Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1851) .LnB válasza Dlite (#1850) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

De, lesz. Viszont ez nem csak új játékosoknál van így. Én 8.-án kezdtem, és nekem is tele van. :) Út nemvót'. Azt megoldottam. :D Szóval nem gáz, megkönnyíti a dolgokat, a like-okat meg nem kell hajkurászni. Nem vagyunk mi insta influenszer-ek. :D Persze tudok lepakolgatni, szoktam is. De tényleg csak akkor amikor értelmét látom. Szóval szerintem valamennyire balanszolva van ez.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1852) Kvelstadt válasza .LnB (#1847) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Ez a minden le van írva meg mondva nálam olyan hogy én legalább egyet elfelejtek vagy épp másra figyelek fél szemmel.
Mint mikor elmondta hogy lesznek prémium küldetések én meg épp valami mást figyeltem a képernyőn és így ki is maradt a teljes infó.
Azóta meg vártam mikor kapok már olyat?
Aztán egyszercsak észrevettem hogy én állithatom át prémiumra. Na azóta csak azt viszek.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1853) erahurka válasza Kvelstadt (#1852) üzenetére


erahurka
félisten

Hol lehet azt beállítani? Kerestem de nem találtam a lehetőséget :DDD

(#1854) Kvelstadt válasza erahurka (#1853) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Dejó hogy nem csak én jártam így. :D
Szóval kiválasztasz egy küldetést és mikor itt alul van egy nagy gomb amire rányomhatsz ne nyomj rá hanem vid jobbra egyel és akkor lesz prémium és akkor mutatja a premium követelményeket ami általában annyi hogy többet, gyorsabban és mégkevesebb serüléssel.
Mondjuk én ezeket eddig is így csináltam.
Egyedül a gyors ami egyszer sikerült a kiépített út miatt.

Amúgy nemtudom hogy hop tartasz a játékban, szóval lehet neked még nincs ilyen opció.

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1855) erahurka válasza Kvelstadt (#1854) üzenetére


erahurka
félisten

De, már írta hogy lehet, de nem volt egyértelmű hogy hol, van. Annyi infó van a képernyőkön hogy elveszik benne az ember sokszor.

(#1856) .LnB válasza Kvelstadt (#1852) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ettől még, ott van a tippek menü mindig. Bármikor meg tudod benne keresni ha valamire kíváncsi vagy. Főleg ilyen esetekben ha nem figyeltél. Érdemes átnézni.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1857) wolf13 válasza oriic (#1845) üzenetére


wolf13
őstag

Igen. De adott helyzetben megnyugszik , lejjebb nem szokott menni.

(#1858) Adam_Shepard válasza Dlite (#1850) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

DE, lesznek, viszopnt azzal a történetben is haladni kell, meg a side missionokat is csinálni. OP nem leszel hamarabb.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#1859) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

EU-ban és Japánban jobban fogy,mint USA-UK [link]

Life, Uh, Finds A Way

(#1860) BusinessGuy válasza vemyke (#1842) üzenetére


BusinessGuy
senior tag

Atyaég ember..nem szekálni akarlak de ha ilyen alapvető dolgok sincsenek meg angolul, minek játszod és miért nem szerzed be magyarul...

(#1861) Komplikato válasza oriic (#1845) üzenetére


Komplikato
veterán

Úgy emlékszem a forró fürdő is visszatölti a babát.

A prémium kiszállítás meg onnantól tud szvsz beindúlni, ha adott terület úthálózata kész vagy ki lett építve a kötélpálya rendszer.

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#1862) oriic válasza Komplikato (#1861) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hja a pancsolas tenyleg, el is felejtettem.:D

Live-Die-Respawn

(#1863) vemyke válasza BusinessGuy (#1860) üzenetére


vemyke
újonc

Nagyon egyszeru. Azert nem szerzem be magyarul, mert amerikai regios accom van, mivel itt elek. Es ebben nincs magyar nyelvu lehetoseg, ami ertheto. Ok gondoltam csinalok egy magyar regiosat, de abban meg nem tudok vasarolni amerikai szamlaval. A paypal nem mukodik a magyar regios accomon. Irtam a PS suppnak, nem tudnak segiteni. Ergo marad az angol az en hazibarkacs angolommal, ami az itt eleshez kezdetnek eleg, de egy osszetett jatekot baromira nem ertesz meg vele. Remelem most mar erted miert nem magyarul jatszom vele :D pedig hidd el remegtem az oromtol, mikor anno meglattam, hogy magyar nyelven is megjelenik majd. Hat sajna pofara estem, akarcsak a Spider-mannel anno.

[ Szerkesztve ]

(#1864) Kvelstadt válasza .LnB (#1856) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Ez igaz. Szoktam is nézni. De ez valahogy még ott is kimaradt.

