Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2501) #10186752 válasza james001 (#2494) üzenetére


#10186752
törölt tag

Pedig még ki is írja közben, ha gyorsan ringatod, hogy lassan ringasd!

(#2502) #10186752 válasza Macccy (#2475) üzenetére


#10186752
törölt tag

Az a haszna, hogy odamész, kinyitod a shared lockert, kiveszed belőle a cuccokat, ugyanazzal a mozdulattal pedig deliver cargo, és már be is zsákoltad érte az XP-t, anélkül, hogy egy métert is kellett volna menned.

[ Szerkesztve ]

(#2503) erahurka


erahurka
félisten

PV területre is lehet kötélpályát rakni ugye? És 100% hogy nem fogok PV-be ütközni mikor siklok rajta? :F

(#2504) .LnB válasza erahurka (#2503) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Lehet. Nem fogsz. Nekem a Hegyi gócvárostól (ha szembe állsz vele) balra a temetőnél volt egy. Még lóghattam is ott, nem történt semmi, csak BB jelzett.
Sőt, még egy menedékház is volt ott. Egyszer oda teleportáltattam magam Fragile-lel. Aztán ahogy feljöttem a pihenőszobából (tudod az animáció ahogy felhoz a lift), már lassult is be a jelenet, BB jelzett. Körbe körbe végig PV-k voltak körülöttem. Meg sem mertem mozdulni. :D De addig nem is foglalkoztak velem.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2505) RudY válasza felixo (#2486) üzenetére


RudY
addikt

Most leírhatnám ugyanazt, amit ezelőtt, de a lényeg: azért van értelme, mert egy normális méretű táborból 2, de sokszor 3 teherautónyi nyersanyagot is lehet fosztani, persze a feltört postaládáikat is beleértve. Lehet szerénykedve összeválogatni egy fuvarnyit, elszállítani valahova, majd fordulni még párszor, de ez elég időhúzós, ha megjön az ember étvágya. :DDD
Eleinte így csináltam, de ahogy nőtt a nyersanyag felhasználási igény, teleraktam a tábor szélén kimaxolt postaládát és csurig töltögettem... és még így is volt egy kanyar. Biztos helyen van a saját ládában, ha kell nyersanyag (márpedig kell), másnap megint leverem az öszvéreket és megint teletöltöm. Az öszvérek szekrényeiből szó szerint mindent felpakolok, átgurulok a saját ládához, ami nem kell megye a közösbe. Inkább így gyűjtök lájkokat, mint a hülye táblákkal. Az öszvérek általában szakosodnak, egyik táborukban a fémből van sok, a másikban a kerámiából, a harmadikban a speckó ötvözetek stb.
Konkrét példa lehetne a krematórium felé történt útépítés. A régi vagy romos gyártelep mellett nincs trükközési lehetőség, telipakolt járgánnyal is azonnal lehúznak a takonyba. Ezt egyszer szívtam meg, már tudtam is továbbmenni és a krematóriumig végig tudtam aszfaltozni egy fuvarral. Majd innen visszafordulva felvettem az újabb ipari mennyiségű alapanyagot az öszvérektől, és megint lehúztam több szakaszt, a hamvasztótól a Hegyi Gócvárosig! Plusz még egyet a terroristákig. Ebbe az irányba tehát gyakorlatilag egy percet sem gyalogoltam...és még mindig csak a 4. fejezetnél tartok.
Úgyhogy nekem bejön ez a fosztogatós/tárolós móka, legalább sok harc is színesíti.

A Hegyi Gócvárosnál parkoló kamionok eléggé tetszetősek, ilyet is lehet majd később használni? :DDD

(#2506) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog


:D
Mondjuk én eddig is hallgattam őket. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2507) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na és ez mi lehet? Vajon ez is a patch-csel került be a napokban?

