Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) .LnB válasza RudY (#150) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én előzetesen úgy gondoltam, hogy gyűjtőit fogok venni. De mikor megláttam.. nem tetszik. Mármint, hogy nézne már ki az a BB a nappaliban?! :D Még ha egy fasza Sam szobor lett volna..
Így maradt a Digital Deluxe.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#152) james001 válasza .LnB (#151) üzenetére


james001
veterán

Egy kis egyszerű Sam szobor az túl mainstream lenne,meg nem Kojimához illő :P
Bár Troy Baker karakteréről elfogadnék egyet,mert eddig az ő dizájnja tetszik a legjobban :K

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#153) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Hideo Kojima Says Death Stranding 'Is Not a Stealth Game'

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#154) .LnB válasza james001 (#152) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jaja, Higgs az vagány.
De engem a Die-Hardman érdekel. Ugyan úgy néz ki mint a stúdió logója, Ludens. De itt például SAM-en van a ruha. Míg a trailerben, láthatóan más hordja azt a maszkot: [link]

A másik pedig Renf szereplése. Neki nagyon örülök, csípem pár filmjét.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#155) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

PC-re is jöhet a játék?

Live-Die-Respawn

(#156) .LnB válasza oriic (#155) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez a Fucito csávó biztos olvasta a délelőtti kommentemet. ;]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#157) oriic válasza .LnB (#156) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Minden bizonnyal. :DDD

Live-Die-Respawn

(#158) Gebriel válasza oriic (#157) üzenetére


Gebriel
veterán

:DDD

(#159) l.skywalker válasza oriic (#155) üzenetére


l.skywalker
félisten

EPIC game store felkészül... és hatestorm is coming :DDD

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#160) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

[link]

Q6. What other platforms will Kojima’s first independent title be available on, besides PS4?
The title is planned to become available on PC (after PS4).

Q7. How long is the exclusivity?
We are not disclosing details.

Live-Die-Respawn

(#161) james001


james001
veterán

:D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#162) RudY válasza oriic (#160) üzenetére


RudY
addikt

Ő készítette anno azt az interjút.

[ Szerkesztve ]

(#163) oriic válasza RudY (#162) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Igen, és ő irta ki a bejelentés előtt, hogy novemer 8-án jön a játék. :)

Live-Die-Respawn

(#164) ldave válasza RudY (#162) üzenetére


ldave
félisten

2015 rég volt, változhattak a tervek, lehet hogy Switch-re is jön majd :)

A Slime draws near! Command?

(#165) Gebriel válasza james001 (#161) üzenetére


Gebriel
veterán

3. kép elég "beteg" :D

(#166) james001


james001
veterán

Csak "fan poszter" akar ez lenni,mert természetesen a rajzok Yoji Shinkawa-é,de maga a style egy régi MGS4 poszterre hasonlít.

Amúgy meg érdemes Kojimát követni twitteren sűrűbben,mert sok érdekes infót oszt meg a játékkal kapcsolatban.

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#167) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Live-Die-Respawn

(#168) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Úgy néz ki az engine mellett az IP tulajdonosa is az SIE [link]
Elōbb vagy utóbb a Playstationnek is nyitnia kell a pc felé...

Life, Uh, Finds A Way

(#169) .LnB válasza hombre[EU] (#168) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Miért kellene? Én annyira kíváncsi lennék, hogy egy sztori orientált single játék mennyire megy PC-n. Mondjuk egy A Plague Tale. A konzolos eladásokhoz képest. PC-n megy a LoL meg a BattleRoyale, de a többi?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#170) - = Zk = - válasza .LnB (#169) üzenetére


- = Zk = -
félisten

mit értünk "megy" alatt?!
engem az efféle sandbox, sztoriorientált gémek fognak már meg... PvP korszakomat kiéltem egy MoHAA, és BF3 multiban... World of Warships volt még ami.. de mára az pl katasztrófális PvP bázissal, eventekkel stb rendelkezik... így uninstall...
de persze, egy fecske nem csinál nyarat...
én remélem, hogy a sok "számomra ignorált" PvP játékok mellett több sztoriorientál játék lesz elérhető a jövőben

de hogy a témánál maradjak... október 8.-ig beszerzek egy PS4-et és szabadságomkor megveszem a Death Stranding-et... feltéve, ha kiderü laddig bmi is a PC-s megjelenésről...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#171) Imilenni


Imilenni
addikt

Esetleg létezik hivatalos feliratos verzió a trailer-ből?
Kicsit rossz a fülem az angolhoz :B

Press "F" to pay respects.

(#172) oriic válasza Imilenni (#171) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

[link]

Ezen van sub, csak be kell kapcsolni.

