Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) Rage47 válasza - = Zk = - (#450) üzenetére


Rage47
veterán

szombaton lesz angol verzió, úgy tudom

(#452) Imilenni válasza hombre[EU] (#449) üzenetére


Imilenni
addikt

Az első ~húsz órában imádtam, aztán úgy ráuntam min a fene :(

Press "F" to pay respects.

(#453) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jó reggelt. Mindjárt kezdődik a mai bemutató. Ha nem néztem be az időt, mert elég kómás vagyok. :) Ki nézi?

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#454) hombre[EU] válasza .LnB (#453) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Mórning! Be van kapcsolva,fél szemmel hang nélkül csekkolom :) majd otthon nagyképernyōn újra nézem

Life, Uh, Finds A Way

(#455) .LnB válasza hombre[EU] (#454) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hang nem fontos. Úgy látom megint full japán lesz.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#456) hombre[EU] válasza .LnB (#455) üzenetére


hombre[EU]
veterán

:D remélem a félórás "demó" Norman testérōlnfog szólni :N :D

Life, Uh, Finds A Way

(#457) .LnB válasza hombre[EU] (#456) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ha így haladunk, akkor rosszabb lesz mint a csütörtöki.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#458) hombre[EU] válasza .LnB (#457) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Ha minden egyes játékmechanikai elem ilyen részletes akkor nincs baj...ha csak ez, akkor van :)

Life, Uh, Finds A Way

(#459) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hopp a táskán lógó kis figura csaknem egy Nier easter egg volt?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#460) myckey


myckey
veterán

Szépen össze lehet pakolni az uzsonnás dobozt, annyi szent ! :D

Várom a továbbiakat.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#461) Imilenni


Imilenni
addikt

Hű de huligán, ez most gameplay?! :W
Most csatlakoztam livehoz..

Press "F" to pay respects.

(#462) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Szerintem teljesen tökön rúgták magukat azzal, hogy csak ennyiket mutogattak. Lelombozó ez így szinte mindenkinek.

Nálam ezzel a két nappal azt érték el, hogy szinte teljesen elmúlt a hype hangulatom. És nem izgatottan fogok nekiálni november 8.-án, hanem "na lássuk mi ez" felfogásban. Mondjuk így talán nagy csalódás nem lehet majd, nem lesznek túl nagy elvárásaim.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#463) myckey válasza .LnB (#462) üzenetére


myckey
veterán

Én kiégtem a narancs színű öltözéktől.....

Az látszik, hogy részletekbemenően el lehet pepecselni majd a karakterrel, tuti jó mulatság....ezzel nincs is baj.
De van hiányérzete az embernek, na!

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#464) hombre[EU] válasza .LnB (#462) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Én a merchandise reklámoknál ott hagytam... :) Nem mutat már semmit, majd novemberben meglátjuk

Life, Uh, Finds A Way

(#465) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Lesz majd valami ingyenes cucc a store-ban, ha jól értettem ludens avatar talán. Ha van linkem vagy valami akkor beírom ide. Bár lehet, hogy csak a Digital Deluxe extrái voltak oda kiírva. Mert ahhoz is jár Chibi Ludens avatar.

A srác szerintem jól leírta, hogy legtöbbünk hogy érez most kb: [link]

Ő meg pont arról írt amit már írtam én is, hogy Kojima hajlamos túlbecsülni az embereket, és azok jó szándékát: [link]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#466) james001


