Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1651) erahurka válasza felixo (#1649) üzenetére


erahurka
félisten

:C

A spoilerek elrejtése elrejti a spoilereket. Szerintem azt első végigjátszáskor érdemes bekapcsolva hagyni, hogy ne lőjön le semmit. Ha már a történet a legerősebb része a játéknak.

Mondjuk az eddigi kemény 7 órám alatt mindent élveztem benne. Na de messze még a vége.

Amúgy most megyek a parti gócizébe, onnan sok van még hátra? ;]

(#1652) felixo válasza erahurka (#1651) üzenetére


felixo
őstag

Értem. Akkor melyik az a beállítás, hogy a mások által lerakott dolgokat lássam ?

Redmi Note 9

(#1653) wolf13 válasza felixo (#1652) üzenetére


wolf13
őstag

Ahogy bekötöd az adott területet ,látni fogod a más álltal otthagyott vagy épített dolgokat.

[ Szerkesztve ]

(#1654) erahurka válasza felixo (#1652) üzenetére


erahurka
félisten

Az amit mondtam. Hogy rejtse el a spoilereket. A többi dolog látszani fog.

De ha új, bekötetlen területen jársz, ott semmi sem látszik.

(#1655) tarBubbles


tarBubbles
tag

Akik itt végig vitték a játékot azok hogyan beszélik ki a dolgokat? Nem nagyon akarok itt spoilerezni.

(#1656) oriic válasza tarBubbles (#1655) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Erre való a topik. Van spoiler tag. Nyilván nem kérhető senkitől hogy ne beszéljen a játék végéről, csak legyen jelezve, hogy spoileres infókról megy a diskurzus.

Live-Die-Respawn

(#1657) james001


james001
veterán

Na végre kicsit továbbjutottam a fő szálban,chapter 5-nél vagyok már. Zseniális hogy Kojima mindig ilyen remek karaktereket talál ki... Remek és érdekes karaktersztorival.
Amúgy ez a világháborús rész baromi jó volt,de azért Cliff kissé idegörlő volt már a végén hogy 800 golyó után adta meg magát csak :D És az nagy ziccer hogy nem valami trükkel lehetett legyőzni (mint pl. a régi MGS bossoknál is ugyebár),hanem tényleg csak sok-sok ólommal...

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#1658) oriic válasza james001 (#1657) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mikkelsen akármikor van képernyőn a játékban, kb mindenkit lemos. Brutálisan jó színész. :Y

Live-Die-Respawn

(#1659) tarBubbles


tarBubbles
tag

"Kettő" kérdésem lenne:
1. Amelie akkor most milyen kapcsolatban volt Sammel. Azt mondta, hogy szerette, de úgy mint a mostoha anyja, a féltestvére vagy mint szerelem szeretet? Vagy mind egyszerre? És mennyire zseniális, hogy Kojima szerint a kapcsolatokról szól a játék és lényegében Amelienek Sammel való kapcsolata odázta el a kihalást. Mármint szó szerint erről szólt a játék története... áhh.
2. Amelie akkor most mióta létezett? Ő most az összes kihalás EE-je volt vagy csak az emberiségé? Ha jól értettem, akkor azért indult el most a DS mert megunta a várakozást?

(#1660) james001 válasza oriic (#1658) üzenetére


james001
veterán

Az biztos,mocskosul jól csinálja amit kell :D Még az a közeli szögesdrótos cigizős részen is borsódzott a hátam :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#1661) oriic válasza tarBubbles (#1659) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Amelie nem egy valós személy, Amelie és Bridget egy azon személy két kivetülése. Volt róla szó, hogy Amelie a parton született, plusz amúgy sem lehetne Bridget lánya, hiszen a nőnél ugyebár méhrákot diagnosztizáltak anno.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#1662) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mondjuk én úgy szoktam, hogy a spoileres szöveg előtt leírom, hogy mire vonatkozik a spoiler, vagy valami támpontot. Pl Chapter V spoiler, Ending spoiler. Ilyesmi. És így mi, akik még nem végeztünk. Lehet közbe tudnánk szólni. :U

Én egyébként 42 óra után eljutottam a Chapter 6 legelejére.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1663) freeknight


freeknight
őstag

Többet nem olvasom ph fórum appon keresztül a topikot :D
Úgy vettem észre nem kezeli a spoiler taget.

