Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2551) Kvelstadt válasza RudY (#2541) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Akkor már csak arra leszek kiváncsi hogy újraspawnopnsk e. A hamvasztóhoz legközelebbi csapaton majd ki is próbálom.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#2552) cocobanana


cocobanana
tag

Na ki platináztam a gamet és elég is volt belőle. Ez a memória chip gyűjtés rendesen felidegesített. Hiába néztem hozzá térképet a powerpx ről, egyszerűen nevetséges módon el voltak dugva némelyik. Hiába szkenneltem be, nem látta. Volt, hogy 10 percig keresgéltem őket, hanem 15-ig. Sam folyton elesett, cipelt súly nélkül. Fúú nagyon kiégtem, meg a sok lassú animáció, áááá. Megértem, mások miért hagyták abba ezt a játékot, vagy miért szidták amikor rusholva csinálták a storyt. Én azt eléggé lassan csináltam ügyelve a csomagokra és annyira nem tűnt föl, hogy Sam mindenen képes elesni. Tegyük hozzá gyors 3-as műlábakkal rohangáltam, de látványosan el esett futás közben. Teszem is fel a használt oldalakra a gamet. 16.500 ért vettem, már jócskán esett az ára :( Akit érdekel egy kis stat. Végig nehéz szintbe ment.

.

[ Szerkesztve ]

(#2553) Macccy


Macccy
senior tag

Sajnos kevés időm volt ma is, de azért átverekedtem magam a leomlott peremváros romjain a sok PV között és most jön egy wtf harc Higgs és Amelie (?) ellen, tyű ... a PV betegül néz ki nagyon, csonkolva mindene. Kojima és haverjai biztos szennyezett bugyit szívtak, hogy ilyesmik jutnak eszükbe! :DDD

Holnap folytatódik, most már szívesen haladnék, érdekel mi lesz :Y

(#2554) Rage47 válasza cocobanana (#2552) üzenetére


Rage47
veterán

Nem csoda, hogy kiégetett a platinázás :D

(#2555) .LnB válasza cocobanana (#2552) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A scan nem megy át a tereptárgyakon, terepen. Csak akkor jelez, ha közvetlenül keresztezi a scan-t a memoria chip. Például, ha van egy kőrakás és azon belül van a chip, te pedig modüle scanelsz, akár 3m-ről is, akkor nem fog jelezni. Ha elölről, ahol nyitott az a kis "bucka", akkor fogja.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2556) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Death Stranding live action, a minőségibb fajtából: [link]
#sírvaröhögős

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2557) erahurka válasza .LnB (#2555) üzenetére


erahurka
félisten

Nem kéne mindent körbetapogatnia? Akkor a szikla mögött 100 méterre hogy látja ha van valami? :F

Ezt az Englert is ki kell csillagozni? Eddig csak két pizzát akart. :F

(#2558) .LnB válasza erahurka (#2557) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Úgy képzeld el a scan-t, mint ha kiöntenél egy lavór vizet.

De, Engler-t is ki kell. Az nem lesz gáz. Egy rendelése lesz nehezebb. De neki elég a pizza-kat vinni, ha kér. Majd levélben fog keresni a következővel. Le lesz írva, hogy hol tudod felvenni a pizza-t. Emlékeim szerint 4ből meglesz az 5 csillag. Nekem megvolt.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2559) hyperspace válasza cocobanana (#2552) üzenetére


hyperspace
őstag

14-15ezer a hardveraprón, az még nem számít esésnek.

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#2560) RudY


RudY
addikt

Death Stranding - decemberben hasznos frissítés jön [link]
Asszem elpöcsölik addig még itt a 4 fejezetben építkezve és gyűjtögetve. :K

[ Szerkesztve ]

(#2561) erahurka válasza .LnB (#2558) üzenetére


erahurka
félisten

Már vittem neki kettőt, de egy csillag sem teljes. :(

(#2562) freeknight válasza erahurka (#2561) üzenetére


freeknight
őstag

Englert végig egy csillagos lesz, az utolsó pizzája nyomja majd azonnal maxra. 10. fejezet után lesz ez csak.

(#2563) torik válasza RudY (#2560) üzenetére


torik
senior tag

Azért megnyugtat hogy nem csak nekem kellett közelebb menni a tévéhez amikor el akartam olvasni valamit :D kár hogy akkor jön amikor már a többségünk kipörgette :U :((

All that and a bag of chips

(#2564) erahurka válasza freeknight (#2562) üzenetére


erahurka
félisten

Fejzeteim már nincsenek, csak sok kretén, akik nem örülnek 7 tonna alsógatyának sem. :DDD

(#2565) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

Röpködnek itt a platinák meg a statok, nekem meg most let kész az út mindenhol. MINDENHOL!
Ezen kívül kész lett egy kimentős küldetés, meg egy másik félig.
De a legfontosabb hogy megvan bb-vel az 5 csillag. :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#2566) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Death Stranding Speedrun WR: 5:07:32
:)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2567) erahurka válasza .LnB (#2566) üzenetére


erahurka
félisten

Azt hogy?