james001
veterán

Jókat nevetek a sok hisztizésen ami megy most a játék körül...
Nem értem mire számítottatok? Milyen játékstílust képzeltetek el e köré a sztori köré? Meg biztos csak ebből fog állni az egész játék? Néhányan már úgy eltemetik a játékot mintha kijátszották volna... És most nem az itt lévő emberekre gondolok főleg,külföldön is ez megy,de persze csak nyugaton...
Persze megértem,a mai világban a gameplay videóknak meg a trailereknek az a céljük hogy még jobban azt az érzést keltsék hogy neked ez a játék kelljen,és nem azt hogy elijesszen tőle,de mégis azt sokan elfelejtik hogy nem a teljes játékot tárja fel,csak egy részét,ha megmutatnák a játék minden kis sarkát akkor elveszne a varázsa az egésznek és értelmetlen lenne megvenni. Fura régen az első MGS játék PS1-en hatalmas siker lett,pedig akkor nem volt youtube meg gamer show-k... Meg ha meg is nézitek az MGS-t,a játékmenete (szerintem) és irányítása egyszerűen borzalmas,soha nem szerettem igazán... De mégis megszerettem valamiért,mert a sztori,a karakterek és még sok minden más is teljesen hozzá láncolt. És most nem csak az elsőre gondolok,a 3. részben is mikor átváltottak "3D" irányításra az is kissé idegesítő és kiforratlan volt. Lehet mondjuk ezzel egyedül vagyok,és mint írtam ettől még mindig a kedvenc játéksorozatom az MGS széria.

Én ugyanúgy várom a játékot mint eddig,ugyanakkora hype van bennem,tuti hogy november 8-án nem fogok aludni,mert csak ezt fogom tolni amíg csak tudom :D És amúgy nem akarok senkit se "lecseszni" ezzel,ha nem tetszik ne vedd meg,csak nem értem manapság mi ez a folyamatos hiszti meg nyűglődés a gamerek között... Ez nem egy unalomig ismételt COD vagy valami CTRL+C CTRL+V Ubisoft játék... Ez a játék arra van hogy beszippantson a sztorival és a gyönyörű tájaival,persze közben azért lehet pisálni is meg minden,de az csak a plusz poén :D (ja és ilyen volt a régi MGS-ben is,persze nem Snake-el lehetett ezt,de szerintem aki ismeri a szériát az tudja mikre/milyen esetekre gondolok.)

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#467) hombre[EU] válasza james001 (#466) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Pedig már az elején megmondta mi lesz ez: [link] :)

Life, Uh, Finds A Way

(#468) Rage47 válasza hombre[EU] (#467) üzenetére


Rage47
veterán

csak nem gondolták az emberek, hogy tényleg ilyen lesz :D
én a RDR2-ben utáltam már a végén a sok lovaglást és valahogy 1-2 alkalom után nem érdekeltek a kis apróságok mint pl. a vadászás vagy horgászás. remélem itt azért érdekesebb lesz az utazás stb.

amúgy tetszik amit üzenni akar a játékkal Kojima, csak sajnálom, hogy már most agyonfikázzák a játékot.
lehet lesz egy angol bemutató is, ahol a nyugatiaknak izgalmas részekre koncentrálnak majd...

még arra is gondoltam, hogy miután összekötöttük a két oldalt, átalakul egy másik játékká és jönnek a világháborús, időutazós lövöldözős részek :D

[ Szerkesztve ]

(#469) myckey válasza Rage47 (#468) üzenetére


myckey
veterán

Merre van agyonfikázva a játék?
Merre sírnak egyfolytában? Temetik a játékot?

Külföldi oldalakon?
Hivatalos fórumon?

Ránézek már redditre.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#470) Gebriel válasza myckey (#469) üzenetére


Gebriel
veterán

Nem kell messzire menned, néz be a PS4 topikba, felesleges a cinizmusod. ;)

(#471) james001 válasza Gebriel (#470) üzenetére


james001
veterán

Meg görgessen kicsit feljebb :U De jah,cinizmus.

(#467) hombre[EU]: Hát pont ezaz. :) Meg azért na,nem hiszem hogy Kojima is ezt akarná hogy csak ebből álljon a játéka. Lesznek itt még meglepetések a megjelenéskor,az tuti ;)

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#472) ProEvoFan válasza james001 (#466) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Neked nagyon igazad van.
Kapunk valami "mást", már ez is probléma.Ha nem kapjuk meg, akkor az a baj.