(#1664) tarBubbles válasza oriic (#1661) üzenetére


tarBubbles
tag

Mindenkinek: leges legvége spoiler a nem teljesen tisztázott dolgokról. Ne olvassa el senki aki nem jutott el a végére!
Ezeket én is tudom és nem értem, hogy miért ezeket írtad le, mert konkrétan a kérdéseim közelébe sem volt a válaszod.
Tudom, Amelie/Bridget/EE egy azon személy, de egyszerűbb Amelieként hivatkozni rá. Ő nevelte fel Samet, de Samnek ő két személy volt. Mint nevelő anya és mint féltestvére akivel hologrammokon és a parton találkozott (Bridget mindenkinek azt mondta, hogy Amelie a lánya, csak titokban tartotta, blablabla, stb). Egy idő után Sam valamiért elhidegült a nevelő anyjától, de féltestvérét még szerette.
Amikor Bridget meghal, akkor azt mondja "i love you Sam". Oké, anyai szeretet, gondolja az ember.
De ahogy Amelie viselkedik Sammel és ahogy Sam viselkedik Amelievel az szerintem túlmutat a testvéri szereteten. Fragile kb. féltékenynek is tűnik (amikor Higgs legyőzése után vissza akarja vinni Samet, akkor Amelie mondja, hogy nem kell és kb. besértődik). Ezért nem tiszta nekem :D És ahogy nézek angol magyarázatot aszerint Sam szerelmes volt Ameliebe. Tehát ez viszonzott volt? Szóval amikor Bridget meghal akkor úgy szereti mint férfit és nem úgy mint a nevelt gyermekét? Ez a rész állatira zavaró. Gondolj bele, Sam szerelmes volt a féltestvérébe, aki a saját nevelő anyja, aki igazából egy halál félisten.

(#1665) BusinessGuy


BusinessGuy
senior tag

Adott ugye az öreg a hegyen, akinek gyógyszert kell vinni... Kojima azt nyilatkozta jómúltkorjában hogy a döntéseinknek lesz kihatása, például az öreg meghal ha nem visszük neki mindig a gyógyszert... Ez igaz..? Csak mert a neten egyre több helyen olvasni hogy le se szarták sokan több chapteren át és mégis él vagyis kamu volt...
Én meg állandóan viszem neki (vagy küldöm)....

Meg arról is voltszó hogy nem szabad majd ölni tudjuk miért, vagy, ha ölünk mehetünk a hullával az égetőbe... Ehhez képest ha a megkötözött kiütött összvéreken ugrálok a kocsijukkal akkor sem hal meg senki.....

[ Szerkesztve ]

(#1666) torik


torik
senior tag

Most lettem túl a 4. fejezeten, ez lenne a játék fele amikor is beindulnak a dolgok? :D

All that and a bag of chips

(#1667) Kvelstadt válasza .LnB (#1662) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Nekem is megvan a 40+óra de még csak chapter 3.
Most mentem le délre.
Korábban beszéltünk az útépítésről es ehhez annyit hogy zöld szynnel írta ki mikor mások is hozzáadtak. Most pl a déli elosztónál én mßr csak befejeztem párszáz materiálokkal.

Ja és megint kifosztottam az öszvéreket.
Lehet nem ez a rendeltetésük de könnyen lekötözöm őket és rengeteg nyersanyaguk van. Vagy 4000kerámiát hoztam el több körből meg 2000+ fémet.

És itt egy csendélet arról ha engem le mernek pingelni mikor nekem kell ami nekik van.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1668) VikMorroHun válasza Kvelstadt (#1667) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Ez hány kiló cucc? :))
Én még viszonylag az elején vagyok, úgyhogy az is érdekes volt, amikor 60 kilóval a hátamon zúgtam lefele a hegyről. :) De azért nem volt annyira rossz, mint az a mozgólépcsős jelenet.

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#1669) atila4 válasza tarBubbles (#1664) üzenetére


atila4
senior tag

Aki nem vitte végig ne olvassa el!!!
Sam nem Bridget fia, hanem Cliffe. Bridget csak felnevelte, de nincs vér szerinti kötelek. Így ha szerette is Ameliet nincs para.( mondjuk ő ezt nem tudta) De szerintem nem szerette szerelemből.