Más
Volt az a küldi mikor egy embert kellett vinnem.
Na én kajak azt vártam hogy majd begyűri abba a csomagleadóba. :D

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1865) .LnB válasza Kvelstadt (#1864) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Logikátlan gondolat. Fedett helyen már nem kell becsomagolva lenniük. :) Ott már mehet lábon.

Jó tanácsként akartam írni nektek (megint), hogy a ragacspuskát ne hanyagoljátok. Néha borzasztóan megkönnyíti a dolgokat. Pl: Amikor egy ellenség hátáról kell ellopni egy bizonyos csomagot. Amikor nehezen elérhető helyekre kell(ene) mászni fel, vagy le egy csomagért. Amikor egy adott területen (leginkább BT-s területre gondolok) kell összeszedni 4-5 csomagot. Amikor mérgező gázzal teli gödörbe kellene lemenni több csomagért..

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1866) Kvelstadt válasza .LnB (#1865) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Logikátlan gondolat mert a csomagot le KELL adni! :D

Nálam mindig ott a ragacs de a manuálja megint kimaradt.
Nemtudtam hogy el kell kapni a csomagot.
Bent állok a folyó közepén, mögöttem a vizesés és megcélzom a csomagot az meg elrepül a válla fölött le a vizesesen... :DD

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1867) .LnB válasza Kvelstadt (#1866) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

:DDD Ja, jó időpontban kell a háromszöget megnyomni. Mondjuk a te eseted azért extrém, hogy pont rossz helyen álltál. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1868) Kvelstadt válasza .LnB (#1867) üzenetére


Kvelstadt
veterán

A legrosszabb helyen. Ennyit a legendás meg profi hordárról. :D
De onnan hogy már tudtam mit kell, vagyis hogy gombot kell nyomni ment simán.
Visszafele úton megálltam és a más játékosok elhagyott cuccain gyakoroltam.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1869) .LnB válasza Kvelstadt (#1868) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem akartam neked írni, csak majd később. De a köteles bemutató videódnak több haszna volt mint gondolnád, és mint gondoltam volna. ;) Majd egyszer visszatérünk erre a témára. :D Szóval nagyon köszi!

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1870) Kvelstadt válasza .LnB (#1869) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Na várom hogy miért is volt extrém nagy segítség de akkor mégegyszer szivesen!
Egyébként megvan már az elsüthető elektromos gránát és édes a bosszú. ;]
Nagyon utáltam mikor harcoltam volta a kötéllel és az meg 30méterről dobálta az elektromos hülyeségét.
De volt egy még szemetebb szitu. Beestem egy hasadékba és lejöttek hozzám verekedni de a dobalós fent maradt és onnan dobálta sz elektromosságat en meg lentről sehogy nem értem el.

Visszatérve az ember cipelősre. Imádom mikor ilyen kis apróságokra is figyelnek hogy ha nyomkodom a touch padot hogy sam kiabáljon akkor a szállítmány válaszolt.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1871) .LnB válasza Kvelstadt (#1870) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Egész 60 órám alatt nem harcoltam annyit, mint amennyit te ebbe a kommentbe leírtál. :DDD Vagyis de...de... na mind1. :)

Hétvégén kipucoltam egy terrorista területet. Erről írtam is azt hiszem, hardon se volt vészes. Viszont azon nagyon meglepődtem, hogy ha megtisztítod tőlük a területet. Akkor nem termelődnek újra. Vagy csak még nem termelődtek, nem tudom. De még levél is jött a közeli elosztóközpontból, hogy mennyire köszönik nekem. Bakker, ha ezt tudtam volna, már rég megtisztítottam volna más területeket is. Visszatermelődnek az ellenfelek amúgy?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1872) erahurka válasza Kvelstadt (#1870) üzenetére


erahurka
félisten

Én próbálom kerülni az öszvéreket. Ha meg motorral megyek akkor bekaphatják, esélyük sincs, hacsak nem olyan egyenetlen a talaj hogy folyton fennakadok.

(#1871) .LnB: Na várj, ha kinyírok minden öszvért egy területen, akkor azok örökre meghalnak? :Y

[ Szerkesztve ]

(#1873) Kvelstadt válasza .LnB (#1871) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Nekem eddig 50órám van benne de már minden öszvér területet kiosztottam vagy 3x és még hol a vége?
Ja amúgy haladtam is. Átmentem a 4.fejezetbe, sőt ha sz csak annyi volt akkor be is fejeztem.
Spoiler róla
Szóval tök jó hogy a játékba eddig rálőni sem kellett senkire és nem is volt még semmi amit a véres gránát ne oldana meg. Erre itt szerezz fegyvert tárazz, lőj harcolj. Annyi vért vesztettem hogy kaptam egy C rankot. Szóval.így erős váltás volt sz eddigi játékmenethez képest.