(#473) myckey válasza Gebriel (#470) üzenetére


myckey
veterán

Kérdeztem, nem tehetek róla, ha félreérted. ;)

PS4 topikban nem jártam manapság.

Itt meg nem láttam olyan hatalmas temetést, sírást rívást meg mit tudom még mit.

Viccelődés az megy, de aki azt nem érti, az már az ő baja.

(#471) james001

Fentebb görgettem.
Kösz a tanácsot! :K

Összességében, ha valaki megjelenés előtt eltemeti a játékot, az valamilyen szinten az ( un )intelligenciáját is firtatja.
Nem éppen megsüvegelendő dolog.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#474) james001 válasza myckey (#473) üzenetére


james001
veterán

Nem is akartam/akarok igazságot osztani,csak vannak akik kicsit túlzásba viszik ezt a hiszti dolgot úgy,hogy tényleg nem ismerik a teljes játékot. Én se ismerem,nekem se tetszik pár dolog beismerem,de nem fogok sírva klaviatúrát ütögetni ezért és azt mondani 30 perc után hogy ez márpedig rossz játék lesz. Facebook-on is olvastam ilyesmi posztokat külföldi és magyar oldalakon is,amik erről szóltak; látott a gameplay-ből fél órát és egyből ez egy "szar postás szimulátor,nem kell!!"... Mondjuk erről nehéz eldönteni hogy csak troll vagy tényleg így gondolja-e,de akkor is elszomorító.
És mint írtam,ha nem tetszik neki,akkor ne vegye meg,ettől még nem fogok rosszul aludni esténként :)

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#475) myckey válasza james001 (#474) üzenetére


myckey
veterán

Én nem nézem a ps4 topikot. Faszbukot azt rühellem.Hivatalos fórumát se nagyon követem, Redditet hébe hóba. Ja meg twitter van még, mint közösségi hírforrás, amire rá rá nézek néha.

Ezt a topicot figyelem rendszeresen, meg a megjelenő anyagokat átnyálazom párszor.
Ezért kérdeztem merre van "temetés és átfordulás a ló másik oldalára" , mert ebben a topicban túlságos problémát nem véltem felfedezni. ( akad egy két figura, de el kell engedni )

Nincs itt részemről semmiféle cinizmus meg tköm tudja még ki mit lát bele a dolgokba.
Ökörködi azt szoktam rendesen, de hát nem bírom megállni :D

Ellenben várom a játékot, mert kíváncsi leszek ,mi sül ki belőle. Meg aztán eléggé szeretem az ilyen nyitott világokat, amiben lehet barangolni, akár céltalanul is.
Minőség az ott van, az vitathatatlan. Biztos akad majd történet is mellé.Meg valószínű további tartalom.

Meglátjuk mit adnak el a népnek, aztán majd utána lehet pálcát törni felette. De lehet még utána se fogjuk érteni, mi is ez igazából....

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#476) .LnB válasza james001 (#474) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ezt értettem én az alatt, hogy tökön rúgták magukat ezzel a két nappal. A net fele forrong. És ez nem tesz jót a játék hírnevének. És teljesen érthető is szerintem, ha valaki nem ezt várta. Kojima is azt mondta a Gamescom-on, hogy nyugi ami ott látható volt az a játék egy ici pici része, majd a TGS-en lesz sok gameplay. Lett. De nem biztos, hogy mindenki erre várt.

Értem én, hogy engem is hisztizőnek titulálsz, nincs is ezzel baj. A te hurráoptimizmusod kitart a megjelenésig. Embere váligatja. Én nem ezt vártam korszakalkotó játék cimszóval, még akkor se ha igaz az amiben te bízol, hogy nem mutattak meg mindent. Csak neked a joszándékod, és a képzeleted áll, az eddig látottakkal szemben. Mondom nincs ezzel baj, csak aztán ha mégse olyan lesz mint amit vártál, akkor lehet kényszeresen védeni azt amit kaptál, vagy szomorkodni.
Én mostanra reálisan próbálom nézni a játékot, úgy gondolom mást nem tehetek. Aztán majd meglátom, hogy milyen lett. Eszem ágában sincs refoundolni a játékot, mert a bizalom megvan részemről is. Csak az álmodozás nincs.

