Hirdetés

2024. május 16., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Pár hasznos infó érhető el az összefoglalót megnyitvaˇ
****CS:GO OFF TOPIC****
[PH!] Steam Group | Facebook

Ha szeretnél jönni 10-es mixre,discordon jelezd
|PH CSGO Discord | Discord beállítási útmutató |
Láda Drop útmutató| Major infó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#75251) L1ZRRR válasza L1ZRRR (#75250) üzenetére


L1ZRRR
senior tag

bocs, 4,7-en megy

You see, u believe that if a fridge falls off a minivan, you better swerve out of its way. I believe it's the fridge's job to swerve out of mine.

(#75252) lemusz válasza L1ZRRR (#75251) üzenetére


lemusz
addikt

K-s proci lévén gondoltam arra is, hogy nem lehet hogy instabil az OC? Ki lett tesztelve ilyen odabaszós prime95 stb programokkal hogy stabil-e? De még az is szokott lenni, hogy stabil a cucc, de aztán idővel pár év után chip degradáció miatt már nem képes arra az órajelre és lejjebb kell venni, Ivy bridge-es topikban rengeteg ilyet olvastam, 1-200Mhz-el lejjebb véve eltűntek a problémák.

[ Szerkesztve ]

(#75253) L1ZRRR válasza lemusz (#75252) üzenetére


L1ZRRR
senior tag

majd ki próbálom, köszi a tippet.

You see, u believe that if a fridge falls off a minivan, you better swerve out of its way. I believe it's the fridge's job to swerve out of mine.

(#75254) wjbhbdux válasza lemusz (#75249) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Valami baj lehet ezekkel a régi procikkal CSGO tekintetében, lehet a sebezhetőségeik elleni win updatek nyírták ki a teljesítményt? egyik haveromnál is ugyanez a gond volt 8. gen i5 procival, aztán ryzennel meg jó lett.

/s

(#75255) lemusz válasza wjbhbdux (#75254) üzenetére


lemusz
addikt

Van egy Inspectre nevű kis programocska, megéri letölteni és abban kikapcsolni két védelmi szart 8. gennél, de ha jól emlékszem ez nem annyira az fps-re, hanem inkább az ssd/hdd sebességekre van jó hatással.

(#75256) L1ZRRR válasza lemusz (#75255) üzenetére


L1ZRRR
senior tag

azért arra h vitalityt elp*csázzzák nem sok pénzel fogadtam volna

You see, u believe that if a fridge falls off a minivan, you better swerve out of its way. I believe it's the fridge's job to swerve out of mine.

(#75257) bepken válasza L1ZRRR (#75256) üzenetére


bepken
veterán

nálam szerintem rip dájmöndkojn.... :DDD

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#75258) Tv


Tv
senior tag

Sziasztok,

Nem nagyon találtam a kérdésemre egyértelmű választ, ezért feltenném itt :B

Ha én Prime-os vagyok, de például valamelyik haverom/csapattársam nem prime-os, akkor ugye "nem prime-os" meccset tudunk csak játszani.

Ilyen meccsek esetben is kap a prime-os játékos xt-t, lép rankot, stb..?

Köszi

(#75259) lemusz válasza Tv (#75258) üzenetére


lemusz
addikt

Tudsz vele menni, de non-primeos meccs lesz, tehát sokkal nagyobb lesz az esélye hogy csalókkal találkoztok. Xp-t kapsz midenképpen (ha van nyert körötök), rankod viszont csak akkor változhat ha 'ranked'-re van állítva a meccskeresés.

Ha nincs rankja valamelyikőtöknek (mert mondjuk inaktív volt vagy nincs még kész a 10 besoroló győzelem) akkor csak úgy tudtok 'ranked' mm-et menni együtt, ha teljes premade-del indultok, azaz 5-en indítjátok a meccskeresést.

