Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2301) Wesder válasza .LnB (#2299) üzenetére


Wesder
félisten

Ja nem a plat miatt, persze az is szép teljesítmény.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#2302) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mielőtt elfelejtem, egy tipp/trükk a plathoz, vagyis a memoria chipekhez. Ha meghalsz, nem bukod a már nálad lévő memoria chipeket. Egyik egy bazison volt, be akartam surranni, aztán meg el. De miután felvettem a chipet, lelőttek. De nálam volt mikor feléledtem, mehettem a következőért.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2303) Kvelstadt válasza .LnB (#2296) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Gratula!

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#2304) james001 válasza .LnB (#2296) üzenetére


james001
veterán

Gratula :)

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#2305) szallasi007


szallasi007
őstag

Valaki segítsen :O

Én konkrétan nem értem a 14. végét :(
Most BB-28 Sam vagy most mi van? Annyira agyhalottnak érzem magam. El tudnátok magyarázni?

Platinázni nem érzem az erőt, de nekem nagyon tetszett.

(#2306) #20411392 válasza szallasi007 (#2305) üzenetére


#20411392
törölt tag

[oriic] leírta a tutit erről korábban

(#2307) szallasi007 válasza #20411392 (#2306) üzenetére


szallasi007
őstag

Köszi, engem Lou kavart meg teljesen így már érthető :R Szerintetek lehet Lou-val egy második részt csinálni vagy DLC-t ?

(#2308) #20411392 válasza szallasi007 (#2307) üzenetére


#20411392
törölt tag

Én nem látom magam előtt a második részt. Szerintem ez így egy remek kerek egész történet volt. Persze Kojima azért mester, mert olyat is lát, amit én/mi nem :D
Biztos tudna még pár dolgot mutatni ebből a világból.

Ha jön, akkor preorder, ha nem...akkor jöjjön valami új és varázsoljon el ismét minket :)

(#2309) Lefty válasza felixo (#2293) üzenetére


Lefty
addikt

Episode 3-ban a vilag idejet el lehet tolteni, viszont azt tanacsolom, hogy azert haladj a sztorival is, mert episode 5-ig peldaul azert meg kapsz egy csomo hasznos cuccot/fejlesztest, amik jol fognak jonni. Es meg akkor is vissza tudsz menni a korabbi helyekre standard rendeleseket csinalni.

Oszverekre gyors megoldas a bolagun, lehetoleg fejre.

[ Szerkesztve ]

(#2310) felixo válasza Lefty (#2309) üzenetére


felixo
őstag

Bola-m még nincs. :(

Redmi Note 9

(#2311) erahurka válasza #20411392 (#2308) üzenetére


erahurka
félisten

Kojima azért mester, mert olyat is lát, amit én/mi nem

Lehet Doom szindrómás? :DDD

(#2312) .LnB válasza #20411392 (#2308) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én se látok ebbe még egy részt. És egyetlen apró mondaton kívül semmi sem mutat rá, hogy lenne folytatás. Kojima annyit, mondott, hogy tudná folytatni. De arra tendálnak a dolgok, hogy a következő játéka egy horror lesz. Ami nekem baj, azt én tuti kihagyom. (Most akciós a Resi2 Remake, mindenki isteníti, el is hiszem, hogy annyira jó. De nekem nem kell a para.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2313) #10186752 válasza VikMorroHun (#2278) üzenetére


#10186752
törölt tag

Egy jó tanács bárkinek: a konténer javító spray semmire se jó, egyszer használtam, és teljesen felesleges. A játék legvégén vagyok, mégis eljutottam ide, szinte minden küldetésem S minősítésű lett így is.

Kár vele pöcsölni.

(#2314) Kvelstadt válasza .LnB (#2312) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Resi2 nálam év játéka lesz.
Még aplatina után se tudtam lerakni pedig az is jópeár végigjátszás volt. Aztán még minden fokozaton megcsináltam az s+ rangot ami még 8végigjátszás, és még most nemrég csináltam belőle végigjátszást csak hogy még egy kört menjek a játékkal.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#2315) erahurka válasza #10186752 (#2313) üzenetére


erahurka
félisten

Én pont a vége felé kezdtem használni. Jól tud jönni azért, feljavítja a tárolókat.