[link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2508) RudY válasza .LnB (#2507) üzenetére


RudY
addikt

Lehet, hogy egy másik játékos teherautóját használta, akivel történt valami és visszakapta, vagy bukta valamiért? Asszem én is visszaülök inkább saját járműbe. :DDD

(#2509) .LnB válasza RudY (#2508) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én azt furcsállom ebbe is, hogy 100+ óra alatt én ilyennel sose találkoztam.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2510) Macccy válasza #10186752 (#2502) üzenetére


Macccy
senior tag

Igen, de csak töredék Like -ot kapsz egy ilyenért, ha egy métert se mész, így ennek se sok értelme van. Akkor kapnál többet, ha Joe arra jár és kivenné a dobozból a motyót és elvinné a címzettnek. És még akkor is kevesebbet, mint ha te vinnéd el magad. Jól mondom? Szóval szerintem továbbra se igazán van haszna ilyen sok postaládának. :U

Basszus tegnap nem volt időm játszani, pedig már nagyon mennék Améliáért. :))

(#2511) hombre[EU] válasza .LnB (#2507) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Vajon a teherautónak is van partja? :)

Life, Uh, Finds A Way

(#2512) Macccy válasza hombre[EU] (#2511) üzenetére


Macccy
senior tag

:DD persze, oda kerülnek át, amikor hátrahagyod és írja, hogy elbontották

Rátok nem szokta a frászt hozni, amikor sétáltok/lopakodtok keresztül valami PV veszélyes területen és BAMM BAMM hang kíséretében "ledobja" körülöttetek az online játékosok elhagyott járműveit ? Kapkodtam a fejem, hogy ez mivolt?! :Y

(#2513) #10186752 válasza Macccy (#2510) üzenetére


#10186752
törölt tag

Nem érdekeltek a lájkok a játékban, kicsit sem, viszont gyorsan lépkedtem így szintet, mintha nem csináltam volna. Így kézenfekvő volt, hogy csinálom. :)

(#2514) james001 válasza .LnB (#2506) üzenetére


james001
veterán

Én a Low Roar-al vagyok így :)
Bár őket már hallgatom a Zero (0) album óta. :)
Jó lett az új ross című albumuk is :K

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#2515) .LnB válasza james001 (#2514) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én összeszedtem a játék összes zenéjét spotifájon egy listába, aztán random hallgatom őket.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2516) Kvelstadt válasza james001 (#2514) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Mikor megyek gyalog akárhova és nincs más látnivaló csak a táj és bedob egy low roar zenét az valami kegyetlenjó!
Az első legemlékezetesebb ipyen mikor kikötő gócvárosba megyünk le, na ott a látvány is nagyon adta ahogy a sziklás korlátolt látkép után kinyílik a világ és szépen sétálunk le miközben szól a zene.
Azóta is sok jó ilyen momentum volt, de most bolt megint egy nagyon jó. Fent a hegyekbe térdig gázolok a hóba, sam előredől mert rajta is van súly meg húzza a kis hordozót és közben jött a zene.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#2517) Macccy válasza Kvelstadt (#2516) üzenetére


Macccy
senior tag

A kikötőbe menet az asszem pont nem Low Roar volt, hanem a Silent Poets -től az Asylum for the feeling
De nagyon jó, imádom, az eddig a kedvencem. És úgy általában amit betesz sátáknál, mind nagyon jó! :K

(#2518) Kvelstadt válasza Macccy (#2517) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Mind jó volt eddig amit hallottam és legtöbbször a low roart látom.
De ha nincs zene akkor is jó menni. Nálam nagyon működik a játék sétáljál kurvasokat része.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#2519) .LnB válasza Kvelstadt (#2518) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nekem talán a Low Roar - I'm leaving a kedvencem. De nehéz választani.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2520) Macccy válasza Kvelstadt (#2518) üzenetére


Macccy
senior tag

Nagyon kellemes számomra is az egész táj és a vándorlás. Gyakran a járműves részek után is hiányzik egy jó séta a dombokon át :)

Megnéztem OW Zoli és játékfejlesztő cimborája előadását, véleményét a játékkal kapcsolatban ... Nos ez is egy vélemény, de magamban ilyenkor mindig egyre komolytalanabbnak érzem a fejlesztő srácot is, nemhogy Zolit. Tiszteletben tartom, hogy nem tetszett nekik több dolog, de azt bírálni és lenézni, hogy a séta, a gyaloglás, a sziklás terep mint JÁTÉKMENET és játék elem működhet ... Ezen ki volt akadva a gyerek. Meg azon, hogy menedzselni kell a csizmát, a tároló dobozokat? Ezek valóban annyira elképesztően nehéz dolgok 2019 -ben, hogy meg kell rajta döbbenni?
Elszomorít és dühít is ez a fajta szemlélet és elutasítás ...