[ Szerkesztve ]

(#75260) Tv válasza lemusz (#75259) üzenetére


Tv
senior tag

Köszi a választ. Így már világos :)

(#75261) bepken


bepken
veterán

az igen Mouz! :D

nice :C :C :C

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#75262) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

akkor most ez a gyerek az új kodiak? ő csak top5 volt nagy lanon ;]

/s

(#75263) goccer válasza wjbhbdux (#75262) üzenetére


goccer
aktív tag

Kodiaknak köze nem volt ehhez a szinthez :N

(#75264) Mezcal válasza goccer (#75263) üzenetére


Mezcal
addikt

Hát a torzsi olyan hibákat csinált, mint egy mm-es béna globál. Overpasson ahogy visszanézett hosszúra, az mm szint, ki is lőtték. A mozgása, aimja ak-val sem top szint.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#75265) goccer válasza Mezcal (#75264) üzenetére


goccer
aktív tag

Az semmi volt ahhoz képest amikor a banán pusht letartva kiwalkolnak elé oda se néznek és úgy missel. De nem a majoron nyújtott teljesítményéről beszélek, hanem arról hogy amit ő elért: hltv top5 csapat, major elődöntő, az nem hasonlítható össze az öreggel. Max deadfox sikereivel.

Illetve ha láttad már játszani az elmúlt 1-2 hónapot leszámítva, akkor tudnod kéne h simán tier1 szint egyénileg. Most egyelőre nem adja ki neki lanon.

[ Szerkesztve ]

(#75266) goccer válasza Mezcal (#75264) üzenetére


goccer
aktív tag

Kifutottam a szerkesztésből, de most amúgy visszanéztem mégegyszer az említett szituációt, mert a közvetítésben sem teljesen értettem miről beszélnek laundersék. Hosszún az nem re-peek volt, nem láthatta előtte, nem lehetett fix infója hogy jönnek hosszún. Egyedül tartotta A-t, váltogatott banán meg long között, full szerencsétlen timing volt, ennyi történt, ez nem hiba.

Ettől függetlenül tény, hogy nagyon sokat hibázik, valszeg elizgulja, nem tudom...

(#75267) HdRew válasza goccer (#75266) üzenetére


HdRew
őstag

Valószínű túlizgulja.

Pl. volt egy olyan misse is Infernon, amikor közepet nézte és jött ki az ellen. Meglátta a fegyvert és lőtt. Visszanézve kb. 2 mm-rel lőtt a hóna alá a játékosnak, így nem lett kill awp-vel. Valahogy kezelnie kellene tudni a nyomást.

(#75268) szebe válasza Mezcal (#75264) üzenetére


szebe
őstag

Nyilván ahol shiro meg simple a "szint", ott sokkal feltűnőbbek ezek a hibák.

Inferno első félidejét átaludta, onnantól viszont rendben volt.

Szerintem érdekesebb, hogy hobbit és shiro teljesítményéhez mennyire nem tudtak felnőni a többiek a C9-ban.

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#75269) L1ZRRR


L1ZRRR
senior tag

gyerekek, ahhoz képest, hogy pár hónappal ezelőtt tini titánokat játszottak tier 3-ban, most top csapatokat pics@znak el, és akár hogy nézzük fixen major 4.-edikek worst case scenario, ami kurva nagy szó.

Ez a szint már rég nem az egyéni skillről szól, az alap.
Itt már a magas szintű teamwork /másikat kiegészíteni/ ismerni/ /read/infó miatt nyersz.

Szóval az én véleményem az, hogy emelem a kalapom és további sok sikereket !!!!4444444

You see, u believe that if a fridge falls off a minivan, you better swerve out of its way. I believe it's the fridge's job to swerve out of mine.

(#75270) lemusz válasza wjbhbdux (#75262) üzenetére


lemusz
addikt

Mint amikor a Lebront hasonlítják Jordanhez, semmi értelme, más korszak, más meta. Mondjuk nem azt akarom ezzel mondani, hogy kodi egy jordan szint lett volna bármikor is. :DDD Deadfoxxal érdemes inkább összehasonlítani, ha valaki erre vetemedik, náluk legalább a játék iterációja mellett az awp-s poszt is azonos.

Más: C9-et pickeltem győztesnek, ezért eléggé felemás érzéseim voltak a meccset látva. Nagyon kevesen múlott, pl ha overpasson dexter nem súgatja le magának hol van a ct és nem tudja lementeni azt az awp-t amivel utána a következő kört meg is nyerte a mouz, akkor most könnyen lehet, hogy egy "sima" 2-0-ás C9 winről menne a diszkurzus. Nagyon kíváncsi vagyok a mai furia vs navi meccsre meg a közönségre.

