Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#851) oriic válasza .LnB (#850) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

3kor itt fogok ülni a gép előtt és nézem. :D

Live-Die-Respawn

(#852) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Death Stranding Original Soundtrack (Launch Trailer Countdown Sample)

Ez meló alá most tökéletes lesz. A "track 3" (7 perc körül), engem az Interstellar egyik track-jére emlékeztet. Amit imádok egyébként is. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#853) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Volt rossz Kojima- játék?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#854) hombre[EU] válasza Adam_Shepard (#853) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Nem

Life, Uh, Finds A Way

(#855) Rage47


Rage47
veterán

Ki vett ki szabit a megjelenésre? :D

[ Szerkesztve ]

(#856) .LnB válasza Rage47 (#855) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Áhh, azért játék miatt szabit kivenni?! Báár most, hogy mondod mint ha kaparna a torkom, nehogy súlyosabb legyen ez még jövő hét péntekig. :DDD Neem, csak viccelek. Péntekente 11:40-ig melózok, azt fél lábon kibírom, 12:00-tól már rakom majd a létrát. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#857) james001


james001
veterán

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#858) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

BB's Theme · Ludvig Forssell · Ludvig Forssell and Jenny Plant

Spotify-on, és Apple Music-on is hallgatható.

Ez már az az igazi Kojima szintű játékzene. Nagyon kemény.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#859) Rage47 válasza .LnB (#858) üzenetére


Rage47
veterán

:Y
hidegkirázós

(#860) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Mindjárt jön a trailer. Nem akartam megnézni,de úgyis ez lesz a téma a topikban szóval... :)

Life, Uh, Finds A Way

(#861) hyperspace válasza hombre[EU] (#860) üzenetére


hyperspace
őstag

[link]

link még egyszer :)

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#862) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Jó volt ez a trailer, de így megint kérdéseket vet fel. (Most vagy a vágás furcsa nagyon, vagy az öreg elnök asszony és a piros ruhás nő egy és ugyanaz a személy??)

Live-Die-Respawn

(#863) .LnB válasza oriic (#862) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Amikor átmegy az Emily hologrammon, elszállt a net. Azóta sincs... :o :O

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#864) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Egy pöppet több volt,mint amit látni szerettem volna :D

Mekkora ez a történet,ha ennyit (az összes trailer) meg mer mutatni belōle?

Btw Kojima virtuális-kamera kezelése azért nemrossz :) Valami ragadt az öregre az évek folyamán

oriic abban sem vagyok biztos,hogy Ō ember (piros ruhás) :D Im on the beach where I was born

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#865) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#866) Rage47


Rage47
veterán

tényleg tele van spoilerrel?

(#867) Cifu


Cifu
nagyúr

Gondoltam megnézem. A Twitch-en azt mondja, hogy a reklám után visszatér a csatorna. Harmadszor nyomja a képembe a CoD:MW magyar reklámját ( :DDD ), de a trailer sehol.
A videók között sem.

Kissé komolytalan ez így...

Szerk.: Oké, Oriic linkje működik...

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#868) hombre[EU] válasza Rage47 (#866) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Ja, kiderült,hogy ez az egész csak egy katonai szimuláció

Life, Uh, Finds A Way

(#869) ldave válasza oriic (#862) üzenetére


ldave
félisten

Számomra az mindig is ugyanannak tűnt :) Mármint ugyanaz a színésznő, csak az egyik a mostani 70 éves alakja, a másik pedig a 1970-es évekbeli sorozatból, ahogy akkor nézett ki.

A Slime draws near! Command?

(#870) .LnB válasza Rage47 (#866) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem hinném, hogy ez spoilernek számít, mert így se értünk szerintem semmit. De sok új jelenet van benne. És nagyon jó.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#871) bbdzyx válasza Rage47 (#866) üzenetére


bbdzyx
senior tag

Ja, elég sok idáig nem látott sztori jelenet van benne. Nem is értem Kojima miért az utolsó trailerben mutat meg ennyit... a teljes kontextus nélkül is lehet azért következtetni pár dologra. De hangulatosnak nagyon hangulatos. Meghozta a kedvem hozzá.

[ Szerkesztve ]

“Going outside is highly overrated.” ― Ernest Cline, Ready Player One

(#872) .LnB válasza hombre[EU] (#868) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

:D aki érti, annak nagy poén.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#873) .LnB válasza bbdzyx (#871) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Szerinten Kojima pontosan tudja, hogy mennyit kell látnunk mielőtt játszanánk a jatekkal.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#874) RudY


RudY
addikt

Death Stranding MAGYAR feliratos 4K launch trailer [link]

(#875) james001


james001
veterán

Csak azért se nézem meg a launch trailert,kibírom már azt a kicsivel több mint egy hetet :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#876) Rage47 válasza .LnB (#873) üzenetére


Rage47
veterán

végülis MGSV trailerek is hosszúak voltak mégsem tudtam meg semmit

(#877) hyperspace válasza james001 (#875) üzenetére


hyperspace
őstag

Nincs benne semmi extra, nézd meg nyugodtan ;]

