Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) Aciduzzu válasza Bencus88 (#500) üzenetére


Aciduzzu
aktív tag

Stockpile Thomas a neve.

LG OLED65C9 I PlayStation 5 I PlayStation VR I Xbox Series X I Astro A50

(#502) Aciduzzu válasza chris0000 (#499) üzenetére


Aciduzzu
aktív tag

Van szerepe, még van "mellékküldije" is.

LG OLED65C9 I PlayStation 5 I PlayStation VR I Xbox Series X I Astro A50

(#503) CptAdamica válasza Snike (#496) üzenetére


CptAdamica
veterán

Ha nagyon nem megy és szeretnéd, akkor segítgetek valamikor.

Megyen!

(#504) chris0000


chris0000
őstag

ide akartam.. #502 Aciduzzu thx. kellett nekem a bánya fele elindulni... nem lett könnyebb az életem a játékban ezzel a hunterrel... még a farkasokat is túléltem ahogy kirontottak, ami egy kisebb csoda volt és akkor leesek a kurv@ felvonón... nah eddig tartott a human form.. :U de mégis baromi addiktív...egyébként meg mertem volna esküdni, h volt vmi csillogó cucc balra az ösvény elején, de mikor beszéltem a kereskedővel, utána már eltünt... mikor meghaltam rá két percre :D csak látom, h ott van, odaszaladtam és egy kis csillogó állat volt, de el is tűnt... mi is volt az? üdv.
#500 Bencus88 is thx

[ Szerkesztve ]

(#505) Bencus88 válasza chris0000 (#504) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Igen azok a csillogó valamik, ilyen bogarak. És ha közel mész akkor próbálnak hamar eltűnni, ezért kell őket hanar megölni. Ha jól tudom tudnak jó lootot, nyersanyagot dobni! :R

(#506) Aciduzzu válasza Bencus88 (#505) üzenetére


Aciduzzu
aktív tag

Crystal lizard a nevük, és a fejlesztésekhez nélkülözhetetlen lootot adnak Csak bizonyos ideig érhetők el, ha új területre mész, szóval érdemes mindaddig megölni őket, amíg megjelennek.

LG OLED65C9 I PlayStation 5 I PlayStation VR I Xbox Series X I Astro A50

(#507) chris0000 válasza Bencus88 (#505) üzenetére


chris0000
őstag

gyorsan le is nyomtam... kaptam is pár követ ami jó lesz fejlesztéshez igen... ezen a bánya pályán mit össze szívtam az elején... persze úgy már könnyű mikor kismeri az ember a pályát meg az ellenfeleket... igazából az elején szívtam a lépcső feljáróig, utána végig sikerült elérnem a bosst elsőre.. vmi pók! "instanttermészeteshalál" kevés vok még.. utána már el tudok rohanni is akár a pókig sérülésmentesen.. biztos nevetni fogtok, de én azt hittem egyébként "pro" DS gamerként, h addig nem is lehet vissza menni a Nexusba amíg le nem győztem a BOOS-t az adott pályán.. majdnem elkezdtem 1élettel (szó szerint) nekiindulni a póknak .. :D aztán a VR-osoknál vettem észre, h b@szki fejlődni kéne meg lehet más pályát is választani!!! :U üdv.
Aciduzzu is thx.

[ Szerkesztve ]

(#508) Bencus88 válasza chris0000 (#507) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Pontosan erről szól a játék :) kiismerni a mapot, utána a bosst. Azzal a bossal szívtam a legtöbbet, vagy 15ször próbáltam mire meglett

(#509) Aciduzzu válasza Bencus88 (#508) üzenetére


Aciduzzu
aktív tag

Utálatos egy féreg, szerencsére én bármelyik végigjátszásban 4 próbánál többet nem tettem bele.

Oda kell rohanni közvetlen alá, és ütni, ahogy a csövön kifér, közben meg zabálni a füveket.

LG OLED65C9 I PlayStation 5 I PlayStation VR I Xbox Series X I Astro A50

(#510) Bencus88 válasza Aciduzzu (#509) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Jó, de te profi vagy :DDD :C
Kicsit lomha volt a karakterem, meg mire rájöttem pár dologra később a fejemet fogtam, mennyivel egyszerűbb lett volna.