(#2521) .LnB válasza Macccy (#2520) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem láttam a videókat. De hallottam, hogy már a második videója a témában. Minek? Hát direkt. Mondtam már, az a pali szippantós kocsira való, nem a Youtube-ra. :DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2522) #10186752 válasza Macccy (#2517) üzenetére


#10186752
törölt tag

Spotify-on már elérhető a játék lejátszási listája, jó sok szám van rajta!

(#2523) VikMorroHun válasza Macccy (#2520) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Nekem is hiányzott a gyaloglás tegnap, amikor szívató módba váltott a játék. Gyorsan elszáguldottam mocival a frissen épített menedékházhoz, hogy összeszedjem a környéken található fémeket, kerámiákat, kristályokat. Odafelé át kellett zúgnom egy patakon. Elsőre sikerült. Visszafele vagy ötször elsüllyedt a moci. Kénytelen voltam másik utat keresni (persze végig esett az eső, és volt nálam kézbesítésre váró csomag is)... Járhatatlan sziklák mindenfelé. Nem akartam ott hagyni a motort, inkább küzdöttem, de a hatodik kísérlet után már nem volt őszinte a mosolyom. :(

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#2524) hombre[EU] válasza Kvelstadt (#2518) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Én a hegyeket végigsétáltam plussz kevés lanovka és minimális jármūvek. A játék elején én is kiépítettem (közösen communityvel :) ) a farmig az autópályát, ott még jól jött a standardokhoz, de kezdett belaposodni a játék és rámentem gyalog a storyra ahogy a hegyekbe értem. Nagyon jót tett...rohadt jó pillanatai voltak a játéknak mikor pl. a hóvihar+bt zóna után totál leharcolva leültünk a havas völgybe BB-vel pihenni,majd folytattuk az utunkat zenére :)
És gyalog rengeteg helyet láttam amit balószínūleg kihagytam volna. Konkrétan a nagy map elsō felét én alig láttam (úton kívüli részeket az elosztóig)

Life, Uh, Finds A Way

(#2525) Macccy válasza .LnB (#2521) üzenetére


Macccy
senior tag

:C thumb up

VikMorroHun : azt hiszem ez a sok Stranding séta rehabilitációs a sok való életben elkövetett budapesti autós dugóban ingázással szemben. Lehet el kéne menni Izlandra is ...

(#2526) Macccy válasza Kvelstadt (#2516) üzenetére


Macccy
senior tag

(#2527) erahurka válasza Macccy (#2520) üzenetére


erahurka
félisten

A véleményükkel kevesebb baj van szerintem mint azzal ahogy közlik. Mintha direkt arra bazíroznának hogy vitát szítsanak. Bár az Otherside alapján mindketten atom trollok szóval :DDD

(#2528) Macccy válasza erahurka (#2527) üzenetére


Macccy
senior tag

Igen ... annak tűnnek .. a fejlesztősrácból főleg többet néztem ki, de hát számára is elképzelhetetlen, hogy ez bárkinek is tetszik ... :W

Pisti a másik fele, rohan mint az őrült, látszólag érdekli a sztori, de bármi ami két cutscene között van, az számára egyre fokozódó rohanás, mint mikor az embernek sz*rnia kell és nem ér rá, mert mindjárt becsúszik. :D Aztán több tucat egyensúlyvesztés miatti pofáraesés, káromkodás, elakadás, bénázás, térképen eltévedés után ez a "masterrace" gémer ilyet szólt :
"Kösz hogy szóltál [Die-Hardman]! És ez is miért van? A játékosok miatt, akik 1990 óta ööö addig süllyedtek, hogy sárgán kell világítson ötven méterről egy ajtó, hogy tudják, hogy arra kell menni!"

