Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) Cifu válasza .LnB (#799) üzenetére


Cifu
nagyúr

Te magad is emlékszel szerintem arra, hogy a Sony anno azt mondta, hogy nem fogják béklyókba kötni Kodzsimát. Korábban is voltak hírek arról, hogy amikor Kodzsima elkezdett a saját stúdióján dolgozni, és a Sony producerkedése mellett az első játék fejlesztésébe fogott, gyakorlatilag egy csomó ötletük volt, és csak kísérletezgettek, vagyis a Sony teljesen szabadkezet adott neki, nem egy konkrét játékra szerződtek le.

Simán elhiszem, hogy Kodzsima csak egy A4-es oldalnak megfelelő szerződést írt maga, amely arról szól, hogy egy játékot fejleszt a Sony pénzéből, amiért cserébe a Sony mondjuk kap 6 vagy 9 hónap exkluzivitást, illetve a bevételekből mennyit kap Kodzsima stúdiója. A "szabvány" szerződésekben lévő zilliónyi apróság, ami azt is megszabja, hogy ki merre, hány fokos szögben meghajolva pukizhat, pedig hiányzott belőle

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#802) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Engem nem érdekel, hogy mint tolom le. Tuti mindegyik platformon szép lesz. Ezt a 2 hetet meg már mindenki egy lábon is kibírja.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#803) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

505 Games lesz a kiadó:

“We are extremely excited and honored to be working with the supremely talented team at Kojima Productions and to bring Death Stranding to PC gamers around the world,” said 505 Games co-founder and CEO Raffi Galante in a press release. “Death Stranding will take gamers through a completely original experience that will delight PC gamers everywhere.”
Additional details about the PC release of Death Stranding will be announced in the near future.

Live-Die-Respawn

(#804) .LnB válasza oriic (#803) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ők meg Epic és GoG pártiak ugye?

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#805) oriic válasza .LnB (#804) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

:K

Live-Die-Respawn

(#806) Cifu válasza oriic (#803) üzenetére


Cifu
nagyúr

Wut. Még csak nem is a Sony adja ki? :Y

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#807) ProEvoFan válasza oriic (#803) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Ez egyre furcsább....
Nekem8 mire jön ki, de itt valami nem stimmel az időzítéssel, az tuti...

(#808) .LnB válasza Cifu (#806) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A Sony ad ki PC-re játékot? Nekem nem rémlik egy sem. (és nem is néztem utána)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#809) Wesder válasza ProEvoFan (#807) üzenetére


Wesder
félisten

Epic ex lesz, ennyi.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#810) kwzatz válasza Wesder (#809) üzenetére


kwzatz
őstag

1 hónapig, feltéve, hogy szeretnének Steamre is benézni. :D

[ Szerkesztve ]

(#811) Shing válasza .LnB (#790) üzenetére


Shing
őstag

Nem a semmiből lett bejelentve, a fejlesztés elején beszéltek a PC-s változatról és az utóbbi időkben is folyamatosan cikkezték, hogy innen-onnan hiányzik az exkluzív megjelenítés.

Így nézett ki az egész marketinghadjárat:
A Sony évekig exkluzívnak álcázta a játékot, úgy hogy egyszerűen nem beszéltek más platformokról, ők osztották meg a videókat, stb. A több milliós, látványos előzetesekből pedig az évek alatt ugyan úgy eladtak egy csomó konzolt, na innen van a plusz bevétel amit te hiányolsz.

Tagadni soha nem tagadták a PC verziót, egyszerűen nem beszéltek róla, így nem lehet perelni sem fals marketing miatt vagy bármi. Egyszerűen mostanra adtak el elég konzolt az elnyomott PC említésből és teljesen felesleges lett volna már továbbhúzni, Kojimának pedig pofátlanság lett volna tovább húzni a megerősítést.