Szerk.: egyébként nekem ezzel a csomaghordással sincs bajom, boldogan fogom csinálni. Csak eddig semmi jele annak, hogy ez tényleg egy új játékstilus lenne.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#477) hombre[EU] válasza .LnB (#476) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Lehet,hogy én vagyok tudatlan (vagy csak rossz a memóriám), de a AAA történetalapú openworld játékok közül egyiknek sincs hasonló ugyanilyen multiplayer rendszere. Amelyeket én ismerek mindegyikben az akció a közös pont (kapcsolat) a playerek között és a tér statikus. Itt magát a világot alakítjátok, nem tudom lesz-e egyáltalán summon az akcióknál. Egyedül játszol,de mégsem vagy egyedül :) nem tudom elmagyarázni,még Ō sem tudta
Talán a Minecraft ami hirtelen beugrik(mint hasonló elképzelés), bár nem játszottam vele csak a bennem kialakult kép miatt

Szerk.: Arra a hegycsúcsra amit annyiszor megmutatott szerinted fel tudsz jutni egyedül a kis létráddal és a köteleddel ? :)

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#478) myckey válasza hombre[EU] (#477) üzenetére


myckey
veterán

Ha a ketteslétrával nem is jutsz fel...
De upgradelt létrával már biztos. :D

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#479) hombre[EU] válasza myckey (#478) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Ahh :))
Kojima helyében egy fōküldetést raknák oda (telepíts antennát!) és min. 70 létra (player) kellene a feljutáshoz. Ha az emberek nem vesznek részt benne vagy széttrollkodják akkó' senki sem jut a játék végére ;]

Life, Uh, Finds A Way

(#480) myckey válasza hombre[EU] (#479) üzenetére


myckey
veterán

Így is elég nagy trollolo a játék, ahogy van.
Szép lesz, ha még extra szivattyút is raknak bele.

De van benne fantázia.
Kojima helyében már én is elgondolkodnék valami "szar" poénon...ha már ennyit viccelődnek az emberkék a különböző játékelemeken.
Aztán akkor lehetne pislákolni. :C

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#481) hombre[EU] válasza myckey (#480) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Az endgame-be simán belerakhat hasonlót. Pl. acsi a platinásoknak, ōk képesek együttmūködni a közös cél érdekében

Life, Uh, Finds A Way

(#482) Cifu válasza .LnB (#476) üzenetére


Cifu
nagyúr

Kojima is azt mondta a Gamescom-on, hogy nyugi ami ott látható volt az a játék egy ici pici része, majd a TGS-en lesz sok gameplay. Lett. De nem biztos, hogy mindenki erre várt.

Nagyjából itt a probléma...

A gameplay arra szolgál, hogy ízelítőt adjon a játékmenetből. Erre mintapélda a Cyberpunk 2077 tavalyi gameplay videója. A rajongók meg oda és vissza vannak a játéktól, pedig lehet, hogy a hype miatt nagy pofára esés lesz belőle (persze valószínűtlen, de van benne egy ilyen lehetőség).

Itt viszont fordítottan működik a dolog, mert mindenki mást várt. Persze, lehet azt mondani, hogy Kojima megmondta: ez most más lesz. Csak az a probléma, hogy így tényleg nem kellett volna gameplayt mutatni. Semmilyent. Kellett volna a karaktertrailerek (Mama, Fragile, Amelia, stb.) meg pár CGI és kész.

Igen, a japán piacot ez nagyjából nem érdekli, talán nem is véletlen, hogy "csak" itt merte így bemutatni a gameplayt Kojima. Ezzel együtt a nyugati piac is fontos (mindig is az volt, hiába állítanak egyesek mást), és nekik ezek bizony negatív hatásúak.

