Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Pár hasznos infó érhető el az összefoglalót megnyitvaˇ
****CS:GO OFF TOPIC****
[PH!] Steam Group | Facebook

Ha szeretnél jönni 10-es mixre,discordon jelezd
|PH CSGO Discord | Discord beállítási útmutató |
Láda Drop útmutató| Major infó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#76651) lemusz


lemusz
addikt

"Fixed a bug where users in Germany were incorrectly identified as users in China"
:Y

(#76652) nepszter1


nepszter1
addikt

Sziasztok!
Csgo ba voltak 1v1 re lehetőségek egy weboldalon keresztül.
Van erre most is lehetőség?

(#76653) SyMbioTe válasza bepken (#76648) üzenetére

"ki az, aki max grafikán játszik kompetitív játékot?"
Jelen :DDD
Hamár felújították, a GO meg amúgy sem volt egy csodaszép játék.
A képarányról ne is beszéljünk, nem értem hogy lehet pl 4:3-ba bírni.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#76654) pRoject22 válasza SyMbioTe (#76653) üzenetére


pRoject22
őstag

4K maxed :))

¯\_(ツ)_/¯

(#76655) hunace


hunace
tag

Sziasztok, CS-ben elég új vagyok, FPS-ben már persze nem.
Merre lehet találni csapatot ahol be lehet ugrani esténként 1-1 meccsre ?
Van nyugis PH-s csatorna ahol nem tizenévesek síkítanak ?

(#76656) Scale válasza SyMbioTe (#76653) üzenetére


Scale
őstag

És így mennyi fps-ed van 2060-al? Ha nem veszed komolyan akkor mondjuk elég lehet :DDD
4:3 is stretched szóval nem levágott oldalakkal van a képen.

(#76657) SyMbioTe válasza Scale (#76656) üzenetére

Annyira gyakran nem nézem, ~160-200 között szokott lenni. Túl komolyan nem veszem (annyira igen, hogy a csapat ne a pokol tüzére kívánjon. :D ), egyedül nem is szoktam játszani nagyon, kivéve most megjelenésnél.

"4:3 is stretched szóval nem levágott oldalakkal van a képen."
Tudom, pont ezért.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#76658) Lacccca87 válasza Scale (#76656) üzenetére


Lacccca87
őstag

És az nem zavar hogy a 4:3 miatt jóval kevesebb a látómeződ?

Tudom hogy anno a profik is ugy gondolták azért jó 4:3 stretched mert szélesebbek ilyen a modellek és könyebb eltalálni, de a java már továbblépett.

(#76659) Scale válasza Lacccca87 (#76658) üzenetére


Scale
őstag

Nem, annál kevésbé dolog tudja elvinni a figyelmem ;]

(#76660) wjbhbdux válasza Lacccca87 (#76658) üzenetére


wjbhbdux
veterán

CS-ben ugye a FOV korlátozva van, de a 16 hogy lehet kisebb a 16-nál?
16:10 az 1920*1200, ott fel meg lefelé nagyobb kéne hogy legyen, nem?
még a 60hz időkben imádtam a régi monitorom ami olyan nagy volt a játékokban amik kihasználták.

[ Szerkesztve ]

/s

(#76661) edgR válasza wjbhbdux (#76660) üzenetére


edgR
őstag

a magasság fixálva van :U

(#76662) wjbhbdux válasza edgR (#76661) üzenetére


wjbhbdux
veterán

nos, akkor vesszen az esport ;]

/s

(#76663) qdak


qdak
addikt

Ez most Warez, ha letöltöm a CsGo legújabb verzióját? Kifizettem, elvitték, kaptam egy Cs2-t, ami nekem nem megy, és senki sem tud-akar segíteni, hogy működjön...???

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#76664) wjbhbdux válasza qdak (#76663) üzenetére


wjbhbdux
veterán

cfg-t mindkét mappában törölted hogy minden alap legyen? steam/userdata/730 és stemaapps/cs/cfg

esetleg nincs valami controllered ami bezavar?

[ Szerkesztve ]

/s

(#76665) Årpi válasza qdak (#76663) üzenetére


Årpi
őstag

Ott a demo_viewer branch a béták között, nem kell hozzá warez.

