Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) Gebriel válasza oriic (#248) üzenetére


Gebriel
veterán

Wáááá :DDD Ezt valami viccnek szánta? :D

[ Szerkesztve ]

(#252) - = Zk = - válasza oriic (#248) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Oric baszki...
ennyire mélyre megy a világunk?! Krisztus ereje... :Y

ha igaz persze, és nem csak trollkodik a posztoló

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#253) oriic válasza - = Zk = - (#252) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Trollkodás vagy sem, ezt döntse el mindenki maga. :DDD (A FB poszt linkje)

Live-Die-Respawn

(#254) .LnB válasza oriic (#253) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez csak poén, elnézve azt a profilt.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#255) oriic válasza .LnB (#254) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Én pont azért mondom hogy nem trollkodás, mert a profil simán egy hétköznapi srác profiljának tűnik.

Live-Die-Respawn

(#256) james001 válasza oriic (#248) üzenetére


james001
veterán

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#257) james001


james001
veterán

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#258) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Levették a Death Strandinget a PS4 exkluzívokat listázó hivatalos oldalról:

VOLT

NINCS

Live-Die-Respawn

(#259) psycroptic válasza oriic (#258) üzenetére


psycroptic
őstag

Azért még ki lesz adva PS4-re?

;] :DDD

[ Szerkesztve ]

PSNID: Tomy83PS

(#260) ldave válasza oriic (#258) üzenetére


ldave
félisten
LOGOUT blog

Inkább az a fura, hogy valaha is ott volt, PC-re is be volt jelentve már day1.

A Slime draws near! Command?

(#261) .LnB válasza oriic (#258) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Érdekes lenne ha a PS-es megjelenés előtt bejelentenék PC-re. De úgy tűnik.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#262) Imilenni válasza .LnB (#261) üzenetére


Imilenni
addikt

Hát, ha mégis jönne PC-re, remélem együtt jelenik meg a PS4 verzióval :B

Press "F" to pay respects.

(#263) .LnB válasza Imilenni (#262) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nekem mind1, attól nekem rosszabb nem lesz. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#264) Imilenni válasza .LnB (#263) üzenetére


Imilenni
addikt

Nekem se, de akkor már inkább PC-re veszem meg, ott legalább jobban fut ;]

Press "F" to pay respects.

(#265) .LnB válasza oriic (#258) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Elvileg itt még ott van: [link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#266) ProEvoFan válasza Imilenni (#262) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Annak semmi értelme nem lenne.Sony pénzeli a játékot, szóval először hagyják "kifutni" ps4en, majd később kijön PCre is.Ez kb olyan lesz, mint a GTA IV/V esete a PCvel.
Ha xboxra is kiadják, akkor a háttérben valami üzleti megállapodás részét képezheti.Ugye nemrég volt a Sony-Microsoft összefogás a felhő technológia fejlődésével kapcsolatban.Szóval ki tudja a sonynál mennyire gurult el a gyógyszer vagy csak fosnak a Googletől, mert támad a Stadia.

(#267) .LnB válasza ProEvoFan (#266) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Szerintem csak Kojima kívánsága miatt adják ki Pc-re. És valószínűleg úgy állapodtak meg, hogy a PC-s bevételekből is bőven kapjon a Sony. Az, hogy mikor jelenik meg arra?! Az a kérdés. Én is úgy látom logikusnak ahogy te írtad. Miután kifut Ps-en.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#268) Wesder válasza ProEvoFan (#266) üzenetére


Wesder
félisten

Nem lesz Xboxra, ez 1000%

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#269) Rage47


Rage47
veterán

Amúgy nem könnyebb fejleszteni valamit, ha csak egy platfromra jelenik meg? Lehet jobb lett volna, ha csak a PS-re koncentrálnak. Akkor tudnak olyan dolgok születni, mint pl. az Uncharted 4.

(#270) .LnB válasza Rage47 (#269) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Sokan, köztük én is, azért is kételkednek a Pc-s portban, mert a Decima engine konkrétan PS-re lett írva. Nyilván hozzáértő embereknek nem lehet gond portolni, mivel az engine-ket is PC-n írják. De akkor is furcsa.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#271) Wesder válasza Rage47 (#269) üzenetére


Wesder
félisten

De, ezért minőségibb egy ex cím. Kap időt és sokkalta egyszerübb így. Nem nagy cucc, csak sokan nem értik.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#272) .LnB válasza Wesder (#271) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ott vannak a Quantic Dream játékai példának. Nem tudom, hogy futnak PC-n, de megjelentek ott is. Valószínűleg a DS esetében is úgy fejlesztették, mint a PS ex címeket, aztán majd valahogy átportolják.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#273) Rage47 válasza .LnB (#272) üzenetére


Rage47
veterán

Ja ez lehet.

(#274) Imilenni


Imilenni
addikt

Press "F" to pay respects.

(#275) ldave válasza Imilenni (#274) üzenetére


ldave
félisten
LOGOUT blog

Ölel valakit?

A Slime draws near! Command?