Na hát ennyit OFF témában. Nemsokára meló vége és ma végre sétálhatok az Episode 9 -be

(#2529) erahurka válasza Macccy (#2528) üzenetére


erahurka
félisten

Pisti az RDR2-ben is légvonalban akart közlekedni...

(#2530) felixo


felixo
őstag

Kriptobiótákat fel tudom szedni, de megenni hogy tudom ?

Redmi Note 9

(#2531) Imilenni


Imilenni
addikt

Gyenge lelkűeknek akár spoiler is lehet. (csak egy kép)
[Walking Simulator]

Press "F" to pay respects.

(#2532) hombre[EU] válasza erahurka (#2527) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Belenéztem 3-4percig,mert a ps4 topikban egy srác linkelte (a nextgen info miatt) és elég kínos ez a "beszélgetés". Tudod az érzés mikor te szégyenkezel a másik helyett feeling :D
Érdekes,hogy a játékosok (akik valóban játszák) általában pozitív véleménnyel vannak a játékról, legalábbis amit én hallottam/olvastam. Aztán van egy hangos kisebbség ...
Tudtuk már a megjelenése elōtt mit fogunk kapni, egyszerūen nem értem ezt a felháborodást. Dettó,mint a GTSportnál. Ennyi értelmetlent :DDD

Life, Uh, Finds A Way

(#2533) Willhunting válasza felixo (#2530) üzenetére


Willhunting
aktív tag

D-pad balra gomb hosszan és ott tudod kiválasztani.

(#2534) Imilenni válasza Macccy (#2520) üzenetére


Imilenni
addikt

Beletekergettem csak, mindössze ennyi volt benne:
"Kojima buza, pedofil, Sam segge, Sam seggsz0re, biztosazérthogySamseggétnézze, dikhát nincs különbség a bakancsok között, hanekedtetszikhazucc"

Mekkora egy undorító volt ez a rész, te atyaúristen!
Mindig rendesek voltak, most iszonyat mód túltolták, gondolom Ph3lan kollégának nem tetszik hogy neki nem lett akkora neve mint Kojimának :U .

Úgyis az lesz a sorsa a Death Stranding videónak mint a Dark Souls 1 videónak, megy a levesbe!


Kommentek még jobbak ;]
"Hát már videókból átjön hogy ez sz@r"
"Adom, végrte valaki kimeri mondani az igazat, hogy szar Kojima játéka"
Meg ilyenek :C

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#2535) Kvelstadt válasza Macccy (#2526) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Igen ez a rész. Csak nekem tök filmszerű vokt mert nem voltam túlpakolva és nem.cibált a súly jobbra balra,hanem átvergődtem a bt területen, a motor ottmaradt de vége elált az eső kiértem a szorosból és elkezdődött a zene.

#2531 Imilenni
Jó a kép nagyon! Tényleg csak rá kell írni még hogy walking szimulátor. :D

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#2536) RudY válasza Imilenni (#2531) üzenetére


RudY
addikt

Királyság, most szállíthattam el a terroristák hulláit, mert csak sörétes volt nálam. A kábítós géppityut persze a teherautón hagytam okosan, mert rambózni kellet ugye. :DDD

(#2537) felixo válasza Willhunting (#2533) üzenetére


felixo
őstag

Köszi.
Chapter 3-nál vagyok még. Most loptam egy öszvér teherautót. Érdemes vele foglalkozni ?
Már tudok 3 kerekűt gyártani.

Redmi Note 9

(#2538) Imilenni válasza felixo (#2537) üzenetére


Imilenni
addikt

Én használom, hasznos! Leginkább útépítéshez használom :P

Press "F" to pay respects.

(#2539) Kvelstadt válasza RudY (#2536) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Egyenként vagy fel lehet őket pakolni kocsira?