(#511) chris0000 válasza Bencus88 (#508) üzenetére


chris0000
őstag

human, warrior soulokat meg lehet enni, h kapjak pontokat amiket el tudok költeni fejlesztésekre? a boss soult meg fegyverekbe lehet majd fejleszteni?

(#512) Snike válasza chris0000 (#511) üzenetére


Snike
aktív tag

igen,
A varázslómestert ki menteni a börtönből és bossoulokért tanít új spelleket a nexusban.
A kovács mester pedig a bányavilágban van ahol az egyik bossoulért fog fegyverfejlesztést és új fegyvereket adni.

PS5, mert az jó! :)

(#513) Aciduzzu válasza chris0000 (#511) üzenetére


Aciduzzu
aktív tag

Igen, de nem mindegyiket. Illetve, spelleket és miraclet lehet venni belőlük három NPC-nél, mindegyiket egy-egy sidequest keretében tudod a Nexusba küldeni.

LG OLED65C9 I PlayStation 5 I PlayStation VR I Xbox Series X I Astro A50

(#514) chris0000


chris0000
őstag

az arcstone of the shadowmen-nél leértem a vár alá, ott egy dupla kardos állt a köd előtt, meghaltam.. kezdtem újra, de már az elején a lépcsőnél volt egy piros figura is.. :U sajnos elment a világ tendencia ennél a résznél feketébe.. nem bírok velük, túl nehéz lett.. h lehet vissza állítani fehérbe vagy folyamatosan romlik feketébe? próbáljak más pályát és minél több bosst kinyírni? thx. üdv.

(#515) Kvelstadt válasza chris0000 (#514) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Kezdésnek ne menj egy világba se élőként.
Mindig halj meg a nexusba és úgy menj a világokba.
Ha élőként vagy egy világba és meghalsz, akkor romlik az adott világ tendenciája.
Úgy javíthatod hogy bosst vagy invadert ölsz.
Vagy van még egy út, amivel visdzarakhatod neutralra.
Pure blacknél megjelenik a világ egy adott pontján egy úgynevezett primeval demon. Azt ha lecsapod, akkor újra neutral lesz a világ.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#516) chris0000 válasza Kvelstadt (#515) üzenetére


chris0000
őstag

thx az infokat.. az invaderek a piros figurák igaz? ezeket angol fórumokon black phantomként említik ha jól láttam.. üdv.

(#517) Kvelstadt válasza chris0000 (#516) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Igen. Souls játékokban a piros az a fekete.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#518) wolf13


wolf13
őstag

Sziasztok.

Ma kezdtem a játékot , jelenleg gates of boletarian vagyok. Kinyitottam az első rövidítést. Visszamentem Nexusba , hogy szintet lépjek , de csak a kovácsnál tudtam költekezni. Túl korán jöttem vissza? Fent találtam egy vasajtót , de az zárva van. Köszönöm a segítséget.

(#519) Bencus88 válasza wolf13 (#518) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Ha emlékeim nem csalnak akkor fel kell menni és az egyik szinten a földön találsz majd ilyen budha szobrokat. Ott kell beszélgetned. De a csaj akit keresned kell majd nexusban állandóan mászkál a főtéren

[ Szerkesztve ]

(#520) wolf13 válasza Bencus88 (#519) üzenetére


wolf13
őstag

Szerintem pont a buddhához nem tudok menni a lezárt ajtó miatt. Mindenhol körbe jártam , senkit nem láttam a 2. szinten.

(#521) Bencus88 válasza wolf13 (#520) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Linkelni nem tudok telefonról, de youtubon how to lvl up demons souls remélem erre gondolsz :)

(#522) Kvelstadt válasza wolf13 (#518) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Az első boss előtt nincs szintlépés.
Azután megjelenik a maiden in black, felküld hogy beszélj a monumentallal, nyitva lesz sz addig lezárt lépcső és ha beszéltetek már léphetsz szintet a maiden in blacknél.

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#523) Bencus88 válasza Kvelstadt (#522) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Hopsz én azt hittem első boss után van.

(#524) wolf13 válasza Kvelstadt (#522) üzenetére


wolf13
őstag

Köszi. Éjjel rátaláltam egy videóban.