(#2316) Wesder válasza .LnB (#2312) üzenetére


Wesder
félisten

Azért ha megcsinàlna a Silent Hill-t csak màs néven, az tuti hogy év horrorrjàtéka lenne.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#2317) freeknight


freeknight
őstag

Nekem is lepörgött tegnap este a stáblista. 65 óra, de nem 100%-ra mentem, 5 db megbízót maxoltam ki. Igazából miután visszatértünk nyugatról a játék igencsak sietett és tolt a vége felé, én meg a sztori után nem szeretek játszani, így nálam ki is marad a platina.
Vegyesek az érzéseim, nekem a játék nagyon tetszett, a sztori is teljesen beszippantott. Ebben a 2 hétben szinte minden szabadidőmet a játékkal töltöttem. Viszont nekem a vége kicsit kevés volt, ilyen high concept sztori után többre számítottam.
Mindenesetre számomra így is év játéka bőven, és nagyon nem bántam meg, hogy előrendeltem.

Ulthanito: kell az a javító spray, gyűlölöm, ha rozsdás holmik vannak a hátamon ;]

(#2318) .LnB válasza Kvelstadt (#2314) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az nem semmi!

Egyébként sikeresen dekódoltad azt az üzenetemet. Mikor vissza olvastam, hogy mit írtam, fogtam a fejemet. Össze-visszaság egy komment lett.
Azt akartam írni, hogy nem szeretem a horror játékokat. És itt a Resi2 akció, de azt se veszem meg még így se. Valahol sajnálom is ezt nagyon, de ez az egy stílus van amivel nem játszok. És még akkor se fogok, ha Kojima csinálja. Sőt, akkor meg még inkább nem. :) Hallottam a PT-ről...

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2319) .LnB válasza erahurka (#2315) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Minek? Beállsz a Időzápor menedék alá és megjavítja az. Nem kell a spray-jel szarakodni.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2320) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azért a közösségről, hogy mennyire fasza ötlet is volt ezt így megcsinálniuk, hogy tudjuk egymást segíteni:

Volt tegnap egy memória chip, ami baromi magasan volt fent egy szikla tetején. Nem északon a havas területen, hanem az Időzáporfarm környékén. De baromi magasan, 8 létra meg szenvedés lett volna az út fel oda kb... Na térképen megnéztem hova kell menni. Tettem egy jelölőt. Majd odafordultam a jelölt pont felé, felnéztem. És ott volt egy kötélpálya oszlop. Azért ilyenkor annyira megörül az ember. Nálam meg mindig volt 3-4 HKK 2. Szóval lecsaptam az enyémet, és már fent is voltam a chip-nél. Ezek azok a dolgok, amiket nem tudhtatták konkrétan előre a készítők. Full random. Egy jó fej játékostárson múlt, nem egy előre scriptelt dolog.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2321) oriic válasza .LnB (#2319) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mar ha olyat talal ami fel van fejlesztve. Mert alapbol nem javit.

En a sprayt 2x hasznaltam egesz jatek alatt osszesen. :DDD

Live-Die-Respawn

(#2322) erahurka válasza .LnB (#2319) üzenetére


erahurka
félisten

Fene tudja én a végén vittem azért magammal egyet-kettőt.

Más: az első térképen van két vakfoltom, ott vannak emberek, akiknek kézbesíteni kell?

(#2323) .LnB válasza erahurka (#2322) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Persze, hogy vannak. És ha terv a plat, akkor jobb ha megkeresed őket. Megmondjam a nevüket? :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2324) erahurka válasza .LnB (#2323) üzenetére


erahurka
félisten

De senki sem akar oda vitetni cuccot! Akkor hogy izélem meg őket? :Y Én meg azt hittem hogy egy-két kézbesítés hiányzik ott már csak :(

(#2325) .LnB válasza erahurka (#2324) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Vagy odamész és úgy beadja. Vagy talált csomagot kell odavinni nekik. Kell figyelni a földet, hogy hátha látsz olyat, aminek a kézbesítési címe még nem ismerős.
Ez a könnyebbik. Az a kettő nem problémás.
A másik területen vannak komplikáltabbak is. Akik trükkösek, hiába szállítasz cuccokat, a csillag nem nő, és ilyenek. Ez nem bug. Erre is megvan az egyszerű megoldás egyébként.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2326) Kvelstadt válasza .LnB (#2320) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Én is már készültem hogy amint hálózatba lesznek a hegyi helyek már csapom is le a kötèlpályákat. Na ez úgy nézett ki hogy mar raktak le a srácok és nekem csak pár magasabb pontra kellett felmennem hogy ezeket összekössem.