(#812) .LnB válasza Shing (#811) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

777. Komment

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#813) ProEvoFan válasza oriic (#803) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

PS4re ugye a magyar sony képviselet miattt lesz magyar felirat.
PCre így már nem biztos a magyarítás

(#814) hombre[EU] válasza Cifu (#798) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Azért,mert a partnerek között ez a szokás. Itt messze nem csak producerkedésrōl volt szó. Te sem gondolod komolyan,hogy ekkora balfék lenne :U
Most jött el az idō, ahogy felettem is írták: Kojima becsületes maradt és a Sony is profitált rendesen. Minimális negatív hatása van/lesz ennek a bejelentésnek egy héttel az eladások elōtt. Kojimát Playstation-ön adják (és adták) el, ha nem hiszed nézz utána

Life, Uh, Finds A Way

(#815) james001


james001
veterán

Szviccsre is jön a játék:

;]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#817) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Does Death Stranding's Non-Exclusivity Matter?

(#807) ProEvoFan Erre tegnap este akartam válaszolni, csak lusta voltam.

Szóval, elsőre én is furának gondoltam. De ha megnézzük, nem az. oriic linkjén is láthatóak a fizikai dobozok, és az Oroszoknál is kerültek ki képek. Egyértelműen látszik, hogy nincs "Only on Playstation" felirat. A héten valószínűleg szép lassan mindenhova megérkeznek ezek a lemezek. És a bennfentesek képeket fognak készíteni róla. Pillanatok alatt tény lett volna így is - úgy is, hogy nem Ps ex. Csak az időpont lett volna kérdés. A KP pedig tisztázta is ezt.

A másik. Bár valójában nem volt kérdés, hogy jön másra is, azért leírom. Kojima célja összekötni az embereket ugye? Hát azt meg csak így lehet, ha megjelenik minden platformra. Én a Switch-et kizárnám egy jó ideig. De Xbox-ra is el tudom képzelni simán. És természetesen Crossplay-t várok, már amennyire ez multiplayer, értitek na.

Ezt meg csak a poén kedvéért:

:D (itt a post: [link])

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#818) Moby válasza .LnB (#817) üzenetére


Moby
addikt

És össze is fogja kötni őket!

Enkóron! ;]

(#819) oriic válasza Moby (#818) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hajajaj. ;] Ofc. ugyis megveszi mindenki is PC-re. Ez egyertelmu. :D

Live-Die-Respawn

(#820) -FLY->


-FLY->
őstag

Szerintem etikailag teljesen jó döntés volt ezt leközölni, előrendelést bármikor le lehet mondani. Nem érezheti átverve magát senki. nem volt megerősítve, hogy ex lesz, aki meg emiatt vett jóval előre gépet, az rájött, hogy hüm, nem volt hülyeség (+ ca fél év előny a pc-hez képest). :DDD

[ Szerkesztve ]

(#821) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Kojima interjú a Kölni Filmfesztiválról (okt. 10.-17. között volt)
[link]

Említi, hogy a következő játéka lehet, hogy horror lesz. (Remélem nem.)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#822) modflow válasza .LnB (#821) üzenetére


modflow
veterán

Remélem Silent Hill!

(#823) .LnB válasza modflow (#822) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Konami a jogbirtokos.
Hát nem is tudtad, hogy készül az új Silent Hill játék? [link] Okt 12.-én lett bejelentve!

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#824) modflow válasza .LnB (#823) üzenetére


modflow
veterán

Nem... Tényleg, az király lenne, főleg PC-n.

[ Szerkesztve ]

(#825) Gebriel válasza .LnB (#823) üzenetére


Gebriel
veterán

Pedig szerintem minden idők legjobb SH lett volna, a P. T. Kár érte. :(

(#826) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Már csak 10-et kell aludni :) Kitartás

Life, Uh, Finds A Way

(#827) ldave válasza hombre[EU] (#826) üzenetére


ldave
félisten

Ms Seydoux engem is vigasztalhatna :)

A Slime draws near! Command?

