Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Pár hasznos infó érhető el az összefoglalót megnyitvaˇ
****CS:GO OFF TOPIC****
[PH!] Steam Group | Facebook

Ha szeretnél jönni 10-es mixre,discordon jelezd
|PH CSGO Discord | Discord beállítási útmutató |
Láda Drop útmutató| Major infó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#76251) Mustármag válasza bepken (#76230) üzenetére


Mustármag
őstag

Cs:Go nem újkeletű probléma sajnos, csak időröl időre megkérdezem hogy van-e rá megoldás. Ezt leszámítva nincsenek anomáliak a windows-omban, ezért nem szeretném tiszta telepítést csinálni(mindig azt csinálok)

GhanBuri Ghan: Akkor lényegében van már rá megoldás a CS2 :) már csak meg kell kapni...

Köszönöm a válaszokat :R

(#76252) MikeWazowski válasza Lmh (#76250) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Csgo-ba voltam sas is, de inkább babér ak voltam. Most asszem 3 csillag vagyok, mert jó ideig nem játszottam, azt vissza estem. Cs2be 5k pontot kaptam, ami lement 4,4re asszem.

[ Szerkesztve ]

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#76253) WNorbert85


WNorbert85
csendes tag

Nekem valahogy semmit sem akar beadni ez a cs2. Olyan missek vannak…

Nektek jobb mint a Go ?

iPhone 14 Pro Max + Apple Watch Series 7 + Airpods Pro 2nd gen + Apple Tv 4K + LG Oled 65C11 + ASUS Vivobook S14 Flip OLED

(#76254) bager13 válasza WNorbert85 (#76253) üzenetére


bager13
aktív tag

Nekem jobban adja, pedig van, hogy ugrál az fps.
Szerintem mérföldekkel jobb.

Tésztás Johnny és a Kerthegesztők méltán elismert zenekar oszlopos tagja!

(#76255) GhanBuri Ghan válasza Mustármag (#76251) üzenetére


GhanBuri Ghan
őstag

Pláne, hogy nekem a win reinstall semmit sem segített...

(#76256) pRoject22


pRoject22
őstag

cl_updaterate 128
cl_interp_ratio 1
cl_interp "0.015625" (STABLE INTERNET)
or
cl_interp "0.03125" (LESS STABLE)

Nekem ezekkel jobban adja, kevesebb olyan lövés van ami elvész az éterben, persze erős netes beállítás erős nettel

¯\_(ツ)_/¯

(#76257) Lmh válasza pRoject22 (#76256) üzenetére


Lmh
őstag

mi számít erős netnek? DIGINET 1000 - FTTH? kb 4-es pingem szokott lenni.

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#76258) pRoject22 válasza Lmh (#76257) üzenetére


pRoject22
őstag

Az erős, nekem is az van :)

¯\_(ツ)_/¯

(#76259) skL86 válasza MikeWazowski (#76252) üzenetére


skL86
tag

kala, sas között, most 10k pontra tett be, ami még feljebb ment 12k-ra. Az MM rankban benne van a szerencse is egy ideig, aztán minél több a lejátszott meccs annál kisebb lesz a szerencse szerepe. A lejátszott cirka 1.000- nél jóval több mm meccseim 90%-át szolóban nyomtam és mindig kb itt voltam, ahol a helyem, ha vmiért visszarakott, villámgyorsan visszanyertem a rankom, ahol megálltam még a helyemet, magasabb vagy jelentősen alacsonyabb besorolású meccseken mindig látszott, hogy nem oda való vagyok. Lehet hisztizni, de ez a rendszer millió játékos vesorolásához a lehető legjobb.

Egyébként én úgy tudom, hogy semmit nem számít a stat, hanem csak a nyert körök száma ami alapján számol. Van olyan infója vkinek, hogy két játékos együtt játszotta le az összes besorolót és más rankot kaptak?