[ Szerkesztve ]

Windows 10 / Galaxy S 7 / Asus ROG

(#1670) .LnB válasza Kvelstadt (#1667) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

De, hogy vannak megkötözve? Szemből is meglehet őket? Nem csak ha mögéjük lopakodsz?
Tegnap nekem is volt egy kis dolgom velük. Nem halálos karabéllyal lőttem őket. Hát attól nagyon rövid időre dőlnek csak ki. De "sprintes" járóvázzal mentem oda, szóval befutottam, felmarkoltam a cuccost, elfutottam. :)

BusinessGuy
Én is elég sokáig nem foglalkoztam vele. Kb 3 chapteren keresztül. Tegnap voltam nála de még él.

Elkopott a királis bakancsom, gondoltam szállítok a nőnek csomagokat, hátha ad újjat. Hát útközbe sikerült úgy pofára esnem, hogy nem lett S-rank, nem is adott új surranót. :D Francba.

Chapter V spoiler:
Tegnap volt a Chapter V végén az a kis bossfight. Higgs megint megidézett egy kutyámajmot. Én ugye alapból fegyverek nélkül flangálok, ezért nem volt őszinte a mosolyom mikor beadta. Viszont a gránát táskám tele volt speciális, a Mérnökembertől kapott gránátokkal. Azokkal úgy levertem azt a bosst mint a franc. Álltam mellette (kb 5m-re) és dobáltam. Néha lement a föld alá, majd visszajött és ledobáltam. Nagyon könnyen ment.

Most viszont nincs BB. Remélem ez nem lesz sokáig így. Sétálgattam tegnap, egyszer csak bele tévedtem egy időviharba, fordultam is szépen vissza azzal a lendülettel. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1671) oriic válasza tarBubbles (#1664) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Amelie spoiler:

Szerintem az egyértelmű, hogy Sam szerelmes volt. A Fragile ugrásoknál is nem szólt arra semmit, amikor a csaj kijelenti, hogy "Szereted őt". Viszont Amelie szerintem csak megjátszotta a szeretetét, neki ugye az kellett, hogy Sam megcsinálja a fő misszióját, hogy összekösse az egész kontinenst, hogy bekövetkezhessen a Death Stranding újra. (Ahogy ezt Higgs is elmondta)

#1670) .LnB

Nem szerettem azt a részt annyira, zéró esélyünk volt arra, hogy kikerüljük a dögöket. :D

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#1672) erahurka válasza .LnB (#1670) üzenetére


erahurka
félisten

Én tegnap szétvertem vagy négyet :DDD Aztán jöttek a páncélosok, amik ellen nem elég az ököl. De volt motorom! Elütöttem őket és egyből kifeküdtek :C

(#1673) .LnB válasza oriic (#1671) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Chapter VI

Még nem csináltam semmit így BB nélkül. Viszont szeretném mihamarabb visszakapni BB-t. Szóval most folytatni fogom a sztorit addig, amíg vissza nem kapom. De így látatlanban is biztos vagyok benne, hogy lesz minimum 1 küldi, amikor így is direkt BT területre kell menni majd. Ha nem lesz, akkor meg majd kerülök jó nagyokat.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1674) .LnB válasza erahurka (#1672) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem szorosan erre válasz. De azért kicsit még is. Tegnap megnéztem rendesen a két trophy-t (ami b*ssza a csőröm):

-Birth of a Legend
Complete 10 premium deliveries with an evaluation of "Legend" or "Legend of Legends" in every single category.

Growth of a Legend
Complete 20 premium deliveries with an evaluation of "Legend of Legends" in all categories.

Na most elsőre nekem erre nem igazán van affinitásom. De nem tudom, gondolkodom rajta. Az a baj, hogy egyrészt, ez csak Hard-on teljesíthető. A másik meg az, hogy hardon csinálni kimentés, és egyéb feladatokat... Ráadásul típusonként 10-et és 20-at.
Az se tiszta nekem, hogy pontosan hány típus van. Azt hiszem öt. És tételezzük fel, hogy az 50-ből 40 könnyen abszolválható. De az a maradék 10 ami valószínűleg harccal teljesíthető csak... Megpróbálok majd Hard-on egy ilyet, ha gáz, akkor hagyom a fenébe. Nem tudom mennyire Hard az a Hard. :) De ha megoldható az általam használt berohanok-kirohanok módszerrel, akkor problem solved. És jobb ha a legelső területen kezdem a kísérletezgetést sztem.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1675) Kvelstadt válasza VikMorroHun (#1668) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Nem tudom.pontosan de 300kilótvmár el tudok vinni. Viszont sose volt rajtam még annyi mert van egy limit hogy meddig tudom feltornyozni a cuccot és asszem pont ez a max. Szóval ha ugyanennyi cuccom van de 1kilósak akkor is csak ennyit lehet felpakolni.