Live-Die-Respawn

(#173) james001


james001
veterán

Hmm... Troy Baker szemöldökén mi lehet vajon? :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#174) oriic válasza james001 (#173) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

0vAµ

:D

Akármi lehet.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#175) hombre[EU] válasza .LnB (#169) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Azért,mert az én elméletem az,hogy a jövōben (hight tech wireless society ) a PS,Xbox ésatöbbi csak egy app lesz. Lesznek PS játékok amiket a Sony kliensen keresztül érhetsz el tv,pc,mobil,beépített mosogatógépen. :)

Life, Uh, Finds A Way

(#176) .LnB válasza james001 (#173) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Parancsolj: [link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#177) .LnB válasza - = Zk = - (#170) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ott ültem a (nézőpont kérdése de) fullos gamer pc-m előtt egy éve. És azon gondolkodtam, hogy vagy multiplayer játékkal tudok játszani, vagy kb semmivel. Közbe meg elgondolkodtam, hogy PS re milyen sztori orientált játékok jelentek, és jelennek meg. Ráadásul zsákszámra öntöttem a pénzt a pc-be, de minek? Én is évekig CS-ztem, Quake-zten, WoW-oztam, Dota2-eztem, és szinte minden multiplayer játékba belekóstoltam. De egyszer csak elegem lett. Ráadásul a BR nem fogott meg. Pedig a PC gaming 90%-ban szerintem ma már csak arról szól. Nem látom a PC gaming jövőjét egyszerűen.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#178) oriic válasza .LnB (#177) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Meg hát ottan vótam én is. ;]

Live-Die-Respawn

(#179) .LnB válasza oriic (#178) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ott. De durva, hogy már akkor a Death Stranding miatt vettem meg tőled. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#180) l.skywalker válasza .LnB (#177) üzenetére


l.skywalker
félisten

Én is a multiba fáradtam bele

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#181) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Live-Die-Respawn

(#182) .LnB válasza oriic (#181) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na ez most sokat segített. Titokban úgy is zseb qvantumfizikus vagyok. Nem. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#183) james001 válasza .LnB (#176) üzenetére


james001
veterán

Ohh már értem.
;]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#184) oriic válasza .LnB (#182) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

De hát mit nem értesz? ODA VAN ÍRVA!

:DDD

Live-Die-Respawn

(#185) hombre[EU] válasza oriic (#181) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Ez a Szférák együttállásának scifi verziója :D

Life, Uh, Finds A Way

(#186) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azon gondolkodtam, hogy a trailerben sokat emlegetik Amerika úrja egyesítését. Az eddig látott helyszín meg még mindig Izland. Nem igazán láttunk egy USA-ra hasonlító helyszínt se. Szóval kíváncsi vagyok, hogy a játéktér hogyan lesz megvalósítva.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#187) Imilenni válasza oriic (#172) üzenetére


Imilenni
addikt

Köszi :)

Egyébként szerintetek jön meg esetleg gameplay videó a játékról megjenésig?

Press "F" to pay respects.

(#188) .LnB válasza Imilenni (#187) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Szerintem novemberig azért még fog.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#189) ldave válasza .LnB (#186) üzenetére


ldave
félisten

Az nem csak Izland ihlette látvány? Legalábbis nekem nem rémlik, hogy mondták volna, hogy a játék helyszíne Izland.

A Slime draws near! Command?

(#190) .LnB válasza ldave (#189) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem mondták, hogy Izland lenne. Na de USA-ban hol van olyan táj? Mármint ha csak ihlette, akkor melyik amerikai helységet fogja "helyettesíteni"?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#191) ldave válasza .LnB (#190) üzenetére


ldave
félisten

Bármelyiket :) Az is lehet, hogy az egy másik bolygó!

A Slime draws near! Command?

(#192) l.skywalker válasza .LnB (#190) üzenetére


l.skywalker
félisten

Ez lesz a játék fő sztorija. USA elizlandosodása ellen kell létrával és aktatáskával küzdeni.

#szemetizlandiak

:C ;]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#193) .LnB válasza ldave (#191) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Végül-is igen. Lehet túl földhözragadtan gondolkodtam. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#194) oriic válasza .LnB (#193) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ebben a világban szerintem csak az lenne a legkisebb furcsaság, hogy Izland szerű területek alakultak ki csomó helyen. :D

Live-Die-Respawn

(#195) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ja tényleg. Hétvégén bújtam a reddit-tet az érdekességek után. Összeszedtem párat, aztán végül nem tudtam belinkelgetni mert dolgom akadt. De ezt az egyet megkerestem azért, ez szerintem érdekes:

Videó formájában: [link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#196) ldave válasza .LnB (#195) üzenetére


ldave
félisten

Ezekről a kezekről mindig ez jut eszembe: [link]

A Slime draws near! Command?

(#197) .LnB válasza ldave (#196) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nekem meg egy kéz. ;]

Mi ez amúgy? Nem láttam még.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#198) ldave válasza .LnB (#197) üzenetére


ldave
félisten

Elfen Lied, egy elég brutális anime :)

A Slime draws near! Command?

(#199) Imilenni válasza .LnB (#195) üzenetére


Imilenni
addikt

Gondolom ami az MGS 5 nem lehetett, részben az lesz a Death Strandingből.

Press "F" to pay respects.

(#200) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Hideo tényleg szerelmes :D

Life, Uh, Finds A Way

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.