(#525) Snike válasza wolf13 (#524) üzenetére


Snike
aktív tag

Volt ma egy érdekes invader esetem.
NewGame+ -ban elkezdtem ember formában játszani.
A bányakolóniában amint megérkeztem beinvadelt egy tag, aki rendesen elkezdett laggolni.
Mire rányomtam egy spell-t már régen nem ott volt mint korábban.
Nem is kellett, hogy közel jöjjön ahhoz hogy megsebezzen.
Egy darabig futkorásztunk, esélyem sem volt ellene... hiába találtam el semmit sem sebeztem...

- Az első végigjátszás után megkaptam a papnő lelkét. Mit tudok vele csinálni?
- Megmentettem a lovagot, de nem jelent meg a nexusban. Mit rontottam el?
- A fel nem használt démonok lelkei még mindig megvannak nálam.

New game-ban egyébként elég gyorsan lehet haladni, ha már az ember tudja mi-miután következik! :)

PS5, mert az jó! :)

(#526) Kvelstadt válasza Snike (#525) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Vannak játékosok akik megokdják azt hogy miközben ők látnak tégrd rendesen addig az ő pingjük magas, és így te azt látod hogy eltünik feltünik. Ők csak így tudnsk legyőzni pvp-ben és erre izgulnak.

-A maiden lelkéből egy varázslatot vagy miraclet lehet csinálni ha jól tudom.
-kérdés hogy mikor mentetred meg és melyik livagot?
Ostravat 3x is meg lehet menteni és addig matad a nexusban míg 1.3ban ki nem nyitod a nagy vadkaput amit a dagi zár le.
-A démon lelkekből fegyvert is lehet csinálni. De pl a flamelurker lelke kell a 2.kovácsnak ahhoz higy egyáltalán csinálhas sima fegyverekből boss fegyvereket, bizonyos lelkeket felhadználva.
Vagy el is pattinthatod és léphetsz szintet belőle.

Igen, ng+ban már lehet csapatni de sorrend nagyon nincs.
Én pl új karaktert úgy szoktam hogy 1.1után 4es világ ahol a storm king lelkét megszerezve megcsinálom az anti magic field miraclet ami gátolja a varázslást. Ezzel már könnyű átmenni latrian, ahol ezek a polipfejü varázslók vannak.
Latriába az első boss után leviszem a world tendencyt pure blackre, mert úgy latria második részében fekvehető a sodden ring ami azt tudja hogy majd az 5.világban tudsz gurulni a mocsárban is. Úgy már az a világ is sokkal barátibb.
Tehát így. A miracle és az a gyűrű minden karakteremen megvan amint lehet.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#527) Snike válasza Kvelstadt (#526) üzenetére


Snike
aktív tag

Köszi a tippeket! :)
Most a golden demon lelket szeretném beszerezni, hogy a varázspálcát fejlesszem.
A"turbán" már megvan, MP -m is magas. Kíváncsi vagyok mekkora sebzést tudok így kihozni.

PS5, mert az jó! :)

(#528) Kvelstadt válasza Snike (#527) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Ha jó varázsló bildetvakarsz akkor még a kris bladet is szerezd be és legyen a másik kezedbe.
Nekem úgy néz ki a varázslóm hogy a turbán, a megical sharpness ring, kris blade és az a insanity catalyst.
Lehet ezt még tovább tolni úgy hogy 30%hp és mellé clevercrat ring meg morion blade, de én nem vagyok olyan ügyes hogy no damegre játszak. Mert ott kb bármi megöl ami eltalál.

Azt igye tudod hogy az extra sebzésért cserébe az a catalyst felezi a mana csíkod?

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#529) wolf13


wolf13
őstag

Lehet első nekifutásra hiba volt hunterrel kezdenem ?

(#530) Kvelstadt válasza wolf13 (#529) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Nem. De itt nincsenek classok. Bármiből csinálhatsz bármit.
De hogy képzeled el a huntert? Csak nyilazni akarsz?

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#531) chris0000 válasza wolf13 (#529) üzenetére


chris0000
őstag

én is azzal kezdtem... nem könnyű.. íj + közelharc. kezdő vok souls játékban, de nem akartam royaltyval kezdeni.. sok időt eltököltem, de gyakorolni meg szokni kell.. :D 30 óra alatt, h lehet ezt végig vinni? üdv.

