Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1701) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Japánban szépen rajtolt a game

Life, Uh, Finds A Way

(#1702) BusinessGuy válasza Kvelstadt (#1693) üzenetére


BusinessGuy
senior tag

Egyáltalán megölhető ebben bárki...? Hal meg ebben a videókban szereplőkön kívül bárki..?

(#1703) cocobanana


cocobanana
tag

Olyan kérdésem van, hogy a standard küldetések sosem fogynak el? Chapter 2-ben tartok 18 órám van benne eddig, és mindig van újabb standard küldetésem. Illetve, ha csillagot kapok az adott ügyféltől, akkor onnantól már nem érdemes neki futárkodni?

(#1704) .LnB válasza cocobanana (#1703) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Sose.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1705) Kvelstadt válasza BusinessGuy (#1702) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Elvileg lesz lethal weapon.

Cocobanana
Sose fogynak el.
De nem is baj trofizás szempontjából.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1706) BusinessGuy válasza cocobanana (#1703) üzenetére


BusinessGuy
senior tag

Érdemes némelyiknél, van amelyik spéci cuccot ad pl spéci gránátot.

(#1707) barcabome


barcabome
aktív tag

Áhh kiráz a hideg ettől a számtól még így is, de játék közben, mikor megyek a semmibe, na akkor az nagyon ott van. :)

(#1708) Chalez válasza erahurka (#1700) üzenetére


Chalez
őstag

Lesz benne, elég hamar a harmadik fejezet elején

(#1709) Lefty válasza Kvelstadt (#1693) üzenetére


Lefty
addikt

Lehet hulyeseg de en azon gondolkodtam, hogy ugye eleg para ha valaki meghal, mindenki tudja miert. A jatek szinte legelejen a krateres sztori utan valaki magyarazott rola, hogy fo gocvarosban ugy 42 ezren elnek. Azt azokbol soha nem hal meg senki? Vagy ha az egyik menedekhelyen, ahol csak magaban el valaki, meghal valami miatt? Mondjuk mar tul oreg. Azt ki veszi eszre? Bocs csak probalom a vilagot aterezni de ilyeneken szoktam gondolkodni :)

(#1710) Kvelstadt válasza Lefty (#1709) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Teljesen jogos gondolat.
De abban a videóban kérdezi is sam hogy miért nem vokt megfigyelés alatt ha beteg volt. Mert ugye nem tudja hogy öngyi lett. Viszont ebből kiderül hogy valszeg elég komolyan kontroláljàk az embereket.
Meg ha van nekik is karperec akkor gondolom az életjeleket is mér, és ha meghal akkor 48óra van hamvasztani amire ott is vannak a külön erre szakosodott hordárok.

Egyébként van egy npc aki egyedül él és öreg. Legtöbb küldetésben ami neki szól gyógyszert kell vinni.
Na én azon szoktam filózni hogy lesz baj ha sz ott meghal mert mégcsak eljutni hozzá sem egyszerű.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1711) r6man123


r6man123
senior tag

Brutál sok utat építettem, elképesztő milyen sok likeot is kapok. Ha vegyesen dobalunk matiti hogyan oszlik a like szám?.

Esetleg egy jól elmagyarázotr "stst térkép" van?

(#1712) Lefty válasza Kvelstadt (#1710) üzenetére


Lefty
addikt

Amikor volt egy utunk a hamvasztoba volt szo rola, hogy igazabol ezt mar senki nem vallalja, vagy nem kepes ra, aztan vigyuk mi. A corpse disposal egyseg is elt mar szebb idoket. Nem vagyok meggyozodve arrol, hogy ott barki is tenne ilyen turat a BT-ken at sztori alapjan. De ha mi meg nem vagyunk ott, megintcsak azon gondolkodom, hogy mi van ha valaki meghal :)

[ Szerkesztve ]

(#1713) Tibro5


Tibro5
senior tag

Egy kérdés azoknak akik végigjátszották vagy értik a sztorit:
Már a kérdés is spoileres úgyhogy inkább elrejtem.
Hogy lehet hogy Lou babatartályán is rajta van a kis asztronauta baba amit Cliff rakott Sam babatartályára?