[ Szerkesztve ]

(#75271) L1ZRRR


L1ZRRR
senior tag

Az izgulásról annyit, hogy: képzeld magadat a helyébe.
Ofc h nagy a pressure.

- Maga a lehetőség
- A pénz nyeremény
- Ez egy fokmérő is egyben
- Major után nem hiszem, hogy nem kapnának offereket más teamhez. (főleg úgy, hogy tényleg még mindegyik fiatal, jó pár év van bennük még.
- Teljesítmény kényszer
- És akkor még ott van az is, hogy irgalmatlan ember tömeg között játszasz akik üvöltöznek.

Szal ja, voltak alap misselések is, de ez ilyen.
Végeredmény számít.

3 év múlva senki nem fogja megkérdezni, hogy ki mennyit/hogyan lőtt.

:)

You see, u believe that if a fridge falls off a minivan, you better swerve out of its way. I believe it's the fridge's job to swerve out of mine.

(#75272) goccer válasza L1ZRRR (#75271) üzenetére


goccer
aktív tag

Így-így. Még azt tenném hozzá, hogy ha megnézitek milyen role-okban játszik T oldalon, akkor nem csoda hogy nem top fraggel. Szinte csak CT aggro-kat tart le passzívan, aztán flasheket dobál az execute-okhoz, amikor megy be Xertion meg JDC. Szinte soha nem őt küldik be entry / 2nd entry-zni, ezért hót szar mindig a T oldali ratingje, ami lehúzza az amúgy átlag fölötti CT oldalát. A relatíve szar stat meg még rátesz egy lapáttal az izgulásra is gondolom, aztán elkezd ezért belemozogni a lövésekbe meg ilyenek.

(#75273) bepken válasza Mezcal (#75264) üzenetére


bepken
veterán

nem hiszem, hogy valaha játszottál olyan meccset, ami érdemben az említett overpass meccs szint közelében lett volna. vagy ezek szerint te ott és akkor nem hibáztál.... ettől függetlenül lehet ám örülni más által elért eredményeknek is.

a lényeg, hogy senki sem említett top játékost vagy top csapatot. valamit félreértettél. egy full underdog csapat, tele fiatalokkal, kevés major tapasztalattal...nyilván izgulnak kicsit.

amúgy is szar a grafikája a játéknak, mint tőled megtudtuk korábban, szóval simán lehet, hogy amiatt nem ment neki se....kis raytracing biztos segített volna célozni ;]

[ Szerkesztve ]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#75274) Mezcal válasza goccer (#75265) üzenetére


Mezcal
addikt

Én nem is Kodihoz hasonlítom :DDD
Egyszerűen, ha nézem, akkor nála nem azt látom, amit a többieknél, shiro meg már fájdalmas volt nézni, hányszor lőtte meg. :)
Megnézed simplet, hogyan mozog wp-vel és utána torzsit, tudni fogod, hogy miről beszélek. A letartásból is sokat hibázik. Overpasson tartotta B-t és faziskéséssel reagált, nem is értettem. Amit mondasz a hosszús esetről, igaz, de láttál ilyet shirotól vagy simple-től? WC-nél is kitolta, aztán kétszer is kiszedték ugyanott. Persze, szép és örülök az elődöntőnek, de nem ő a legélesebb kés a fiókban.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#75275) Mezcal válasza szebe (#75268) üzenetére


Mezcal
addikt

Igen, túlzás hozzájuk hasonlítani, dehát ott van közöttük. Hobbit egy állat volt, dezivel ölt négyet echoban és hozta a kört. Na az ő aimje és mozgása patent, rajta látszik, hogy miért nyert majort. :)

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#75276) Mezcal válasza bepken (#75273) üzenetére


Mezcal
addikt

Fogalmam nincs, hogy jön ide, hogy én milyen szinten játszom. Mert ha ez dönti el, hogy kinek, milyen szava van a témában, akkor itt mindenki kussban lenne :DDD

Felőlem, te elégedett lehetsz a grafikai szinttel, én más véleményen vagyok

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#75277) goccer válasza Mezcal (#75274) üzenetére


goccer
aktív tag

Én azzal egyet értek hogy egy profi (e)sportolót lehessen kritizálni (és nem csak annak aki jobb nála :D ). DE, most te a világ 2-3 legjobb awp-shez hasonlítod, akik nyilvánvalóan felette vannak 1 szinttel. Valóban nagy a gap még, de azt nem is lehet elvárni szerintem, hogy fél év tier1 után valaki lanon leültesse a világ legjobbjait. Ők sem 1 év alatt jutottak el oda ahova. Potenciál van benne, rajta múlik szerintem, h látjuk-e pár éven belül az év végi hltv top20ban.

