Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2101) VikMorroHun válasza cocobanana (#2076) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

A stamina az, amit kulaccsal vissza lehet tölteni, vagy az egy másik?

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#2102) .LnB válasza VikMorroHun (#2101) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azt lehet.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2103) RudY válasza Dlite (#2090) üzenetére


RudY
addikt

Sokan látják és érzik így, de sokan mást vártak. Engem is teljesen kivesz a hétköznapiságból, szó szerint felüdít... és úgy tűnik függőséget is okozhat. :DDD

(#2104) .LnB válasza Sirandrish (#2092) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ha magamra is veszem, nem sértődöm meg. :)
Nem biztos, hogy baj az, ha valaki Kojima fan. Nézd meg azokat az embereket akik félbehagyják a játékot, és úgy véleményezik. Én ismerem Kojima-t, tudtam, hogy bízhatok benne. Aki ismeri az tudja, hogy "ki kell várni a végét".

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2105) torik válasza RudY (#2103) üzenetére


torik
senior tag

Hasonlóan vagyok, üdítő egy ilyen szokatlan game :U persze van egy rakás fura játék de nagyon kevés amibe ennyi pénz ment, nagy bónusz pont a sony-nak hogy hagyták a csávót csinálni amit akart, mert ezzel tényleg sikerült valami egyedit alkotni, nem egy újabb Call of Assassins's CraftNite-ot :)) persze ez azzal jár hogy lesz akinek nem tetszik, ezzel szerintem mindenki számolt.

All that and a bag of chips

(#2106) erahurka válasza .LnB (#2100) üzenetére


erahurka
félisten

Én megpróbáltam betenni a csomagtérbe, de nem engedte :C Ha beszálltam akkor viszont ott ült mellettem.

(#2107) .LnB válasza erahurka (#2106) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

úgy-úgy. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2108) Wesder


Wesder
félisten

Pisilt màr le csomagot valaki?
Javítja az àllapotàt a csodagyerek pőssentése vagy roncsolja a csomagokat?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#2109) erahurka


erahurka
félisten

Hú ma kicsit felhúzott a cucc. A hegyekben mászkálni elég idegesítő. Folyton olyan részekbe ütközöm, ahol nem lehet felmenni. Persze el sem indultam volna, ha nem jelez a térkép arra létrákat meg mászóköteleket. Persze mind elcseszett helyen volt. Aztán a saját létrámmal felmásztam valahova. Hm, gondoltam ott a létra lebontása opció, akkor felveszi és letehetem máshol. ASDASDASD, hát milyen hülyeségek járnak a fejemben? Persze, hogy a lebontás teljesen megsemmisíti. Visszatöltöttem a mentést és mentem tök másfele, szerintem 5 perc alatt ott voltam...

(#2110) Adam_Shepard válasza Kvelstadt (#2099) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Neked nem volt cicus amikor elindultal vele? -nem mukodik a spoiler tag, igy probalom csak korulirni- egy ideje random ugy viselkednek hogy felrobbannak.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#2111) .LnB válasza Wesder (#2108) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Anyám............ Miért fontos ez?

Ha javítaná, azt írná a játék. Roncsolni meg miért roncsolná? Az csak húgy. Nem Időzápor. Az időzápor roncsolja a csomagokat.
Ettől függetlenül, lehet, hogy von maga után valamiféle büntetést ha lepisálod. Nem tudom. Én egyszer pisiltem a játékban, a trophy miatt. Minden máskor, csak a pihenőszobában.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2112) Adam_Shepard válasza erahurka (#2109) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Kotelpalya. Nem veletlenul kaptuk meg itt.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#2113) .LnB válasza erahurka (#2109) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A hegyekbe úgy mász, hogy 2 létra, 2 mászóvégpont, hegyi járóváz (vagy balance-os). Így indulsz el, és nem érhet meglepetés. Sőt, később majd lesz még pár cucc, ami megkönnyíti a hegyi "túrákat".

(#2112) Adam_Shepard
Az csak akkor, ha van lefedettség. Elsőre ha mész, akkor az nem játszik sehol.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2114) Sirandrish válasza .LnB (#2104) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem azzal van a baj ha Kojima fan az illető. Bőven letett már annyit az asztalra hogy szerezzen párat magának. A baj szerintem az amikor a nyilvánvaló hibákat is katarzisként élik meg egyesek, és nem képesek belátni hogy itt-ott, azért bőven hagy kivetnivalót maga után...
Amivel egyébként szintén nincs baj...a lényeg hogy összességében élvezze a játékos, de közben nem árt elfogadni hogy vannak akiknek meg ez nem elég, vagy csak szimplán mást vártak...