Tisztelem és becsülöm Kojimát, de lehet, hogy kellett volna valaki mellé, aki néha a kezére csap, legalább a promóciós időszakban...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#483) james001 válasza .LnB (#476) üzenetére


james001
veterán

Ha ez megnyugtat te nem tartozol a hisztizők közé. :)
Kedvelem magát Kojimát,szeretem a játékait,és igen ugyanúgy fel vagyok hájpolódva erre a játékára is a láttotak ellenére is,de attól még én is félve várom kissé a DS-t. Miért? Mert még én se láttam a teljeset ahogy ugyanúgy senki más se. Bennem is ugyanúgy ott van hogy csalódás lesz végül,ez minden játékban ott lakozik. De próbálok pozitívan állni hozzá,a "hurráoptimizmusomban" bízok,mert Kojima már tapasztalt és régóta benne van már ebben a dologban,és most végre szabad kezet is kapott. Ezért hoztam fel a COD meg Ubisoft játékokat,mert ott már nincs az a több éves fejlesztés,a több éves kemény munka mögöttük úgy mint a DS-nél,csak a folyamatos ugyanaz a sémán alapuló unalmas mechanikák és rendszerek sorozata.
Kojima is meglepődött amúgy ezen hogy milyen lett a fogadtatás,de hozzátette hogy sok minden kis apró részletet kidolgoztak a játékban,és hogy büszke erre a munkájára. Szóval igen bízok benne hogy nem csak ennyiből a játék,és hogy megannyi meglepetés vár még ránk benne. Pl Reeves feltűnése majd ;]
De tényleg nem akartam megbántani senkit innen a topikból,meg nem a mások véleményét és érzését a játékhoz akarom itt megszabni. :)
A lényeg hogy legyen már november 8,és akkor mindent megtudunk :)

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#484) myckey


myckey
veterán

Hasonlót már mutattam fentebb, az még külhoni nyelven készült.

Ez már barátibb, mindenkinek, talán.

59 ÉRDEKESSÉG A DEATH STRANDING 50 PERCES JÁTÉKMENET-ELŐZETESÉBŐL
by IGN

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#485) myckey


myckey
veterán

twitteren egy megközelítés.....

#DeathStranding will bring you vibes from Christopher Nolan’s Interstellar, horror elements from a Ridley Scott Alien movie and exploration from Zelda: BOTW. You’ll also get anime vibes with it’s over the top action


Annyi szent, hogy nem walking szimulátor lesz.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#486) Imilenni válasza myckey (#485) üzenetére


Imilenni
addikt

Csomagszállító szimulátor :D

Egyébként nagyon kár temetni, bármit mondani. Szinte biztos hogy a játékmenetből jó ha ~25%-ot láttunk..

Press "F" to pay respects.

(#487) myckey válasza Imilenni (#486) üzenetére


myckey
veterán

Ej, ne lőj már le minden csattanót...hát mi marad akkor a megjelenés utánra?

azt még a pulyát is babusgatni kell ...egy egy rothadó ruhadarab lecserélése közepette. :P :D

Tök egyszerű egyébként.
Össze kell rakni az eddigieket , hozzáadni egy jó adag képzeletet...és Kojima faktort...
mindezt megfűszerezni azzal, amiben még maga a kitaláló sem igazán biztos.

Kész a koncepció.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#488) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tegnap nem igazán voltam gép és YT közelben. Látom, nem maradtunk le semmiről a TGS utolsó napján sem. Pedig azt hittem, hogy egy trailert azért kapunk a végére. Hát nem. Innentől szerintem már nem igazán fog jönni semmilyen anyag a megjelenésig, talán egy launch trailer és annyi..

