Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) oriic válasza ldave (#550) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

UK, HU, US, HK, SG. Csak még mérlegelnem kell, hogy mi fontosabb, az ár, vagy hogy korábban játszhatok. :DDD

Live-Die-Respawn

(#552) ldave válasza oriic (#551) üzenetére


ldave
félisten

Szerintem az online dolgok miatt itt pont jobb lesz az élmény, ha később kezdi picit az ember :)

A Slime draws near! Command?

(#553) hyperspace válasza james001 (#545) üzenetére


hyperspace
őstag

Hirtelen felindulásból biztos a gyűjtőit venném, és egy leddel feldobnám a BB-t. De gondolom ezzel sokan vannak így. Szerintem jobb a fizikai, akkor is, ha nem akarod majd eladni. És mivel az arany színű kiegészítők nem tetszenek, jó lesz az alap is.

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#554) .LnB válasza james001 (#545) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Amint volt megjelenési dátum, már püfföltem is a store-ban a vásárlás gombot. PS-en nem ment, szaladtam a PC-hez, ott is nyomogattam, ott se. :D kb gyorsabb voltam mint, hogy ők élesítették volna a storeban. Aztán ez ment 15-20 percig mire meg tudtam venni a Deluxe-ot digitálisan. Igaz se az árát, se a tartalmát nem néztem.

Azért vettem digibe, mert szerintem így PS5-re is vihetem tovább, remélhetőleg. Na meg úgy se akarnám eladni.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#555) james001


james001
veterán

Látom akkor olyan 50-50 arány van :D
Én is digibe gondolkozom mert akkor egyből már első nap tudom is tolni,de amúgy egy gyűjtőit is elfogadnék simán... De esélyem se volt lecsapni rá még amikor elérhető volt...

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#556) .LnB válasza james001 (#555) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nekem az a gyűjtői nem tetszik. Meg a 6 éves fiamnak, hogy magyaráznám el, hogy mi az a baba abba a befőttes üvegben?! :D Na meg ha kitenném a nappaliba, a vendégek mit szólnának hozzá?! :DDD Ha nem BB, hanem Sam szobor lenne mondjuk hozzá, akkor megvettem volna.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#557) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ja, és reddit-ten van egy poszt, hogy hol, mit adnak a lemezes verzió mellé a boltok. Van ahol matricákat, pólót, kártyákat, könyvet... Marha jó dolgok vannak. Nálunk meg kb semmit. Volt egy polt, már szinte a gyűjtői kiadásban lévő cuccok mennyiségét adják, csak szobrot nem.

Itt egy példa : [link]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#558) Imilenni válasza .LnB (#557) üzenetére


Imilenni
addikt

Én már nem is csodálkozom, itt lenyúlják a konzolboltok, aztán eladják termékként ;]

Press "F" to pay respects.

(#559) hombre[EU] válasza .LnB (#557) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Nálunk adnak plakátot és egy fehér pólót :D [link]

Life, Uh, Finds A Way

(#560) james001 válasza .LnB (#556) üzenetére


james001
veterán

Én meg főleg amiatt venném meg :DDD Jól mutatna a polcon a Laci bácsi szakácskönyv mellett ;]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#561) .LnB válasza hombre[EU] (#559) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Irigykedem. Jól is néznek ki.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#562) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Live-Die-Respawn

(#563) Xorith


Xorith
tag

A ps4 kontroller baba-hangokat fog kiadni, ha engedélyezzük az opciót.
Azért a "metafora" megvan?? A kontroller. Szintén az ölünkbe van. Mint a baba a játékban. Csak minket mással köt össze nem az "árnyvilággal".
Kojima mindig is jó volt ebben. (Psycho Mantis MGS1)

(#564) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

The Drop trailer: [link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#565) oriic válasza .LnB (#564) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

:C

Live-Die-Respawn

(#566) modflow válasza .LnB (#564) üzenetére


modflow
veterán

Real time-ban mikor lesz ilyen grafika?
PS5 tud majd ilyet? Brutál lenne.

(#567) Imilenni válasza modflow (#566) üzenetére


Imilenni
addikt

Gondolom a következő utáni generációnak már biztos lesz ilyen kinézete.

