Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) Bad Pritt válasza oriic (#749) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Jogos.

Nem mondott amúgy semmi izgit, ez már gondolom az a fázis a marketingben, mikor mindenki örül, hogy dolgozhatott a másikkal és ilyen jót, ilyen szépet, ilyen különlegeset még sosem alkotott. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#752) .LnB válasza RudY (#747) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azt hittem csak viccelsz. :DDD Jót röhögtem.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#753) bulikavagyok válasza RudY (#747) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Te nagyon keményen tolod! :C

(#754) hombre[EU] válasza RudY (#747) üzenetére


hombre[EU]
veterán

[link]

Life, Uh, Finds A Way

(#755) ldave


ldave
félisten

Lesz valami buli majd Tokióban: [link]

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#756) .LnB válasza ldave (#755) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Lesz még egy pár helyen: [link]

Azóta London, Berlin is kapott már időpontot.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#757) james001


james001
veterán

Új Prime1 Sam szobor. Az ára barátságos 3600 dollár lesz :DDD

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#758) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

George Miller véleménye a játékról.Magyar felirattal.
Szép szavak.A rendező mondanivalója más szavakkal már többször elhangzott itt illetve a ps4 topikban. :K

[ Szerkesztve ]

(#759) .LnB válasza ProEvoFan (#758) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Király videó, köszi. Iszonyat durva marketingje van a játéknak.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#760) Chalez


Chalez
őstag

Két hét múlva a TV előtt fogjuk már nyomni, nagyon fontos lenne részemre, hogy fluid legyen a játék, ne akadozzon, töltögessen össze-vissza... na majd meglátjuk

(#761) RudY válasza ProEvoFan (#758) üzenetére


RudY
addikt

:K Aki kérdezte nemrég, hogy kit mit vár, annak ajánlom Miller néhány mondatát, pont ezt várom. Nem feltétlenül és kiemelten a "játékélmény" érdekel elsődlegesen, hanem összességében ennek az alkotásnak az élvezete, ami úgy tűnik esélyes lesz a szellemi orgazmus kiváltására.

(#762) hombre[EU] válasza RudY (#761) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Na jó, de amit Miller elmondott ezt már tudtuk :) és tapasztaltuk már a 90es években is Kojimától

Life, Uh, Finds A Way

(#763) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Úgy tűnik, hogy Dubai-ban és néhány környező országban idő előtt kapható már a játék:

[link]

Live-Die-Respawn

(#764) .LnB válasza Gebriel (#678) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Itt a cikk második része: [link] (Jó sok részes lesz ha így haladnak)

Gondolkodok sokat, hogy pénteken mi legyen. Beleolvassak e egy tesztbe. Igazából annyira spoiler fóbiás vagyok, hogy minden apró részlet zavar, amit nem magam fedezek fel. Beleolvasni szerintem nem fogok, de elkerülni szerintem úgy sem tudok minden infót. Az lesz a gáz, ha már az előzetes pontszuámok is negatívak lesznek, vagy az általános hangulat a játék körül. :S

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#765) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

cultural phenomenon

Life, Uh, Finds A Way

(#766) modflow válasza .LnB (#764) üzenetére


modflow
veterán

A pontszámok indokolatlanul magasak lesznek, erre fogadni mernék.

Szóval emiatt ne aggódj! :)

(#767) .LnB válasza modflow (#766) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én is így gondolom. Na de ha nem. Akkor aztán baj lesz. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#768) hombre[EU] válasza .LnB (#767) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Akkor ott az új 9/10/best ever Call of Duty :D

Life, Uh, Finds A Way

(#769) .LnB válasza hombre[EU] (#768) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Háát.. Elvileg a héten már útra kel a példányom LA-ből. De amíg nincs itt, addig nem szeretném elkiabálni.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#770) james001


james001
veterán

Kéne egy új első hsz majd nem? :) Én csinálnék egyet csak nem sok időm lenne rá... :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#771) modflow válasza hombre[EU] (#768) üzenetére


modflow
veterán

Nekem kellene, de túl drága. 😂🤣

(#772) hombre[EU] válasza modflow (#771) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Néha rám jön a shootingolás, akkor felrakom a UO-t és kézcsók :)

