Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#435) AMD Power válasza Luck Dragon (#432) üzenetére


AMD Power
titán

"En nem akarom vedeni a markat. Illetve nekem egyik Daciaval, motorral sincs tapasztalatom. Irtad ezeket a problemakat. Teljesen egyetertek abban,hogy ezek negativumok es nem jo dolgok. Foleg ha a turbosrol van szo. De sajnos azt el kell fogadni,hogy pl egy Logan egy 2.3 millo ft alaparas auto. Es ugye ez is ugy ennyi,hogy kozel fel eve meg csak 2 millio volt. En nezegettem most nagyon sok auto markanak az oldalat. Kia,Hyundai, Renault, Suzuki, Peugeot, Opel stb.... a Suzuki Swift kedvezmenyes 3.2 millas alaparan kivul semmi ertelmes autot nem latni 4 millioig. Az is kisebb mint egy Logan vagy Sandero. A tobbi meg inkabb ez a 4.5 millio-tol indul. Mi meg ugye itt vagyunk az emelt 2.3 millas alaparnal. Ennyiert sajnos ezt kapjuk. Egy barmi mas ertelmesnek mondott auto is minimum 2x ennyibe kerul! En nem azt mondom,hogy ez "jo" ,hogy ha vannak hibai, nehogy felreertsd! De ezek ennyiert sajnos ezt tudjak. Ki is kell fogni szerintem az adott darabot, problemas vagy kevesbe az. Ettol fuggetlenul abszolut nem orulok annak ha rossz tapasztalatokat, velemenyeket olvasok a itt a Daciakrol."

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.