Kár hogy ott a felirat hogy nem gameplay, kemény lett volna ha a PS5 verzió így nézne ki :C

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#568) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

(#569) pomk válasza ProEvoFan (#568) üzenetére


pomk
őstag

Egyetértek. Kíváncsi vagyok milyen fogadtatása lesz. Egyelőre még én sem tudom hova rakni.

(#570) Rage47


Rage47
veterán

Hát én már nem mondom le a preordert. Csak remélem, hogy meglesz aznap :D

(#571) modflow válasza Rage47 (#570) üzenetére


modflow
veterán

Én se mondom le.... Most már lesz, ami lesz. :)

Bár nem értem, hogy pl. az xy, aki naponta x alkalommal meghal, az pl. mi értelemmel bír a játékban? Ha én a futár vagyok?
Lehetne benne Pennywise is, aki 27 évente kipusztít egy falut, úgy se látom, max. 1 CGI-ben egyszer....

(#572) pomk válasza modflow (#571) üzenetére


pomk
őstag

Az első 2 kérdést nem értem. :U
Fejtsd ki bővebben kérlek.

(#573) Rage47 válasza modflow (#571) üzenetére


Rage47
veterán

Akár lehet időlimites küldetéseket is adni ahhoz a karakterhez, hogy mondjuk 21 perced van valamire, vagy 3 perced, stb. :D

(#574) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Múlt héten nem voltam, ezért nem linkeltem, de látom más se.
Szal' kijött a CHVRCHES - Timefall track-je. Amit ugye konkrétan a játékhoz írtak. [link]

November 7.-én fog megjelenni egy album Timefall címmel. "Original music from the world of Death Stranding"
A következő track-ek lesznek hallhatóak rajta:

Major Lazer & Khalid - “Trigger”
Au/Ra & Alan Walker - “Ghost”
Chvrches - “Death Stranding”
The Neighbourhood - “Yellow Box”
The SLP - “Meanwhile... in Genova”
Bring Me the Horizon - “Ludens”
Flora Cash - “Born in the Slumber”
MISSIO - “Sing to Me”

Nem olyan kis előadók azért ezek. Érdekes, hogy a Low Roar nincs rajta. De nem annyira meglepő. Ugyanis ők nem a Sony Music Entertainment égisze alatt zenélnek. Mint az albumon szereplő előadók mindegyike. Szóval Kojima-nak most volt lehetősége válogatni. Kérdés, hogy megéri e ennyi pénzt ölni csak a zenékre. Még akkor is, ha az összes MGS játék zenéje magasan kiemelkedő. :)

Visszatérve a CHVRCHES track-re. Nekem nem igazán jön be. Pedig hallgatom azt a zenekart. Idén pl. a Miracle trackjük eléggé bejött.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#575) hyperspace válasza .LnB (#574) üzenetére


hyperspace
őstag

Bring Me the Horizon :Y . Tetszik nekem a zenéjük.

Olvastam egy rövid kis cikket, Kojima sant meghökkentette az orosz jelenlét mértéke az insta oldalán :D [link]

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#576) .LnB válasza hyperspace (#575) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ja hát a Oroszok Kojima-ért való rajongása már mém:

Kojima még egy TV talk show-ba is volt náluk. [videó]

Bring Me the Horizon-t mikor először hallottam, az a Throne számuk volt. Meg is lepődtem, hogy milyen jó Linkin Park szám, aztán néztem, hogy ja nem. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#577) hyperspace válasza .LnB (#576) üzenetére


hyperspace
őstag

Orosz és japán nyelven ez egy igazi csemege ;] .
Valaki PS2-es MGS 3 lemezt lobogtat a közönségben :DDD , kis piszok gondolom kapott rá autogramot.

Az a szám a That's The Spirit albumon van, az sikerült a legjobban, meg az előtte lévő Sempiternal.

[ Szerkesztve ]

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#578) VikMorroHun


VikMorroHun
senior tag

Lehet, hogy frissíteni kellene az első hozzászólásban a megjelenés dátumát.

