Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) .LnB válasza oriic (#298) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#302) sp8787 válasza .LnB (#301) üzenetére


sp8787
addikt

Blehhh ennel ez sokkal egyszerubb.

Vegyunk egy vasarlobazist akik butak mint a tok es ugy tudjak/kezelik ,hogy az USA-n kivul gyakorlatilag nem is letezik semmi, ontsuk le ilyen connecting people(ertsd. amerikaiakat) cukormazzal, rakjunk bele egy halom "huha"-nak tuno nyilvanvaloan oncelu tultolt baromsagot.

Es voila!

(#303) Imilenni


Imilenni
addikt


Most akkor ex cím lesz vagy sem?

Press "F" to pay respects.

(#304) hombre[EU] válasza Imilenni (#303) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Mivel csak ps4-re készül ezért lehet exkluzívként is promózni (MS timed console exclusive-ként hivatkozik rá :) ). A megjelenése után valószínūleg elkezdik a PS5 (PS V?) portot és lehet,hogy a pc-t is...bár szerintem ezt a játékot csak Now-ban lehet majd pc-n játszani.

Life, Uh, Finds A Way

(#305) james001


james001
veterán

Ezért jó,ha haverok vagytok a mesterrel,még a saját játékába is berak a kis huncut :DDD

Amúgy viszketek rendesen hogy megnézzem az új videókat,de nem akarom,most már mindent magam akarok átélni novemberben. :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#306) james001


james001
veterán

Ma van a mester szülinapja. :) Már 56 éves,durva :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#307) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Borzalmas minőségű videó:

Death Stranding - BRIEFING TRAILER LEAKED + VLOG - RePorter Ep #9

Live-Die-Respawn

(#308) Rage47 válasza oriic (#307) üzenetére


Rage47
veterán

ez sem gameplay, ha jól veszem ki :D meg mintha nem is a kész játékból lenne
amúgy itt vagyunk a 4k-s telefonok korszakában, de még mindig fos minőségűek a leakek :D

[ Szerkesztve ]

(#309) Wesder válasza Rage47 (#308) üzenetére


Wesder
félisten

Ezeket rejtett kameràkkal veszik fel, mert nem vihetnél be kameràt.
Egy tollba nehezen rejtesz el 4K-s kameràt.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#310) .LnB válasza Wesder (#309) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ma is tanultál valamit a PS4 topikban mi?! ;] :DDD (Én is)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#311) Wesder


Wesder
félisten

.LnB
Olvastam igen, de elég nyílvànvalò hogy ezt ilyen hangyafasznyi rejtettel csinàljàk, azért ilyen a minősége.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#313) Gebriel


Gebriel
veterán

Valahol olvastam egy cikket, hogy benne lehet, hogy, azért jön ilyen kevés infó a játékból, és azért nincs "marketingje" mert, hogy réteg játék lesz, és nem akarnak annyi pénzt beleölni.
Másik verzió meg az volt, hogy itt is szabad kezet kapott Kojima. :)

(#314) Wesder válasza Gebriel (#313) üzenetére


Wesder
félisten

Rétegjàték lesz, mint minden Kojima jàték, ez nem kérdés.
Szabad kezet kapott, azért ilyen elborult ez a mestermű.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#315) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Since I get this question alot, DEATH STRANDING is different from stealth game. You can enjoy First Person View but not a First Person Shooter game. It's brand new game genre that adapted the concept of strand that we call Action Game, Strand Game (Social Strand System).

OK

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#316) hombre[EU] válasza Gebriel (#313) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Vagy azért,mert látják a preorder számokat és ninvs szüksége pushra ill. van már saját csatornájuk (State of Play) a célzott marketinghez.
A RedDead2 pár héttel a megjelenése elōtt kapott 2 videót és kész :) ehhez képest a DS...

Life, Uh, Finds A Way

(#317) Imilenni


Imilenni
addikt

Horizon Zero Dawn:

Death Stranding

Press "F" to pay respects.

(#318) james001 válasza Imilenni (#317) üzenetére


james001
veterán

Horizonban van pár utalás a DS-re. A nyakláncokat is meg lehet találni,sőt asszem kézlenyomatokat is.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#319) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Multi platform: [link] (a képen látható)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#320) oriic válasza .LnB (#319) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Innentől már fix a PC-s kiadás szerintem.

Live-Die-Respawn

(#321) .LnB válasza oriic (#320) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na, ezért vettem én Ps-t... ;] :DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#322) oriic válasza .LnB (#321) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem baj, itt meg van PC. ;]

szerk:

Amúgy úgy tűnik, hogy ez a Multi Platform kiírás nem jelent semmit, az oldalon a PS4 exkluzívoknál is ez olvasható.

