb is. Basszus de örülök ennek a játéknak :DD Kurva jól néz ki és végre egy souls game :R 100% megpróbalkozom majd vele. Követem is innentől a forumot,idővel úgy is itt fogok sirni mi kurva nehéz a játék :DD

[ Szerkesztve ]

(#229) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Én is csatlakozom, nagyon várjuk a játékot :)

(#230) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Én arra leszek kíváncsi, hogy miben lesz másabb, mint az eredeti. Hogy be merik-e casualosítani. Lehet csak a demozás végett, de az tuti, hogy a kezdő areaban nem 1 hitek voltak, azok a katonák. A soul szipka meg hasonlít a Sekiroban levőre.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#231) BOBAKILL


BOBAKILL
őstag

Srácok. Szomorú vagyok. Minap érdeklődtem boltban hogy mégis várható-e ps5 szállítmány. Hát idén nem. Aki májusban előrendelte csak annak lesz novemberben. Nekem valószínűleg csak jövő februárban. :( De azt hallottam hogy jövőre már 2 év garival adják, idén csak 1évvel. Reméltem hogy talán Karácsonyra meg tudom venni, de ezek szerint nem lesz akkor sem.
Úgyhogy a Demon Souls remake is jövőre marad sajnos...Pedig már nagyon vártam. Gondolom tele lesz a YT japán streamekkel róla novemberben...

(#232) sp8787 válasza BOBAKILL (#231) üzenetére


sp8787
addikt

Nekem is kimarad. Mondjuk ugy nez ki lehet ,hogy lesz day1 PS5 de viszont mar regen elterveztem ,hogy BB majd Nioh amivel kezdek.

(#233) BOBAKILL válasza sp8787 (#232) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Gondolom sokkal jobban nem fog futni egyik sem ps5-ön. Vagy lesz hozzájuk valami patch? Nem lenne rossz.

(#234) sp8787 válasza BOBAKILL (#233) üzenetére


sp8787
addikt

Patch-rol gozom nincs ,hogy lesz e, de remeljuk hamar a BB-t belerakjak a Collection-be hatha hozzanyulnak egy kicsit.
Viszont mindenkeppen stabilabbnak kell lennie.
Vagy pl. a nem action mode hanem a masik lehet ,hogy jatszhato lesz.

(#235) BOBAKILL válasza sp8787 (#234) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Nem lenne rossz egy fix 60 fps. Nem mintha anélkül nem lenne elvezteho, de azért na. :)

(#236) Weareus


Weareus
addikt

Üdv.
Megfertőződtem. Minden a Bloodborne-al kezdődött. DS123 már megvan. Most a Demon's Soulsra fáj a fogam. Aprón nincs használtan. Itthon se találni neten. Lemezes kellene. Hogy lehetne hozzájutni? Aprón van egy darab valami díszdobozos kiadás, de nem mondanám túl olcsónak...
Vateta, Jó fogás, nuku...

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#237) Bencus88 válasza Weareus (#236) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Azert mivel a játek nov 19én jelenik meg :)

(#238) Weareus


Weareus
addikt

Ez nem a ps3-as Demon's Souls topik?
Akkor bocsi, rossz helyre írtam.
Engem a ps3-as régi verzió érdekelne.

[ Szerkesztve ]

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#239) Bencus88 válasza Weareus (#238) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Azt nem tudtam, hogy az érdekel :) Azt hittem az új, mindjárt ránézek neked, játékaim.hun nézted?

Supergamer.hu 6890 nem tudom ez drágának számít e

[ Szerkesztve ]

(#240) Weareus válasza Bencus88 (#239) üzenetére


Weareus
addikt

Napok óta guglizom, nem tudom ott néztem-e már...
Kapok egy linket?
Jah, ott néztem már, van listaára, de nem rendelhető...
Sehol sem rendelhető Hunniában... :O

[ Szerkesztve ]

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#241) Bencus88 válasza Weareus (#240) üzenetére


Bencus88
nagyúr

https://www.arukereso.hu/jatekprogram-c3255/sony/demon-s-souls-ps3-p40732252/#

Telon vagyok remelem jol masoltam

(#242) BOBAKILL válasza Weareus (#240) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Nehéz hozzájutni dobozosan. Esetleg a játékgyűjtő facebook csoportban tudsz szerezni. De olcsóbb ha digitálisan veszed meg sztem.

(#243) Weareus válasza BOBAKILL (#242) üzenetére


Weareus
addikt

Értem. Nekem nem csak a bitek kellenek, hanem fizikai valójában akarom. Tokkal, vonóval. Asszem, rá kell gyúrnom jobban a külfüldi kapcsolatra. :W

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#244) BOBAKILL válasza Weareus (#243) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Facebook: Játékgyűjtők Csoportja. Itt csatlakozni kell hozzájuk utána tudsz írni. Ott hátha van valakinek. Időnként szoktak kirakni eladót vagy licitre. Én egyszer akartam venni de ellicitálták. :D Mindent pénzt azért nem ér meg nekem. Más hivatalos forrásból már nem igazán lehet beszerezni. :(

(#245) Weareus válasza BOBAKILL (#244) üzenetére


Weareus
addikt

Köszi. Ha sikerül feltörni a facebook fiókomat - ezer éve használtam -, akkor rálesek.

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#246) robogo81 válasza Weareus (#243) üzenetére


robogo81
aktív tag

Esetleg ha nagyobb városban élsz,akkor kinézni a használt piacra,nálunk debrecenben legalább 2 fószer árul(legalább is még a járvány előtt,még akkor láttam) a zsibin konzolos játékokat,ps/xbox/nintendó,több kartondoboznyi volt náluk.

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#247) Adam_Shepard válasza BOBAKILL (#242) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Ugyan Bobszi, csak meg kell fizetni a Souls- felárat és már pörög is a gépben. Elképesztően elszállt ezeknek a cuccoknak az ára.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#248) Weareus válasza Adam_Shepard (#247) üzenetére


Weareus
addikt

Kérdés, mennyi az a felár?

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#249) BOBAKILL válasza Weareus (#248) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Demons Souls black phantom edition 25.000, deluxe edition 30.000, alap játék kB 8000 körül megy. Ha találsz eladót.

(#250) slaye


slaye
csendes újonc

https://www.youtube.com/watch?v=DTM9lEXNgGM

Egy kiss érdekesség milyen ellenfelek lehettek volna a dlc-ben

amúgy nekem megvan a Demon's souls ázsiai verziója olyan 3 éve vettem még a vateráról. Csak nemtudom megvan e még mert a tesómnál van mert mondtam adja el ha van rá vevő.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.