(#828) hombre[EU] válasza ldave (#827) üzenetére


hombre[EU]
veterán

karizmatikus egy nōszemély, az biztos :)

Life, Uh, Finds A Way

(#829) RudY válasza hombre[EU] (#828) üzenetére


RudY
addikt

Vastag a karizma? :DDD

(#830) james001 válasza hombre[EU] (#828) üzenetére


james001
veterán

Az biztos ;)

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#831) Cifu válasza james001 (#830) üzenetére


Cifu
nagyúr

Lehet ezért kibannolnak, de aki ilyet keres, az csak beírja a Bing-be (a biztonságos keresést jobb oldalt felül ki kell lőni), hiszen meztelenkedett eleget a különféle filmekben... :DDD

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#832) .LnB válasza Cifu (#831) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ahülye.. Hát ez se fázós egy csaj. :D Vagy ezek ilyen photoshoppolt képek?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#833) hombre[EU] válasza Cifu (#831) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Ez igen :DDD Bele a lecsóba

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#834) Chalez válasza .LnB (#832) üzenetére


Chalez
őstag

Amikor Mr Bond bevágja a lompost, az tuti fotóbolt :DDD

(#835) Gebriel válasza Cifu (#831) üzenetére


Gebriel
veterán

Na ezután is más szemmel nézek erre a szereplőre a játékban :DDD

[ Szerkesztve ]

(#836) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ehhez a csajos témához.
Augusztusban voltunk moziban a Tarantino, Once Upon a Time In Hollywood c. filmjén. És abba volt egy csaj, olyan ismerős volt, de nem emlékeztem, hogy honnan. Aztán eszembe jutott: [link].

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#837) james001 válasza .LnB (#836) üzenetére


james001
veterán

Kojimának jó ízlése van nők terén is ;] :P

Amúgy elvileg először Léa karaktere,Fragile az Stefanie Joosten lett volna (Quiet MGSV),de aztán valami okból kifolyólag mégse ő lett... Bár nem kizárt hogy feltűnik majd ő is a játékban ;)

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#838) .LnB válasza james001 (#837) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Megmondom őszintén, jobban örültem volna Stefanie Joosten-nek. Én nem szoktam ilyet, de őt a mai napig követem fb-ok, és elég sok DS-es utalása volt ha jól emlékszem. Remélem nem csak egy semmilyen cameo-ja lesz.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#839) james001 válasza .LnB (#838) üzenetére


james001
veterán

Jobban örültem volna én is neki,szerintem szebb és aranyosabb mint Léa :B

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#840) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

No para srácok link

margóra: ex-kotakus

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#841) #20411392 válasza hombre[EU] (#840) üzenetére


#20411392
törölt tag

Sorry, that page doesn’t exist!
Why not try a search to find something else?

(#842) hombre[EU] válasza #20411392 (#841) üzenetére


hombre[EU]
veterán

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#843) #20411392 válasza hombre[EU] (#842) üzenetére


#20411392
törölt tag

Se böngészőből, se appból nem találja.
Nem lehet, hogy amikor megnézted még elérhető volt és most már cache-ből tölti be?

Thx a képet. Nagyon vágyom már, hogy elindíthassam a játékot és elámuljak.

[ Szerkesztve ]

(#844) Cifu válasza .LnB (#832) üzenetére


Cifu
nagyúr

Egy csomó francia és amerikai művészfilmben játszott a karrierje elején, ahol vetkőznie kellett (Belle épine, Grand Central, Warmest Color, Roses à crédit, Farewell my queen, stb.). Pár éve már "befutott" színésznő lett, azóta nem vetkőzik a kamerák előtt... :P

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#845) Cifu válasza hombre[EU] (#840) üzenetére


Cifu
nagyúr

Ebben mi a para. Azon kívül, hogy megszegte az NDA-t. :P

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#846) Rage47


Rage47
veterán

Digitális előrendelésnél már 8-án éjfélkor lehet játszani?

(#847) .LnB válasza Rage47 (#846) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A store csak az élőtöltés idejét írja.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#848) Imilenni válasza Rage47 (#846) üzenetére


Imilenni
addikt

A Sekiro-nál úgy volt.

Press "F" to pay respects.

(#849) hombre[EU] válasza Cifu (#845) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Szürke zóna :)

Life, Uh, Finds A Way

(#850) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

~8 és fél óra a launch trailerig: [link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.