.LnB
Mindenhonnan megkötözöllm őket. Nekemtámadnak,előkapom a cqc kötelet és nyomva tartom az L2-t, ezzel kitartja maga elé. Ha valaki rámcsap vagy rúg akkor lenyomom mellé az R2-t is.
Ha jókor nyomtam R2-t akkor háritom a támadását kikerülöm aztán a lendületével tovabb lököm és ekkor már háttal van nekem és ki is írja hogy R2 megkötözés.
Ez sokkal egyszerűbb mint így leírva.
Amúgy az a legritkább mikor mögéjük tudok lopakodni és stealthbe kötözök.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1676) Tatyla válasza .LnB (#1673) üzenetére


Tatyla
őstag

Lesz

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#1677) .LnB válasza Kvelstadt (#1675) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Bazdki mekkora ninja vagy. :D Én meg lőttem őket tegnap tök fölöslegesen. Kifeküdtek max 10mp-re. Aztán már jöttek is rám megint. Értelme nem volt. De ez a köteles ez jó. Ezt fogom használni.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1678) erahurka válasza .LnB (#1674) üzenetére


erahurka
félisten

Itt érdemes nézelődni szerintem, majd idővel biztos lesz guide is: [link]

Egy kommentelő azt írja amúgy, hogy vagy 100-at megcsinált mire a minden típusos cucc kinyílt neki :C

(#1679) .LnB válasza erahurka (#1678) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jaja azt a kommentet már olvastam reggel. :) De még mindig nem olvastam sehol, hogy pontosan hány féle típus van.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1680) felixo


felixo
őstag

A játék elején, miután leestünk a motorról és elkezdünk menedéket keresni van a játék alatt az a zene ... nekem rohadtul tetszik. Hol tudnám ezt a zenét begyűjteni, letölteni ?

Redmi Note 9

(#1681) .LnB válasza felixo (#1680) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Spotify-t használsz? [link] Itt van az összes. Az elején egy Low Roar szám van, Don't Be So Serious a címe, tőlük sok zene van a játékban.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1682) Kvelstadt válasza .LnB (#1677) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Anno nagyon nehezen éreztem rá az mgs3-as cqc-re de aztan mikor már ment használtam ahol csak tudtam. Azután az mgs5be faék egyszerű lett itt pedig megint egy olyan hogy rá kell kicsit érezni.
Akit így lekötök az még 20perc múlva is így marad.
Amit nem szeretek hogy miközben megy a lekötözés animació megtudnak támadni.
Attól befejezi a kötözést de közben kapom a sebzést.
Lehet csinálok ma egy ilyen pár perces bemutató videót.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1683) felixo válasza .LnB (#1681) üzenetére


felixo
őstag

Spotify-t még eddig nem használtam. Onnan le is lehet tölteni ?

Redmi Note 9

(#1684) Chalez válasza .LnB (#1670) üzenetére


Chalez
őstag

Nekem is volt tegnap egy hasonló pakk chapter 3-ban, jöttek kocsival meg mindenhogy, aztán Bola gunnal leszedegettem őket. Az megvan melyik? Aki nyöszörgött, az kapott egy rúgást, és csicsikázott. Szerintem nem haltak meg, azért én sem vagyok kegyetlen annyira :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1685) Kvelstadt válasza Chalez (#1684) üzenetére


Kvelstadt
veterán

A földön fekvő megkötözöttet rugdosod és nem vagy kegyetlen? :D

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1686) .LnB válasza Chalez (#1684) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Persze megvan a bola. De az se jött be. Mert mondjuk 5 enemy ha jött rám. Rálőttem mind az ötre. De mire az ötödiket lőttem, az első megint talpon volt. Valami olyan kellene, ami nem öli meg őket, de hosszú időre kiüti. Addig meg marad a kötözős módszer.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1687) Tatyla válasza .LnB (#1686) üzenetére