Ja egyébként itt elkaptak a bt-k mert vokt eleg gránátom és akkor "vezessetek a gazdátokhoz" alapon hagytam magam.
Na kettő is volt nekik. Nehéznek még ezt se mondanám de azért meglepett hogy ilyen is van.

Másik dolog, eszköz spioler!
Szóval kaptam ilyen mászókesztyűt. Tud ez ölni? Mert elég durván néz ki az a 3 karom rajta és egyből az jutott eszembe hogy jólmegverem a terroristákat. De vajon belehalnak e?

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#2327) erahurka válasza Kvelstadt (#2326) üzenetére


erahurka
félisten

Csak kettő? ;]

(#2328) erahurka válasza .LnB (#2325) üzenetére


erahurka
félisten

Lehet hagyom ezt a platinát. Rengeteg idő ez még :(

(#2329) .LnB válasza Kvelstadt (#2326) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Spoileres részre:
Nem, csak nagyobbat üt. Rajtam mindig volt olyan kesztyű, de sose öltem meg senkit.

Igen, sok helyen vannak már kötélpályák. De így is rengeteget kell csinálni. Én csináltam egy két durvát. PL a hegyről le a Tavi gócvárostól délre lévő elosztóig. Na meg a hegyről az Időzáporfarm fele. Amit csináltam videót, az csak egy része volt annak ahogy a végére kinézett a hálózatom. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2330) .LnB válasza erahurka (#2328) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ezt te tudod. Nekem 67 óra volt a sztori vége. De ugye a sztori alatt is sok mindent megcsináltam. Akkor is csillagoztam a UCA létesítményeket már. De nem mindet. Aztán visszaszámolva, még 38 óra volt a platig. Jó logisztika és infrastruktúra kérdése csak a plat.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2331) #10186752 válasza erahurka (#2315) üzenetére


#10186752
törölt tag

De szerintem pont semmi értelme a feljavításnak, mert semmit nem befolyásol. Az, hogy a konténer rongálódik, nem jelenti a beltartalom rongálódását.

Most kezdtem a Chapter 11-et, és így a játék vége felé nekem az a benyomásom, hogy gyakorlatilag egyetlen dolog kell felszerelésnek a játékhoz, az pedig a csizma. Abból legyen mindig egy kéznél tartalékban, szinte minden más teljesen felesleges hozzá. PCC, létra, ilyen-olyan gránát stb. Ez csak parasztvakítás. :)

Sokkal többet ér az a mínusz 20-30 kiló, és az így nyert sebesség és stabilitás, mint a sok kacat.

[ Szerkesztve ]

(#2332) szallasi007 válasza .LnB (#2330) üzenetére


szallasi007
őstag

Az a baj hogy nekem közel 50 óra volt mire a végére értem így most jóból is megárt a sok érzésem van.
A játék maga tetszett mindennel együtt de hogy még 40 órát elb@szarintsak vele :(
Egy pár napig pihentetem aztán lassan neki fogok állni de én nem értem mikor volt neked erre időd 🤘

(#2333) .LnB válasza szallasi007 (#2332) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem emlékszem rá, hogy mikor volt időm rá. Vissza se tudok emlékezni rá. Játszottam épp, nem figyeltem. :DDD
Egyébként nem tűnt soknak egyáltalán. Egy Persona 5 végigjátszás 4x ennyinek tűnt. Azt is imádtam pedig, de mégis.

Egyébként meg: [link] Neki hamarabb lett meg, de jóval tovább tartott. Akkor ő mennyit játszhatott?! :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2334) erahurka válasza #10186752 (#2331) üzenetére


erahurka
félisten

Ha 0%-osra romlik a konténer akkor a beltartalom kezd rongálódni az esőtől, nem? :F

(#2335) #10186752 válasza erahurka (#2334) üzenetére


#10186752
törölt tag

Oké, de egyrészt, semmiért se kár, bármikor fabrikálsz újat, főküldis csomag meg nem megy tönkre, csak akkor, ha órákat bolyongsz értelmetlenül.

