Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3001) Rage47 válasza ProEvoFan (#3000) üzenetére


Rage47
veterán

így-így :)

(#3002) ProEvoFan válasza ProEvoFan (#3000) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Elkezdtem.Ez baromira jó.Teljesen más, mint amivel eddig életemben játszottam.Ebből bizony platina lesz.
Nem vagyok Walking Dead rajongó, de Norman Reedusnak jól áll ez a szerep.Sok a kérdés, de "csak" pár óra játék után ez így van rendjén.

[ Szerkesztve ]

(#3003) .LnB válasza ProEvoFan (#3002) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

;)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3004) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Rám szóltak már, hogy a motort fel tudom tölteni.Generátort gyárthatok rá, de nem találom hol.
Viszza kell mennem a szélerőműbe?

[ Szerkesztve ]

(#3005) S e t h válasza ProEvoFan (#3004) üzenetére


S e t h
nagyúr

[link]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#3006) ProEvoFan válasza S e t h (#3005) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Köszi, közben én is rájöttem. :R
10 órát játszottam eddig, és a második epizód végén járok, amikor mehetek a Kikötő városba.Úgy érzem ez egy hosszú kaland lesz.
Az elején minden standard küldetést érdemes megcsinálni, vagy ráérek később is visszamenni?

[ Szerkesztve ]

(#3007) VTom válasza ProEvoFan (#3006) üzenetére


VTom
veterán

Ráérsz később is. De ha akarod, ki is pucolhatsz mindent az adott területen.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#3008) ProEvoFan válasza VTom (#3007) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Értem.
A platinához hardon kell megoldani pár kézbesítést a legmagasabb rang jutalommal a végén.(Complete 20 premium deliveries with an evaluation of "Legend of Legends" in all categories)
Gondolom ez ráér totál a játék végén, mikor már bika rangom lesz.

(#3009) S e t h válasza ProEvoFan (#3008) üzenetére


S e t h
nagyúr

Én ott toltam el, hogy az elejétől fogva nem hardon nyomtam, de engem foshattak a pv kreatúrák. Most így már 130 óra után bánom, mert egyrészt nagyon könnyű velük, másrészt szopás, mert egy rakás kiszállítást megcsinálhattam volna prémiumra korábban és nem most szívnék velük.

Ameddig nincsenek jó járgányaid, utak, addig nem érdemes nagyon a szállításokkal bíbelődni, addig a főszálat kell tolni.
Viszont a 80 küldetés nem kevés prémiumra, főleg úgy, hogy ezekért a küldetésekért nagyon sokat kell mászkálnod, van, hogy egy-egy jobb szállítás csak x várossal odébb van.
Egyébként hirtelen nem is tudnám rangsorolni mi a szivatósabb:
- minden kapcsolatodat felvinni öt csillagosra vagy
- megcsinálni 80 prémium szállítást vagy,
- megtalálni az összes memóriakártyát vagy
- 60-as szint fölé vinni a lájkokat.
A legutolsót tartom inkább szopatósnak.

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#3010) ProEvoFan válasza S e t h (#3009) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Elvileg a hard nem változtat semmit a nehézségen, kivéve a boss harcoknál, de itt a csata elött átlehet állítani a nehézséget normalra.Én ezt olvastam, nem tudom igaz e.

(#3011) erahurka válasza S e t h (#3009) üzenetére


erahurka
félisten

5 csillag a legszívósabb.

(#3012) .LnB válasza ProEvoFan (#3008) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ráér minden a végén a plathoz. Mert akkor tudsz majd építeni valamit, amivel pofon egyszerűen meg lehet mindent oldani.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3013) Luperator


Luperator
tag

Közel 50 óra játékkal még mindig a 3. fejezetben járok. Igaz, amit lehet építek és a nyersanyag beszerzés viszi az időt.. Ami a nehézséget illeti, mivel nem volt konzolom és nem is használtam még kontrollert én könnyűre állítottam az elején de most már komolyan elgondolkoztam rajta, hogy legalább normálra át kellene állítani, mert annyira nem vészes egyik küzdelem sem. Nekem a terep meg az ismeretlen nagyobb akadályokat jelent mint az ellenfelek.

(#3014) hyperspace válasza S e t h (#3009) üzenetére


hyperspace
őstag

Én meg ott csesztem el az elején, hogy bár hardon játszok, mindig sima deliveryre nyomtam, nem Premiumra. :D

(#3010) ProEvoFan: igaz.

(#3013) Luperator: ott el lehet időzni, én is sokat voltam abban a fejezetben. Teheted feljebb nyugodtan, nem durva.