[ Szerkesztve ]

(#76260) MikeWazowski válasza skL86 (#76259) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Ki hisztizik? Csak véleményt írtam.
Sztem ez egy nagyon szar rendszer, hogy a játék elején már kiirja h ha nyer a csapat kapsz x pontot, ha nem y pontot levon. Ez hol jó? Hiába ölsz 30 embert és halsz 5szor, akkor is bukod a pontot, ha nem ölsz embert csak halsz de nyertek akkor meg kapod a pontot. Kb szerencse az egész, nem skill. A jó sztem az lenne hogy ha jól játszol, de vesztetek akk nem levon,hanem ad vmennyi pontot. Sztem....

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#76261) pRoject22


pRoject22
őstag

Na, akkor nekem így ennyi elég is volt ebből a CS2-ből, áll előttem az ember 10 méterre, háttal, AK val bele lövök 4-5 1-2 lövéses sorozatot, semmi, megfordul, és lelő majd kör végén kiírja ,hogy nem sebeztem rá semmit, miközben 20-as ping van mindenkinek.

Ez a játék ha béta ha nem egyedül grafikailag fejlődött, minden más szar, egyszerűen játszhatatlan, ilyen bugos hitreg még az R6-ban sem volt soha, ez nagyon tré.

¯\_(ツ)_/¯

(#76262) csurenzoo válasza pRoject22 (#76261) üzenetére


csurenzoo
aktív tag

Én is hasonlókat tapasztalok.
Mindig megkérdezem ilyenkor a csapattársakat, ha szpektelnek, hogy tényleg ennyire rossz vagyok és ők is csak csodálkoznak, hogy nem adott nekem hitet..

(#76263) pRoject22


pRoject22
őstag

(#76264) MM válasza pRoject22 (#76263) üzenetére


MM
őstag

Jobb lett volna, ha csak a képernyőjét látjuk...

(#76265) goccer válasza MikeWazowski (#76260) üzenetére


goccer
aktív tag

Köröket kell nyerni nem haszontalan anti eco, exit 0 impact frageket. PTFO, mondanák a BF fórumon. Ha meg folyamatosan minden csapattársad sokkal szarabbul lő mint te azonos rangban, akkor lehet te vagy a toxik csávó abból a videóból amit múlt héten linkeltem a témában.

(#76266) Scale válasza MM (#76264) üzenetére


Scale
őstag

Jah, telefonon eléggé nézhetetlen kategória :N

(#76267) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Szóval ha a Valve tartja magát, a még 10 napja is beígért nyári megjelenéshez, akkor jövő héten fogják és letörlik a CSGO-t a Steamről és ott lesz helyette ez a CS2?

/s

(#76268) skL86 válasza MikeWazowski (#76260) üzenetére


skL86
tag

Igazából fogalmam sincs miről beszélsz. Ez egy csapat játék, egy csapatot 5 játékos alkot, ha csak az számítana, hogy mennyit ölsz, akkor minden exit fragelne és campelne a kör nyerés helyett. Ebben a játékban valóban erősen meghatározó, hogy miként lősz, de azért rengeteg más rengeteg lehetőség is van ami egy csapatjáték lévén meghatározó, ettől cs a cs és nem serious sam. Igazából azzal, hogy jó helyen, lekötöd az ellenfél figyelmét, jól használod a gránátokat, egyetlen frag nélkül is előkelő rankba tudsz kerülni.

[ Szerkesztve ]

(#76269) PeL válasza wjbhbdux (#76267) üzenetére


PeL
addikt

A CSGO meg fog szűnni teljesen elvileg, mert az lesz updatelve CS2-re, egy ingyenes frissítés formájában.

(#76270) MikeWazowski válasza skL86 (#76268) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Valóban, igazad is van, de sztem akkor a kettő között kellene vhol lennie. Mindegy, kicsit most elengedtem, majd vissza nézek pár hét múlva.

[ Szerkesztve ]

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#76271) csurenzoo válasza skL86 (#76268) üzenetére


csurenzoo
aktív tag

Régen mikor eseáztunk csapattal, ha jól emlékszem ott is csak a nyert kör statja számított bele a statodba. Mindenki nagyon udvarias volt és előre engedett bárhová mentünk...

