Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1001) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Death Stranding trofeak (SPOILERES LEHET)

[link]

Live-Die-Respawn

(#1002) Rage47


Rage47
veterán

Nehezen telik ez a hét :D

(#1003) fityere


fityere
senior tag

Én nem rendeltem elő, de első napos vétel. Ma Végig jártam a boltokat ahol lehetséges megvenni, de mind azt mondták csütörtökön már lesz belőle, sajnos előbb nem. Gondoltam azért egy próbát megér. 😁

Nem azért hagyjuk abba a játékot, mert öregszünk. Azért öregszünk meg, mert abbahagyjuk a játékot.

(#1004) modflow


modflow
veterán

Van itt olyan, aki a konzolbirodalom-nál rendelte elő?

(#1005) Imilenni válasza fityere (#1003) üzenetére


Imilenni
addikt

Mármint csütörtökön már át is veheted? :D

Press "F" to pay respects.

(#1006) fityere válasza Imilenni (#1005) üzenetére


fityere
senior tag

Igen. Legalább is remélem. Délután már mehetek érte.

[ Szerkesztve ]

Nem azért hagyjuk abba a játékot, mert öregszünk. Azért öregszünk meg, mert abbahagyjuk a játékot.

(#1007) Imilenni válasza fityere (#1006) üzenetére


Imilenni
addikt

Magyarba?
Azt hallottam hogy konzolboltban dolgozók már megjelenés előtti nap szinte mind hazaviszi a játékot, szóval elképzelhető.

Press "F" to pay respects.

(#1008) fityere válasza Imilenni (#1007) üzenetére


fityere
senior tag

Nem. Ausztriában vagyok. Más kérdés hogy lesz e rajta magyar felirat.

Nem azért hagyjuk abba a játékot, mert öregszünk. Azért öregszünk meg, mert abbahagyjuk a játékot.

(#1009) captainhook


captainhook
újonc

Csütörtökön még egy utolsó, össznépi élő közvetítés!

>>> [link] <<<

[ Szerkesztve ]

(#1010) Willhunting


Willhunting
aktív tag

Ha US Store-ról rendelem elő a játékot, akkor 6 óra csúszással, itthoni idő szerint reggel 6-kor tudom csak indítani, jól gondolom?

(#1011) RudY


RudY
addikt

Letöltés befejezve, az aranyozott cuccok péntekig függőben....már csak 1 nap és bő 15 óra. :)

(#1012) james001


james001
veterán

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#1013) Sordoran válasza modflow (#1004) üzenetére


Sordoran
addikt

Jelen! Viszont még mindig semmi információm megkapom-e időben (futár), jár-e előrendelői ajándék. Azt se tudom szállítás ingyenes lesz-e, mivel úgy rendeltem, de a weboldalukon nincs lehetőség visszanézni rendeléseket. :U

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#1014) ldave válasza Sordoran (#1013) üzenetére


ldave
félisten

Milyen webshop ez? Van egy csomó megbízható oldal, ez annyival olcsóbb volt hogy inkább bevállaltad ezt a bizonytalanságot?

A Slime draws near! Command?

(#1015) Dr. Venkman


Dr. Venkman
tag

Én is lemezesen rendeltem meg a Death Strandinget (ez lesz az első lemezes játékom különben, eddig kizárólag digitálisan vásároltam) bár az Extreme Digitaltól, tartok tőle, hogy a hétvégén már nem jut el hozzám, mert vidékre szállítással kértem és a raktárukba beérkezéshez november 8. volt írva. Az előrendelői dolgok ehhez elvileg járnak, bár azt nem tudom lemezes verzió esetén, hogy kell érvényesíteni.

(#1016) hyperspace válasza Dr. Venkman (#1015) üzenetére


hyperspace
őstag

Általában van egy papír benne, azon egy kóddal, azt beírva megkapod az aranyszínű dolgokat.

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#1017) Sordoran válasza ldave (#1014) üzenetére


Sordoran
addikt

1.000 Ft-al olcsóbb és ingyen szállítás (volt). Ha tudom előre, hogy ennyire fapados az oldaluk nem rendelem meg. Írtam most egy e-mailt nekik, ha nem tudnak megnyugtatni hogy megkapom időben akkor lemondom és megrendelem máshol.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#1018) modflow válasza Sordoran (#1013) üzenetére


modflow
veterán

Én sem kaptam még semmi infót.
Majd jelezd, neked mit mondtak.
Köszi!