[ Szerkesztve ]

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#3015) VTom válasza ProEvoFan (#3008) üzenetére


VTom
veterán

Ezt nem tudom, én nem érek rá platinázgatni :D

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#3016) ProEvoFan válasza VTom (#3015) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Pedig ezt megéri. :K
Nagyon elkapott a világa.Eddig gyalog megyek, jól jött a mérnöktől a "robot láb".
Azt hozzá kell tennem, hogy ha nem lenne magyarul, meg sem vettem volna.A majdnem alapfokú féleség angolom ide kevés lenne.Szóval kösz Sony Magyarország. :R

(#3017) VTom válasza ProEvoFan (#3016) üzenetére


VTom
veterán

Én magyarul sem értettem belőle semmit az elején :D
Engem is elkapott, miután végigtoltam, 4 napig csak néztem magam elé. Igazából azóta sem álltam neki játszani, ill. az ünnepek alatt még az Unravelt végignyomtam, pihenésképpen.
Aztán elkezdtem elölről ezt :)

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#3018) #09990144


#09990144
törölt tag

Sziasztok! Elkezdtem én is a játékot, már a 3. fejezetben tartok. Úgy kezdtem neki, hogy ha más nem, a történet miatt érdemes lesz végigvinni, de ehhez a képest a játékmenet is nagyon tetszik eddig. Lélegzet visszafojtva bujkálni a PV-k mellett, vagy elkötni egy kocsit az öszvérektől és menekülni, hát minden, csak nem unalmas. :D Ez a multiplayer rendszer is nagyon bejön, ahogy segítik egymást a játékosok egy-egy jól elhelyezett létrával, kötéllel stb.

(#3019) Rage47 válasza #09990144 (#3018) üzenetére


Rage47
veterán

:K

(#3020) VTom válasza #09990144 (#3018) üzenetére


VTom
veterán

Én a multiplayert igyekeztem kihagyni, hogy minél jobban beel tudjam élni magam a magányos hordár szerepbe.
Alapvetően kettő bajom volt a játékkal:
1. Nem lehet kikapcsolni más játékosok építményeit, hogy magamnak kelljen felfedezni/megtalálni az utat
2. Sam-nél nincs TÁVCSŐ(!!!!) :) Nekem nagyon hiányzott, pl. egy öszvértábor kikémlelésénél.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#3021) hyperspace válasza VTom (#3020) üzenetére


hyperspace
őstag

Oké, hogy egyedül vagy, de nekem az jött le eddig, mint egyik üzenet, hogy közben kapcsolatban vagyunk, segítünk egymásnak, hiába a távolság. És ugye minél több ember cuccát like-olod, annál több épületet meg táblát, meg elhagyott/lerakott dolgokat találhatsz.
Ha nagyon egyedül akarsz lenni, válaszd le a netről a ps-t, úgy szerintem menni fog.

[ Szerkesztve ]

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#3022) .LnB válasza VTom (#3020) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A távcső is egy építmény.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3023) S e t h válasza VTom (#3020) üzenetére


S e t h
nagyúr

Időnként át tudtam érezni amiről írsz.
Az igénytelen barma, aki olyan helyeken hagyta a járműveit, amelyek miatt küldetéseket buktál.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#3024) VTom válasza .LnB (#3022) üzenetére


VTom
veterán

Nem a watchtower-re gondolok, hanem hogy lehetett volna nála egy binokuláris távcső, mint standard felszerelés. Ezt nem értem miért hagyták ki belőle.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#3025) .LnB válasza VTom (#3024) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az helyettesíti a távcsövet. Nem azt mondom, hogy ne lett volna jó egy távcső, hanem hogy ahelyett van a tower.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3026) @rglaaf


@rglaaf
veterán

Utálom ez a játékot mert képtelenség lerakni :)) meló után este elkezdem csak azt veszem észre hogy hajnal 2 óra van és szinte nem haladtam semmit. Meg ide elmegyek oda építek.. ááá ebbe 100+ óra benne lesz nem sietek vele

PSN:BiZzare_0 ️

(#3027) VTom válasza .LnB (#3025) üzenetére


VTom
veterán

remélem egy fizetős DLC-vel belerakják :D

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#3028) S e t h


S e t h
nagyúr

Hát igen, időnként már én is így vagyok a szállítással. :D
[link]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#3029) @rglaaf válasza S e t h (#3028) üzenetére


@rglaaf
veterán

:C

PSN:BiZzare_0 ️

(#3030) Luperator


Luperator
tag

Megvan az út déli gócváros és a tavi között végig. Jó sok nyersanyag ment bele, de ami most kicsit aggaszt, hogy akkor ezt javítani kell majd? Mert jó pár állomás van ahova kellett nyersanyagot berakni.
Ja.. 3. Fejezet végén az a háborús jelenet marha jó volt, kár, hogy nekem a normál mód is nehéz volt a célzás miatt. Úgyhogy ezt már könnyű fokozaton viszem inkább végig, nem tudom mennyit kell még lőni mert ahhoz kell még gyakorlat :DDD

(#3031) Rage47 válasza Luperator (#3030) üzenetére


Rage47
veterán

Javítani kell majd, de mások is raknak bele, meg nagyon lassan romlik az út.