(#1714) tarBubbles válasza Tibro5 (#1713) üzenetére


tarBubbles
tag

Azt Viktor adta Igornak, aki pedig rátette BB23 tankjára. Igor volt az aki nekünk adta BB-t, és aki nem tudta magát fejbe lőni és akit "felrobbant". Volt is átvezető róla. Klasszikus félrevezetés.

[ Szerkesztve ]

(#1715) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na így állok most. Chapter 7 legeleje:

Jó lenne már az az lvl300. :)
Mostantól kezdek a sztorira koncentrálni szerintem.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1716) .LnB válasza r6man123 (#1711) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Egy jól lerakott épület sokkal többet ér like szempontjából mint az út. Vannak épületek több százezer like-kal. Mondom mindezt úgy, hogy 37! útszakaszt építettem meg. Szinte az egész mappot beépítettem úttal.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1717) torik


torik
senior tag

Ötödik fejezetnél járok, és ahogy pihizés után kapom a Mikkelsen videókat, hát egyre inkább sajnálom a tagot :D nem látom még egészen pontosan mire megy ki ez az egész, de a karácsonyos jelenet amikor télapónak öltözött rendesen szívbemarkoló volt :U gyanítom valami tragédia történik majd hogy elkerül tőle BB, a feleségének sem jósolok sok jót..de kétlem hogy effektíve gonosz lesz ő, akkor nem kapna ekkora felvezetést. Kíváncsian várom mi lesz ebből az egészből most már.

Egyébként Kojima kijelentette hogy kb. a felétől fog igazán beindulni a játék, gyanítom most vagyok annál a pontnál :U nem mintha nem szórakoznék jól, közel 40 órám van benne eddig, de eljutottam arra a pontra hogy eleget rohangáltam Amerika középső részén, ideje haladni a sztorival.

[ Szerkesztve ]

All that and a bag of chips

(#1718) Tibro5 válasza tarBubbles (#1714) üzenetére


Tibro5
senior tag

Köszi, tényleg összezavart

(#1719) oriic válasza torik (#1717) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Cliff-hez

A játék legjobb csavarja lesz, kíváncsi vagyok mit mondasz ha végigtoltad. :C

Live-Die-Respawn

(#1720) torik válasza oriic (#1719) üzenetére


torik
senior tag

Remélem nem merül ki annyiban hogy egész végig mi voltunk a rosszfiúk ő pedig a megmentő :D bár kojimát ismerve nem hiszem :D na de semmi spoiler :((

[ Szerkesztve ]

All that and a bag of chips

(#1721) felixo


felixo
őstag

Nekem miért nem aktív a bejelentkezés funkció ? Szürke.
Még a legelején vagyok a játékban, lehet azért ?

Redmi Note 9

(#1722) oriic válasza felixo (#1721) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jobb felül a képen: Már ONLINE vagy.

Live-Die-Respawn

(#1723) felixo válasza oriic (#1722) üzenetére


felixo
őstag

Akkor miért nem aktív ?
Még csak ott tartok, hogy az elnök testét viszem a hamvasztóba.

Redmi Note 9

(#1724) Kvelstadt válasza felixo (#1723) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Akkor lenne aktív ha nem lennél online. Ha online vagy nincs funkciója. Vagy még onlineabb akarsz lenni? :))

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1725) Kvelstadt válasza .LnB (#1715) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Én most értem el a 200at.

Csináltam egy videót amiben megutatom hogy szoktam alkalmazni az öszvérek megkötözését.
[Katt]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1726) bulikavagyok válasza Kvelstadt (#1725) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Köszi! :R Én még nagyon a játék elején járok, de ez később hasznos lesz.