Nagyon jól van belőve a játékban, még az időkorlátos küldetések is fele annyi idő alatt átlagosan letolhatók, szóval ez csak feles para a játékba.

(#2336) .LnB válasza #10186752 (#2331) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Srácok ezt a csizmás dolgot nehogy elhiggyétek. Hülyeség. Persze kell a csizma, de megint túloz a költő, szokás szerint.

(Le vagyok neki tiltva, szóval neki hiába írnék választ)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2337) erahurka válasza .LnB (#2336) üzenetére


erahurka
félisten

Mi ez a csizmás dolog? Nem láttam ilyen hozzászólást :D

(#2338) .LnB válasza erahurka (#2337) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Dejó neked. :D [link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2339) Dlite válasza .LnB (#2336) üzenetére


Dlite
tag

"
(Le vagyok neki tiltva, szóval neki hiába írnék választ)" Mik vannak.....

RTX2060 I5-9500

(#2340) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Lement a stablista. Most 2 hetig a BB Themet fogom ordibalni. Nem tudok mit mondani jelenleg, kavarog. Pár nap és jövök, platina te meg figyelj!

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#2341) Kvelstadt válasza Adam_Shepard (#2340) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Én ott tartok hogy Heartman meghívott magához. Mondjuk előtte voltam ott mert érdekelt mi az a szív alaku tó. Sőt még a magán termál forrasába is beültem. Csak most nincs velem BB :O

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#2342) erahurka válasza Kvelstadt (#2341) üzenetére


erahurka
félisten

Heartman hatalmas :C Vége spoiler: Mikor Die-Hardman beszédet mond, mutatja a kamera a szereplőket, Heartman meg éppen halott :C

(#2343) szallasi007 válasza .LnB (#2333) üzenetére


szallasi007
őstag

Most megvettem a GoW-t megint. Nyomok rá szerintem egy platinát aztán utána kikapálom ezt is

[ Szerkesztve ]

(#2344) Adam_Shepard válasza Kvelstadt (#2341) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

ch.14-től készíts be pattogatott kukkert.

Innetől, viszont platinazom.

[ Szerkesztve ]

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#2345) pomk


pomk
őstag

Spolier, chapter 3.
Tegnap láttam a videót, amikor Fragile a timefall-ban rohan az atommal. Ha jól raktam össze a sztorit, akkor ezzel a futással sikerült "csak" a fél várost felrobbantani és megmenteni a másik felét. Ugye? A másik, hogy kiderül később hogy Fragile hogy került ki onnan? Ő miért nem halt meg a robbanásban?
Már az elején, mikor odaadta az a fura figura a disztró központban a csomagot gyanús volt... Mondom ez biztos hogy az a köcsög Higgs volt... :DDD
Jaaaa, és mekkora poén volt hogy ami után felvettem ezt a küldetést gondoltam nem megyek egyből South Knot City-be, hanem lerakom az egyik disztró centerben a private locker-ben és megcsinálom még a nyitott mellékküdit. Miután kiléptem a disztróból, robbanás, fehér kép, felrobbant a disztró center, game over. :)) Egyből sejtettem, hogy később még ebbű baj lesz more. :DDD

(#2346) Kvelstadt válasza Adam_Shepard (#2344) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Spoiler nélkül annyit hallottam hogy a vége egy film.
De mgs4 közben is elment pár csipsz. :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#2347) #20411392 válasza Adam_Shepard (#2344) üzenetére


#20411392
törölt tag

*ch. 13-tól

(#2348) Kvelstadt válasza #20411392 (#2347) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Akkor azt kell majd tudnom hol kezdődik a műsor, nehogy akkor szaladja bele mikor mennék aludni. Node most még c6-ba vagyok és leszek egy darabig.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#2349) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Szavaztam a GameAwards-nál a DeathStrandingre (GoTY). Sajnálom Sekiro... [link]

Life, Uh, Finds A Way

(#2350) hombre[EU] válasza hombre[EU] (#2349) üzenetére


hombre[EU]
veterán

milyen seprū? :DDD ez az

Life, Uh, Finds A Way

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.