(#3032) #49155328 válasza Rage47 (#3031) üzenetére


#49155328
törölt tag

Még jó hogy nem a magyar aszfalt csinálja, nincs az a nyersanyag amit bele kellene hordani! :))

(#3033) Rage47 válasza #49155328 (#3032) üzenetére


Rage47
veterán

:C

(#3034) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Hologramot hogyan tudok kitenni?
Hardon már 17 legend of legends értékelést kaptam prémium kézbesítésnél, de a trófea nem ugrott még fel, pedig a 10nél már adnia kellene egyet.
Mit csinálok rosszul?

(#3035) .LnB válasza ProEvoFan (#3034) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Minden kategóriában kell 10 és 25 papító. ;)
Szóval 4x10 es 4x20.

Hologrammot épületek testreszabása menüben lehet. Minimum Lvl2-es épületeknél.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3036) erahurka válasza ProEvoFan (#3034) üzenetére


erahurka
félisten

Evófan! Azt hittem nagyobb platina huszár vagy annál hogy ilyesmit benézz! :DDD

(#3037) ProEvoFan válasza .LnB (#3035) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Köszi!
(#3036) erahurka
Nem vagyok én annyira trófea huszár. ;)

(#3038) .LnB válasza ProEvoFan (#3037) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Persze 1312 trófea, 29 platina.. Tényleg nem. ;]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3039) S e t h


S e t h
nagyúr

Aha, értem.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#3040) VTom válasza S e t h (#3039) üzenetére


VTom
veterán

A sört ennél sokkal gyorsabban kell kiszállítani :K

[ Szerkesztve ]

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#3041) .LnB válasza S e t h (#3039) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Gyengébbeknek pedig még ki is van emelve, hogy 12 vagy több. Ergo 12 a minimum. Azért nem kapsz fullos értékelést.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3042) .LnB válasza ProEvoFan (#3037) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A menüben egyébként tudod követni, hogy hol tartasz: [link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3043) S e t h válasza .LnB (#3041) üzenetére


S e t h
nagyúr

Írtam már, hogy ezt a stílust ne a fórumon, magadat minősíted vele, ismét.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#3044) .LnB válasza S e t h (#3043) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mindenki amit érdemel tudod...

De nagy feladvány volt, hogy nem sikerült rájönnöd. ;]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3045) S e t h válasza .LnB (#3044) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ezt az óvodás attitűdöt otthon felejthetnéd, mert kissé ciki egy felnőtthöz.
Szerintem ne erőltesd, mert tovább rombolod a nimbuszodat.

szerk:Ja és én azt látom, hogy 12-őt teljesítettem, pedig csipás a szemem.
És arra ment is a sárga, az idő lett kék értékelés.

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#3046) .LnB válasza S e t h (#3045) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Inkább azon rágódjál, hogy sikerült posztolnod "Értem" kommentel, egy olyan "óriási fejtörőt", hogy még a megoldás is direkt színesen ki van emelve a képen. :DDD

Edward Nigma sírva fakadna a teljesítményed láttán az tuti. :DDD

Egyébként megy neked ez a "megmondó emberkedés", olyan sok mindenkit érdekel amit írsz. :U Folytasd csak. Vagy szaladj a modikhoz tudod... :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3047) S e t h válasza .LnB (#3046) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ez a megmondó emberkedés cuki a tegnapi bullshit után a piaci helyzetről.

Tehát.
Én még mindig nem látom mi a hiba, mert ennyire gyenge vagyok.
Örülök hogy neked megy és ezt nem ment sértegetés nélkül előadnod.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#3048) .LnB válasza S e t h (#3047) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én már az első kommentemben leírtam a megoldást. Az, hogy nem érted, ezzel rosszindulatomat félretéve se tudok mit csinálni. :) Ez van. De tőled ez nem újdonság.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3049) erahurka válasza S e t h (#3039) üzenetére


erahurka
félisten

Amelyik sor kék, az lett elrontva. Gyorsabbak kell lenni. A 60 perc az olyan mint vizsgán a kettes szint.

(#3050) .LnB válasza erahurka (#3049) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

[link]
Mondjuk vicces, hogy 7:32-nél már megkapta volna a LoL-t. :DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.