Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2401) erahurka válasza .LnB (#2399) üzenetére


erahurka
félisten

Olvastam leveleket, de nem volt bennük semmi. Vagy csak aludni kell és akkor megjavul vagy hogy?

Eddig mindig megoldotta ha kimentős izét vettem fel, de ennél a kreténnél nem működik.

[ Szerkesztve ]

(#2402) .LnB válasza erahurka (#2401) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mindig ez a metódus, elolvasni a levelet amit küld, aludni. Aztán ha tudsz vigyél neki egy kis csomagot, ha találsz. De ha rendelést viszel az se baj. Mindig van ilyen, hogy megakad a csillag. De bőven lesz mindenkihez rendelés, hogy ha aludtál és olvastál akkor ki tudd maxolni.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2403) erahurka válasza .LnB (#2402) üzenetére


erahurka
félisten

Elég hülyén van megcsinálva. :(

(#2404) Kvelstadt válasza VikMorroHun (#2387) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Abból a szempontból jó hogy az utak javát én húztam fel hogy ha írja másoknak a nevem ha nem, amikor használják én kapom a pontokat.
Majd csinálok road tax-ot is. :D

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#2405) .LnB válasza erahurka (#2403) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Die-Hardman mondja, hogy néhány Pepper becsatolása problémás lesz. Rájuk gondol. Igazából a sztori megmagyarázza ezt. Meg valahol érthető, hogy páran nomád felfogásúak. Ha nem tévedek ez a játék Brexit utalása, hogy nem szeretnének semmilyen unióhoz tartozni.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2406) .LnB válasza RudY (#2391) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Borzasztó, ez a patch dolog Playstation rendszeren. Az, hogy sosincs semmi konkrétum leírva. A Sony egyszerűen nem követeli meg a rendes patch note-ot a fejlesztőktől. Van aki ad ki, van aki nem. Most sincs semmi hivatalos infó konkrétan.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2407) #10186752 válasza erahurka (#2398) üzenetére


#10186752
törölt tag

A Beached Thing-ből hogy lett PV? Partra vetett?

(#2408) .LnB válasza #10186752 (#2407) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na figyeld, haladunk afelé amit felvázoltam. :DDD ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2409) erahurka válasza .LnB (#2405) üzenetére


erahurka
félisten

Nem azzal van bajom hogy problémás, de ez már bug szagúan problémás. Hogy nem számolja a csillagokat amíg nem alszok. Azt amúgy imádtam, mikor a hegyekben jól rámijesztett Hardman hogy húha itt aztán senki se akar majd csatlakozni, és talán egy kivétellel mindenki egyből UCA tag lett :C

(#2410) .LnB válasza erahurka (#2409) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Itt a levél a lényeg, nem az alvás. Azért kell aludni, hogy megöljön a levél. Az a kulcs. Akinél nem nő a csillag, annak a levelét kell várni. Van mikor több idő.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2411) hombre[EU] válasza .LnB (#2408) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Reménykedtem a "Varázslat" opcióban :DDD

Life, Uh, Finds A Way

(#2412) .LnB válasza erahurka (#2409) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Egyébként ha el is olvasnád azokat a leveleket, akkor értenéd, és nem gondolnád bug-nak.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2413) pomk válasza .LnB (#2395) üzenetére


pomk
őstag

;)

(#2414) VikMorroHun válasza hombre[EU] (#2411) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Annyi előnye volt a dolognak, hogy most már tudom, mi a túró az a BT/PV. Nekem valahogy ezt nem igazán magyarázta el a játék, pedig elég sok levelet/naplót/miegyebet elolvasok.

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#2415) erahurka válasza .LnB (#2412) üzenetére


erahurka
félisten

Ok ha a levél a lényeg, akkor nem bug. Az elején még olvasgattam de annyira 0 infó volt bennük hogy hagytam. Meg ha leülök játszani, nem olvasni akarok. Nyilván más egy olyan cucc, ahol a játékmenet szervesebb része.

Ezért lenne jó egy companion app, ahol buszmegállóban, lefekvés előtt, stb. átfuthatna az ember ilyeneket.