(#1727) erahurka


erahurka
félisten

Amikor az állóképességet elkezdi a játék kisatírozni, azzal mit lehet csinálni? Ittam Monstert, aludtam 20 percet, de nem javult. Csak a saját szobában pihenés szedi le? Elég nagy kört mentem mondjuk gyalog, de azért jó lenne ha valahogy tudna regenerálódni útközben a srác.

Amúgy az online dolgokat szerintem nem mind adja be mindenkinek. Mert pl. nem tudom elképzelni, hogy azt az útszakaszt amit befejeztem pár perce, más nem építette meg korábban. De létra meg más segítség sincs annyira sok mint ahányan szerintem lepakolnak ilyesmiket. Szóval jól megoldották hogy ne rontson az online mód a játékon. 👌

(#1728) drachoHUN válasza erahurka (#1727) üzenetére


drachoHUN
senior tag

1, Igen csak private roomban tudod azt regenerálni.
2, Persze, hogy nem mindenkiét látod. Sőt csak nagyon kevés emberét, amúgy értelmetlen lenne az egész. Nagyon jól eltalálták az egyensúlyt, én is így érzem.

[ Szerkesztve ]

Forza JUVE!!!

(#1729) felixo válasza Kvelstadt (#1724) üzenetére


felixo
őstag

Jah, értem. :D
Köszi. :K

Redmi Note 9

(#1730) BusinessGuy válasza erahurka (#1727) üzenetére


BusinessGuy
senior tag

Szerintem megnem találták meg jól az egyensúlyt online.... Ki is kapcsoltam a francba.
Már az idegesített hogy telenyomják idióta jelölésekkel a terepet.. Aztán rátett egy lapáttal amikor csatoltam egy területet és 3-4 híd jelent meg egymás hegyén hátán. Egy rakás létra, mászóvégpont is...
A hab a tortára a Tavi gócvárosba való érkezésem volt... 2 kész autópályarészlet fogadott... Ekkor kipróbáltam hogy részlegesen használom az online-t. Viszaloadoltam az érkezésem, online off. Így fedeztem fel és csatoltam 3 részt közben magamnak felépítve pár autópálya szakaszt, párba pedig bepakolva motyit. Online on mikor kvázi bejártam egymagam segítség nélkül a terepet.... Az általam épített szakaszok helyén vadidegen játékosok szakaszai fogadtak többezer like-al, a nevem sehol... Amikbe beletettem motyit megépítették.. A nevem sehol, vadidegenek építették... Olyan is volt amit én fejeztem be meg sem jelent ott a nevem, vagyis ezekből 0 likeot látok majd... ... És MINDEN teleb*szva baromságokkal.
Bődületesen sokat könnyít ráadásul az amúgy is könnyű játékon, elveszi a kihívást és porig rombolja a kihalt posztapok érzést.

Egy jóideje offline tolom inkább hardon így a kihívás jobb, és a játékélmény is sokkal teljesebb. Csak ajánlani tudom mindenkinek hogy offline tolja gyógyegerek nélkül...

[ Szerkesztve ]

(#1731) Kvelstadt válasza bulikavagyok (#1726) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Nincsmit.
Elég hamar arcodba dobja majd az öszvéreket hogy őket is megismerd. :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1732) bulikavagyok válasza Kvelstadt (#1731) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Egyszer már találkoztam velük, de jött egy eső és leléptek. :D

(#1733) .LnB válasza BusinessGuy (#1730) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Van amiben egyetértek veled, de a játék célja és alapja, az emberek összekapcsolása. Ha offline vagy akkor ez elvész. Ráadásul szerintem lesz ennek jelentősége a sztoriban is szerintem, hogy mennyire működtél együtt másokkal.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1734) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Ma megnyomtam a storyt :) episode5 irány fel!
statok: 38ó, lvl184,esések 2 :DDD

