Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2251) VikMorroHun válasza Kvelstadt (#2240) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Ki lehet onnan jönni. Engem elkaptak, csépeltem őket, küzdöttem, ahogy bírtam, szaladtam (már amennyire kátrányban lehet), majd egyszer csak elértem a szélét. Aztán körülnéztem, hogy innen hogy lehet lejönni? Fent voltam a hegyen. Mehettem volna visszafelé, de még mindig ott voltak a PV-k. Mehettem volna előre, de ott meg túl nagy a szakadék. Azért valahogy sikerült lekecmeregni onnan.

Hogyan lehet segítséget kérni más játékostól? Tegnap volt egy ilyen rendelésem, simán leadtam neki a csomagot. Viszont arra gondoltam, rendelnék pár száz kg fémet. Útépítéshez jól jönne. :) Csak a terminálon nem találtam ilyen lehetőséget.

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#2252) VikMorroHun válasza Dlite (#2236) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Az semmi. Van, amikor a fél méter széles patak fölé építenek hidat. :)

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#2253) erahurka válasza Macccy (#2250) üzenetére


erahurka
félisten

Ha megállsz látod is a közelieket. Motorral alacsony sebességen nagyon jól lehet szlalomozni köztük amúgy, annyi hogy ha feltűnik a PV akkor elfordulsz tőle.

(#2254) modflow


modflow
veterán

De durva, ma van a születésnapom és valakin a játékban (nyilván gép) azt kiabálta, hogy Boldog Születésnapot!

Aztán a pihenőben meg ez fogadott:

(#2255) Wesder válasza modflow (#2254) üzenetére


Wesder
félisten

Boldog 4.-et.;]

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#2256) oriic válasza modflow (#2254) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Isten éltessen!

Live-Die-Respawn

(#2257) modflow válasza oriic (#2256) üzenetére


modflow
veterán

Köszi!

(#2258) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nos, 99 óra eltelt, és egyetlen trophy van hátra a plathoz. Az összes memória chip. Ezt viszont nem rusholom le. Szépen majd összeszedem, akár napok alatt. Ez már ezek után semmi. Csak be kell járni a mapot. Ezt viszont kész térképpel fogom csinálni. Eddig semminek nem néztem utána, leszámítva azt amit tegnap írtam a Homo Faber trophy-nál.

Pár kép csk úgy:

Fekete szoba

Ez csak szép sztem

Az a fránya Ride moci

Stat

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2259) Macccy válasza modflow (#2254) üzenetére


Macccy
senior tag

:C
besz*rás!
Boldog szülinapot

(#2260) hombre[EU] válasza .LnB (#2258) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Megtett táv gyalog 300km. Elég kemény 2 heted volt :)

Life, Uh, Finds A Way

(#2261) .LnB válasza hombre[EU] (#2260) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ott inkább a kötélpályán 314km, a sokatmondó. Ezt imádom a játékban, hogy tervezni kell, logikusan csinálni. A plathoz nagyon jól jön, sőt kell egy rendesen kiépített kötélpálya rendszer a mapon. Vannak olyan rendelések, hogy a Hegyekből kell a Tóvidék egyik nagy elosztójába csomagot vinni. De az fagyott. És ha leérsz a hegyről akkor kiolvad, és bukod a rendelést. És ezt időre. Így tehát egy kötélpálya gyorsan le a hegyről, ha leértél akkor meg teherautóba kell pakolni a cuccot, és úgy szállítani a célhoz. Na de a hegyekben már önmagában is kötelező, mivel van olyan szállítmány ami 17-25 perces idővel van. És a Legend of Legends rang erre 2-3 percet enged.
De ha egyszer kész az úthálózat, és egy jól átgondolt kötélpálya hálózat, onnantól csak szállítani kell a rendeléseket.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2262) VikMorroHun


VikMorroHun
senior tag

Próbáltátok lepisilni a PV-ket? Elvileg a játék elejétől működik.

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#2263) Kvelstadt válasza Macccy (#2241) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Na ott mapot még sose nyomtam, de semmi mást sem csak a balra irányt Dpadon a kövi gránátért.