(#2416) cocobanana


cocobanana
tag

Na skacok most tartok 9. fejezet közepén vagy a végén. Itt ebben szép kis Attack On Titan kolosszus titán kitekintés volt Kojima részéről, biztos kedvenc mangája. :D Úgy néz ki most már tényleg a storyra tudok fókuszálni, mert minden fontos trófea meg van. Sikerült a sürgős fuvarokat is lvl 60-ra felvinnem. (Orvosnál remekül lehet farmolni az idő küldetéseket, mert ad egy 1200xpt ha északi gócvárosba viszed, meg 1500xpt ha hegymászóhoz). Szóval most úgy fest story trófeák vannak hátra, memória chipek (azokból fele meg van amiket levél alapján megtaláltam) na meg a 100 interjú elolvasása, és a pizzás zóna max csillagozása. A pizzás zóna az ugye, egyből megadja a max csillagokat, amint meg van az összes pizza rendelés ugye? Mert még mindig 1 csillagon áll és minden pizzát kiszállítottam amit kért. Abból 80-nál tartok. Viszont itt megkérdezném LNB-t, hogy pl mitől függ, hogy kapod e az interjúkat a bázisoktól?
Ezt a részt spoilerbe teszem: Pl van a Samről a pszichológus vizsgálatok, akiről az csinálta, aki később a felesége is lett, abból 1-4 gyűjtöttem össze és a 8. vizsgálatot de a maradékot melyik állomás adja be?

[ Szerkesztve ]

(#2417) erahurka


erahurka
félisten

Basszus ez a platina annyira távolinak tűnik :( Viszem a kézbesítéseket, építem a kötélpályát, de nem érzem hogy haladok. Alig gyűlnek a csillagok :(

(#2418) Kvelstadt válasza cocobanana (#2416) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Második sor közepén megálltam mert szerintem spoiler jön. Már arra is lenne tippem hogy mi az, amit egy animehez hasonlítottál ..

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#2419) .LnB válasza cocobanana (#2416) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Igen, itt van egy baromi nagy spoiler sajnos fedetlenül. Megkereshetnél egy modit, hogy tegye spoiler tag alá.

Nos az interjús kérdésre a válasz. Nem spoileresen. Kapsz chip-ek után is részleteket. És kapsz teljesített rendelés után is. Abban nem vagyok biztos, hogy csak LoL eredményességűért e, vagy az alatt is. Én kaptam amikor csináltam a platot. DE! Ahhoz a bizonyos interjúhoz nekem sincs meg még most sem minden részlet. Kettő hiányzik. Rákerestem, hátha van erről leírás, de a "Death Stranding interviews"-re keresve nincs könnyű dolgom. Feltételezem, hogy mivel minden rendelésnek van külön rendelésszáma. Kell lennie összefüggésnek, hogy melyik számú mit ad, ha ad egyáltalán interjút. A másik ilyen több részes viszont megvan végig, de az neked még nincs.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2420) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ma beléptem, és elolvastam az összes olyan üzenetet és interjút amit eddig kihagytam. Érdekesek, ajánlom elolvasni őket. Szépen bővítik a lore-t.

És csináltam egy "búcsú videót" magamnak. Azt hiszem részemről ennyi.
[link] Nem nagy cucc videó, inkább csak a feeling. Bár a vége fele a babát érdemes figyelni. ;)

Itt maradok a továbbiakban is, ha van kérdés, megpróbálok segíteni.
Az írásomat pedig majd olvassátok el Logout-on ha végeztetek. [link] Kint lesz majd elvileg főoldalon is. Valamikor...Soká szerintem. De szóról szóra ugyan ez.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2421) Kvelstadt válasza .LnB (#2420) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Én most ertem.oda hogy leüljek és a parch is lejött, szóval legyél kicsit irigy mert előttem még ott a játék fele. :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#2422) james001