Life, Uh, Finds A Way

(#773) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hivatalos: 2020 nyár elején a Death Stranding megjelenik PC-re. [link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#774) bulikavagyok válasza .LnB (#773) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Ezt benéztem. Azt hittem, h 2021 nyara. :B

[ Szerkesztve ]

(#775) hombre[EU] válasza .LnB (#773) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Már van hozzá pc-m,de 30 frame miatt biztosan nem várok 7-8hónapot

Nem gondoltam volna,hogy lehozza a Sony saját ip,saját engine... Lehet,hogy az új vezetōség szerint ez a megoldás. Lesz ps5 korai hozzáféréssel és pc-n fél/1 év csúszás, PlaystationStore for Windows? :)

Life, Uh, Finds A Way

(#776) oriic válasza .LnB (#773) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Annyira tudtam. :D

Live-Die-Respawn

(#777) .LnB válasza hombre[EU] (#775) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem annyira meglepő. Rengeteg jel volt rá. Sőt '15-ben már elég konkrétan beszéltek róla. A meglepő igazából amit te is írsz, az engine. És az, hogy pont most lett hivatalos. De ettől függetlenül várható volt.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#778) RudY válasza .LnB (#773) üzenetére


RudY
addikt

2020 végén az új X-re is? :DDD

(#779) Rage47 válasza .LnB (#773) üzenetére


Rage47
veterán

én azért jobban örülök az only ps exeknek, mert azok jobban futnak...

(#780) Wesder válasza RudY (#778) üzenetére


Wesder
félisten

Ne hozd rà a szívrohamot.:DDD

Rage47
Az lehet hogy jòl optimalizàltak PS-re, na de a nyers erő mindent megold PC-n. Csak pénz kérdése.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#781) .LnB válasza Rage47 (#779) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A Decima engine-t nem rontották el azért mert Pc-re is kiadják. Zárójel: (Days Gone?)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#782) Rage47 válasza Wesder (#780) üzenetére


Rage47
veterán

nem igazán érdekel hogy fut pc-n, de ja, ott megoldja az erő.
csak remélem, hogy kiadták a maximumot a ps verzióra és olyanokat látunk mint az unchartedben stb.

(#783) ldave válasza .LnB (#781) üzenetére


ldave
félisten

Az Unreal 4, ha jól tudom.

A Slime draws near! Command?

(#784) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Japánok kaptak ingyen avatar-t. [link]
Én meg hiába írom be a kódot, kiírja, hogy ebben a régióban ez a kód nem használható. :(

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#785) Rage47


Rage47
veterán

Páran már mondják is le a preordert és inkább megvárják a nyarat. :(

(#786) .LnB válasza Rage47 (#785) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hát figyelj, ha azt veszed, hogy sokan ezért vettek volna egy konzolt + a játékot. Akkor ezen nem kell meglepődni.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#787) Rage47 válasza .LnB (#786) üzenetére


Rage47
veterán

Pár ismerősömből kiindulva inkább majd lewarezolják, de mind1 is, remélem azért marad elég gamer a régiónkban PS-en és építhetjük a hidakat. :D

(#788) Wesder válasza Rage47 (#785) üzenetére


Wesder
félisten

Holnap meg jön a hír hogy 22 nyara lesz.;]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#789) oriic válasza Wesder (#788) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Vennem 3 platformra. ;]

Live-Die-Respawn

(#790) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na leírom a gondolatomat, bár félve (mert lehet, hogy hülyeségnek fogjátok vélni).

Ebbe a Sony miért egyezett bele? Összevesztek Kojima-val?! Én nem látok benne semmi logikát. Oké, hogy a PC-s bevételből is fognak profitálni, de nagyon nem annyit, mint ha a Pc-s megvette volna a konzolt meg a játékot. Miért most?! Miért most jelentették ezt be a semmiből?!