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#489) .LnB válasza myckey (#484) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ki annyira fogyatékos, hogy el keljen olvasnia egy cikket arról amit látott?! Most komolyan?! Annyira falb*sz az ign, az ilyen cikkekkel.. :o Hogy ehhez milyen értelmi szint kell?! Ráadásul még az időt is odaírják, hogy mikor mi látható a trailerben... Elvárnám egy ekkora nevű site-tól, hogy szerezzen belsős információkat, és írjon arról cikket. Ahogy a gamer újságírás régen is működött. De ezek ontják magukból ezeket a szennyeket. És bár egyetlen magyar gamer site-tól se vagyok hasra esve, de ezt a szintet csak az ign.hu hozzá. (A gamestar meg mondjuk szereti reklámozni a warez-t, de az már semmiség).

Bocs a kirohanásért, ha nevetséges, hanem, engem iszonyat felcsesz az idiotizmus ilyen szintű "reklámozása". És ezt nem arra értem, hogy te belinkelted ide. Hanem, hogy egy ilyen cikk megszülethet, és publikálva van.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#490) james001 válasza myckey (#485) üzenetére


james001
veterán

Fasza az első kép,ment is háttérnek. :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#491) myckey válasza .LnB (#489) üzenetére


myckey
veterán

Szerintem sokan vannak, akik utána olvasnak a látottaknak.
Pláne ennél a játéknál....mikor nem érti jó pár ember, mi is akar lenni pontosan. :D

De komolyan, tuti van rá igény.

Egyébként magyar vagy külhoni....a Gameinformer is csinált hasonlót.

Jaj, én nem veszem magamra...annyi baj legyen. ;]

(#490) james001

ide nézz be...4K ban vannak ezek a hátterek, van közte elég badass is

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#492) myckey válasza myckey (#491) üzenetére


myckey
veterán

(#490) james001

Itt vannak 4K ban elég badass képek
meg nem csak 4k ban

Előző is ez akart lenni.... :(((

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#493) james001 válasza myckey (#492) üzenetére


james001
veterán

Köszi majd mazsolázgatok belőle. :)

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#494) modflow


modflow
veterán

Kojima szerint a játék "sétaszimulátor".
IGN cikk.
Nos, tényleg, szerintem is. :D

(#495) .LnB válasza modflow (#494) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ettől még lehet jó. 51 nap már csak.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#496) Rage47 válasza modflow (#494) üzenetére


Rage47
veterán

Nem is mondott ilyet
[link]

Olvasgattam, hogy miket szedtek össze a hétvégi japán videókból és csak pár dolgot mertem elolvasni a spoiler miatt, de így is brutál, mennyi részlete lesz. A videókból a japán nyelv miatt csak a töredéke jött le nekünk.

[ Szerkesztve ]

(#497) myckey válasza Rage47 (#496) üzenetére


myckey
veterán

Nincs azzal semmi baj, ha a "túra" része nagyon minőségileg van kidolgozva.
Már már szimuláció. ;]

Kifejezetten örülök ennek, nagyon is közel áll hozzám a játék ezen része.

De, mellette legyen egyéb tartalom is. Az eddig látottak alapján, lesz is.

Az se baj, ha keveset tudunk az egészről, nem láttatnak belőle sokat...vagy csak egy kis szeletét az egésznek.
Számomra ebben sincs kivetnivaló.
Persze másoknak ez biztos hagy kívánni valót maga után, néha néha bennem is felmerült....de én nagyon is érdeklődve várom ezt a valamit.
"Már csak a játékidőre leszek kíváncsi." Bár az ilyen nyitott dolgokkal, rendesen elverem az időmet.
csak már nem akarok péesnégyet venni, az öt előtt. :DDD ez okoz némi kellemetlenséget.

(#496) Rage47

Én ezért szoktam az ilyen dolgoknak/anyagoknak utána olvasni, nézni. Mert mindig van olyan részlet, ami felett elsiklok.
Pláne ha halandzsán vagyon prezentálva a videó.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#498) modflow válasza Rage47 (#496) üzenetére


modflow
veterán

Death Stranding – Kodzsima szerint sétaszimulátor lesz
[link]

(#499) hombre[EU] válasza modflow (#498) üzenetére


hombre[EU]
veterán

az interview :U

Life, Uh, Finds A Way

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.