(#1019) Villa7


Villa7
tag

Konzolbirodalmasok ne aggodjatok, többször rendeltem már elő ott, sose volt gond, csüt hívnak vagy írnak majd nektek.
Aki viszont extrem digitaltól rendelte házhozszállítással és vidéki, az 99% nem kapja meg pénteken, tapasztalat.

(#1020) Rage47


Rage47
veterán

Én ezért rendeltem digitben, most először :D Nem bízom már se a futárokban, se a boltokban (főleg abban, ahol eredetileg rendeltem :D - még lemondási opció sincs...) .

[ Szerkesztve ]

(#1021) Sordoran válasza Villa7 (#1019) üzenetére


Sordoran
addikt

Úgy legyen, mert jövőhéten jön az új Pokemon switchre, addig végezni kellene vele. ;] (tudom hogy nem fogok, de nah)
Edigital-tól én semmi ilyet nem rendelnék elő, nem ilyen beállítottságuak hogy ezeket megjelenés napjára kiküldjék.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#1022) Dr. Venkman válasza Villa7 (#1019) üzenetére


Dr. Venkman
tag

Nagyszerű :( Mindegy, most már nem variálok, ki is van fizetve. Annyi vigasztal, hogy volt hozzájuk kuponom, így valamennyit spóroltam az áron.

(#1023) Rage47


Rage47
veterán

Van arról infó, hogyan fut Slimen? Vagy már mindenki Prón játszik? :D

(#1024) oriic válasza Rage47 (#1023) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Slim? En FATen jatszom majd vele. :DDD

Live-Die-Respawn

(#1025) Rage47 válasza oriic (#1024) üzenetére


Rage47
veterán

És arról? Belsője ugyanaz max jobban zúg :D

Bár a HZD is jól ment...

[ Szerkesztve ]

(#1026) RudY válasza Rage47 (#1023) üzenetére


RudY
addikt

A Digital Foundry következő DS videójában várható összehasonlítás és további elemzés. Most úgyis lesz rá idejük, a PC-s RDR2 elemzés némileg csúszni fog. ;]

(#1027) Villa7 válasza oriic (#1024) üzenetére


Villa7
tag

30 fps minedkettőn. Extrém igénynél volt 28 pillanatig, Digital Foundry videóban.

(#1028) thewom75 válasza oriic (#1024) üzenetére


thewom75
tag

+1 bár van pro is itthon, jet turbinat akarok, úgyhogy fat

PSN : thewom

(#1029) oriic válasza thewom75 (#1028) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ez am a kihivas. :DDD

Live-Die-Respawn

(#1030) torik


torik
senior tag

Én is lemezesen rendeltem, MH: World után a második lemezes játékom lesz :D én konzolok szervizéről rendeltem, egy ezressel volt drágább mint a legolcsóbb opció de tőlük mindig időben megjött minden eddig (én is vidéki vagyok).

Egyébként ez a rövidítés a játéknak elég zavaró nekem, ahogy olvasgatom a topikot sokszor az első gondolatom "mi a fenéért beszél itt mindenki a Dark Souls-ról" amikor is leesik hogy ja :W :DDD

[ Szerkesztve ]

All that and a bag of chips

(#1031) james001 válasza oriic (#1024) üzenetére


james001
veterán

Éljenek a dagadtak! :D Nekem is az van már több éve. :)

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#1032) Wesder válasza torik (#1030) üzenetére


Wesder
félisten

DTHSTRNDNG a rövidítése ezentúl, csak neked:P

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1033) wolf13


wolf13
őstag

Alza-nál rákérdeztem chaten, az úriember annyit írt, hogy pénteken érkezik meg a boltba a játék, s ők utána postázzák. Én szerintem megvárom, mivel augusztus óta elő van rendelve , s elég jó áron ( ha tényleg ez az ár marad ) akkor jó vételnek számít.