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#791) Rage47 válasza .LnB (#790) üzenetére


Rage47
veterán

Azt olvastam most, hogy Kojima már az elején említette egy interjúban, hogy timed ex lesz, csak nem hangoztatták eddig :D

[ Szerkesztve ]

(#792) .LnB válasza Rage47 (#791) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

15ben igen. De aztán nagyon nem említették. Nagyon.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#793) RudY válasza .LnB (#790) üzenetére


RudY
addikt

Esetleg kevésnek találták az eddig előrendeléseket. :F ...bár így épphogy tovább csökken. :U

[ Szerkesztve ]

(#794) Rage47 válasza .LnB (#792) üzenetére


Rage47
veterán

Amúgy ha lesz crossplay még bele is illik a connection témába, hogy PC-sek is ott lesznek... :) Mondjuk annyiból gáz, hogy a PC-sek majd széthekkelik.
Szerintem csak maxolni akarták a PS preordereket eddig, most meg már olyan jól állnak, hogy belefér az a pár amit elvesztenek most. :D

[ Szerkesztve ]

(#795) kwzatz válasza .LnB (#790) üzenetére


kwzatz
őstag

Ez a bejelentés valóban logikátlannak tűnik pénzügyi szempontból. Nem értem, hogy miért nem húzták le először azokat a PS4 tulajokat, akik később aztán megveszik PC-re is a játékot, simán megtehették volna. A Rockstar is milyen gyönyörűen végigzongorázta ezt a RDR2-vel. Itt is lehetett tudni, mint az RDR2-nél, hogy valószínűleg jön PC-re, de az a kis bizonytalanság bőven elég egy csomó embernek, hogy megvegye a PS4 verziót, így viszont egészen biztosan lesz köztük sok olyan, aki inkább megvárja a PC változatot. Oké, a legtöbb előrendelő/Kojima-rajongó már valószínűleg nem mondja vissza, de azért sokan veszik a játékot az első néhány hétben is.

(#796) Cifu válasza .LnB (#790) üzenetére


Cifu
nagyúr

Bocsi, de figyelembe véve az előéletet, miért gondolod, hogy a Sony ott ül Kojima nyakán, és Kojima semmit sem twittelhet ki a Sony tudta nélkül?

Szerintem Kojima egyszerűen túl sokszor kapta már meg a kérdést, hogy mikor jön a PC verzió (így, hogy a RDR2 ugye most jön PC-re), és tiszta vizet öntött a pohárba. Magasról tesz rá, hogy a Sony mit gondol erről...

Én örülök neki, a DS miatt sem vennék PS4-et, megvárom PC-n, és majd ott megnézem. Plusz alapból az addonok miatt is inkább PC-n játszanék (az MGS:V esetében is kismillió tök jó addon jött ki...).

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#797) hombre[EU] válasza Cifu (#796) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Mivel ez egy közös projekt (már az elejétōl fogva [link] ) ezért biztosan egyeztettek.
Nem harapsz abba a kézbe... és Kojimából nem is nézem ki. Zöldet kapott

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#798) Cifu válasza hombre[EU] (#797) üzenetére


Cifu
nagyúr

Még 1x: miért gondolod, hogy egyeztettek?

A PS4 megjelenés előtt ez a bejelentés teljesen felesleges, ahogy azt már többen is kifejtették. Erős kétségeim vannak, hogy erre a Sony rábólintott volna, ha Kojima feltette volna a kérdést nekik, hogy mehet-e.

Ez nekem nagyon Kojima saját szakállára történt kijelentésének tűnik. A Sony-val megegyezett, hogy lesz fél-egy év exkluzivitás a PS4-nek. Nem volt titok, de eddig nem is hangoztatták...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#799) .LnB válasza Cifu (#798) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Sajnos én is erre tudok gondolni. De azt is nehezen hiszem el, hogy ez ne lenne szerződésbe foglalva. Ha nincs, a Sony a hülye.

Egyébként még egy valami lehet. Hogy ez így volt megbeszélve. Mert a fizikai verziók most kezdenek megjelenni. És azokon nincs Only on Ps felirat. Így a magyarázkodásoknak elémenve bejelentették.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#800) myckey


myckey
veterán

Remek hír.
Úgy sem akartam konzolt venni.....másikat is. :D

De én már csak lehúztam volna a népet......

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.