(#76272) Blackhole13


Blackhole13
senior tag

Indítottam egy Rivatunert, hogy lássam melyik hardware a limit nálam és meglepő módon a 6600k+1050 ti közül a gpu pörög közel 100%-on, amíg a cpu ritkán megy 90% fölé.
Lehet, hogy a cs2 már mégsem olyan processzor faló, mint a go?

(#76273) wjbhbdux válasza Blackhole13 (#76272) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Ez lenne az új engine lényege, végre hátrahagyták a 20+ éves alapokat.

A CS2-ből adatbányászott infók szerint a készülő új multiplayer Valve játékban teljes rombolhatóság lesz, nem csak az épületeken hanem még magán a pálya földjében is, ahhoz kelleni is fog hogy jól kihasználjon minden erőforrást.

/s

(#76274) pprod94 válasza Blackhole13 (#76272) üzenetére


pprod94
aktív tag

A gpu órajeleit is nézted? Nekem 6700+rx 6600xt-nél már kijött eléggé a cpu limit, a kártya 40-50 wattot evett, cpu-ra is csak 50% környéki terhelést írt, fps 100-130 körül. Lecseréltem ryzen 5600-ra, a gpu egyből kiakadt kb 99% terhelésen, fogyasztás is 100w+ , fps megugrott 3-400-ra. Úgyhogy az én tapasztalataim szerint kell oda azért egy erősebb processzor. :)

(#76275) bepken


bepken
veterán

nem ismerem az overpass smoke-okat, de igazából majdnem mindegy is...T kezdőről felfelé, játszótér és party (?) közé szoktam ugye füstöt dobni, illetve igyekszem úgy irányítani, hogy toilet-ből ne lássanak ránk.

na most én már nagyon sokszor jártam úgy, hogy a smoke valaminek ott a földön nekiütközött, és konkrétan 20 méterre felpattant a francba :D ugyanezt sikerült már összehozni monster felől toxic felé irányított füsttel is, bár ott olyan nagyot nem pattant azért, de konkrétan totál másfelé ment, mint kellene (szerintem)

ezeket amúgy hogyan tudom érdemben jelenteni? mármint leírni gondolom édeskevés...

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#76276) Scale válasza bepken (#76275) üzenetére


Scale
őstag

Nem lehet így hogy nincs már skybox magasra dobod és a gravitáció miatt nagyot zuhan és emiatt pattan? :DDD

(#76277) goccer válasza bepken (#76275) üzenetére


goccer
aktív tag

Na most lehet én nem értem hol landol ez a smoke, de ez nem a CT-ket segíti amit dobsz? Gyakorlatilag longot füstölöd el, ezzel full long control-t adsz a CT-knek, és kb kizárod az esélyét, hogy long-ra menjenek a T-k, hacsak nem toljátok át a saját füstöd? Mi lenne ha inkább nem ezt a füstöt dobnád? :D

(#76278) Lmh válasza goccer (#76277) üzenetére


Lmh
őstag

Sztem lufis elé/alá dobja, a lepcsohoz, a szokokuttol jobbra, hogy ki tudjanak balra futni jatszoterre es onnan mehessenek hosszura anelkul h lufi alol, wc elol, banan elejetol lelonek öket mikozben futnak ki t kezdorol es futnak hosszura. Jo az... nem tudja ct feltolni szokokuthoz a buksiját es kinezni oda.
Nem ismerem ezt a fustot de jo lenne megtanulni.

[ Szerkesztve ]

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#76279) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#76280) bepken válasza goccer (#76277) üzenetére


bepken
veterán

még tanulom a pályát, de ez talán nem egy haszontalan smoke. rosszul magyaráztam szerintem, nagyjából ide szoktam dobni:


azonban itt nem is igazán a smoke volt a kérdés, hanem hogy találkoztatok e ilyen furán pattanóval? (itt vélhetően lépcsőn pattant meg egyébként)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#76281) phenomHUN válasza bepken (#76280) üzenetére


phenomHUN
aktív tag

Aha, CSGO-ban is többször előjött, ebben meg a rövidke 30 óra alatt még többször, biztosan javítanak rajta.