Erahurka.
Először én is kerültem őket mikir legelőször be kellett menni kilopni valami cuccot. De aztán jött a tipp a játéktól hogy ha jókor nyomom a gombokat akkor harcképtelenné tehetem őket. Gondoltam ez olyasmi lehet mint a parry a souls iátékokban.
Olyan is csak még könnyebb mert kiírja mikor nyomjam a gombot. Ezután valami nagyon vagány módon lekötözte az elsőt én meg így voltam: :Y
Na jó ez tetszik! Ki a következő? ;]

.LnB
Úgy látom a lebegő hordozóval kb annyit csapatrad mint én. :D
Én mikor megkaptam nekicsapódtam egy sziklának, szétrepült minden csomag és úgy döntöttem ez nem az én sportom.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#2264) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Ahogy látom ez tök random. Van, aki azt írta, hogy a játék végén dobta ki neki.


A felvett, majd elvesztett küldiket hogyan lehet leadni?

[ Szerkesztve ]

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#2265) erahurka


erahurka
félisten

A 11. fejezet után mennyi van még a sztoriból?

[ Szerkesztve ]

(#2266) Adam_Shepard válasza erahurka (#2265) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

3

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#2267) felixo


felixo
őstag

Üdv !
Én még mindig chapter 2-nél tartok. Kikötővároshoz tartó út (keletről nyugatra) eléggé időzáporos és PV veszélyes. Itt ugye így eléggé sérülnek a rakományok. Ezt ti hogy szoktátok kivédeni, hogy ne sérüljenek a rakományok ?

Redmi Note 9

(#2268) erahurka válasza Adam_Shepard (#2266) üzenetére


erahurka
félisten

Már idő, azt tudom hogy 14 chapter van.

(#2269) james001 válasza erahurka (#2265) üzenetére


james001
veterán

Bőven van még utána is jó pár óra.

felixo: Tárolójavító spray van rá igazából csak,azt esőben is tudod használni rájuk.

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#2270) felixo válasza james001 (#2269) üzenetére


felixo
őstag

Ti ezt a tárolósprayt hogy szoktátok használni ? Leszórjátok a hátatokról és befújjátok ?

Redmi Note 9

(#2271) RudY válasza felixo (#2270) üzenetére


RudY
addikt

Én szoktam. ha nagyon megázik a motyó, de nem muszáj lepakolni, háton is fújhatod (L2, kocka, R2 asszem).

(#2272) Kvelstadt válasza felixo (#2270) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Mikor előveszed írja hogy ha négyszöget nyomsz akkor hátrafelé fújja. Na ezt addig nyomhatod míg fénylenek a dobozok mert ott javul ahol fénylik és ha megjavult már nem fénylik.
Nálam mindig van vagy 2spré az ilyen helyek miatt.
De amúgy a tárolóra nem.kapsz értékelést csak a tartalmára, szóval ha csak az kopik akkor még jár az S rank.

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#2273) erahurka


erahurka
félisten

Chapter 13 megoldását honnan a francból kellett van kitalálni? Imádom mikor a seggükből húznak a készítők egy tök új mechanikát és még arra is figyelni kell hozzá hogy mi van a csávó kezében... :(((

(#2274) torik válasza erahurka (#2273) üzenetére


torik
senior tag

?? :DDD

All that and a bag of chips

(#2275) erahurka válasza torik (#2274) üzenetére


erahurka
félisten

Végigvitted? Akkor tudnod kéne miről beszélek. Kivéve a vant mert az volna, csak hülye ez a telefon.

(#2276) #20411392 válasza erahurka (#2273) üzenetére


#20411392
törölt tag

Nekem egyértelmű volt a dolog. Azt kellett csinálni, amit a valóságban is tettem volna.