(#532) wolf13 válasza Kvelstadt (#530) üzenetére


wolf13
őstag

Nem, nem úgy képzelem el :D

Nem tudtam, hogy pl a különböző varázslatokat tudom-e majd használni (megtanulni).
Hanem amit a játék a hunternek szán, csak azokat használhatom.

(#533) wolf13 válasza chris0000 (#531) üzenetére


wolf13
őstag

Nem tudom, hogy fut rajta valaki végig 20-30 óra alatt. BB volt az első ilyen játékom, én nagyon élveztem, bár a perry nagyon nehezen ment az FPS drop miatt. A Sekirot pc-n fix 60-al játszottam végig, ez könnyebb volt nekem. Nioh 1 és kettő kb 3/4 ig játszottam, meguntam. Ez nagyon tetszik minden tekintetben. De én sem hiszem,hogy hamar fogok végezni vele. Attól félek, jön a jó idő , félbehagyom, ősszel ismét nehéz lesz megtanulni a játékot.

(#534) chris0000 válasza wolf13 (#533) üzenetére


chris0000
őstag

vmi 5% és 6/37nél járok és van benne 48 órám... :U :D

(#535) wolf13 válasza chris0000 (#534) üzenetére


wolf13
őstag

Akkor már profi vagy ;)

(#536) Kvelstadt válasza chris0000 (#531) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Nekem most kb 10óra egy run de 15alatt van. Persze ez farmolástól is függ.
Ha ismerd a játékot akkor a legrövidebb souls.

Wolf 13.
Mondom mégegyszer. Itt nincsenek classok. Mindent tudsz használni ha adsz eleget a statjára.
Amit a játék elején választasz az csak egy körülbelüli irány de nem full elzárt class.
A varázslóm kardot is forgat de minden harcos karakterem tud egy miraclét vagy varázsltot is.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#537) Aciduzzu válasza chris0000 (#531) üzenetére


Aciduzzu
aktív tag

Kezdőknek sok idő. Én 30 óra alatt vittem végig úgy, hogy minden From-játékot felfaltam már, nem ma kezdtem az ipart.

Az élet nem verseny, játsszatok saját tempóban, és élvezzétek. Csak az számít!

LG OLED65C9 I PlayStation 5 I PlayStation VR I Xbox Series X I Astro A50

(#538) Kvelstadt válasza Aciduzzu (#537) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Egyetértek. Tök mind1 mennyi idő. A lényeg hogy élvezzétek mindig ujra eljutni pl 4-1, 4-2 vagy 5-2 bosshoz. :D De viccet félretéve, ebben a játékban amúgy is nagyban meghosszabbítja a játékot az hogy baromisokat kell menni mert kevés a shortcut és még szok sem annyira rövidítenek.

Én nehéz szivvel raktam le, de ven 4 ng++os karakterem, és megjelent a returnal is.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#539) BOBAKILL válasza Kvelstadt (#538) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Én valahogy nehezebbnek tartom magát a játékmenetet mint a Ds1ben. Mondjuk a demont kevesebbszer vittem végig mint a ds1et. A bossok azok...meh. A flamelurker meg tud szivatni meg a Maneater. A fekete fantomok nehezebbek. :)
Lassan végigviszem, a főbossok vannak hátra csak, utána jöhet a platina run. :D
A purewhite characater tendencyért jár egy gyűrű ha jól emlékszem, bár sikeresen elcsesztem az első végigjátszásnál ezt.
Az old king Doran megöléséért nem jár "bünti" ugye? Legalábbis ps3on úgy volt asszem.

(#540) Kvelstadt válasza BOBAKILL (#539) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Persze. Itt igazából a pályák a bossok. Nekem is ez a kettő ami figyelősebb. Mondjuk ölt már meg a penetrátor is meg a false king is.
A white karakter tendencia meg ízi. Beinvadellek, megölsz és fehéredik. Aztán ezt ismételgetjük. Kb mindenkivel így csináltuk.
Nemtom doranért romlik e de mindegy is ha a fentebb írt módon csináljuk akkor nem tétel visszafehéríteni a dolgokat.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#541) wolf13 válasza Kvelstadt (#540) üzenetére


wolf13
őstag

A white karakter tendencia meg ízi. Beinvadellek, megölsz és fehéredik. Aztán ezt ismételgetjük. Kb mindenkivel így csináltuk.