(#276) .LnB válasza ldave (#275) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

BB-t.
(vagy szagolja, hogy büdös e a hónalja. :D )

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#277) Rage47 válasza Imilenni (#274) üzenetére


Rage47
veterán

ez is Izland? :D

(#278) ProEvoFan válasza Imilenni (#274) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Valakit visz magával.
Tiszta HZD grafika.Ja, mert az a motor hajtja.

(#279) .LnB válasza ProEvoFan (#278) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ha nem tudnám, én nem mondanám meg, hogy ugyan az a motor ami a HZD alatt is volt. A HZD túlszaturáltabb volt.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#280) Wesder válasza .LnB (#272) üzenetére


Wesder
félisten

Lejàrt a szerződés, Epic meg felkérte őket. Boxra is jöhetne, csak az MS túl retardàlt hogy fizessen a Quantic Dream-nek a portokért.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#281) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Hol vannak a gejzírek...?

Life, Uh, Finds A Way

(#282) james001


james001
veterán

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#283) Imilenni


Imilenni
addikt

Babanyugtató-GLS szimulátor.
Ki, mit gondol róla? Bár hang nélkül néztem, képből ennyi jött le :D

Press "F" to pay respects.

(#284) - = Zk = - válasza Imilenni (#283) üzenetére


- = Zk = -
félisten

kell!!
PC-re leginkább....

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#286) Rage47 válasza oriic (#285) üzenetére


Rage47
veterán

Valamiért nem mer normális gameplay videót adni Kojima. Legalábbis egyelőre.

(#287) Imilenni válasza Rage47 (#286) üzenetére


Imilenni
addikt

Szerintem amikor Norman pisil/leadja a csomagot az lenne a normális gameplay :K

Press "F" to pay respects.

(#288) Rage47 válasza Imilenni (#287) üzenetére


Rage47
veterán

az csak kis szelete
de pl. MGSV-ből is volt egy átfogóbb gameplay, hogy mire számíthatsz

[ Szerkesztve ]

(#289) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Úgy néz ki, hogy tényleg csak ez az Izland-i táj lesz a helyszín.

Ha megnézitek a térképet, jobbra ahol a mostani gameplay játszódott, balra pedig a havas, hegyes rész, amit korábban láttunk. Köztük meg ugye a kréterek.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#290) Wesder válasza .LnB (#289) üzenetére


Wesder
félisten

Nem hinném, hogy ez probléma lesz.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#291) oriic válasza .LnB (#289) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Felőlem akár egy szobában is játszódhatna az egész. :D Így is úgy is veszem.

De most komolyan: Nem is vártam el tőle hogy számos különböző helyszínt kapjunk. A zöld környezet ugye adott, meg majd megyünk a hegyekbe is, lesz ugye tengerpart meg az óriási kráterek (Korai trailerekből gondolom), illetve valamilyen szinte romos épületeket is kapunk, ezeket láthattuk már korábbi előzetesekben is.

Live-Die-Respawn

(#292) .LnB válasza oriic (#291) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Fogunk kapni egy Izland-dá redukálódott Észak-Amerikai területet?! Az egész ennyi lesz? Mert nagyon úgy tűnik. Gondolom itt majd lesz valami magyarázat, hogy miért lett Amerikából Izland.

Nekem ez kevés, ezt már mondtam.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#293) hombre[EU] válasza .LnB (#292) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Szerintem egy HZD méretū (+-) map lesz, ami azért nem kevés. Ne legyünk telhetetlenek :) Pomt a minap írtam a PS on-ban,hogy a jelenlegi ow játékok területei kegyetlenül nagyok. Nem akarhatsz egy KP-tōl Rockstar vagy Ubisoft méretū mapot, ~100 tagú stúdió és tippre nagyon kevés outsourcinggal dolgoznak...

Life, Uh, Finds A Way

(#294) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez így nem rossz. A scale a kérdés. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#295) Imilenni válasza .LnB (#294) üzenetére


Imilenni
addikt

Emlegetik az emberek Új-Zélandot, a térkép mégis az USA térképe, most akkor mivan? :F :(

Press "F" to pay respects.

(#296) psycroptic válasza Imilenni (#295) üzenetére


psycroptic
őstag

Azért ennyire nem lehetsz te sem rossz földrajzból én is usás térképet vélek felfedezni.

PSNID: Tomy83PS

(#297) Imilenni válasza psycroptic (#296) üzenetére


Imilenni
addikt

Este azt hittem hogy rosszul láttam, aztán reggel láttam hogy de, bizony az USA :Y

Press "F" to pay respects.

(#298) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

A kérdés már csak az, hogy mikor? :)

Live-Die-Respawn

(#299) Rage47 válasza oriic (#298) üzenetére


Rage47
veterán

ha lesz benne stealth game stb. akkor instant buy :D MGSV-t is végiglopakodtam

[ Szerkesztve ]

(#300) ProEvoFan válasza oriic (#298) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Még mindig nem tudom mit gondoljak erről a játékról...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.