[ Szerkesztve ]

(#2277) torik válasza erahurka (#2275) üzenetére


torik
senior tag

Végigtoltam igen, de arra biztosan emlékszem hogy nem okozott semmi ekkora fejfájást, sem pedig új mechanika nem rémlik :U de most visszanéztem és látom hogy a pisztoly okozott neked ekkora gondot :D nekem fel sem tűnt amikor toltam de hát nem vagyunk egyformák :)

All that and a bag of chips

(#2278) VikMorroHun válasza felixo (#2270) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Lepakolom a cuccokat a földre, kicentizem, hogy egy fújás több csomagot érjen, és addig nyomkodom a gombot, amíg fénylik/ki nem írja, hogy rendbejött. Azt fölveszem, és mehet a többi. Mindezt lehetőség szerint esőtől védett helyen, különben alig javít rajtuk.

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#2279) Wesder válasza VikMorroHun (#2278) üzenetére


Wesder
félisten

A WD40 csodàkra képes.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#2280) erahurka válasza #20411392 (#2276) üzenetére


erahurka
félisten

Én is egyből odafutottam hozzá de nem történt semmi. El kell tenni a pisztolyt... Aztán pisztollyal a kézben miért nem lehet feldobni az ölelés gombot? Utána tegye el a videóban.

(#2281) szallasi007 válasza erahurka (#2275) üzenetére


szallasi007
őstag

Ketten vagyunk ezek szerint 😂😂
Próbáltam gyenó módon megölni a némbert de hogy pisztoly nélkül is van megoldás buta egyszerű fejemmel nem is gondoltam. Megérett a lelkem a pusztulásra 😂

[ Szerkesztve ]

(#2282) erahurka válasza VikMorroHun (#2278) üzenetére


erahurka
félisten

L2, aztán a négyzettel a hátán lévő rakományra irányítja, és úgy R2 :K

(#2283) #20411392 válasza erahurka (#2280) üzenetére


#20411392
törölt tag

Ez érdekes. Én nem tettem el a stukkert és feljött az ölelés lehetősége.
Kíváncsi vagyok, hogy nálad vagy nálam ment félre valami.

(#2284) oriic válasza #20411392 (#2283) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

+1 Nálam ugyanez.

Live-Die-Respawn

(#2285) erahurka válasza #20411392 (#2283) üzenetére


erahurka
félisten

Na ez fura. Lehet olyan szögben voltam, hogy beleolvadt a képbe? Pedig még be is álltam a csaj elé, erre megütött vagy nem tudom, de Sam fájós nyögéssel odébb lépett :C

(#2286) felixo


felixo
őstag

Epizód 3-ba léptem, itt vagyok Tavi Gócvárosban. A térképen viszont a korábbi területeim nem látszódnak. Oda vissza lehet majd még menni ?

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 9

(#2287) erahurka


erahurka
félisten

Pff hát nem estem hanyatt a 13. végétől. A 14. vége jobb azért. Valahol a 8-9. fejezet körül elvesztett a sztori. Szerintem kevesebbet kellett volna markolni és azt végig vinni nem ennyire csapongani, folyton bedobni valami új mindfuck rejtélyt.

Mitől van piedesztálra emelve ez a történet amúgy? Tényleg érdekel. Valószínűleg én vagyok az egyetlen akinek jobban tetszett a hangulat és a játékmenet. :C

[ Szerkesztve ]

(#2288) S e t h válasza erahurka (#2287) üzenetére


S e t h
nagyúr

Az az érdekes, hogy akik befejezték a játékot, de más fórumokon sem nagyon olvastam, hogy úristen, katartikus élmény, mekkora befejezés etc.
Még spoiler nélkül sem nagyon írt róla senki, csak az odáig megtett útról.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#2289) vemyke


vemyke
újonc

Miért van felkiáltójel "Center West of Capital Knot City" nevű helyen? A storyt már kipipáltam, a hely 5 csillagos. Bug vagy valami fölött elsiklottam? Egyszer a pihenőben BB feje átalakult Deadman fejévé de azóta se történt semmi és a felkiáltójel sem tűnt el. Valami ötlet? :D

(#2290) torik válasza erahurka (#2287) üzenetére


torik
senior tag

Dettó így vagyok, bár ismerve Kojimát számítottam mindenféle fordulatra, aztán lehet pont ezért volt kevésbé katartikus mint számítottam :D egyébként a sztoriban nekem annyi tetszett hogy létező filozófiára épít a túlvilággal kapcsolatban, de távolról sem értek hozzá annyira hogy meg tudjam mondani hol ér véget az és hol kezdődik Kojima agymenése.