Ezt pontoson , hogy kell elképzelnem?Másik játékos is kell hozzá ?
Azt itt olvastam, hogy az elején inkább "halottként"
kell játszani. De más fortélyt nem tudok. Esetleg van valami jó fegyver amit érdemes még így az elején felkutatni ? Amihez oda is jutok, ha jól emlékszem kb 16-os lehetek.

(#542) Kvelstadt válasza wolf13 (#541) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Úgy képzeld el hogy lerakom a piros invade jelet és megadunk egy jelszót, így csak te fogod látni. Rányomsz, megjelenek piros fantomként ami ugye fekete vagyis invader. Aztán mivel nem genyózni akarok megállok és hagyom hogy megölj.
Neked kiírja hogy ügyes voltál, levertél egy invadert, és már fehéredik is egyet a karakter tendencid meg a világ is.
Ennek az a veszélye hogy neked ember alakban kell lenned és így mások is betámadhatnak. De szoktunk találni olyan helyet ahol csend van és nyugodtan lehet fehéritőzni.

Játék elején ami szerintem erős az pl a 4-1ben a cresent flachion ami magices. Az a 2es világba jól sebez mindenkit mert ott nagyon fáj a szúrás és a magic.
Én mondjuk szúrtam. De most van egy magices estoc 40es statokkal és a bányászok pöc-pöc esnek össze. :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#543) wolf13 válasza Kvelstadt (#542) üzenetére


wolf13
őstag

Köszönöm :R

(#544) chris0000 válasza Aciduzzu (#537) üzenetére


chris0000
őstag

persze annyi amennyi, én élvezem.. ami bosszantó, h boss utáni halálkor mindig vissza kell rohangálni a bosshoz..miért nem tud előtte lerakni, senki nem fogja újra végigverni az ellenfeleket...
Kvelstadt 538 a flamelurker áhh de jó volt, mikor az élete negyedénél vagy hamarabb elkezd ugrálni, vergődni, folyamatosan támadni..időm nincs semmire.. én is Hunterrel face to face... :U üdv.

[ Szerkesztve ]

(#545) Kvelstadt válasza chris0000 (#544) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Van ahol. Muszáj megölni az ellenfeleket. Pl 4-1be a gurulós csontikat biztos hogy nem tudod lefutni. Gyorsabban gurulnak mint a karakter sprintel.
Én ps3on nem szerettem szerettem a flamlurkert mert csak egy ösdzevisdza spamelős ugrálós bosdnak tűnt. Most már látom mikor mit fog és el tudom kerülni. Persze eltalál párszor de már nem olyan kaotikus az a harc. Régen csak túléltem, most már le tudom győzni.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#546) chris0000 válasza Kvelstadt (#545) üzenetére


chris0000
őstag

az igaz :K , ott nem tudok.. be is black phantomozott az a rész most, nem tudok tovább haladni.. várok, h "whiteolodjon".... most már van ps+-om tudok online is menni, de annyira nem akarok, mert lehet betámadnak.. vagy érdemes ha a többi játékos segítene? (ha segítene és nem támadna..) ki tudja? thx. üdv.

[ Szerkesztve ]

(#547) wolf13


wolf13
őstag

Mi kell ahhoz , hogy varázslatot tudjak tanulni ? Oda mentem az npc-hez Nexusba , de nem tudok nála csinálni semmit. Köszi.

(#548) BOBAKILL válasza wolf13 (#547) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Intelligence kell hozza, talán 10… ha jol emlekszem

(#549) wolf13 válasza BOBAKILL (#548) üzenetére


wolf13
őstag

Köszi. Közben rájöttem , hogy “buta” voltam hozzá :)

(#550) Kvelstadt válasza chris0000 (#546) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Biztos lehetsz benne hogy kapsz invadert ha ember alakban vagy.
Ha segítség kell, a biss kapu előtt nyomd be wz 3mberré változtatót, úgyos oda szoktál rakni a jelet a füst elé.
Csak kék jelest hívj be, az a coop fantom.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.