(#76282) goccer válasza bepken (#76280) üzenetére


goccer
aktív tag

Ja értem, hogy nem ez volt a fő kérdés, nagy ritkán GO-ban is előfordul hogy a világ végére pattan egy nade egy kiálló pixel miatt, 2-ben meg gondolom sokkal gyakoribb, de a change logok alapján dolgoznak is rajta folyamatosan.

Amúgy magára a smoke-ra visszatérve, ezt a CT-k szokták dobni (legalábbis GO-ban), mert one way nekik lufiktól rámpára, illetve észrevétlenül fel tud menni lufikhoz és peekelhet játszótér végére, szökőkútra, esetleg úgy dobja hogy a smoke sarkánál valamennyire alapból kilásson a saroknál. Egyébként meg a T-k előbb érnek rámpára, szóval csak simán le kell tartani azt a szöget, vagy egyszerűen játszótér felé kikerülni az awp-t.

(#76283) MikeWazowski válasza goccer (#76282) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Az ott egy jó smoke és t-k szokták odadobni mert ct előbb ér oda...

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#76284) goccer válasza MikeWazowski (#76283) üzenetére


goccer
aktív tag

Aha, biztos van olyan rang ahol igen. De magasabb rangban, pro meccseken biztos nem. Pont hogy a T-k kapnak egy molit rámpára, hogy ne érjenek ki előbb. Arra a molira szokás dobni egy smoke-ot T-ből.

(#76285) MikeWazowski válasza goccer (#76284) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Az rank és nem rang. Egyébként kit érdekel hogy globalon h játszanak, ha te nem vagy az.....? :U

[ Szerkesztve ]

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#76286) goccer válasza MikeWazowski (#76285) üzenetére


goccer
aktív tag

Nagyvonalú leszek. Felajánlom hogy, vegyük úgy hogy ezt az ostoba kommentet meg se írtad. További szép napot :)

(#76287) tfk3y válasza goccer (#76286) üzenetére


tfk3y
tag

Savage -ek a kedélyek :D

(o_O)

(#76288) PeL válasza MikeWazowski (#76283) üzenetére


PeL
addikt

Én Supremeben vagyok, és sose láttam hogy T oldalról bárki dobott volna füstöt oda. Vagy letartják simán, vagy meghajigálják gránáttal. T-ként mi is mindig 2-3 gránátot dobunk oda és /vagy megáll valaki a terror kijáratnál AWP-vel letartani a lépcsőt amíg kifutunk, hátha valamelyik CT pusholna vagy fel akarna ugrani partyra. Füstöt kár oda elpazarolni mikor játszótéren keresztül kb gond nélkül ki lehet jönni. CT-ként én mindig ugrok kukára és onnan dobom a gránátot a kijövő terrorokra majd spuri vissza, vagy egyből füstölöm a lépcsőt és molotovozom a party bejáratot.

[ Szerkesztve ]

(#76289) pRoject22


pRoject22
őstag

Tegnap óta mentem vagy 10 meccset, mind lose sorban, elmegyünk 5-0-ig kb aztán egyszercsak jön a futás közben head és veszítünk 5-13-ra :D

Csak lose, és csak török vagy orosz ellen dob be, 0 szintű vac banos profilok, ez brutál milyen trash jelenleg.

Arról tudni valamit ,hogy az anticheat egyáltalán megy-e alatta?

¯\_(ツ)_/¯

(#76290) mepet válasza pRoject22 (#76289) üzenetére


mepet
addikt

Pontosan ugyanez volt nalunk is tegnap...