Amúgy nekem is az atmoszféra és a játékmenet az ami igazán adta, a sztori számomra a hátsóülésen foglalt helyet egész végig.

[ Szerkesztve ]

All that and a bag of chips

(#2291) Lefty válasza felixo (#2286) üzenetére


Lefty
addikt

Igen, ne aggódj emiatt.

(#2292) VikMorroHun


VikMorroHun
senior tag

Ezt most nem értem. Ha Mama a Déli Gócvárosban van (a Meteorológiai állomáson mintha azt mondta volna), akkor hogyan tud a többiekkel kommunikálni a királis hálózaton keresztül? Még ha Higgs nem is rombolta le az egész várost , akkor sincsenek rákötve...

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#2293) felixo válasza Lefty (#2291) üzenetére


felixo
őstag

Oké, köszi. :K
Itt epizód 3-ban már "érdemes" elidőzni ? Standard küldiket csinálgatni sokat ?
Más : Öszvéreket ti hogy szoktátok semlegesíteni ? Eddig én simán ököllel elbántam 4-el is.

Redmi Note 9

(#2294) VikMorroHun válasza felixo (#2293) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Én egy 10-15 órája biztosan a harmadik fejezetben vagyok, és még nem látszik a vége. Van mit tenni. :)
Öszvérek ellen jó az ökölharc, ha ki tudod billenteni őket az egyensúlyukból/nem támadnak rád lándzsával/elektromos gerellyel, illetve nem állnak körbe nyolcan. Olyankor marad a köteles trükközés (olvass vissza), majd egy idő után a bola.

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#2295) erahurka


erahurka
félisten

Srácok, a babával hogy lehet növelni a kapcsolati szintet?

(#2296) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

És ez a vége statban:

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2297) Wesder válasza .LnB (#2296) üzenetére


Wesder
félisten

Nem vagy semmi.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#2298) #20411392 válasza .LnB (#2296) üzenetére


#20411392
törölt tag

Grat :C

Ne üss meg érte, de komolyan érdekel.
November 8-án jelent meg a játék. Tehát 16 napja. 105 órád van a játékban.
Van egy szuper kisfiad (akivel foglalkoztok is), menyasszonyod és még munkahelyed is.
Ezt az átlagosan napi 6.5 órát hogy tudtad összehozni? :Y

ui.: Az egy dolog, hogy én az első hétvégén beleraktam 33 órát, de azért na. :D

[ Szerkesztve ]

(#2299) .LnB válasza Wesder (#2297) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Talán harmadik platinám. Nem szoktam foglalkozni vele. De ez megérdemelte. És elég gyorsan is sikerült. Viszont itthon már a menyasszonyom ennek nem örült. :)

Annyit így a plat megszerzéséről, hogy kellene egy opció, hogy a babát ne vigyük magunkkal. Ezzel már siettem, és amennyit sírt az esésektől.. kicsit kikészített. A másik pedig az, hogy az egész végigjátszás alatt egyszer haltam. Most itt több mint 3 szor. :D Az 56 memória chip-ből viszont max 3 volt anyázós. A többit simán összeszedtem. A legjobb amikor más tett már táblát oda, hogy hol van. Ahol nem volt ott mindenhova tettem én.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2300) .LnB válasza #20411392 (#2298) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Úgy, hogy most már mérges volt rám az asszony. :) Az elmúlt két nap volt durva.

Ezek nagy része éjjelezés volt. Főleg a végigjátszás alatt A PV-k miatt nem játszhattam amikor a kicsi fent van. A plat alatt most két napot már igen, mert kerültem a PV-ket. Húztam a csillagokat, meg kerestem a memória chip-eket. (Tegnap észre se vettem, de 3kor feküdtem le.) De ez mellett zajlott az élet. Heti három jégkorong edzés a kicsinek, plusz hétvégente jégkorong torna ami utazással jár. Meló is ment. Szóval nem tudom, nem tűnt nehéznek. De mondom, leginkább az volt az ára, hogy melóba olyan voltam mint a mosott... :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.