james001
veterán

Amúgy fura hogy eddig a "Hold-sztori" még nem került elő itt a topikban. :D

Spoiler hegyek! (végéről főleg.) :DDD

Szóval ugye Cliff többször is megemlíti a Holdat,hogy oda is eljuthatsz majd,meg ő adja oda a Nendoroid Jumbo Ludens "asztronauta" figurát is,és mint a végén kiderül ezt mindet Sam-nek mondja. Na most Ludens (aki tudjuk "csak" egy "kabalafigura" Kojima elmondása szerint,de a huncutnak azért nem kell mindent elhinni) nagyon úgy néz ki a maszk meg sisak mögött mint Sam,legalábbis a szemei hasonlítanak Norman Reedus-éra (ezt már a játék megjelenése előtt is kiszúrták ugyebár),és maga az a maszk amit visel ugyanaz amit Die-Hardman/Bridget is viselt a sztoriban. Többféle utalás van még a Holdra meg a világűrre is az egész játékban,Mama/Lockne is előhozza hogy az álmai között van hogy eljuthasson oda,meg a legvégén is a Nendoroid Jumbo Ludens figura is ott kering a világűrben a Nap és a Hold mellett...
Az a baj hogy nem tudom igazán milyen kapocs lehet a Hold/világűr és a DS között... Lehet hogy semmi,lehet hogy Kojima csak húzza az agyunkat :D Vagy akár a 2. részt akarja "felvonultatni",bár szerintem az nem nagyon lesz,mert ugye a Death Stranding-nek magának vége szakad itt a legvégén... Viszont ha végeszakad akkor az azt jelenti hogy újra építhet az emberiség repülőt és űrhajót is (mert ugye az egyik interjúban elmondja Heartman hogy a repülők nem tudnak repülni,mind lezuhan a királis felhők miatt),amivel már eljuthatnak a Holdra :P
Na mindegy,mindenesetre kíváncsian várom hogy erről lesz-e valami. :)

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#2423) .LnB válasza james001 (#2422) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hát félreértettél pár dolgot. De egyébként az első dolog volt nekem is, hogy megjegyeztem oriic-nak a vége után, hogy mi van a Hollddal?! Én is számítottam rá. Fura tényleg, mert még a Ludens figura is ott sodródik az űrben. Annak akkor mi a jelentősége!?

Na de amit félre értesz A Death Strandingnek már rég vége. Sőt nem is láttuk, a játék előtt történt. Az a halalhullám. Amit mi megakadályoztunk az a 6. Nagy kihalás. Vagyis csak késleltettük. Mert igazából zajlik az. De nem a Kihalási Entitás végzi be. Az emberiség sorsa még mindig a kihalás fele sodrodik.

Nem lesz repülő, se semmi. Mivel a királis felhő ugyan úgy körülveszi a kontinenst. És zavarja a repülési rendszereket. Sőt ki se látni belőle. Egy levélből kiderül, hogy a Holdat se látni már nagyon rég óta. Mama/Lockne sorsát lezáró levél vagy interjú az amiben ez le van irva.

Plusz ami még zavaró ebben az egeesz Hold témában, az a Ludens logo videója. Még a bálna is ott ugrik. Tökte utalásnak tűnik a játékra. Ugyanakkor a bálna tema visszatérő szimbolum Kojima-nál.lasd MGSV Moby Dick. Szóval egy nagy wtf az egész nekem.

Nekem volt egy elméletem a játék előtt, közben. Hogy az emberek már simán élnek a Holdon. És a játék egy amolyan Thruman Show szerű hely a földön. Ha láttad a filmet, akkor érted. Ezért se látni ki, nincs kommunikáció kifele stb. Nos ez nem így lett. Mondjuk semmi se zarja ki, hogy ne lehetne ez. Viszont ez csak az én fejembe született meg eddig. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2424) torik válasza james001 (#2422) üzenetére


torik
senior tag

>Nendoroid Jumbo Ludens

Maradjunk a spaceman-nél :DDD

All that and a bag of chips

(#2425) oriic válasza james001 (#2422) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ez csak easter egg volt szerintem. Le lett zárva teljesen a sztori.

Live-Die-Respawn

(#2426) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

teoriám spoiler:

A másik még amire gondolok az az, hogy Kojima biztos elrejtett valamit a játékba. Mint a MGSV atombombás videóját. Valami durva dolgoot aminek az unlockolása baromi komplikált. 100%-ra veszem, hogy van még titklok a játékban ami nem derult ki. Na mi van ha pont ez lenne a Hold-dal kapcoaolatos? Fasza lenne.