[ Szerkesztve ]

 iPhone 15 Pro |  MacBook Air M3 | 7800X3D / 4070 Super PC | 

(#76666) Spet


Spet
addikt

Mivel nem tudjuk mi pontosan a probléma, így baromi nehéz bármit is mondani.

Szerintem elfelejtetted elzárni a gázt, vagy kifizetni a villanyszámlát.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#76667) skL86 válasza qdak (#76663) üzenetére


skL86
tag

Aminek a jogdíját a megvásárlásával kifizetted, azt már akármilyen forrásból használhatod.

Egyébként meg miben kellene pontosan segíteni neked?

(#76668) bepken válasza skL86 (#76667) üzenetére


bepken
veterán

más forrásból? Steam játékhoz tartozó fájlokat? hát sok sikert az elindításához... (plusz pördülj párat a sarkadon és köpj a hátad mögé a biztonság kedvéért, nehogy még banán is becsússzon véletlenül :DDD)

az alapvető problémája, ha jól emlékszem, az irányítással volt (nem tudott mozogni, illet lőni) - azonban ez annyira egyedi hibának tűnik számomra, hogy talán még support se tudna rá normális választ adni. tekintve, hogy senki más még csak hasonlót sem említett itt a topikban.

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#76669) skL86 válasza bepken (#76668) üzenetére


skL86
tag

nem a technikai, hanem a jogi részére reagáltam.

(#76670) bepken válasza skL86 (#76669) üzenetére


bepken
veterán

értem. csak arra céloztam, hogy mivel a DRM miatt hitelesítés nélkül meg se mukkannak azok a "bármely forrásból" beszerzett fájlok, így feltételezem jogilag sem feltétlenül okés az eljárás...viszont mivel jogi blablában hülye vagyok, így nem akarok erről vitatkozni :R

visszakanyarodva viszont: a Kolléga nem jogi, hanem technikai problémákkal küzd :DDD

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#76671) skL86 válasza bepken (#76670) üzenetére


skL86
tag

azt kérdezte warez-e, ez jogi kérdés, erre reagáltam.

[ Szerkesztve ]

(#76672) wjbhbdux válasza skL86 (#76667) üzenetére


wjbhbdux
veterán

ám de nem vásárolta meg, a steamen egy úgynevezett előfizetést vett a játék használatára.
apró betűs részt nem olvastok? :P

/s

(#76673) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

link

:D:D én játszok vele, de komolyan nem tudom venni egyelőre....

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#76674) wjbhbdux válasza MikeWazowski (#76673) üzenetére


wjbhbdux
veterán

s1mple 3 éves volt amikor az akkori prok már rinyáltak az elbaszott CS updatek miatt, jól követi az elődeit :DDD

/s

(#76675) bepken válasza wjbhbdux (#76674) üzenetére


bepken
veterán

valahol amúgy meg lehet érteni, hiszen kvázi az ő esetében karrier (megélhetés) múlik azon, hogy ez a játék működik e megfelelően. ettől függetlenül talán picit mégis túl van ez lihegve...dehát valamiről írni kell ugyebár :U

[ Szerkesztve ]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#76676) Lacccca87


Lacccca87
őstag

Szerintem tulsagosan is tul van lihegve. En speciel az amd s akadozason kivul nem nagxon talalkoztam meg buggal, illetve 1x omlott ossze a jatek.
Biztos vannak olyan problemak amiket extreme esetben elo lehet idezni de majd szepen javitjak.

A nagykepusegbol meg visszavennek a pro jatekosok helyeben mert egy ilyen nyelvezetu nyilatkozat utan veletlenul kitiltasra kerul az osszes minor/major rendezvenyrol ami egyenlo a karrierje végével.

(#76677) Pa7r1k


Pa7r1k
csendes tag

Sziasztok!

Kicsi segítségre lenne szükségem.
Ugyan is lefrissitettem ezt a gyász (már nem tudok másképp fogalmazni) CS:GO-t minden szuper. és nem indította el a játékot. steamen belül futtattam. írja is hogy fut, pár másodperc és leáll. sem töltő képernyő sem semmit nem csinált. Aztán újra telepítettem és ugyan ez. Nem hajlandó elindítani. Viszont könyvtárból igen, csak akkor nem tudok dedikált szerveren játszani. Erre fel is hívja a figyelmem. És már az ideg szétvet :D

Valakinek bármilyen meglátása ötlete?