Amúgy elég sok tesztet olvastam/láttam már, és marha jó olvasni a különböző véleményeket.
Vannak akik az erősségekre koncentrálnak, és vannak akik inkább a gyengeségekre..
Hogy kinek van igaza, az szerintem személyes megítélés kérdése, én valahol középen húznám meg a határt...kicsit ebből is, és kicsit abból is fontosnak tartok/gondolok :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2115) Wesder válasza .LnB (#2111) üzenetére


Wesder
félisten

Nem kapsz a kézbesítésnél borravalót, a kövi csomagot biztos lepössentve adnàm àt:D
Mindegy jó poénnak tünt, ha màr meglehet csinàlni a jàtékban. Múltkor erahurka kérdezte, csak nem követtem a topikot hogy volt e rà vàlasz.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#2116) Sirandrish válasza .LnB (#2111) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát én biztos pofánvágnám a futárt, ha lehugyozott csomaggal állítana be :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2117) .LnB válasza Sirandrish (#2114) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Gyengeségekre? Milyen gyengeségeket emelnek ki egyébként általában? Erre kíváncsi lennék, mert nem olvastam teszteket.
Én megírtam a sajátomat logout-ra, kíváncsi vagyok milyen gyengeségeket hagytam ki.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2118) erahurka válasza Sirandrish (#2116) üzenetére


erahurka
félisten

Persze, tudjuk hogy azonnal lenyalogatnád, amint elment a futár.

(#2119) Sirandrish válasza erahurka (#2118) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mindenki magából indul ki.. :))

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2120) Sirandrish válasza .LnB (#2117) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ami nekem például egyből feltünt, és több helyen olvastam is, az például a full kihalt táj.
Persze sztorival biztos megmagyarázzák hogy miért van, ettől még szerintem kicsit gáz..
Persze valaki meg így tud mégjobban elmerülni az egészben :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2121) erahurka válasza Sirandrish (#2119) üzenetére


erahurka
félisten

Nem mert én behívnám egy pohár almalére, de nem az lenne a poharában. ;]

(#2122) .LnB válasza Sirandrish (#2120) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ennyi? Ez nem sok.

Kezet fognék azzal a tesztelővel, aki hiányolja az állatokat, az élővilágot. Holott a játék kerek-perec leírja, elmondja, hogy mi történik az állatokkal, az Időzápor hatására. Sőt úgy indít a játék, hogy ezt bemutatja egy átvezetőben. (a madarakkal)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2123) Sirandrish válasza erahurka (#2121) üzenetére


Sirandrish
legenda

Te miközben issza-->

:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2124) Sirandrish válasza .LnB (#2122) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem ennyi, ez csak egy.
PL a táj maga rettentő egyhangú, és a 90%a 3 szinnel dolgozik.
A játékmenet meg olyan kinek mi ugye, mert sokaknál az is kiveri a biztosítékot.
A sztori is bármennyire is pazar (nem tudom milyen), több helyen megemlítik hogy nagyon vontatott...

De én nem akarok ezekbe belemenni...nem ezért vagyok itt. Nézz meg néhány tesztet ha tényleg érdekel :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2125) Dlite válasza Sirandrish (#2120) üzenetére


Dlite
tag

Nálam pont ez az egyik erőssége.....szinte fojtogató a magány a kihaltság. Rohadt jó...

RTX2060 I5-9500

(#2126) Sirandrish válasza Dlite (#2125) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nah ez az egyik amit a kritkusabb emberek érdekesnek találnak..
Más játékot a pokolig ekéznének ugyanezért...ebben meg "direkt fasza" :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2127) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Egyébként ha valaki esetleg nem tudna eléggé azonosulni Sam-el...

https://www.ebay.co.uk/itm/233393611628

:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2128) .LnB válasza Sirandrish (#2126) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azon elgondolkodtál már, hogy azok a bizonyos "kiritkus emberek" nem e mindenáron ekézni akarják e a játékot?! Ha már úgy gondolod, hogy a Kojima fanok direkt csak szépítik a dolgokat?

Azok amiket most kiemeltél, olyan mint ha sokan végig sem játszották volna. Leginkább itt az egyhangú táj fura nekem, és a játékmenet.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2129) oriic válasza .LnB (#2122) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hatdeottvannak az ozek meg a madarak kozul sem holt meg mindegyik... Hun vannak az allatok?!? ;] Ne kotekelodjel, nem halhatott ki minden eloleny.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#2130) Wesder válasza .LnB (#2128) üzenetére


Wesder
félisten

Sokan végig sem jàtszàk. A 2.-3. chapter környékén feladtàk.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#2131) Sirandrish válasza .LnB (#2128) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én nem gondolkodtam semmin.
Nekem nem tetszik a játék, mert számomra vontatott...a játékmenet nem az én világom, és a 0,5-1 órás átvezetőktől is a falra mászom. Ettől még nem bántom a játékot...érdekel mindenki véleménye, de mindenki véleményét fentartásokkal kezelem.

