Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1951) .LnB válasza Kvelstadt (#1950) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem veszed el senkiét. Mármint nehogy azt hidd, hogy valaki otthagyta ezt a motort, elment pancsolni egy forrásba és "Hé, haver, hol a Mocim" felkiáltással áll bambán mikor visszatér. :D Ennek is megvan a mechanikája, hogy mikortól spawnol át a járgány közös felhasználásra. Én nem tudom hogyan, mert én sose hagytam ott egyet se. Ha meg igen, amikor visszamentem az ott is volt.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1952) hyperspace válasza .LnB (#1938) üzenetére


hyperspace
őstag

Elosztó Tavi Gócváros nekem nem olyan hangzatos. Persze ez nem csak a fordítás kérdése.

(#1939) erahurka, az vicces lehetett elsőre :) .

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#1953) Kvelstadt válasza Macccy (#1948) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Olajcsere.. megmosolyotam mikor minden indulásnál csaptak ki a szikrák aztán mikor már csak a füst jelezte hogy működik. :)
De nemrég egy olyan járóváz is lekopott rólam. Elég sokat kibírnak azok is.

Tudom hogy nem veszem el meg hogy távol kell menni hogy más lássa de akkor sem szoktam elvinni. Meg sokan az extra aksist választják én meg még mindig azt szeretem amire lehet pakolni.
Nemrég fel is pakoltam egyre 200vasat meg 1500kerámiát mett utépítéshez vittem anyagot.
Nemjött a speedemonos komment Samtől. :D

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1954) Macccy válasza Kvelstadt (#1950) üzenetére


Macccy
senior tag

Én se szeretem mindig a másét használni, de egyszer "elkötöttem" egy mocit, lenyúltam mintha tömör alumónium lenne :D , viszont a játék bizonyos helyekre szerintem rendszer szinten is kitesz egy -egy online player bringát, mert az elhozott moci helyén 10 perc múlva ott volt egy másik. ... Vagy mindenki odajár belehugyozni a folyóba :Y

(#1955) RudY


RudY
addikt

Komolyabb hibával még nem találkoztam, tegnap futottam (pontosabban estem) rá az elsőre. Volt egy itt egy szépen lerakott létra, persze sikerült lendületből mellé lépni. Némi úszkálás után a nálam lévő motyót kihalásztam, de ami a lebegő hordozón volt, az szó szerint beleesett a szikla textúrájába.

Lebontottam a létrát, hátha úgy hozzáférhető (azért nem látszik már a képen), semmilyen felvételre, fogásra sem reagált, próbáltam a másik hordozóhoz is csatolni, de elérhetetlen lett. Gyakorlatilag a műveleti lehetőségek fel sem ugrottak, csak a kapaszkodásé. Szerencsére alig 1 perce volt mentésem a hegytetőn, úgyhogy annyira nem volt gáz.

(#1956) .LnB válasza RudY (#1955) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez pech. Pont ma írtam, nem tudom, hogy ide e. De egyetlen buggal sem találkoztam eddig. Még csak furcsasággal sem.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1957) Macccy válasza RudY (#1955) üzenetére


Macccy
senior tag

Ilyen vadvízi kalandok előfordulnak, nekem is a gondatlanságomat már pár felszerelés illetve egy motor is bánta .. a moci beakadt egy kőbe a mederben, Sam leesett, a motor meg befeküdt szépen a habokba, a piros sodrás miatt kiszedni se engedte. :N

[ Szerkesztve ]

(#1958) Rage47 válasza .LnB (#1944) üzenetére


Rage47
veterán

Tudom, de akkor is fura, mert állatokra használják az öszvért.
Én mint fordító, lehet, hogy nem ezt használtam volna. De mind1, nüansznyi kérdés.

[ Szerkesztve ]

(#1959) .LnB válasza Rage47 (#1958) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Szóval ebben a játékban, ez neked fura. ^^ :DDD Hát te tudod, nekem ez már csak egy legyintés a többi szokatlan dolog mellett. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1960) #10186752 válasza hyperspace (#1937) üzenetére


#10186752
törölt tag

Engem levert tőle a víz. Kíváncsiságból azzal indítottam a játékot, de már az intro után vonyítva váltottam vissza angolra.