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#2540) Willhunting


Willhunting
aktív tag

Hmm nem tudom erre a skinre mekkora kereslet lehet :DDD

(#2541) RudY válasza Kvelstadt (#2539) üzenetére


RudY
addikt

Bezsákolni, utána egyesével fel lehet pakolni az autóra, amennyi felfér...rakomány mellett 5 lett most szállítva, de majd kipróbálom mennyi lehet a max. kapacitás. ;)

(#2542) Gebriel válasza .LnB (#2515) üzenetére


Gebriel
veterán

Van egy külön D. S. gyűjtemény a spotin, össze se kell szedni.

(#2543) .LnB válasza Gebriel (#2542) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Akkor még nem volt amikor elkezdtem összeszedni. A Timefall album dalai közül pár már megjelent korábban. Szépen csepegtették egyesével őket.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2544) iguana válasza Macccy (#2528) üzenetére


iguana
őstag

a thevr-ra:
bele szoktam nézni egy-egy új játék/várt játék közvetítésbe(?)

gyakorlatilag egy nagy FOS (így nagy betűvel) a nagy magyar streamer társadalom, aki ezt hivatásból csinálja.
nem, nem arról van szó, hogy nem tetszik neki az adott játék, vagy az éppen adott játékmenet vagy saját kritikát fogalmaz meg.
nem.
arról van szó, hogy be KELL olvasni a donétet, miközben lényeges részről lemaradva a chat-et kérdezi, hogy "ez mivolt, hogyan kell, miért?"
darálni, darálni ész nélkül, nyomni, menjen ki a youtube-ra is hamar, várni a sub-okat, a donétet. ez az elsődleges.
kalapozni.
bármilyen játéktól, hype-tól függetlenül ez megy.
...és nem, nem vagyok f#sz, hogy "óóó, csak játszik, dől a lé", meg ilyenek.
nem.
csak szimplán SZAR lesz ez az állandó kalapozás és a chatnek való gyorsmenetes játszás miatt.
bármilyen játék esetén.

más:
a Low Roar biztos nagyot megy mostanában. elképesztő lehet, hogy mennyire fel lettek kapva. én bevallom őszintén, nem is ismertem őket ezelőtt. :U
ti ismertétek őket a játék előtt vagy csak én éltem kavics alatt?
konkrétan a játék nélkül is nagyon-nagyon kellemes zenét csinálnak. nagy kedvenc lett, teljesen újdonság (nekem), de imádom.

bocs, nem tudtam OFF-ba tenni.

[ Szerkesztve ]

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#2545) felixo


felixo
őstag

Nah, elakadtam.
Pizzát kell szállítanom, de azt írja, hogy csak vízszintesen szállítható. Hogy a bánatba tudom vízszintesen szállítani ? Csak motorom van.

Redmi Note 9

(#2546) Imilenni válasza felixo (#2545) üzenetére


Imilenni
addikt

Csak vidd el, a lényeg hogy ne ess el.

Press "F" to pay respects.

(#2547) james001 válasza iguana (#2544) üzenetére


james001
veterán

Mint írtam fentebb,már 2014 óta ismerem őket,akkor jött ki a Zero albumuk ami ha jól láttam teljesen benne van a Death Stranding-ben. Jó kis chill zenét nyomnak az biztos:)

(#2545) felixo: Nem tudom ezen mit nem lehet érteni :D Vízszintesen azt jelenti hogy csak a hátadon,vízszintesen :DDD Vagy lehet máson is csak nem tudom azt a valamit már megnyitottad-e,nem akarok enyhe spoilereket ellőni.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#2548) erahurka válasza felixo (#2545) üzenetére


erahurka
félisten

A hátadon. Tegyél fel először 3-4 cuccot amit függőlegesen pakol a hátára, aztán a pizzát a tetejére. Én legalábbis így csináltam.

(#2549) felixo válasza james001 (#2547) üzenetére


felixo
őstag

Rájöttem, mi volt a gond. Nem volt semmi a hátamon és így függőlegesen rakta be. Vettem fel pár cuccot és így már feltette vízszintesen. :D

Redmi Note 9

(#2550) Macccy válasza Willhunting (#2540) üzenetére


Macccy
senior tag

:C :C :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.