Lehet hogy sokaknak a világ legjobb játéka, lehet sokaknak a világ legrosszabb játéka...nem számít. Vagyis az én véleményem ezektől nem változik...ettől még szívesen olvasom más emberek beszámolóit :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2132) .LnB válasza oriic (#2129) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

"madarak kozul sem holt meg mindegyik"

Komolyan? Neked ahoz, hogy elhidd, konkrétan kellett volna mutatni ott az összes maradat, hogy lepottyan? Számoltad volna őket, hogy volt az égen egy-kettő.... és a földön van egy...kettő...három. Jó, megvan mind. Tényleg meghaltak. Mehetünk... :DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2133) Sirandrish válasza oriic (#2129) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mi van ha csak lustaság? Nem volt kedvük élőlényeket modellezni, ezért kitalálták a globális "armageddont"...kacc, cement, kész a ház..spróroltak 300 óra munkaidőt :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2134) Sirandrish válasza .LnB (#2132) üzenetére


Sirandrish
legenda

Oric nagy Dóra a felfedező rajongó, és pontosan tudja hogy hány veréb/sirály/bagoly/vöcsök etc él..szóval jó lenne ha Kojima nem próbálná átverni a mestert :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2135) erahurka


erahurka
félisten

Amúgy Mr. Egyedül Élek a Hegyekben Heartmannek vajon mire kellett egy soha el nem rohadó női hulla? 🤔🍆

(#2136) hombre[EU] válasza Sirandrish (#2127) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Azé' mer a zeldában így [link] néz ki a kihalt táj (meh), itt pedig így [link] (woow) ;) ;]

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#2137) oriic válasza .LnB (#2132) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Es az őzek?Hm? Azokra mit mondol? Egy leesett ok, es hol a masik??:D

Btw megnezem majd a madaras jelenetet de szerintem a tobbseg joval a timefall elott repult. :P

Live-Die-Respawn

(#2138) Sirandrish válasza hombre[EU] (#2136) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem kell VR headset, kössz ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2139) erahurka


erahurka
félisten

Hegyekben van értelme arra várni, hogy eláll a hóvihar?

(#2140) .LnB válasza oriic (#2137) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azért van baj barátom.. :D

Ne azon gondolkozzál, hogy abba az egy árva jelenetbe mennyi élőlény volt, hol repültek, stb.
Az Idővihar bárhol kialakul, bármikor. Kojima azzal a jelenettel jelezte, hogy bizony az állatoknak nem esik jól az Idővihar. Ezért ne keresd őket. Kellett volna neked egy tábla a játék elejére, hogy "No Zoo Zone" :DDD ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2141) Dlite válasza Sirandrish (#2126) üzenetére


Dlite
tag

Gondolom azért "direkt fasza" - legalább is nekem - mert beleillik a hangulatba. Egy Deer Hunternél meglepődnék egy hasonló tájon.....
Meg nálam amúgy is első a hangulat és 32. helyen a csilli-villi...(ráadásul nekem ez még így is az :D )

RTX2060 I5-9500

(#2142) .LnB válasza erahurka (#2139) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A szabad ég alatt nincs. Az Időviharos menedék alatt meg lehet próbálni, de nem mindig múlik el 30perc alatt se.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2143) oriic válasza .LnB (#2140) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Akkor hogy kotekednek veled? ;]

Live-Die-Respawn

(#2144) erahurka válasza .LnB (#2142) üzenetére


erahurka
félisten

Kár hogy nem lehet azt, hogy a menedéken nem 10 percet ugrik, hanem a vihar végére. Mondjuk lehet aztán kitenne a vihar végén, és jönne az üzenet hogy minden út tönkrement, olyan sokáig tartott kivárni :C

(#2145) hombre[EU] válasza Sirandrish (#2138) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Édesapám mindig mondta: egyszerre csak egy dolgot,fiam :DDD

Life, Uh, Finds A Way

(#2146) oriic válasza erahurka (#2144) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Vannak fix viharok amiket nem lehet kivarni. Ha mar elerheto, nezz ra idojaras elorejelzesre!

Live-Die-Respawn

(#2147) .LnB válasza oriic (#2143) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Egyébként tavaly én teljesen oda voltam az RDR2 állatvilágáért. Nem semmi dolognak tartom, hogy ilyen minőségben és mennyiségben belekerült a játékba. A sajtó viszont alig említette, ki a játék ezen részét. Sőt ha azt vesszük, hogy a GoW-ot az RDR2 elé helyezték azok ellenére, hogy egy sokkal komplexebb játék az RDR2. Na ennek fényében különösen érdekes ez a téma a DS esetében.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2148) oriic válasza .LnB (#2147) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Cserebe volt lohere. :DD

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#2149) Sirandrish válasza oriic (#2148) üzenetére


Sirandrish
legenda

Megérte belerakni, mert még most is ez az első ami eszedbe jut az RDR2ről :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2150) torik


torik
senior tag

Átnéztem a trófeákat, a Birth of a Legend-nél ezt írja:
Complete 10 premium deliveries with an evaluation of “Legend” or “Legend of Legends” in every single category.

Miféle kategóriákról van itt szó? Mert a 10 Legend kiszállítás rég megvan de a trófeát nem adta.

All that and a bag of chips

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.