Hát max a PC-s megjelenés után az adatbányászoknak hála majd megtudjuk.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2427) .LnB válasza oriic (#2425) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Vége spoiler
Ha csak az lenne, akkor nem lett volna benne az az űrben sodródó Ludens figura az egyik jelenetben.
Kizártnak tartom, hogy nincs jelentősége.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2428) james001 válasza .LnB (#2423) üzenetére


james001
veterán

Tényleg ez igaz,összekevertem a kettőt :B
De viszont mikor Sam kilép Lou-val az esőre,az már nem időzápor,és az elvileg a királis felhőkből esett nem? És kisüt a nap is ráadásul,vagyis sokkal fényesebben mint eddig (legalábbis nekem így jött le hogy világosabb :DDD )

(#2426) .LnB: Ebben 100%-ban egyetértek.

Meg igen attól még valami jelentősége csak van ennek az egész Hold-Ludens-világűr cuccnak. Kojima szeret velünk packázni... Nem hiszem hogy csak egy easter egg lenne az egész :D

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#2429) headhunter86


headhunter86
senior tag

Standard rendeléseket végtelenségig lehet csinálni? Kb. most vettem észre 200-as szint környékén, hogy ugyanazokat hurcolászom :D
Gondolom 5-ös csillag után nem sok értelme van már kézbesíteni adott muksónak. Igazam van?

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#2430) .LnB válasza james001 (#2428) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Igazad lehet egyébként, hogy a végén eltunik a felhő.

Viszont megnéztem a végén a jelenetet újra Bridget a parton meggyógyítja a bébi Sam-et. Aztán beleteszi a vízbe. Majd Sam sodródik a vízbe, majd az űrben. Ott a Ludens figura. Sodródik az űrben Sam(baba) , elhalad a föld mellett. Majd a Hold mellett. Majd a Hold neki ütközik valaminek. Nagy robbanás. De nem a földnek, mert a föld sziluettje mellette kivehető. Agyfasz az egész. Ez lehet az az ütközés ami elpusztítja Bridget partját. Elvileg. Utána pedig Sam félbred a kórházi szobában a tartályban.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2431) .LnB válasza headhunter86 (#2429) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Erről is írtam már nem egyszer.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2432) james001 válasza .LnB (#2430) üzenetére


james001
veterán

Valószínű az egész jelenet azt szimbolizálja ahogy írod,hogy ezzel pusztul el Bridget/Amelie partja,de viszont az még mindig kérdőjel hogy mit keres ott a Ludens :F

Amúgy a legvégén azt is észre lehet venni,hogy már nem fordított a szivárvány,és van benne kék szín is ;) Szóval tuti eltűnnek a BT-k is meg a felhők is.

Amúgy meg erre az egészre a legjobb magyarázat lenne,ha MGS lenne a játék,hogy: nanomachines!! ;] ;] :P

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#2433) .LnB válasza james001 (#2432) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Kicsit átnyálaztam a reddit-tet, ott a következő teória van:

Hogy Amelie Partja a Holdon van. Ezért látszik úgy, hogy ott a föld és tart felé az az izzó valami. És amikor a bébi Sam repül az űrben, akkor az izzó bolygó valami a Holdnak csapódik. Így pusztul el Amelie partja. Van benne ráció. De jobban meg kellene nézi a partos jelenetet háttérben az izzó bolygó szerű valamivel.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2434) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Vége spoilert tartalmaz (spoiler mögé rejtve)

Egyébként lehetne a játék végén egy opció hogy újra lehessen nézni az összes átvezetőt. 9és fél órányi van. Mert például vissza lehet nézni a pihenő szobában a bébi Sam es Cliff jeleneteket. Amik Sam múltja, azokat.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2435) .LnB válasza james001 (#2432) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ezekkel a hülye szivárványokkal színtévesztő lévén, nincs könnyű dolgom bakker. :(

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2436) james001 válasza .LnB (#2433) üzenetére


james001
veterán

Valami ilyesmit olvastam én is.
És lehet benne valami,mert abban a jelenetben mikor az izzó bolygós rész van,maga az izzó bolygó az a Föld,tehát lehet mindezt a Holdról nézzük akkor...
Viszont egy valamit így nem értek,hogy elvileg a Part maga az az adott embernek a saját álmaiból,emlékeiből és vágyaiból lett megalkotva,ezért van Cliff partja mindig háborús övezetben,mert a régi katonai emlékekből van "összerakva". De akkor Amelie/Bridget partja miért pont a Holdon van?