Life, Uh, Finds A Way

(#1735) cocobanana válasza BusinessGuy (#1730) üzenetére


cocobanana
tag

Elsőnek én is így gondoltam ahogy te, amikor beléptem a chapter 3 -ba, de! Még az elején tartok, annyit csináltam, hogy az első 3 kivált embereket a hálózatra kapcsoltam és utána láttam, hogy baker lehet utat építeni benne, tök jó. Viszont a pálya nagyon sziklás meg nehezen közlekedő utak nélkül. Ha most egyedül kéne utakat építenem, az nagyon sok időt venne el, úgy hogy egy csomó standard küldetést lehet elvégezni, ami szintén idő. Az a helyzet, ezt a játékot úgy csinálta meg Kojima, hogy igenis kell hozzá az online mód, ahhoz hogy sikeresebb futár legyél illetve, hogy összetarts a többi játékosokkal. Eddig 30 óránál tartok, és még mindig chapter 3 elején vagyok, és még baromira hosszú idő van benne és rengeteg tenni való. Ezért, szükséges az online mód, és nem offlineba tolni, hogy még felesleges időket azzal tölteni, hogy te építs utakat vagy mást. Lehet offlineba játszani, de előbb utóbb az ember megunja mindent egy maga csináljon, pont ezt sulykolja beléd a játék is , hogy közös erővel kell megépíteni Amerikát illetve, hogy a lájkoknak mekkora szerepük, külön loret írtak a lájkok jelentésének kb.

(#1736) Rage47 válasza BusinessGuy (#1730) üzenetére


Rage47
veterán

Csatlakozhatsz a MULE-okhoz... :D

(#1737) torik


torik
senior tag

Ahogy olvasom a hsz-eket beugrott hogy eddig egy utat építettem meg/segítettem benne, lehet ideje lesz nekiállni a többinek is, úgyis egy csomó nyersanyagot halmoztam fel eddig amit effektíve nem tudok hova tenni :D ezek az építő tornyok mindig ott vannak elhelyezve ahol az előző út véget ér? Elég sok ikon van a térképen, nehéz lenne kihámozni :U

Más ilyen hozzájárulós építkezős cucc már csak olyasmi lehet amit más playerek raktak le ugye?

[ Szerkesztve ]

All that and a bag of chips

(#1738) Viper26 válasza hombre[EU] (#1734) üzenetére


Viper26
nagyúr

Mekkorákat lehet taknyolni...

Na megnézem hogyan kell felvenni a cipőmet. :D

iPhone 14 | FR955

(#1739) VikMorroHun válasza Lefty (#1712) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Nem tudom, ez most spoilernek számít-e, de
Én meg azon gondolkodtam, hogy mégis mitől semmisült meg a város az elején, ha egyszer hosszú perceken át autókáztak a pusztában a hullával, és ugyan nem jutottak el a hamvasztóig, de azért a várost jócskán maguk mögött hagyták. Elvileg csak egy kráternek kelett volna keletkeznie a pusztában.

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#1740) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Most mondjátok, hogy nem vagyok egy "arany gyerek": [link] :) (Nem tudom a HDR miatt, hogy fest a videó másnál)

(#1725) Kvelstadt
Megnéztem, hasznos volt. Köszi. Azóta én is kipróbáltam, könnyű nagyon.

Volt egy kézbesítésem, hogy egy egykoron lávás kráterből szerezzek vissza 4 figurát a Filmrendezőnek. Jó mély lyukból kellett kiszedni őket. Le kellett volna mászni létrával, vagy kötéllel... De én gógyis voltam. Vittem magammal Ragacspuskát, kiálltam a lyuk peremére, és felrántottam mind a négyet. :D Tök jó, hogy ha az ember használja az eszét, a játék megadja a lehetőséget, hogy megkönnyítsük a dolgokat.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1741) hombre[EU] válasza Viper26 (#1738) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Lehet bizony :))
Rohadt jó a fizikája, de "kevés" hozzá a kontroller. Nem egyszer elfogyott az ujjam a gombokhoz :) Ha a kontroller két karja érzékelné a szorítást akkor sokkal kényelmesebb lenne az R2/L2 helyett. Videókon tényleg nem jön át mennyire lefoglal maga a mozgás/közlekedés is