(#75278) PeL válasza goccer (#75277) üzenetére


PeL
addikt

+1

(#75279) Mezcal válasza goccer (#75277) üzenetére


Mezcal
addikt

Igen, nem hozzájuk kéne, de ha a régi guardianhez hasonlítom, akkor is nagy különbséget látok. De én is szurkolok neki, s remélem, hogy nem lesz olyan gyors hanyatlása, mint DF-nak volt

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#75280) PeL válasza Mezcal (#75279) üzenetére


PeL
addikt

Ha úgy vesszük már most előrébb jutott Torzsi a Mouz-al, mind DeadFox a HR-el valaha, még ha nem is csak rajta múlt, minden tisztelettel... Ahhoz képest hogy mennyire újoncok még a pro scene-ben, elég nagy jövő áll Torzsi előtt mindenképp szvsz. Egy ilyen első major eredménnyel meg kb. tényleg bárhová bejuthat később szinte, kérdés h ha esetleg átmegy majd egy nagyobb múltú csapathoz ahol nagyobb elvárások is lesznek, ott hogy fogja bírni a nyomást.

[ Szerkesztve ]

(#75281) bepken válasza Mezcal (#75276) üzenetére


bepken
veterán

ha elovasod, amit írtam, rájössz, hogy én ilyet nem irtam. nem hasonlítottam a teljesítményedet semmihez és senkihez, ilyesmit épp te írtál. arról meg végképp nem esett szó, hogy bármilyen köze lenne a CSGO játékbeli teljesítménynek a témához való hozzászólási képességekhez.

arra céloztam, hogy mindettől függetlenül - tehát eltekintve attól, hogy az említett játékos milyen hitvány teljesítményt nyújtott major negyeddöntőn szerinted - talán megbocsátható bűn, hogy valaki hibázik párszor egy (valóban) top tier csapat elleni meccsen, majd elhozza a győzelmet.

legtöbb hozzászólásod a topikban valami/valaki fikázás(ának tűnik) ....de nyilván én értettem félre valamit, szóval szerintem hagyjuk is...

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#75282) L1ZRRR


L1ZRRR
senior tag

Egyébként ezen az újonc dolog titulálás nekem kissé bicska nyitogató.

Az összes jenlegleg main mouz játékos nem az mouz nxt-be kezdte pálya futását(hltv), mind már korábban játszó alacsonyabb csapatokból lettek összeválogatva, ellenszenben a tényleges kis srácokból összerakott újonc teamek. torzsi( BP5, Salamander)

Értem én, hogy tier1-ben még tojáshéj van a seggükön, de az mennyivel több érdem valakitől, hogy 10 év cs-zés után sikerül lekerülni egy majore és ott is kiesek az első rostán? (itt leginkább imperial-ra célzok)

Egyszerűen a fiatalabb generációból több potenciával rendelkező játékos van, aki vagy már eleve jobb skillel rendelkezik lásd : b1t, vagy egyszerűen jobban adaptálódik a játékhoz/emberekhez.

De mint korábban említettem itt nem csak az invidiual skill számít. Legjobb példra erre s1mple. - Ezen a szinten már csak team szinten lehet előrébb fejlődni, és nyerni -
Minden másra ott a DM, bot, aim map.

Simple legjobb játékosként van számontartva, évek számát se tudom hány éve aktív játékos, és pár éve sikerült összevergubálni egy bandát, akivel finaly sikerült elhozni egy major I. helyet.....

Szóval lehet itt lamentálni ki mennyit hogyan missel, meg gerendába a szálkát, de a major 4.-helyezése már fixen meg van, ami jól mutat a CV-ben :)

Readásul mouz mint org. még sose jutott el idáig.

[ Szerkesztve ]

You see, u believe that if a fridge falls off a minivan, you better swerve out of its way. I believe it's the fridge's job to swerve out of mine.