Ja még annyit az öszvérekhez hogy ez a letapogatás kioltó letapogatás kurvajó! Mostmár legalább később tudják meg hol vagyok. :D

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1874) .LnB válasza Kvelstadt (#1873) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na de neked visszatermelődnek az öszvérek amúgy? Te tapasztaltabb vagy ebben mint mi. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1875) RudY válasza .LnB (#1874) üzenetére


RudY
addikt

Nálam eddig mindig újraéledtek (volt hogy csak másnap), de nekem úgy tűnt, mintha a leverésüktől is függő lenne. Volt pl. egy tábor, ahol mindegyiket kötéllel intéztem el, de egyet 50-es vasas csomaggal vertem szájba. Jóval később ez az egy már bóklászott, de a kötözöttek horkoltak még tovább.

(#1876) erahurka válasza RudY (#1875) üzenetére


erahurka
félisten

Na de itt az a kérdés, hogy akit megölsz, az visszatér-e, nem?

(#1877) erahurka válasza Kvelstadt (#1873) üzenetére


erahurka
félisten

Én is pont ott tartok :C

Nagyon mondtátok amúgy, hogy hosszú a harmadik fejezet, erre 10-15 óránál tuti nem voltam benne többet. Bár most megyek még utat építeni a mostani elején, mert valami kretén a világ végéről rendelt pizzát, azt szeretném probléma mentesen leszállítani. Normális az ilyen? :DDD

(#1878) wolf13 válasza Kvelstadt (#1864) üzenetére


wolf13
őstag

Én pl a minap Mamat húztam "szánon" :D

Kép1

Kép2

(#1879) cocobanana


cocobanana
tag

Olyan kérdésem van, hogy chapter 3-ban vagyok és pl sok embernek kint áll a motorja illetve a garázsban is sok online motor van. Én hogy tudom online garázsba tárolni a motoromat, és a világban, hogy bárki számára elérhető legyen? A másik kérdésem, hogy a játék mindig ugyanarra a szerverre csatlakozik vagy másra? Mert pl leraktam több hasznos hidakat és senki nem lájkolja, és nem értem miért. Ha átmész rajta motorral vagy gyalog automatikusan ad 1 lájkot, de nem létezik, hogy senki nem használja. Hogy van pontosan ez a szerver és többi játékos beosztása?

[ Szerkesztve ]

(#1880) RudY válasza erahurka (#1876) üzenetére


RudY
addikt

Azt nem tudom, mert a bola-n kívül semmi fegyverem sincs kifejlesztve, azt se nagyon használom. Saját teherautóm sincs még, de 2 lopottat használok. :DDD

(#1881) .LnB válasza cocobanana (#1879) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem tudjuk mi se. Engem nagyon érdekelne ez. De amíg nem fejezem be a játékot nem merek utána olvasni, nehogy spoilerbe fussak.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1882) felixo


felixo
őstag


Integet nekem ez a karakter. Ő kicsoda ?

Redmi Note 9

(#1883) wolf13 válasza felixo (#1882) üzenetére


wolf13
őstag

Aloy

Horizon Zero Dawnból.

[ Szerkesztve ]

(#1884) Viper26


Viper26
nagyúr

Most kell majd mennem a kikötő felé, a térképet nézve gondolom nem érdemes motorral. :F

iPhone 14 | FR955

(#1885) .LnB válasza felixo (#1882) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Egy hologram. :) de ha egész pontosak akarunk lenni, akkor igen Aloy. Egy gyermeteg lelkű hülye, aki óránként gondolja meg magát, hogy mi is az élete értelme, célja. De hát van aki tud jó karaktereket írni (Kojima), vab aki nem. :P Mire kipucoltam az összes ilyen Tallneck hologramot a mapomról... :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1886) .LnB válasza Viper26 (#1884) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A terepen még talán át is szenvednéd magad. De nem, nem érdemes. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1887) Kvelstadt válasza .LnB (#1874) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Vissza de én nem öltem meg őket csak megverem és megkötözöm szóval felébredtek nem visdzatermelődtek.
Fegyver már van rendes,majd ha tudom hova kell vinni égetni őket akkor kipucolok egy helyet hofy megnézzem visszatermelődnek e.

Ez meg megint más téma de kaptam -10000likot egy ilyen npc hordártól mert elültöttem. :D
Egyszer elütöttem és csak -500 vokt de szerintem az utána ott feküdt mert legközelebb mikor időre mentem a csomaggal és téptem motorral ahogy azt kell egészen a déli elosztóig és meg itt is lefelé a lejtőn és megint átmentem rajta.
De a játék hibája mert hozzászoktam hogy csak hologrammok vannak és téphetek a csomagleadóig. Egy poszapokaliotikus "vigyázz gyalogos" tábla meg sehol de bezzeg ne hugyozz ide az van. :D

Erahurka
Én nem mondtam hogy hosszú fejezet csak azt hogy én még mindig azt tolom. A story quest már rég megvolt de mit siessek mikor út sehol meg egy halom noc várja hogy maxra csillagoztam.