Mondjuk én mindenben utálom a magyar feliratot, játék, film, akármi.

(#1961) Kvelstadt válasza RudY (#1955) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Nekem egy olyan volt hogy kötélen masztam le es volt mögöttem utánfutó.
De nem aggódtam mert annyi történik hogy leesik szakad a kötél de mivel lebeg se nem borul fel se nem ütődik.
Persze nem úsztam.meg ennyivel.
Félúton felakadt a sziklára és ott szakadt el a kötele.
Szerencsére a létra lentről pint felért addig és volt egy pixelnyi hely Sam meg tudott állni, így le tudtam szedni a cuccot.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1962) Macccy válasza Rage47 (#1958) üzenetére


Macccy
senior tag

Furán hangzik, de belegondolsz, egy angolnak az akkoris öszvért jelent, még ha a mi fülünknek szebben is hangzik. De nekik egy Little Rock ugyanolyan béna, mint nekünk egy Kisújszállás. :D

Csak bele ne fussunk az öreg Clint -be, mert lerendezi Sam-et seperc alatt ...

(#1963) Rage47 válasza Macccy (#1962) üzenetére


Rage47
veterán

ja utánanéztem jobban, igaz

(#1964) ztszie


ztszie
csendes újonc

Hali

Végeztam a sztorival és már beletettem pár órát pluszba is. Most mennék rá a Platinára, van még pár szir szar trófea, meg néhány melósabb, de ami most foglalkoztat a 10Legend és 20 Legend of Legends trofi.

Tudom, hogy az utóbbit Hard fokozaton oldja ki. Már 4et meg is csináltam (sajna tudom, hogy kategóriánként kell 20). Viszont nem sikerül az időre menőseket. Van valami tippetek, hogy lehet lehozni nem A-B szintre, hanem LoL-ra?

Ill. ha megvan mindenből a 20 LoLeg. rank, akkor azzal automatikusan elszámolja a 10 Legend Trofit is? (elvileg a LoL a magasabb szintű, gondolom akkor kioldja a sima Legend trófeát is).

+ van ez a minden építményt fel kell húzni a legmagasabb szintre, azt hogy lehet? tippetek van?


köszi a türelmet, aki olvasott és tud segíteni jó játékot! :)

(#1965) .LnB válasza ztszie (#1964) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Persze a 20 as trophy közben meg fogja adni a másikat. Ez egyértelmű.
A gyorsaságra meg egyetlen ötletem a kiépített úthálózat. 20-60 percek ezek az időre történő szállítások. Úttal megvan max pár perc alatt. Ja és persze jármű, vagy motor, vagy teherautó.

Leteszel egy generátort például. Megépül. Teszel bele még 400 vasat, akkor lvl2 lesz. Teszel bele még 400 vasat és egy kis kristályt, és máris lvl3 lesz. LVL3 a max, minden épületet addig lehet felhúzni. De minden épületbe más anyag kell, és más mennyiségű is.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1966) Kvelstadt válasza .LnB (#1965) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Nagyon nem akartam bepeszópni a magam kb 30 legend rangjával de az útra tippeltem volna én is.
Tavi node és dél között nincs 5perc szerintem.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1967) ztszie válasza .LnB (#1965) üzenetére


ztszie
csendes újonc

köszönöm a segítő választ, az fura, mert tegnap volt egy 35perces idős küldim, 5perc 1msp alatt letoltam, és B-t adott. Nem vágom.

(#1968) .LnB válasza ztszie (#1967) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem mértem le, és nem akarok hülyeséget írni, de az van amit Kvelstadt ír, a két legtávolabbi pont között 5 perc lehet az út kocsival az úton. Azokra a küldikre egy órát szokott adni a játék legnehezebb szinten is. 60perc/5perc így maxos értékelést kapsz. Szóval a 35/5perc az nem számít jónak. Le kellene mérni igazából, de sose tettem.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1969) ztszie


ztszie
csendes újonc

Belement volna 3ba is, csak valami 350kilós motyó volt a kocsival és mire lepakolásztam hogy úgy érzékelje a terminal előtt, hogy ott a csomag, eltelt még 2perc kb