The spirit of the driver must follow the spirit of the car.

(#76678) bepken válasza Lacccca87 (#76676) üzenetére


bepken
veterán

figyelj az se lenne egészségesebb, ha az összes pro egekbe magasztalná a játékot, miközben vannak közismert hibái.

szimpla barátunknak meg már korábban is voltak elég kérdőjeles megnyilvánulásai (emlékeim szerint) :DDD

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#76679) pRoject22 válasza Pa7r1k (#76677) üzenetére


pRoject22
őstag

Abban igaza van ,hogy ez még béta, még ha ki is tennék a pro ligából a streamelésből jobban megél mint itthon a lölő :D

¯\_(ツ)_/¯

(#76680) goccer válasza Lacccca87 (#76676) üzenetére


goccer
aktív tag

"mert egy ilyen nyelvezetu nyilatkozat utan veletlenul kitiltasra kerul az osszes minor/major rendezvenyrol"

Ne haragudj már, de te Kádár alatt szocializálódtál? Mi ez a komcsi duma?

(#76681) pr1mzejEE


pr1mzejEE
addikt

Hali!
Van egy 3060Ti-m, egy 10400f i5, 16gb ram (nagyvonalakban ennyit a konfigrol), azt szeretnem megkerdezni, hogy miert csak 40%-ot hasznal a vga-bol a jatek? Neztem videokat, sokaknak 80-90%-ot is siman hasznal (grafikatol fuggoen). Launch options, windows energiagazdalkodasi mod, feladatkezelos beallitasokon tul vagyok.

Tulkeppen 1280x960, 4:3-ban jatszok AA-val es ugyanannyi fps-em van, mint 4k max grafikaval kis tulzassal.

A problema az, hogy mikor csapatot valaszthatok mondjuk botozasnal, erdekes mod felugrik a gpu terheles, es vele egyutt az fps egybol 260-300 kozott van, de mikor elindul/megy a jatekmenet, visszaesik 40%-ra, a terheles. 1990 mhz-rol 1665-re. :F

Bocs, ha volt mar, de erre tudtok valami megoldast? Minden driver uj elmeletileg. koszi!

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#76682) Lacccca87 válasza goccer (#76680) üzenetére


Lacccca87
őstag

Nem haragszom, de a szemelyeskedest meg komcsizast nem itt kell.
De amugy is rettentoen mellement, vagy nem ezt szeretted volna kifejezni.

Nem azt mondtam hogy nem nyilatkozhat negativan egy esportolo a jatekrol hanem a nyelvezet/szohasznalat nem utotte meg azt a szintet amit kellett volna.

(#76683) skL86 válasza wjbhbdux (#76672) üzenetére


skL86
tag

nyilván teljesen mindegy a magyar jog szempontjából..

(#76684) kovsol válasza pr1mzejEE (#76681) üzenetére


kovsol
titán

Lehet a CPU nem tud több fps -t kipréselni belőle.

May the Force be with you!

(#76685) wjbhbdux válasza skL86 (#76683) üzenetére


wjbhbdux
veterán

azt mondod ha a netflixre befizetek 1 hónapra és lejár az előfizetésem akkor örökké legális letölteni mindent ami ott volt?

/s

(#76686) goccer válasza Lacccca87 (#76682) üzenetére


goccer
aktív tag

Az általam említett rendszerekben és azok mai variációban jellemző, hogy embereket véleményük miatt ellehetetlenítenek, érdekes hogy neked egyből ez jött le, nade ez valóban off.

(#76687) qdak válasza bepken (#76668) üzenetére


qdak
addikt

Már több helyen is jeleztem és nem kicsit :W

wjbhbdux igen töröltem, de mások simán átviszik a configot, mégsincs probléma.

Amúgy belegondolva ingyenes volt :)

Na lezúzom újra... hátha...