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1888) felixo


felixo
őstag

Felszerelés javító spray-t hol tudok szerezni ?

Redmi Note 9

(#1889) wolf13 válasza felixo (#1888) üzenetére


wolf13
őstag

Te magad tudsz legyártatni termináloknál.

(#1890) Kvelstadt válasza felixo (#1888) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Az azér legyen tiszta hogy csak a dobozt javítja de a tartalmat nem. Szóval tudsz csinálni 90%sérült csomagot úgy is hogy a tárolón egy karcolás nincs.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1891) erahurka válasza Kvelstadt (#1887) üzenetére


erahurka
félisten

Maxra? Hát tetszik a játékmenet meg minden, de azért ilyesmivel nem fogok szerintem foglalkozni :DDD

Az útra most én is rámentem, és meg is kell majd építeni mert a Mesterembertől elég kemény a talaj lefelé.

(#1892) erahurka válasza .LnB (#1886) üzenetére


erahurka
félisten

Én motorral mentem :DDD Bele is ütköztem egy PV-be, aztán elestem, és a fekete löttyben a bálna elől menekülve szedegettem a csomagokat és menekültem mint valami hülye :C De amint kiértem, vissza tudtam menni PV-k nélkül, és át tudtam hozni a mocit :K

(#1893) erahurka


erahurka
félisten

Valaki vitt már csomagot a Cosplayernek? Fel akarom venni a sapkát amit kaptam tőle, de nincs az asztalon. :F Valamit elrontottam?

(#1894) felixo válasza Kvelstadt (#1890) üzenetére


felixo
őstag

Értem köszi.
Most ott tartok, hogy most értem vissza a szélerőműtől és már tudok generátort csinálni a motorhoz. Gondolom ez még nagyon a játék eleje ?
Más : Táblákat tudok lerakni, de látom, hogy vannak ilyen hologrammok is. Azokat majd később lehet lerakni ?

Redmi Note 9

(#1895) Kvelstadt válasza erahurka (#1891) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Nekem ennyire tetszik. Nem is mondom hogy csak úgy a jó hogy mindent. Azt is értem hogy ha valaki csak letolja a storit. De ami eddig meg ez előtt volt az adta annyira hogy a platinára is rá fogok menni amihez kellenek sz 5csillagos helyek azokkal meg tökjól elvagyok.
Csak azt tudnám miért hagyják a motort sz út közepén az energy sávon...

Erahurka.
Nekem megvan a cosplayeres kapucni. Pár quest után megadta.

Felixo
Igen az még az eleje. Nem volt sz ooyan rég de ténnivaló annyi vokt már azóta hogy szinte úgy emlékszem rá mint a régi szép időkre.
Lesz majd hologram. Vagyis asszem akkor adja ha 5csillagra kimaxolod az adott helyet.
Spoiler nem spoiler de van liba hologram!
Mit nekem tallneck meg ilyenek mikor van liba! :D

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1896) erahurka válasza Kvelstadt (#1895) üzenetére


erahurka
félisten

Tetszik nekem is, meg csinálgatok standard rendeléseket. De azért minden helyet kimaxolni nagyon sok időnek tűnik.

(#1897) szallasi007 válasza erahurka (#1892) üzenetére


szallasi007
őstag

Nekem is meg van de én sem találom :(

(#1898) james001


james001
veterán

Volt egy levél miszerint a hamvasztónál "különös fényeket" észleltek és kértek hogy menjek el oda megnézni mi lehet az. Odamentem,de semmi,csak BT-k voltak mindenhol... Még fel is "szabadítottam" azt a területet tőlük,de nem találtam semmit... Lehet azt előbb kellett volna megnéznem? Már chapter 8-ban vagyok.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#1899) VikMorroHun válasza Viper26 (#1884) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

A bal oldali szurdokban egész könnyedén lehet menni. Amikor meg a szakadékhoz érsz, kerülj jobbra.

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#1900) BusinessGuy válasza vemyke (#1863) üzenetére


BusinessGuy
senior tag

Értem. Ha nem megy angolul és elfogadsz egy javaslatot, csinálj magyar accot. Írtad hogy a paypal módszer nem működik, nos valóban. Viszont van HUF psn kártya, azt tudsz venni, a legtöbb bolt digitben küldi a kódot. Én így szoktam az ázsiai régióban vásárolgatni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.