(#1970) .LnB válasza ztszie (#1969) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ne pakold le! :D Ha nagy elosztó központba mész, ott beállsz középre a liftre ami levisz a garázshoz. Ha ott állsz akkor érzékeli az árút a rendelés kézbesítésekor. Kisebb menedékeknél pedig a menedék bejáratához menj neki az egyik oldalra. Úgy, hogy gyalog még elférj a teherautó mellett, és be tudj menni a terminálhoz, de le is koccold a menedék bejáratának oldalát. Ha úgy állsz, akkor leadásnál érzékeli, hogy a teherautón van a cucc.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1971) ztszie


ztszie
csendes újonc

áhááá, akkor azért volt pont úgy odaállva egy elhagyott kocsi akitől nem fértem oda tegnap :D jó tipp ez is köszi

(#1972) Kvelstadt válasza .LnB (#1970) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Én elosztóba is oda szoktam állni a terminal mellé jobbra és úgy is szoktam felpakolni.
Az elején ezt észrevettem és azóta ha nem muszály nem pakolok le semmit.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1973) .LnB válasza Kvelstadt (#1972) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Elosztóban elég a körbe állni.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1974) Kvelstadt válasza .LnB (#1973) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Akkor úgy fogom. Hátha nem csapok el senkit ha középen gurulok le. Motorral úgy csaptam el a hordárt hogy szélen mentem le ő me ott jött volna fel.
De amúgy ők miért adnak csomagot? Elosztogatják a kiszállítani valót?

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1975) cocobanana


cocobanana
tag

Nagyon állat ez a játék. Tiszta Euro truck Simulator 2, csak itt te vagy a kamion. Most tartok chapter 4 elején, 52 óra, 255 szintű vagyok, itt már lassabban fejlődök azért. Annyi mellékküldetés van a játékba, hogy nem tudok egyszerűen a storyra koncentrálni, csak a szállítás, hogy minél több prémium legend legends jutalmat kapjak és csillagokat az emberektől, akiknek a csomagot viszem. Viszont ebből a negatívum az, hogy a menüben nem lehet a szállításokat rendezni kategória szerint és hogy nem írja a jeleket konkrétan micsodák és nem lehet kiválasztani, az újakat amiket még nem teljesítettél, hanem ömlesztve van az egész. Ez kicsit zavaró, aki direkt szállítani akar és nem a storyt rusholni. Meg frankó lehetne egy online futár verseny is, ki tud a leggyorsabban célba érni...stb vagy mint az Euro-ban, hogy egymás mellett tudnánk szállítani.

(#1976) ztszie válasza .LnB (#1973) üzenetére


ztszie
csendes újonc

az épületfejlesztős trofinál nem tiszta. csak saját építménynél számolja el ha felhúzom a saját hidam lvl3ra pl.?

(#1977) .LnB válasza ztszie (#1976) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na ezt én sem tudom.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1978) Kvelstadt válasza cocobanana (#1975) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Akkor mi kb ugyanúgy toljuk időben és szintben és chapterben is ott vagyok mint te. Te is szoktál öszvérelkel harcolászni? :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1979) james001


james001
veterán

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#1980) RudY válasza ztszie (#1976) üzenetére


RudY
addikt

Igen.

(#1981) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Ok. Eddig kicsit paráztam,hogy gyorsan befejezem. Most meg attól,hogy idén be sem fejezem :DDD
Péntek óta episode5-ben vagyok pedig main questeket tolom, kb 3-4re jut 1 olyan standard ami nem esik útba. Mondjuk volt egy komolyabb backlogom az olvasmányok között meg kristályt farmoltam közben,de akkor is...nem panaszkodok csak csodálkozok :)

Life, Uh, Finds A Way

(#1982) erahurka


erahurka
félisten

Tegnap délután óta útépítéssel meg a Gyűjtő megkeresésével foglalatoskodtam, sok rendelést vittem ismerős helyeken, és el is kezdtem unni a játékot kicsit. Na de az út majdnem kész, tovább nem is folytatom egyelőre mert ami hiányzik, az kb. sík terepen van, szóval nem jelent problémát nélküle az utazás.

Holnap szerintem nyomom a chapter 5 sztoriját, kíváncsi vagyok mi lesz. Amúgy engem eddig a történet annyira nem fogott meg, de talán innen mondják hogy beindul, remélem a végére engem is jobban elkap.