(#76291) pRoject22 válasza mepet (#76290) üzenetére


pRoject22
őstag

14. meccs lett win úgy kiizzadva ,hogy 31-et lőttem, végre egy nem lecsalt meccs, nem volt prefire és futva desi hs stb

¯\_(ツ)_/¯

(#76292) bepken válasza goccer (#76282) üzenetére


bepken
veterán

nagyon balfasz gránátokat meg füstöket tudok dobni (CSGO-ban is), ezt aláírom :D ezt az említett füstöt is csak úgy random szoktam odadobni, semmi lineup meg ilyesmi :)

(azt mondjuk a világért se szerettem volna, hogy összevesszetek azon, hogy ez jó smoke vagy sem :DDD)

más: azóta nálam több meccs is véget ért csak úgy random, feladással. egyszer mi "adtuk fel" miután társunk kilépett, most volt a szokásos 3 perces várakozás, majd felugrott a szavazás és 1 (azaz egyetlen!) igen szavazatra véget ért a meccs. tehát ismétlem: én megint csak nem szavaztam semmire.
illetve ellenfeleket is szivatja ezzel a játék, több meccset nyertünk meg ilyen formán. viszont a legutóbbi két alkalommal konkrétan senki sem hagyta el a játékot! tehát akkor hogyan tudták egyáltalán feladni? én már kicsit kezdem elveszteni a fonalat :D

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#76293) PeL válasza bepken (#76292) üzenetére


PeL
addikt

CS2-ben már baromi jól lehet gyakorolni, keresni a jó füstöket, gránátozásokat. Be lehet állítani offline módban hogy mutassa a gránát érkezési helyét előre egy ilyen kis ablakban. Az új infin kb fél óra alatt kifüggtem magamnak a legalapabb füstöket, úgy hogy meg se kellett néznem semmit neten :)

[ Szerkesztve ]

(#76294) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Jött új frissítés, azóta 10 percen belül kétszer úgy kifagyott a gép h csak a kikapcsolás segített....

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#76295) Lmh válasza PeL (#76293) üzenetére


Lmh
őstag

Hogy lehet ilyen üres map módot előhozni? Ahol magam vagyok vegtelen penzzel, fussttel...

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#76296) skL86


skL86
tag

A saját tapasztalatom 12k+ pontos meccseken, hogy egy deka csalóval sem találkoztam, bár tény, hogy amikor magyarokkal vagyok az ellenfél vagy csal, vagy noob. A szűk keresztmetszet általában én vagyok (az aimon már nem elég ide), sokszor látom azt, hogy azon mennek el meccsek, hogy nem lövöm meg amit kell, vagy elhamarkodottan döntök. Azért persze van mikor megállom a helyemet, szóval nem nagyon tudok hátrébb esni. Egyébként tippre volt 10-es winstreakem is, de három lossnál több nem volt még zsinórban, cirka 50 meccsnél járhatok.

Mikew és bepken szívesen játszanék veletek, hogy lássam azt a sok csalót, meg, hogy ti milyen jól játszotok, ellentétben a csapattársaitokkal.

[ Szerkesztve ]

(#76297) mepet válasza skL86 (#76296) üzenetére


mepet
addikt

En is meg csak egyszer talalkoztam csaloval. Viszont csalozassal szamtalanszor.

(#76298) Scale válasza skL86 (#76296) üzenetére


Scale
őstag

9k környékén mozgunk mi és a legnagyobb baj amivel találkoztunk az az hogy szinte senki se beszél, nem infózik.. mármint aki nyilván nem premade velünk.. csgoban sokkal jobb volt ennél az információáramlás az eddigi tapasztalatok alapján, bár most cserébe kevesebb orosszal dob össze...
Kíváncsi leszek hogy releasekor ezek visszaállnak a csgo-s szintre.. :U

(#76299) MikeWazowski válasza skL86 (#76296) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Csalót még én se láttam. Nekem most más gondom van.:B

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#76300) skL86 válasza MikeWazowski (#76299) üzenetére


skL86
tag

Bocsi, project2hun írt a rengeteg csalóról.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.