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#579) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Egy hónap a megjelenésig.

pik-pakk eltelt az a 3 év, mióta Kojima megalapított a saját stúdióját. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#580) oriic válasza .LnB (#579) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Várjuk a premiert, nagyon remélem hogy nem lesz csalódás. :))

Live-Die-Respawn

(#581) james001 válasza .LnB (#579) üzenetére


james001
veterán

Már be vagyok zsongva rá nagyon. :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#582) .LnB válasza james001 (#581) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én is várom természetesen. És a negatív hangulatom is elmúlt már. Az a gameplay helyretett. Igazából már nem vagyok pesszimista, csak kíváncsi. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#583) james001 válasza .LnB (#582) üzenetére


james001
veterán

Helyes. Kojimának nem lehet csak úgy nemet mondani ;] :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#584) james001


james001
veterán

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#585) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Elso tesztek embargoja:

November 1. 21:00.

Live-Die-Respawn

(#586) .LnB válasza oriic (#585) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez jó jel. :) Nem sokat számít, de azért legalább nem kell azon parázni, hogy vajon miért nem kerülhetnek ki hamarabb a tesztek.

Más: Akartam is írni már, hogy milyen gyönyörű a gamepod, adblocker nélkül mostanában. :D (A Ph lapcsalád oldalain egyébként sem használok adblockert, még a prémiumosat se).

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#587) oriic válasza .LnB (#586) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kerdes mar csak az hogy 2-3 heten belul kapunk e teszt peldanyt. :D

Szerk: En nem vettem eszre valtozast. Meg...;]

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#588) .LnB válasza oriic (#587) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

[kép] ;] :DDD

Tudom, hogy te a dizájnváltásra gondoltál amúgy, de abba mi a poén ha csak ezt írom?! :D

ui: filename ;]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#589) oriic válasza .LnB (#588) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na ez az erdekes mert reggel nekem ez meg nem volt ott. Es nem hasznalok adblockot.

Jar a pacsi a mesteri ps munkahoz meg a file nev miatt. ;]

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#590) .LnB válasza oriic (#589) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nekem már napok óta ilyen.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#591) Rage47


Rage47
veterán

Mindenhol kapok extrákat, ha előrendelem? Csak mert ahol előrendeltem nem írnak ilyesmiről...

(#592) .LnB válasza Rage47 (#591) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A játékbeli extrákra gondolsz? Mert az változó.

Én a A Plague Tale: Innocence-et előrendeltem az egyik konzol boltban. Írták, hogy előrendelők kapnak ingame skineket. Nem kaptam. írtam nekik, azt írták, hogy hamarosan küldik. Azóta is küldik... Nem is lényeg, nem volt fontos.

A Control-t viszont egy héttel kb a megjelenés után vettem meg. Abban volt pre-order letöltő kód. Szóval ha a dobozban lesz benne a kód gyárilag, akkor azt megkapod. Ha nem úgy fogják árulni, akkor kérdéses.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#593) Rage47 válasza .LnB (#592) üzenetére


Rage47
veterán

Igen, játékbeli. Az is érdekes, hogy valahol azt írják, hogy a készlet erejéig :D Mintha osztogatni kéne a játékbeli ruhákat.

(#594) .LnB válasza Rage47 (#593) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azt azért írják, mert a magyar boltok "x" számú kulcsot kapnak csak. Az olyankor számít, amikor nem a tokban van benne.

Nekem ez van meg:

De a Behind the Scene-s videón és a PS témán kívül elég mehh..

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#595) Rage47 válasza .LnB (#594) üzenetére


Rage47
veterán

Ah simán digitálisan venném, ha nem lenne drágább...

(#596) .LnB válasza Rage47 (#595) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az alap változat 1000ft-tal drágább csak mint a lemezes (KSZ ár vs Store ár).
A DD az Store-ban 24k, viszont lemezesen a Special 28k, igaz tartalmasabb is mint a DD.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#597) Rage47 válasza .LnB (#596) üzenetére


Rage47
veterán

hmm :)

(#598) Imilenni


Imilenni
addikt

Tud valaki olyan helyet ahonnan még rendelhető a fémtokos változat? :R

Press "F" to pay respects.

(#599) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

A DS tesztet ide is (Gamepod-ra) Grath fogja írni?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#600) oriic válasza .LnB (#599) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ezt elore nem tudni. Ha kapunk kodot akkor vagy o vagy en.

Live-Die-Respawn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.