- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- MasterDeeJay: RAM gondolatok: Mennyi a minimum? DDR3 is jó?
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Szólánc.
- lkristóf: Prohardver fórum userscript – hogy lásd, mikor neked válaszoltak
- Flashback: Olcsó emulátoros kézi konzol R36S
- Lalikiraly: Commodore The C64, Ultimate
- dchard: GSM Nap az Informatika Történeti Kiállításon [2026.02.14.]
- valakiyt: A világ mindennek az alja!
- GoodSpeed: Samsung DV90DG52A0ABLE hőszivattyús szárítógép
-
LOGOUT
Debian GNU/Linux
Új hozzászólás Aktív témák
-
cigam
titán
Sehogy. Persze ez így nem igaz, de elég nehéz pár mondatban kifejteni. Maradj meg a distro által felajánlott verziónál. Van különösebb oka hogy a 2.x-re van szükséged, vagy csak mert annak nagyobb a verziószáma?
A külső tárolóból való telepítéssel megoldható, de ezzel megtöröd a rendszer integritását. Elképzelhető, hogy bizonyos kapcsolódó programkönyvtárakból is frissebbet szeretne(függőségek), ami(ke)t feltelepítve más problémákat vihetsz a rendszerbe. pl.Más programoknak még a régebbi verzió kellene, ami néha feloldhatatlan ellentét, ill. biztonsági/stabilitásbeli problémákkal is járhat.
A különböző distro-k pl. ebben is eltérnek. Van amelyik megfontoltan halad előre, alaposan körbeteszteli az adott programot, és nem emeli be a legfrissebb verziókat (kiadás alapú).
Vannak olyanok, amik a megjelenés után pár nappal már elérhetővé teszik a legfrissebb kiadást (gördülő kiadások). És vannak amik a kettő között vannak.
Amíg nem vagy teljesen képben mit miért (nem) csinálunk, maradj a járt úton. Aztán ha kitanulod (kb átlátod) mi hogyan és miért működik, akár telepíthetsz külső forrásból is, és majd tudod kezelni az esetlegesen felmerülő problémákat.
Nem akartam elvenni a kedved, és ilyen hosszút írni, de így is kimaradt egy csomó minden ami közben eszembe jutott.
Új hozzászólás Aktív témák
- MS SQL Server 2016, 2017, 2019
- Bitdefender Total Security 3év/3eszköz! - Tökéletes védelem.
- Kaspersky, BitDefender, Avast és egyéb vírusírtó licencek a legolcsóbban, egyenesen a gyártóktól!
- Számlás!Steam,EA,Epic és egyébb játékok Pc-re vagy XBox!
- MEGA AKCIÓ! - Jogtiszta Windows - Office & Autodesk & CorelDRAW - Azonnal - Számlával - Garanciával
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad Yoga 370 - i5-G7 I 16GB I 256SSD I 13,3" FHD Touch I W11 I Cam I Gari!
- Lenovo Thinkpad T14 Gen 3, 1 Év Garanciával
- Használt iPhone 14 felvásárlás gyors, korrekt, biztonságos
- Apple Magic Mouse A3204 (USB-C)
- LG 27UP850K-W - 27" IPS LED - 3840x2160 4K - DisplayHDR 400 - USB Type-C - AMD FreeSync
Állásajánlatok
Cég: Central PC számítógép és laptop szerviz - Pécs
Város: Pécs
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