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#76688) qdak válasza qdak (#76687) üzenetére


qdak
addikt

-Mindent letöröltem, az egész stem mappából, még véletlen se huzzon át semmit.
-Egér nem mozog, mouse_enable false true visszakapcsolás semmi, a konzolban a csgo config false... Menüben egér tökéletes.
Érzékenység, nem számít.

na és végre a megoldás:
console:

bind "X_AXIS" "rightleft"
bind "Y_AXIS" "!forwardback"
bind "MOUSE_X" "yaw"
bind "MOUSE_Y" "pitch"
bind "U_AXIS" "yaw"
bind "R_AXIS" "pitch"

-Még egy érdekesség: ha nem windowed fullscreen, hanem rendes, nem engedi feltenni 1920*1080 ra, nálatok is így van ?

[ Szerkesztve ]

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#76689) DS39 válasza qdak (#76688) üzenetére


DS39
nagyúr

Nálam rendes full screen 1920*1080 a beállítás.

(#76690) skL86 válasza wjbhbdux (#76685) üzenetére


skL86
tag

Nem ezt mondtam, hanem azt, hogy, ha megveszel egy steames játékot annak nem jár le az előfizetése, ilyen egyszerű.

(#76691) Lacccca87 válasza qdak (#76688) üzenetére


Lacccca87
őstag

Maskor ha ilyen configolasos problema van akkor segit az inditasi parancsokhoz beirni "-autoconfig" idezojelek nelkul. Egyszer elinditod igy aztan torolheted kovetkezo inditas elott. Mindent visszaallit alapra.

(#76692) qdak válasza Lacccca87 (#76691) üzenetére


qdak
addikt

De ilyet biztos nem konfigoltam, CsGo ból sem jött ilyen bind, még ha törlések után maradt is valami :U
Úgyhogy nem értem egy szüzen telepített Cs2 ben miért kellett ezt beállítani.
Köszi a launch opciót :K

DS39 :K

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#76693) Scale


Scale
őstag

-novid kapcsoló cs2nél másnál se működik?

(#76694) wjbhbdux válasza Scale (#76693) üzenetére


wjbhbdux
veterán

szerintem a video alatt tölti a pályát a menü mögé

/s

(#76695) Scale válasza wjbhbdux (#76694) üzenetére


Scale
őstag

Csgoban is volt pálya a karakter mögött mégis működött a novid kapcsoló.

(#76696) wjbhbdux válasza Scale (#76695) üzenetére


wjbhbdux
veterán

de egy fél órás szenvedés volt elindítani, ez meg pár sec.

/s

(#76697) basaharc502


basaharc502
aktív tag

A CS2-ben működik valamilyen vac??...mert nem akarom elhinni azt, ami a játékban történik. Az, hogy a fegyverek szórása teljesen megváltozott és szokni kell az ok. De olyan 1 hiteket kapok a másodperc töredéke alatt, hogy csak pislogok...meg egy csomó olyan van, hogy pont oda vágja a gáránot, meg a molotovot, ahol vagyok, pedig dobhatná még vagy 3-4 "tuti" helyre is. Túl sokszor van túl sokaknak "mákja", hogy a saroknál kinézve pont 1 hitel. 10-ből 7-8 alkalommal tuti oda megy a füst, a granyó ahol telibe kap, majd azonnal fejes. :F

(#76698) bepken válasza basaharc502 (#76697) üzenetére


bepken
veterán

én továbbra is hiszem, hogy "csupán" a balance nem működik, vagyis nem szintjüknek megfelelően dobja össze a játékosokat a rendszer. persze előfordulhat, hogy találkoztál csalóval valamelyik meccseden, de sokkal valószínűbb jelenleg, hogy egy(több) jóval magasabb szinten lévő játékos ellen szenvedtetett a játék.

[ Szerkesztve ]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#76699) Scale válasza wjbhbdux (#76696) üzenetére


Scale
őstag

Ezt most nem tudom mire írod. A játék menüjének betöltése meg a pálya betöltése meccs előtt két különböző dolog.

(#76700) wjbhbdux válasza basaharc502 (#76697) üzenetére


wjbhbdux
veterán

szar a netkód, a saroknál kilépő előnyben van mert előbb meglát mint te őt

/s

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.