(#75283) Mezcal válasza bepken (#75281) üzenetére


Mezcal
addikt

Én nem írtam olyat, hogy hitvány teljesítményt nyújtott, ezt te mondod. :)
Olvasd el figyelmesen, mit, miért írtam. Annak örülök, hogy béna játékosként élhetek kritikával torzsi felé. Már megijedtem, hogy nem.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#75284) bepken válasza Mezcal (#75283) üzenetére


bepken
veterán

mondom, hagyjunk inkább :R

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#75285) bepken


bepken
veterán

NAVI azért kapja rendesen...brazil közönség mindjárt szétszedi a stadiont a hazaiak comebackjére :DDD

[ Szerkesztve ]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#75286) lemusz


lemusz
addikt

Volt már olyan hogy nem volt top5-ös csapat major elődöntőben?

simple mikor ment ki a csarnokból láttam ahogy bemutatott a nézőknek... lost all my respect, neki kellene példát mutatni a sok parasztnak, nem lesüllyedni a szintjükre

[ Szerkesztve ]

(#75287) bepken válasza lemusz (#75286) üzenetére


bepken
veterán

mondjuk bennem van az is, hogy néha brazilkák túltolják talán picit.... ettől függetlenül ja, nem túl "felnőttes" - viszont ahogy korábban is írtam, kapták elég rendesen.

official! rip gyémánttallérka....viszont így lehet teljes mellszélességgel Mouz-nak drukkolni a döntőben :C ;]

[ Szerkesztve ]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#75288) lemusz válasza bepken (#75287) üzenetére


lemusz
addikt

Sok volt a paraszt, azért is használtam ezt az elég erős jelzőt az előbb. Booingolták a C9-et is tegnap, de ők sokkal profibban viselték, sokat nőttek a szememben, kb a közömbösből a szimpatikus kategóriába. Ez a kis "idol", "goat" vagy akármi meg már eleve úgy jött be a csarnokba, hogy a füléhez rakta a tenyerét, első mapon meccs közben is "hergelte" a nézőket, a karma meg is bosszulta.

Egyébként az is fura volt, amikor nuke-on "miss buy"oltak egy negevet. Lehet nem miss buy volt az sem, hanem 1-2 havernak betting oldalas fogadás segítése... [link]

[ Szerkesztve ]

(#75289) wjbhbdux válasza lemusz (#75288) üzenetére


wjbhbdux
veterán

kifütyülni teljesen normális az ellenfelet sportversenyen, a kifejezetten paraszt viselkedés az mondjuk a magyar fociválogatott nézői, nem a brazil CS-s gyerekek.

/s

(#75290) lemusz válasza wjbhbdux (#75289) üzenetére


lemusz
addikt

Amikor a kifütyülést csak a nemzetiségük indokolja, vagy az hogy ők ejtették ki a nagy kedvenc imperialst a challengers stage-ben, esetleg az hogy nem nyalnak be a nézőknek brazil zászlóval meg nemzeti színű mezekkel mint egyes csapatok, akkor én valahogy nem érzem ezt helyén valónak...

(#75291) L1ZRRR válasza lemusz (#75290) üzenetére


L1ZRRR
senior tag

+1

You see, u believe that if a fridge falls off a minivan, you better swerve out of its way. I believe it's the fridge's job to swerve out of mine.

(#75292) SyMbioTe válasza wjbhbdux (#75289) üzenetére


SyMbioTe
Ármester
LOGOUT blog

Én nem emelném ki ennyire a magyarokat ilyen szempontból, főleg fociban. Lásd Angolok, megvan ez mindenhol, ahol van egy komoly keménymag.
+Szerintem elég szomorú, hogy ez "normalis", iszonyú tapló dolog.
Persze az se jobb, ahogy s1mple hergelte a népeket, mint egy sima mm-be amikor a kis 12 éves noobozik, meg ilyenek.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#75293) goccer válasza lemusz (#75286) üzenetére


goccer
aktív tag

1. S1mple mindig is egy toxik pöcs volt
2. Folyamatosan mutogatott a nézőknek, például nézd meg mit csinált az első győztes map után is, még a casterek is megjegyezték
3. Ezeknek valószínűleg köze lehet ahhoz, hogy miért fütyülik ki, de egyébként is teljesen alap kifütyülni az ellenfelet bármilyen konkrét indok nélkül egy olyan kultúrában ahol a foci az elsődleges sport. Ha esetleg outsiders furia döntő lesz ott is lesz aki fütyül hiába Jame a nagy kedvencük. Nincs amúgy szerintem semmi baj ezzel, nem színházba mentek hanem sporteseményre.