Tatyla
őstag

Van nem halálos gépkarabély

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#1688) .LnB válasza Tatyla (#1687) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Semmire se jó az a gumilövedék. Reggel írtam. Pár másodpercre üti csak ki őket.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1689) Chalez válasza .LnB (#1686) üzenetére


Chalez
őstag

Hmm, az érdekes, nálam a 10-ből kb 4 hüppögött, azok kaptak egy rúgást és aludtak. Nem kelt fel mindegyik a bola után :F

(#1685) Kvelstadt Oké, hogy elment az eszük, de azért nahh, nem azért küzdök Párizs, Róma, Milánón át, hogy ne tartson a hajam...szóval, hogy elvegyék a cuccaimat :DDD

(#1690) oriic válasza .LnB (#1688) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Altatos granatveto rulez. :) Olyan hatasos h neha en is beajultam tole es ki is raboltak. :D

Live-Die-Respawn

(#1691) james001


james001
veterán

Mivan akkor ha megölünk valakit amúgy? BT lesz belőle? Vagy void-out?

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#1692) Tatyla válasza .LnB (#1688) üzenetére


Tatyla
őstag

Fejre kell lőni akkor ugyan úgy lefekszik

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#1693) Kvelstadt válasza james001 (#1691) üzenetére


Kvelstadt
veterán

A játek elején láttad mi van akkor. Bár szerintem nem lesz kráter csak valami game over és load back.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1694) drachoHUN válasza .LnB (#1686) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Fejre lősz a Bolával, nem kelnek fel. Amúgy is csak beléjük kell rúgni egyet a földön.

Forza JUVE!!!

(#1695) TXT


TXT
őstag

Vett Itt valaki Limited Edition PS4 Pro-t a Death Stranding verziobol? Ha igen, mik a tapasztalatok/velemeny rola?

(#1696) erahurka válasza TXT (#1695) üzenetére


erahurka
félisten

Um ugyanazok gondolom mint egy sima PS4 Pro esetében? Vagy mire gondolsz? :DDD

(#1697) freeknight válasza .LnB (#1688) üzenetére


freeknight
őstag

Én tegnap legyaktam egy terrorista tábort, tapasztalataim:
A kábító assault rifle jó. Nekem a földön maradnak tőle. Amit észrevettem, hogy ha még nem buktam le, de úgy találnak egy kiütött pajtit, akkor azt felkeltik, de egyébként működik ellenük. Ha lebuksz, de sokat elkapsz harc közben, és elvesztenek szem elől, akkor már nem élesztgetnek, hanem visszavonulnak a bázisra.
A bolavető szintén jó, bár ahhoz közel kell menni hozzájuk, így, hogy már karabélyokkal jönnek az öszvérek is, már nem olyan hatékony harc közben. Ott arra kell figyelni, hogy fejre célozz, úgy kifekszenek egyből, egyébként még le kell rúgni őket. De a kötél a legjobb, abból nem élesztik fel őket, és kiszabadulni sen tudnak.

A tegnapi utépítős kérdésedre: az elején szinte nulla munkával azt vettem észre, hogy tavi gócvárostól a mestermeberig ott termett az út :D Később már dolgozni kellett vele, de ha nyomtam picit a sztorit, kb feléig, háromnegyedéig szépen vitték bele a többiek az anyagot. Tegnap kirámoltam egy terrorista meg egy öszvértábort, fullosan megépítettem tavi és déli gócváros között az utat. Még a hegyi gócvárosi elosztót fogom bekötni, mert az a terrorista tábor zavar, ki akarom kerülni, de hegyi gócvárosba nem akarok felmenni, ott szépen autózható az útvonal egyébként is.

(#1698) Adam_Shepard válasza TXT (#1695) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

jelen. keress rá a nevemre raktam fel képeket is róla,

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#1699) .LnB válasza freeknight (#1697) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na, most nekem is egy olyan küldi jön, hogy egy csomagot kell a terroristáktól elhozni. Ami egy bizonyos enemy hátán van. Már felfegyverkeztem mint a terminator úgy hagytam ott a játékot. Gondoltam ha folytatom, nagy háború lesz. Aztán most jutott eszembe a ragacspuska. :D Azzal egy percen belül megoldom sztem.

Köszi a többieknek is a harcászati oktatást. Jó tudni ezeket.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1700) erahurka


erahurka
félisten

Wow, ilyen komoly harcászat lesz benne később? Reggel kezdtem a harmadik fejezetet, fegyverem se volt még.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.