(#1983) VikMorroHun válasza #10186752 (#1960) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Úgy érthető. Néhány apróbb hiba van a magyarításban (ahogy fent írták, pl. a mandzsetta, kezeim/lábaim indokolatlan többesszám), egyébként rendben van.

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#1984) VikMorroHun válasza .LnB (#1885) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Apropó. Ha Aloy/Horizon Zero Dawn annyira sekélyes, ahogy írod, hogy lehet, hogy a Mester ilyen direkt említés formájában belerakta a játékába?

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#1985) Callisto válasza VikMorroHun (#1984) üzenetére


Callisto
őstag

Amit ír az évezred vicce. Ne foglalkozz vele. Az egyik legjobb high concept sci-fi a HZ.

Ps.: Egyébként a Decima enginet, amit használnák azt a HZ készítőitől kapta. Ezért is utalgat rá. Az, hogy Kojima véleménye szerint is egy nagyon jó sci-fi világ sé történet már más kérdés.

[ Szerkesztve ]

"A wise man can learn more from a foolish question than a fool can learn from a wise answer." - Bruce Lee

(#1986) Macccy válasza .LnB (#1908) üzenetére


Macccy
senior tag

Na ... Chapter 4 .... Mi a faa*...?! :Y :Y
Éreztem én, hogy eddig a világ veszélyei csupán finoman ijesztgettek és hogy lesz még mitől fosni/szenvedni a játékban. Ki is nyírtak, pedig ez még egyszer sem fordult elő az eltelt 59 órában. :DDD

(#1987) erahurka


erahurka
félisten

Próbáltátok már az összes sört meginni az asztalról? :DDD

(#1988) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

Tegnap elindultam a hegyeken túlra és innen spoilerbe rakom mert chapter 5 stb.
Szóval volt ott egy öszvér telep amt messzire elkerültem mert főküldetés közben nem akartam verekedni. De milsen jól tettem! Mint kiderült ezek már nem.öszvérek hanem terroristák és élles lőfegyverük van. Még jó hogy velem csak akkor közölték ezeket mikor már eljutottam az időlimites cuccommal a hegyen túli városhoz.
Leatam a cuccot és ezután visszamentem hogy kifosszam őket humánus fegyverekkel azaz rázósgránát. Nagynehezen le is dobáltam a legtöbbet aztán meg a kocsit használva amivel utánam jöttek, berontottam a táborukba és elütöttem akit csak tudtam. Itt már nem volt annyi türelmem és nekem tetszett ez a nem ölünk mert az veszélyes koncepció. Itt meg fel lesz rugva az egész.
Na mindegy. Egyet en is megöltem és elvittem a közeli hamvasutóba.

Ha be lehet dobálni hullákat a teherautóba akkor ma este nem elektromosgránáttal megyek vissza.
Ugyan kiépítettem a kötélpályát a hamvasztóg de egyenként nem fogok odacipelni 10+ hullát még így se az tuti.

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1989) Rage47 válasza Kvelstadt (#1988) üzenetére


Rage47
veterán

:D kemény

(#1990) erahurka válasza Kvelstadt (#1988) üzenetére


erahurka
félisten

Én is ma jártam arra. Pont lemerült a teherautóm, úgyhogy a szélükön futottam végig. Bolavetőven lefegyvereztem aki megtámadott. Szerencsére volt rajtam pajzs, nem tudom segített-e, de nem sérültem.

(#1991) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Azokhoz akik vegigjatszottak, vagyis ending spoiler:

Ket helyen is ket kulonbozot olvastam igy megkerdezem, bar szerintem egyertelmu:
Ti hogy ertelmeztetek, ki volt az az 5 rejtelyes fekete lebego alak akik trailerekben es a jatekban is benne voltak?