Pl: Uncharted 4 [link]

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#323) .LnB válasza oriic (#322) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ha nem lenne odaírva, azt hittem volna, hogy ez valami magyar hivatal. Hogy ennyire "értenek" a dolgokhoz. :D

De hallod, a PC-d az erős is? Elég mindenféle játék alá? Ja ott van a leírásodba, megvan a válasz. Nem. :P

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#324) oriic válasza .LnB (#323) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

*Adatlap :)

Amire nekem kell, arra elég.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#325) modflow


modflow
veterán

A durva inkább az, hogy 2 hónap és már meg is jelenik.
Ugyanakkor itt lesz a tél...

(#326) Imilenni válasza oriic (#322) üzenetére


Imilenni
addikt

Ha Ps4/ps5-re jön már az is Multiplatform :)

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#327) Rage47 válasza modflow (#325) üzenetére


Rage47
veterán

és nincs gameplay videó

(#328) hyperspace válasza Rage47 (#327) üzenetére


hyperspace
őstag

Majd lesz, ha kijön. ;)

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#329) .LnB válasza Rage47 (#327) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Van, csak szart se ér, vagyis remélem. Mert ha tényleg csak ennyi lesz, akkor tökön szúrom magam. :)
Jövő héten lesz, Kojima azt ígérte, hogy a TGS-en rendesen be lesz mutatva a játékmenet, és amit a Gamescom-on mutatott az csak egy ici-pici (ezt mutatta is kézzel) része a játéknak.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#330) Rage47 válasza .LnB (#329) üzenetére


Rage47
veterán

MGSV-ből is volt játékmenet bemutató, és még az is csak egy kis szelet volt, de kb. tudtam, mire számítsak és egyből megjött a kedvem
hasonlóra számítok itt is.
lassan No Man's Sky érzésem van a játékkal kapcs., azért várok valami kis bemutatót.

[ Szerkesztve ]

(#331) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

12th Sep

15:40 - 16:50 - Kojima Productions Death Stranding Day 1 - Gameplay Session Vol.1

14th Sep

16:00 - 16:50 - Kojima Productions Death Stranding Day 2 - Gameplay Session Vol.2

15th Sep

Kojima Productions Death Stranding Day 3 - Voice Actors Session

Live-Die-Respawn

(#332) hombre[EU] válasza oriic (#331) üzenetére


hombre[EU]
veterán

összesen 120perc gameplay session

Life, Uh, Finds A Way

(#333) .LnB válasza oriic (#331) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Időzóna?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#334) .LnB válasza hombre[EU] (#332) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Bilis, kezes témát vagod ugye? ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#335) oriic válasza .LnB (#333) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Japán, gondolom. :D De komolyra fordítva a szót, nem találtam erről infót.

Live-Die-Respawn

(#336) hombre[EU] válasza .LnB (#334) üzenetére


hombre[EU]
veterán

:)

Life, Uh, Finds A Way

(#337) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Különleges látogató. :D Máris találgatások indultak hogy vajon ő is bekerül-e a játékba. :DDD

Live-Die-Respawn

(#338) Rage47 válasza oriic (#337) üzenetére


Rage47
veterán

a múltkori után már ezen sem csodálkoznék :D

(#339) james001


james001
veterán

Pontosan két hónap már csak. \o/

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#340) hombre[EU] válasza james001 (#339) üzenetére


hombre[EU]
veterán

2 hónap- a PC két betū, gamer logic-confirmed coming to pc :D

Life, Uh, Finds A Way

(#341) oriic válasza hombre[EU] (#332) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

80 perc lesz csak három napra lebontva. [link]

Live-Die-Respawn

(#342) oriic válasza oriic (#341) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Pontosabban 2 napra, a harmadikon a szinkronért felelős színészek bukkannak fel.

Live-Die-Respawn

(#343) hombre[EU] válasza oriic (#341) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Az sem rossz. Amire kiváncsi vagyok az a stealth-action (tactics,gunplay,inventory,craft?,stb.) és a social strand részre. Az online opcionális/erōsen ajánlott vagy kötelezō...? FromSoftware féle coop vagy inkább Rockstaros?

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#344) .LnB válasza hombre[EU] (#343) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én arra tippelek, hogy ez folyamatosan online lesz. Ha nem is a klasszikus multiplayer, de mivel minden játékos kihat a másik játékos játékmenetére.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#345) modflow válasza .LnB (#344) üzenetére


modflow
veterán

Igen, olyan óriási hatása lesz egymásra a népnek, hogy ahová A pisil, az B is látja gomba formájában.

(#346) .LnB válasza modflow (#345) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na igen, többek között. És még a nagy WC-zés eredményét nem is láthattuk eddig! :) (Vajon mi lehetett az a nagy robbanás? Valaki beleszart a levesbe. :DDD )

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#347) modflow válasza .LnB (#346) üzenetére


modflow
veterán

Vagy ahol sokan járnak, ki lesz taposva a fű, kis ösvény lesz. :D

[ Szerkesztve ]

(#348) james001


james001
veterán

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#349) Scholes9 válasza james001 (#348) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Remek képek, reméljük a játék is az lesz :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#350) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

A hivatalos schedule szerint a Kojima előadások, magyar idő szerint reggel 9-kor lesznek.
Youtube-on és Twitch-en lesz élő stream.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.