(#2568) .LnB válasza erahurka (#2567) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem néztem meg. De nyilván skippel mindent amit lehet.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2569) erahurka


erahurka
félisten

Ha fekvő Öszvérek feje felett csillagokat jelez akkor csak ki vannak ütve ugye? Nagyon régóta nem mozognak és félek hogy megöltem őket.

(#2570) RudY válasza erahurka (#2569) üzenetére


RudY
addikt

Igen, ha halott, akkor szellemes szmájli-jellegű a jelzés...vagy ilyesmi, de tutira észreveszed. :K Mondjuk igazán lehetett volna mondjuk piros színű a csík.

[ Szerkesztve ]

(#2571) felixo


felixo
őstag


Én még mindig chapter 3-ba vagyok, nem kapkodok, csinálom a standard rendeléseket.
Ez a teljesítmény jónak számít ?

Redmi Note 9

(#2572) Kvelstadt válasza felixo (#2571) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Szetintem itt nincs olyan hogy jónak számít. En lattam olyan statot ami endgame és 60s szintel.kissrbb mint én a kb 8.fejezetbe.
Én sem sietek. Már azt sem.nézem mennyi óra ment bele. Csak játszom és nagyon jól elvagyok.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#2573) erahurka


erahurka
félisten

Kikészítenek ezek a barmok. Viszem neki a cuccot erre nem ad csillagra. Van aki 600 like körül már ki van pipálva, más meg 1600-nál is csak a felénél tart.

(#2574) Adam_Shepard válasza james001 (#2547) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Te figymár! Az Engelt Petinek lehet még pizzát vinni a story után is? Van nem ő adja azt az areát?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#2575) erahurka válasza Adam_Shepard (#2574) üzenetére


erahurka
félisten

Olvass vissza dikmán! Pont ma kérdeztem hogy mi a helyzet azzal a senkiházival. Asszem 4 vagy 5 cuccot fog kérni és ki is maxolja.

(#2576) felixo


felixo
őstag

Automata burkolót (építményt) lehet lerakni ?

Redmi Note 9

(#2577) erahurka válasza felixo (#2576) üzenetére


erahurka
félisten

Nem, azok csak fix helyen vannak.

(#2578) erahurka


erahurka
félisten

Ezeket az öszvéreket nagyon laza szétszedni. Csak fel kell tankolni gumilövedékes gépfegyverrel és lelőni mindet. Már a harmadik táboromat tisztítom ki begyűjtős kézbesítés miatt.

(#2579) felixo válasza erahurka (#2577) üzenetére


felixo
őstag

Köszi. Akartam csinálni, de itt végig kész van már az út, mások megcsinálták. Chapter 3-ban vagyok még. Kötöttem egy csomó fonalszerződést, lehet ezért is van kész ?

Redmi Note 9

(#2580) torik válasza erahurka (#2578) üzenetére


torik
senior tag

Én bola gunnal tisztítottam ki a táborokat, konkrétan mióta megkaptam a fegyvert, nulla veszélyt jelentenek. Emlékszem pedig mennyire fostam amikor először kellett kirámolni őket csak egy kötéllel :D

All that and a bag of chips

(#2581) james001


james001
veterán

*facepalm*

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#2582) Macccy válasza james001 (#2581) üzenetére


Macccy
senior tag

:DD :C :DD lol

(#2583) Macccy


Macccy
senior tag

Na most volt a Higgs (+Amelie) bossfight, fhuuuu nagyon fasza volt! Előszöris az az óriás PV állati design és a hangja önmagában siker! Az a harc szuper volt. Aztán a Parton Higgs is tökjó volt, a játék ... eeeeh nem nagyon rágta szájba mit kell csinálni, mondjuk. Lezúztam. Egyedül a Mortal Kombat részt hagytam volna ki vagyis legalább az életcsíkokat, az már nagyon japán volt.
Most meg amik voltak cutscene, nagyon szép - nagyon wtf, de nagyon szép továbbra is. Episode 10 jön. Tetszik. Most kb. 100 óra és LvL259 van benne. ;)

(#2584) erahurka


erahurka
félisten

Kezd most már rohadtul elegem lenni ebből a csillagozásból. Hiába viszem a csomagot, nem nő. Hiába pihenek, hiába olvasok el mindent, egy mm-t nem nő. Kapcsolatokról szól a játék de kezdi elérni hogy kedvem legyen kirángatni a köcsög preppereket és félholtra verni őket.