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#1992) Kvelstadt válasza erahurka (#1990) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Ki fogom próbálni ezt a non lethal fegyvert is.
De egyébként a tüzharc nem valami kényelmes. Fedezék az úgy ahogy van, futni kikerülni elég nehézkes szóval fegyveresek ellen nem fogom eröltetni a tűzharcot.
Ja végül kifosztottam őket es annyi kerámia vokt náluk hogy a környéken lévő eddig megtalált 4 útépítőt tele is vágtam.
Bár nem volt voltak üresek de még maradt is leadni is meg még magánszekrénybe is pakoltam vagy ezret.
Bár már van ugye kötélpálya ami jó lesz a gyors rendelésekhez de egyébként jobb szeretek talajon haladni, szóval kiépítem az összes utat.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1993) erahurka válasza Kvelstadt (#1992) üzenetére


erahurka
félisten

Nem kell olyan sok nyersanyag az utakba itt, egyedül ott ahol kettéválik a mesterembernél. Én amúgy simán kiveszem az állomásokról a nyersanyagot aztán kész, építem az utakat azokkal.

Kötélpályába mennyi anyag kell?

[ Szerkesztve ]

(#1994) Macccy válasza erahurka (#1993) üzenetére


Macccy
senior tag

Én úgy csinálom, hogy mindig hagyok az elosztókban legalább 800-1000 tartalékot az anyagokból, ezért sem épült meg még végig a pálya "Mohács" Gócvárosig :D Inkább a banditákat szoktam sarcolni, időnként amikor megszedik magukat és egyenesbe jönnek, akkor jön Uncle Sam és felpofozza őket és elveszi az összes Kerámiát és Fémet ;]

Tegnap azt hittem, hogy délebbre a folyó keleti partjától már csak 1 aszfaltozó és azzal le is érek arra a síkságra, ami Déli Gócvárosba vezet. Rosszul hittem. Megépítettem és aztán csodálkoztam, hogy kevesebb aszfaltot kaptam a pénzemért, mint amennyit magyarországon építenek, épp csak egy ívre futotta. Elindultam Déli város felé, akkor láttam, hogy van ott még vagy 3 (!) aszfaltozó gép, ami nyersanyagra vár. És egyik se kezdő mennyiség ... :Y

(#1995) Kvelstadt válasza erahurka (#1993) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Én is ki szoktam venni csak itt a legközelebbin nem sok minden vokt még, meg nekem ilyen berögződésem lett hofy minden ioyen tolvaj tábort legalább egyszer kifosdzak.
Ja meg raktam kötélpályát közvetlen a hamvasztó bejáratához és majd kiépítem a hegyseges részen is mert ott viszont van értelme.

Macccy
Kemény ez az útépítős szakma. Mondjuk en szeretem csinálni csak nehogy elkezdjen kátyúsodni. :D

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1996) Macccy válasza Kvelstadt (#1995) üzenetére


Macccy
senior tag

Ne viccelj, a játékban a TimeFall az smafu a magyarországi esőhöz képest. Itt ugyan nem lebegnek a kövek, de 59 óra alatt simán kiverődik egy-egy frissen foltozott kátyú :W :N

(#1997) robogo81 válasza oriic (#1991) üzenetére


robogo81
aktív tag

Én szerintem : az 5 nagy kihalási eseményt kiváltó "személy",de jó kérdés hogy miért humán a formájuk,persze tévedhetek is.

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#1998) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

Srácok.
Segítsetek már tisztázni hogy is van ez a halál dolog mert én összezavarodtam. Meg valamit nem is értek a játék elején levő videó miatt.
Szóval a játék elején az eső miatt lehullanak a madarak és le is bomlanak, a szarvas szintén.
Szóval az emberi hullákat miért nem lehet kirakni esőre lebomlani?
Meg ez a kiüresedés is hogy van?
Letellik a 48óra és bumm. És aztán marad utána egy ilyen lufiszellem pórázon?
Mert én eddig azt hittem hogy csak bumm. De most mikor lett egy hulla azt mondták hogy aztán meg még bt is lesz.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1999) Rage47 válasza Kvelstadt (#1998) üzenetére


Rage47
veterán

A menüben az infók alatt mindenre választ kapsz majd.

(#2000) bbdzyx válasza robogo81 (#1997) üzenetére


bbdzyx
senior tag

Ahogy mondod, az öt Extinction Entity akar lenni. De Heartman magyarázata alapján én is úgy értelmeztem, hogy a korábbi EE-k többek között egy dinoszaurusz, valamint egy előember volt. Viszont mintha az is elhangzott volna, hogy beach-csel (ez de szarul nez ki leírva) csak emberekkel rendelkeznek, állatok nem.

“Going outside is highly overrated.” ― Ernest Cline, Ready Player One

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.