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#878) Rage47


Rage47
veterán

na megnéztem, nem is spoileres, nyugodtan lehet nézni
most már nagyon érdekel mi ez :D
hangulattal nem lesz gond

[ Szerkesztve ]

(#879) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Darren Jacobs lesz Heartman hangja a játékban. Sokat mondó azért ha ő azt mondja, hogy nem spoileres a trailer. És még ígéretet is tesz rá. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#880) .LnB válasza .LnB (#879) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

[link]

Még egy.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#881) hombre[EU] válasza .LnB (#879) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Ez csak az elsō fejezet :)

Life, Uh, Finds A Way

(#882) .LnB válasza hombre[EU] (#881) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mi? Tessék? Miva'? :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#883) hombre[EU] válasza .LnB (#882) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Amit láttunk a trailerben az a játék elsō fele :) szerintem

nem pörög még az agyam

Life, Uh, Finds A Way

(#884) .LnB válasza hombre[EU] (#883) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Erre gondoltam, hogy erre gondolsz. Csak nem voltam benne biztos. Hát sírnék a nevetéstől ha húzna valami MGS2-t. Eskü, az nagyon vagány lenne. És pont ezért félek nagyon a holnaptól, és a maradék pár naptól, a spoilerektől.

Baromira találó ma szerintem ez a "Tomorrow is in your hands". Nem tudom mit tegyek, de inkább próbálom majd kerülni a spoilereket.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#885) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Egyébként, nem tudom ti hogy vagytok vele, de számomra/nekem a tegnapi trailerben, az az amerikás rész volt a legérdekesebb. "America is a lie", mint ha valami üzenet lenne nekünk játékosoknak.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#886) Rage47 válasza .LnB (#885) üzenetére


Rage47
veterán

az egész game egy üzenet
:D
gondolom amit mutogat az csak egy kis szelete a játéknak és majd átváltozik amerika valami mássá

[ Szerkesztve ]

(#887) hombre[EU] válasza .LnB (#885) üzenetére


hombre[EU]
veterán

AME LIE

Life, Uh, Finds A Way

(#888) Adam_Shepard válasza hombre[EU] (#887) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

mi is volt a nyakasán az a kód?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#889) hombre[EU] válasza Adam_Shepard (#888) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Azt nem tudom (talán a release date-t "látták" benne? :) ) ,de szerintem az egy Qpid, amellyel hozzáférhetsz a hálozat(ok)hoz. A trailerekben eltūnik Amelierōl és Higgs viseli, szóval valamilyen "hatalommal" bír

Life, Uh, Finds A Way

(#890) oriic válasza hombre[EU] (#887) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Meg a vegen kiderul h a no a fogonosz a hatterben.

Live-Die-Respawn

(#891) hombre[EU] válasza oriic (#890) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Nekem is van egy olyan érzésem,hogy Higgs jófiú nem egy klasszikus rosszfiú

Life, Uh, Finds A Way

(#892) .LnB válasza Adam_Shepard (#888) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A Low Roar - Give Me An Answer című számára utalt a kód.
Kipu jelnyelv volt.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#893) Chalez


Chalez
őstag

Ne találgassunk kéremszépen, mert még beletrafálunk valamibe :U

(#894) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Norman Reedus interjú

"I’ve been with Hideo at the Game Awards and he’s like the Beatles. Grown men in their 40s are screaming with tears in their eyes like Elvis just walked into the room. I’m like, who is this guy?" :DDD

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#895) #20411392 válasza .LnB (#894) üzenetére


#20411392
törölt tag

Ok. Jövőhéten kicsit megnyomom a hetet és pénteken nem megyek dolgozni. :D
Többet nem is nézek be a topicba addig, mert már így is fel vagyok hypolva.

(#896) RudY válasza .LnB (#894) üzenetére


RudY
addikt

Nemhogy megnyugtatna, inkább tovább bizsergeti a nyúltagyam. :DDD

(#897) .LnB válasza .LnB (#894) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez a Grimes ez ki? Ez a zenész csaj? Most találtam Spotify-on. Elvileg ez Elon Musk csaja. Még sose hallottam róla.

Ja meg is van a válasz, az a csaj az:

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#898) .LnB válasza RudY (#896) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Újdonság nagyon nincs benne. Az érdekes, hogy Norman is 3 évig dolgozott rajta. Azt hittem hamarabb lezavarták a mocap-et. Az utolsó bekezdés meg szép, elgondolkodtató, amit Kojima mondott a színészetről/színészekről.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#899) .LnB válasza #20411392 (#895) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én is nagyon félek. Ide fogok járni, bízom a fórumtársaimban. Gamestar, IGN.hu az kilőve. Azok rezzenéstelenül spoilereznek. Youtube megint csak, mert tuti a pofámba tol valami spoileres címet, vagy képet. Facebook-tól nem tartok, ott kétlem, hogy spoilerbe botlanék. És egyébként is hétvégén nem lesz gond. Akkor alig netezek. De az biztos, hogy hosszú hét lesz a jövőhét, és nehéz.

Viszont egyre jobban én is hypeolódok a dologra ismét.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#900) oriic válasza .LnB (#899) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Majd elkuldom smsben a spoilereket rendben?;]

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.