(#75294) bepken válasza goccer (#75293) üzenetére


bepken
veterán

szerintem sok mindent elárul a kulturájukról (szurkolói, még mielőtt...), hogy a challengers stage meccsek alatt egy szurkolót konkrétan el kellett távolítani, mert állítólag annyira "fenyegetően" viselkedett (talán pont NAVI vagy FAZE meccs alatt)

bár nem tudom egyébként, hogy egyáltalán brazil volt e, de ezt a virtust könnyen átvehette más (vérpistike lelkületű) focidrukker is...

meg a másik hülyegyerek, aki koporsó formájú kartonra ragasztja a csapatok logóját.... az is mi? ilyesmi "gesztusokat", megnyilvánulásokat nem nagyon láttunk szerintem korábbi majorök során (persze lehet, csak nekem nem tűnt fel ennyire)

[ Szerkesztve ]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#75295) wjbhbdux válasza bepken (#75294) üzenetére


wjbhbdux
veterán

népszerűséggel jár.
pl F1 is barátságosabb volt, most hogy felnyomták Amerikában már egymás sapkáit verik le a nézők, pár év és talán lesz halott is mint a fociban ami a sportok csúcsa.
CS-nek még lehet kell ehhez pár évtized, azért 20 éve hotel pincékben játszottak most meg ez van

/s

(#75296) goccer válasza bepken (#75294) üzenetére


goccer
aktív tag

Segíts kérlek, nem tudom mit árul el a kulturájukról, hogy egy tömeg eseményen ki kellett vezetni egy embert. Meg hogy koporsó alakú transzparenst lóbál ujjuj, nehogy megzavarja valakinek a lelki békéjét.

Szerintem az van hogy megy/ment a sírás hogy az esportot miért nem tekinti igazi sportnak a társadalom, aztán amikor elkezdi annak tekinteni, akkor meg csodálkozunk? Nekem személy szerint tetszik, hogy nem a szódás szifon szemüveges 25ös bicepszes kockagyerekek alkotják a nézőket, hanem átlag emberek, akik úgy viselkednek mint bármilyen nagyobb sporteseményen.

(#75297) Mezcal


Mezcal
addikt

Simple gáz volt, mutogatott a braziloknak, meg heherészett folyamatosan, aztán jött a pofon. Nem kellett volna arcoskodni, ha már szarul is játszott a meccs alatt. Megérdemelték. Electronic, mi vagyunk a legjobbak, hogyne.... :)

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#75298) PeL válasza lemusz (#75288) üzenetére


PeL
addikt

ESL Twitch-en néztem a meccset, a végén rengeteg "brazil r@ts" meg hasonló kommentek voltak chaten valszeg NaVi fanoktól meg kisebb/nagyobb pénz és skin tételt veszítő emberkéktől, aztán elkezdték szét spamelni "cry racists" szöveggel a chatet a Brazilok és szimpatizánsaik :DDD Mindkét fél egyaránt nyomi volt. Egyik rasszista, a másik meg erre reflektálva direkt hergeli a vesztes tábort, tovább gerjesztve a dolgot. Inkább ki is nyomtam a streamet...

Am ja, S1mple-t sem kell félteni, valszeg van benne némi ego is, de nem hiszem hogy alaptalanul mutogatott a nézőknek. Biztos kapta a beszólásokat rendesen.

[ Szerkesztve ]

(#75299) wjbhbdux válasza PeL (#75298) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Nem csak beszólásokat kapott hanem le is köpték vmelyik navist. Mondjuk ez a rendezés hibája hogy ennyire közel lehetnek.

[ Szerkesztve ]

/s

(#75300) szebe


szebe
őstag

Mehet a taunting (szép magyar szóval élve), ahogy simple tolja, meg be lehet tövig nyalni, ahogy cadian. Szerintem valahol a kettő között van az "igazság".

De ahogy látom nem nagyon van harag [link] :))

Viszont az aréna eddig csalódás. A negyeddöntők hétköznap voltak, ok, de itt a hétvége, és a nem-Furia meccs eddig lapos

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.