(#2585) erahurka


erahurka
félisten

Engler: most vittem neki pizzát és pezsgőt a farmról. Ugye lesz még fuvar, mert ez csak majdnem 4 csillag most.

(#2586) erahurka válasza erahurka (#2585) üzenetére


erahurka
félisten

Vittem neki mégegyet de nem 5 csillagos. Kezdek aggódni! 😱

Jó most kaptam levelet, van mégegy pizzája 😒

[ Szerkesztve ]

(#2587) VikMorroHun válasza felixo (#2545) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Ezen én is töprengtem egy darabig, hogyan kellene megoldani. Aztán mondom á, felrakom a teherautó platójára, aztán hadd szóljon. :))
Már úgyis kezdett rozsdás lenni, utána meg mehettem az öszvérekhez a másikért.

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#2588) felixo


felixo
őstag

Öszvérek területén jártam, amikor boláztam véletlenül 2 másik hordárt (NPC-t).

Rohadtul össze lehet keverni az öszvérekkel. 13000 lájkot vettek el ezért ? :Y

Redmi Note 9

(#2589) james001


james001
veterán

Néztem ellenbé mester írását,de nem találtam rá választ benne.
Vannak olyan rendelések ahol kétféle típust is ír egyszerre,ezek általában a törékeny és mennyiség,a kérdésem az,hogyha megcsinálom az ilyen rendeléseket LoL értékelésre,mind a két típusra számolni fogja a 4x20-as trofihoz?

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#2590) erahurka válasza james001 (#2589) üzenetére


erahurka
félisten

Az emblémát nézd, oda fogja számolni.

(#2591) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Véget ért az utazásom (sikerült korán felkelni :) )
Kojimás lett a vége,nem lepett meg...a tálalás :) Vannak emberek akiknek igényük/szükségük van a hozzá hasonló kreatív elmékre, mert szeretünk elmélázni arról,hogy minek a vallás vagy az istenek...hisz az élet története ettōl sokkal csodásabb; csillagporból lettünk :) és Ōk közkinccsé teszik a saját fantáziájukat amiért mi hálásak vagyunk szeretjük és fogyasztjuk...
Szép kerek történet (plothole biztos van,nem jut eszembe,nem kerestem), emlékezetes élmény(ek), a színészek mind kiválóak talán DieHard volt számomra legkevésbé érdekes,Heart a legérdekesebb és Mikkelsen vitte a prímet....és a kis Lou jól "átvert" :D
60óra volt, van még egy két bekötésre váró terület és rengeteg csillag, de ez a játék már megadta nekem azt amit vártam tōle és nem szeretnék rossz szájízzel távozni...úgyhogy felkerül a Hall of Fame (nem adjuk kölcsön,nem adjuk el) polcra

Bye Sams!

Life, Uh, Finds A Way

(#2592) .LnB válasza hombre[EU] (#2591) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

;)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2593) james001 válasza erahurka (#2590) üzenetére


james001
veterán

Tehát akkor nem számít duplának ez ilyenkor?

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#2594) felixo


felixo
őstag

Ex gránátot ti mire használjátok ? Pv-k ellen semmire se jó !?
Hematikus gránát úgy tapasztalom, hogy egész jó. Azt tudok valahogy gyártani ?

Redmi Note 9

(#2595) .LnB válasza felixo (#2594) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Arra jó, hogy ne legyen üres a magánszekrény. :)
A Mesterember amiket ad gránátokat, azok jók. Csak azokat használtam a BT bossok ellen. Egyet leszámítva.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2596) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Apropó: más is végig dobolta az I'll keep comingot? :D

Life, Uh, Finds A Way

(#2597) Rage47


Rage47
veterán

Mama:
Tudtátok, hogy Malingen és Lockne két egymás mellett lévő meteoritkráter? Egyek voltak és szétváltak becsapódáskor.

(#2598) .LnB válasza Rage47 (#2597) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Igen, le van írva az egyik interjúban. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2599) james001 válasza hombre[EU] (#2596) üzenetére


james001
veterán

Persze,a legjobb Low Roar szám. :)
Give Me an Answer,Easy Way Out,Bones,Phantoms,I'm Leaving,stb is baromi jó tőlük.
Az új albumról meg a Slow Down pl az egyik legjobb. Szimpla,de nagyon jó. :)

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#2600) Viper26


Viper26
nagyúr

Elértem kikötővárost, nehéz innen visszamenni?
Most kéne egy kapitánnyal beszélnem, de gondolom utána még vissza lehet jönni. :F

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 | FR955

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.