Érdekes dolgok azért ezek. Ezért is imádom ezt a csávót,hogy ennyire beindítja az agyát az embernek :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#2437) Rage47


Rage47
veterán

Végigértem a sztorival tegnap, 69 óra. :D Egy percig nem unatkoztam. MGS5 is kb. 70 óra körül volt anno. Viszont ennél a játéknál mennék vissza még csillagokat gyűjteni :D MGS-nél ez nem volt meg annyira...
Mindenképp a generácó egyik legnagyobb alkotása szerintem. Sajnálom, hogy sok embernek nincs hozzá türelme, pedig felejthetetlen élmény.

(#2438) headhunter86 válasza Rage47 (#2437) üzenetére


headhunter86
senior tag

Én chapter 3-ban vagyok 30 óra játékkal :D
De azt hiszem lassan ráállok a fősztorira, mert sose lesz vége.

Endgame után lehet folytatni az építkezést és a mellékmissziókat?

[ Szerkesztve ]

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#2439) Macccy


Macccy
senior tag

93 óra ... átjutottam a második “nagy vizen” nyugatra
Elmentem aludni. Holnap mostmá megkeresem a piros ruhás sunát :D

(#2440) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Spoiler, de nem tudom mekkora. Aki végzett a játékkal, azokhoz szól inkább:

Tegnap láttam egy furcsa dolgot. És mekkora szerencse, hogy videóra tudtam pont venni?!: [link] 5:37-kor, Sam-től balra. Mi a franc az?

És meglepő módon, mai (jó tegnapi) reddit post: [link] Tökéletesen látszik a jelenség. És hoppácska, egy csomag egy másik játékostól. Ez nem is meglepő. A multiuniverzum sokszor említve van, és az is, hogy több Sam-et láttak az emberek. Szóva az valami kis féreglyuk, amin keresztül átjött egy csomag. Ez egyértelmű.

Bár ez, hogy többen is láttam ugyan olyan Sam-et, már érdekes. Hogyan?! Az, hogy egy csomag átjön, az még oké. Na de akkor egy adott személy, hogy találkozhat több Sam-mel? Semmi jele , hogy mi átlépnénk egy másik dimenzióba.

A másik pedig az, hogy én beletettem 105 órát. És sose láttam ilyet. Tegnap pedig volt egy patch. A reddit post is a patch után került ki. Csaknem készül valami!? REMÉLEM KÉSZÜL VALAMI! ;)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2441) headhunter86 válasza .LnB (#2431) üzenetére


headhunter86
senior tag

Bocs, de nem fogom nyálazni a topikot, mert félek, hogy spoilerbe futok.
Majd jövök ha végeztem vele.

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#2442) .LnB válasza headhunter86 (#2441) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jó, jogos. Bár én nagyon ügyelek, hogy spoiler mögé rejtsem azt ami oda való.

Na akkor a válasz:

Standard rendelések ismétlődhetnek. Minden rendelésnek van rendelésszáma. A rendelések listájában amikor válogatsz, és végiglapozod a rendeléseket. Akkor írja ha teljesítetted már. Konkrétan azt, hogy milyen a legmagasabb rang amire sikerült. A legmagasabb a Legend of Legends értékelés ugye. De azt csak Nehéz szinten kaphatsz. Ez a platinázáshoz kell.
Ha csillagot húzol, akkor is érdemes lehet újra megcsinálni akár egy rendelést, főleg ha könnyű.