(#1034) hyperspace válasza wolf13 (#1033) üzenetére


hyperspace
őstag

Az ivópalackot valahogy ki tudtam olvasni, de az utolsó tétel nem megy, mi az? :))

Megnyitottam új ablakban, és így már ok, herní dopinek :F :DDD

[ Szerkesztve ]

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#1035) #20411392


#20411392
törölt tag

Előtöltve. Pénteken ~10:30ig meló és 11től mehet is. :C

(#1036) wolf13 válasza wolf13 (#1033) üzenetére


wolf13
őstag

Nem magamnak akartam válaszolni :D

(#1034) hyperspace

A képen jobb egérgomb , kép megjelenítése.

Vagy : kép

Amúgy az arany cuccok , ugyan az mint más boltoknál kapják az előrendelők.

[ Szerkesztve ]

(#1037) torik válasza wolf13 (#1036) üzenetére


torik
senior tag

Engem az arany cuccok hidegen hagynak de a dinamikus témára kíváncsi leszek milyen lesz.

All that and a bag of chips

(#1038) oriic válasza wolf13 (#1033) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jó lenne ha napközben át tudnám venni náluk.

Live-Die-Respawn

(#1039) wolf13 válasza oriic (#1038) üzenetére


wolf13
őstag

Én vidéki révén sajnos nem tudom, 120 km oda + vissza nem ér annyit. Viszont boltba tuti át lehet venni.

Viszont nem értem, miért nem kapják meg egy nappal előbb?! Máskor platinumból rendeltem , megjelenés napján kézhez kaptam.

Ha esetleg lesz hétvégén promo kulcs akkor ezt le is mondom, azt mehet digitálisba :D

[ Szerkesztve ]

(#1040) Chalez


Chalez
őstag

Alza.hu infó a megrendelésemnél:

A termék ki van fizetve és le van foglalva, a megrendelést szállításra készítjük elő. Várható szállítási idő: péntek 2019. 11. 8. 08:00-20:00 között.

:))

(#1041) RudY válasza torik (#1037) üzenetére


RudY
addikt

A Speed Skeleton és az Armour Plate is Lv.1. úgyhogy szerintem nemcsak csicsa, kezdésnek akár jó is lehet. :F
Character Vignette Dínamic Theme ...ebből még nem sok derül ki, de remélem nem ez a szürke árnyalatos döglött bálnás partszakasz lesz, mint ami a thumb.

(#1042) kentucky válasza Chalez (#1040) üzenetére


kentucky
őstag

Érdekes nekem is azt mondták, hogy jövő héten szállítanak csak :F

(#1043) #49155328 válasza wolf13 (#1033) üzenetére


#49155328
törölt tag

Kupon + Patch kábel ne feledd! ;]

(#1044) wolf13 válasza #49155328 (#1043) üzenetére


wolf13
őstag

Már nem mertem variálni rajta, utólag nem láttam a kupon hozzáadását :P

Vettem mást azzal :D

Nekem is változott a status ebbe a pillanatban :D

A termék le van foglalva, a megrendelést szállításra készítjük elő.

[ Szerkesztve ]

(#1045) Chalez válasza kentucky (#1042) üzenetére


Chalez
őstag

Passzolom, nekem azt írja, amit fentebb ide is másoltam :F

(#1046) hyperspace


hyperspace
őstag

Hakoom már platinázta :N instagram

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#1047) james001 válasza hyperspace (#1046) üzenetére


james001
veterán

Ez nem az a csávó akinek már vagy 1000 platinája van? Ez valami hacker vagy nemtudom,de brutális hogy hogyan tud ennyi platinát összerántani :N :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#1048) Imilenni


Imilenni
addikt

Valszeg én néztem el, de csütörtök este 11-kor fog feloldani a játék.. :C

Press "F" to pay respects.

(#1049) kentucky válasza Imilenni (#1048) üzenetére


kentucky
őstag

Ezt már előtöltésnél írja? :D

(#1050) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Képzeljétek, hogy a csúúúnya, rossz valaki, aki a játék ezen részéért felelős elintézte, hogy az új 1.03- mas mentés ne legyen kompatibilis az előzőekkel, így szegény, szerencsétlen sajtósoknak elveszett az akár 100! órás mentése :(

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.