Life, Uh, Finds A Way

(#1742) .LnB válasza torik (#1737) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nyersanyagod sok van? Azt te csak hiszed. :) Építsd, a saját dolgodat könnyíted meg vele. Nagyon. Az ikon ami jelzi, azt majd megtanulod. Mindig két szakasz között fél úton van az építmény amibe a nyersanyagokat kell pakolni.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1743) hombre[EU] válasza .LnB (#1740) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Már csak az aranyér hiányzik neki ;]

Life, Uh, Finds A Way

(#1744) pomk válasza Kvelstadt (#1594) üzenetére


pomk
őstag

Nálam ugyan ez volt tegnap.

(#1745) RudY


RudY
addikt

Felszereltem a BB tankot Days Gone-ban, jó poén. :DDD

(#1746) pomk válasza .LnB (#1681) üzenetére


pomk
őstag

Így van! Többek között Low Roar és Silent Poets zenekarok zenéi vannak az elején. Van egy memory chip útközben amikor megyünk Port Knot City-be a hegyen át. Van egy nagy kőív, ami alatt át lehet menni, ott van az egyik sziklán. Érdemes megkeresni és elolvasni, leírja hogy hogyan került a Low Roar zenekar a játékba.
Nem tulajdonítottak nagy jelentőséget ezeknek a memory chipeknek, de miután ezt elolvastam vadászom őket. :)

(#1747) Lefty


Lefty
addikt

Nem mondom, hogy nagyon szeretnek az emberek utat epiteni. Most megint megcsinaltam 3 szakaszt mert a tokom kivolt mar a szar tereppel. 1 ora alatt 6ezer like jott az utak miatt.

(#1748) oriic válasza .LnB (#1740) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az az árány csávó, az nagyon szíp. :DDD

Live-Die-Respawn

(#1749) pomk válasza cocobanana (#1735) üzenetére


pomk
őstag

3 mondatban spoiler nélkül leírnád mi van a like loreban? Vagy ezt megtalálom valahol a játékban? :F

(#1750) BusinessGuy válasza .LnB (#1733) üzenetére


BusinessGuy
senior tag

Nem hiszem hogy lesz. És a játék célja ezzel szerintem nem vész el. A sztoriban szereplőket egybe kapcsolom. Idiótákat nem óhajtok bekapcsolni.. :D
Tényleg ultraeasy lesz tőle a játék ráadásul odavész a posztapok kihalt világ hangulata. Totál elcseszett fícsör,bőven elég lett volna egy táblarendszer, legalább lehetne állítani mire vagy kíváncsi és mire nem online....
Súlykolhat amit akar a játék, az online ritkaszarul van balanszolva. Offline sokkal de sokkal nagyobb élmény az egész játék. Autópályát építeni sem szívás, már simán lent vagyok délen az egésszel és nem ment vele el sok időm....
Attól nem érzem hogy összekapcsolódtam meg közösség van hogy minden idióta tábláit nézegessem amikkel indokolatlanul telirakják a tájat, sem attól hogy 10 méterenként híd és töltőállomás fogad, ellenben olyan érzést kelt az egész hogy itt nem a kihalás fenyeget hanem a hülyék paradicsomának túlnépesedése... :D

Pomk: nagyjából semmi....A dicsőség hogy kaptál online lájkot...Találhatsz több elvesztett csomagot, tudsz online emberek csomagjait is szállítgatni lájkért. Egy értelmetlen baromság az egész ami csak tovább könnyíti az elég kihívásmentes játékot és agyonvágja a hangulatot...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.