Ezen felül is lehet értelme többször megcsinálni. Főleg ha nyersanyag rendelés, vagy hasonló. Mert a játékban rendes, kidolgozott cserekereskedelem zajlik az UCA létesítmények között. És mondjuk ha kerámiát viszel A-ból, B-be akkor azt a kerámiát nyersanyagként a későbbiekben igényelheted is. Szóval kvázi így lehet "farmolni" a nyersanyagokat.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2443) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem gondolom spoilernek. Egy kép, van aki kicsit Rambo style-ban nyomja.
A csávó nem aprózta el: [link] :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2444) #10186752


#10186752
törölt tag

No, 44 óra után tegnap este befejeztem a Death Strandinget. Szándékosan vártam reggelig e firkálmánnyal, azt akartam, hogy kicsit ülepedjen az élmény. Az, hogy ez 2019-ben a GOTY az senkinek ne legyen egy kicsit se kérdéses. Élet-halálról, kötődésről, kapcsolatokról, az élet értelméről szóló mély, megrendítő, de sokszor mégis felemelő, csodálatos alkotás a játék.

Kojima valami elképesztő szintre emelte a minőség fogalmát, munkásságát nem ismerem, de ha eddig nem volt ott, ezzel egészen biztos a csúcsra jutott. A Death Stranding egy kövér,lesajnáló vigyor a jelenlegi videojáték-ipar által szállított ipari szemét felett, olyan minőséget képvisel, ami egy teljesen más dimenzió. Stílusosan szólva a Death Stranding a Beachen van.

Életem egyik legjobb, legemlékezetesebb játékélménye volt. Minden idők egyik legjobb játéka.

(#2445) cocobanana


cocobanana
tag

Most tartok 12 fejezet végén. Hát kíváncsi vagyok mi lesz a vége a storynak, ma este befejezem és valószínűleg platina is meg lesz, mert csak memória gyűjtés van hátra. Őszintén remélem vége vmi hatalmas nagy csavar lesz olyan áll leejtős vagy olyan amin lehet elmélkedni. Én semmit nem tudtam erről a játékról, streamek alapján tetszett meg és vettem meg 2 hete. Eddig a story eleje és közepe tetszett vége felé már kicsit csalódtam benne így 12 fejezet vége felé. Spoilerbe rakom én mit várok a végétől meg mi nem tetszett a storyval kapcsolatban. Maga a játékmenet jó volt számomra, egyáltalán nem untam.
Szóval az egyértelmű volt nem Higgs a főgonosz, azt hittem Cliff az erre kiderül ő sem, csak egy áldozat volt Amelinek és igazából ő a gonosz. Ebben csalódtam, meg Die Hardman se kavart semmit Legalábbis eddig úgy néz ki. Mondom én mit várok. Amikor képbe jött, hogy Sam 1 vh ba került én időutazást vártam, várok a végétől. Arra gondolok, hogy Sam igazából Cliff fia és ő egy BB baba volt, aki felnőtt meg Bridget fogadta örökbe és nevelte föl. Majd bekövetkezett a 6. Halálhullám és Sam visszament az időbe , hogy megakadályozza de újra BB babaként, csak nem nőtt föl, hanem egy másik világbeli Sam kapja saját magát. Ezért látja nagy Sam kis BB Sammel a múltat Cliffel. Ez a ciklus meg folyamatosan ismétlődik. Én nekem ilyen teóriám van, kíváncsi vagyok a valódi vége mi lesz.
Majd amikor kijátszottam ma a storyt, akkor még írok, pedig nem vagyok nagy fórumos.

(#2446) headhunter86 válasza .LnB (#2442) üzenetére


headhunter86
senior tag

Köszi! Kb. ezeket tudtam, csak nem voltam benne biztos :D Kivéve a Legend of legendes-es értékelést. Sima Legend szállításból már csináltam 30-at.
Lehet át kellene állítani hard-ra, mert nem érzem annyira nehéznek a játékot normálon.

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#2447) Macccy válasza #10186752 (#2444) üzenetére


Macccy
senior tag

:C

(#2448) #10186752 válasza cocobanana (#2445) üzenetére


#10186752
törölt tag

Én pont így voltam vele, mint te, meg gondolom a legtöbben, hogy már a 10-11. chapter környékén próbált találgatni, hogy mi lesz a vége.

Bár van vagy egy tucat kérdés még a fejemben, valójában azt, hogy mi lesz a vége, azt sikerült kitalálnom. Már a játék első harmadában sejtettem valamit, és a végén a sejtésem igaznak bizonyult.

(#2449) Adam_Shepard válasza .LnB (#2440) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Wormhole Fulton <3

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#2450) .LnB válasza Adam_Shepard (#2449) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

:DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.