Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Pár hasznos infó érhető el az összefoglalót megnyitvaˇ
****CS:GO OFF TOPIC****
[PH!] Steam Group | Facebook

Ha szeretnél jönni 10-es mixre,discordon jelezd
|PH CSGO Discord | Discord beállítási útmutató |
Láda Drop útmutató| Major infó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#76901) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

link :C:D

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#76902) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

link :DDD;]

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#76903) bepken válasza MikeWazowski (#76902) üzenetére


bepken
veterán

új játékmechanika: ahogy a fegyvereket újra kell tölteni, a késeket meg kell néha élezni!

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#76904) MikeWazowski válasza bepken (#76903) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Tényleg vicc a játék. Annyi bug van, hogy egy élmény nézni a redditet, twittert, discordot meg a többi oldalt. És van aki próbálja beadni hogy nincs gond a játékkal...;]:DDD:D

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#76905) phenomHUN válasza MikeWazowski (#76904) üzenetére


phenomHUN
aktív tag

Max skill issue :DDD

(#76906) pRoject22 válasza phenomHUN (#76905) üzenetére


pRoject22
őstag

Most ez az új meta szöveg, bármit írsz ami hibával vagy buggal kapcsolatos akkor jön a sok balfasz és beírja ,hogy skill issue

¯\_(ツ)_/¯

(#76907) SyMbioTe válasza MikeWazowski (#76904) üzenetére

Ez a késes bug mondjuk pont jelen volt még GO-ban is;]:D

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#76908) bepken válasza MikeWazowski (#76904) üzenetére


bepken
veterán

távol álljon tőlem, hogy a mundér becsületét védjem...de én azon kívül, hogy néha döcög egyet a játék (elavult konfig, már CSGO is megakadt olykor), illetve fosok a szerverek sokszor (DM, casual esetén vettem csak ilyet észre) ....szóval ezen felül túl nagy hibákkal nem találkoztam.

ha dolgoztál már helpdesk vagy hasonló területen (igazából bárhol, ahol hibákkal foglalkoznak) simán beláthatod, hogy ha valami kapcsán csak a hibákkal találkozol, akkor az a valami egy rakás szar lesz a szemedben. közben meg az emberek többsége vígan el van vele :)

engem sokkal jobban frusztrál az, hogy a kezdeti fellelkesedés után most úgy érzem, megint háttérbe szorult a játék...olvastam a PC Gamer cikket, értem azt is, hogy a hibák (vélhetően leginkább a "tickless" rendszer) javítására koncentrálnak most, de őszintén szólva jelen pillanatban egyszerűen uncsi a játék.
míg a CSGO esetében 2-3 MM után feszültség levezetésképpen simán megoldás volt pár kör arms race vagy hasonló "buta" játékmód....most ha felcseszem az agyam, akkor általában lépek is ki és hagyom békén a játékot.

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#76909) lemusz


lemusz
addikt

Pirosmedálosok bannolva
[link]

(#76910) goccer válasza lemusz (#76909) üzenetére


goccer
aktív tag

Ha már az igazi cheaterekre nincs ellenszer, az ilyenekkel bohóckodnak :N

(#76911) lemusz válasza goccer (#76910) üzenetére


lemusz
addikt

Igazi cheaterek voltak ezek is, nehogy azt hidd hogy csak xp farmra használták a szoftverüket, függetlenül attól hogy a video manual bannt emleget. A Moko gyerek azzal hívhatta fel magára - meg kb erre az egész red medal társulatra - a figyelmet, hogy ropzot lecsalós vidikkel menőzött, ropz meg köztudottan jóba van a devekkel...

[ Szerkesztve ]

(#76912) Lacccca87 válasza SyMbioTe (#76907) üzenetére


Lacccca87
őstag

CSS ben is, de meg 1.6 ban is.

(#76913) pRoject22 válasza lemusz (#76909) üzenetére


pRoject22
őstag

Ez jó ,hogy történik valami, de ezek 5 perc múlva a másik fiókról már csak azért is alapon folytatják ugyanezt a tevékenységet, így nem tudom mennyi értelme van.

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#76914) bepken válasza pRoject22 (#76913) üzenetére


bepken
veterán

hát így a videót elnézve, ezek pont nem a 0 órás bohóckodós fiókok voltak, hanem zömmel a full méretre pumpált epéniszű main fiókok... :)

persze ha operation medálokat is gyárt a szoftver, akkor bocsi.

szerk.: mondjuk most látom, hogy van olyan, akinek ugyanabból a pirosból van 10 db kitéve... azért az tényleg paraszt :DDD

[ Szerkesztve ]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#76915) pRoject22 válasza bepken (#76914) üzenetére


pRoject22
őstag

Az a baj ,hogy nem kommunikálnak semmit, ja most volt egy interjú az egyik CS fejlesztővel, mondott sokmindent de közben meg semmit.

Az lenne a megoldás ,hogy aki csal annak MAC address ban 120 nap, akkor aztán baszkódhatna mert a szolgáltató által kiosztott címet nem tudja felülírni semmi féle cuccal.

¯\_(ツ)_/¯

(#76916) Shkiz0 válasza pRoject22 (#76915) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Ez azért nem egészen így van. MAC-et fél perc alatt tud cserélni programmal, másrészt manapság elég kevés ember kap fix ip-t és egy modem resi, vagy ppoe szezon bontása és újracsatlakozása máris oszt új ip-t. Igazából 100%-os megoldás nincs, de talán az lenne járhatóbb út, ha több azonosítót használna fel egyidejűleg a game (alaplap + vga +proci) de idő kérdése lenne hogy valaki kihozzon egy újabb progit, ami megoldja ezt is.

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#76917) bager13 válasza pRoject22 (#76915) üzenetére


bager13
aktív tag

Ez az IP ban még 20 éve a CoD : UO-s magyar törtszerveres időben is nevetséges tárgya volt.
Már akkor is dinamikus ip-je volt mindenkinek, mert a fixért fizetni kellett pluszban.

Tésztás Johnny és a Kerthegesztők méltán elismert zenekar oszlopos tagja!

(#76918) pRoject22 válasza Shkiz0 (#76916) üzenetére


pRoject22
őstag

De jelenleg nincs semmi, csak és kizárólag a fiók ban, fogja józsi és csinál egy másik fiókot, viszont a MAC cím / HWID banolás esetén már többet kell dolgozni, ott már mókolni kell a biosban is és komoly kompromisszumokat kell kötni a windowsal is ,hogy működjön, és ha csak 20% csaló gondolná ,hogy ennyit már nem ér meg neki akkor annyival is jobb lenne.

De persze egyszerűbb ráfogni ,hogy oké ne csináljunk semmit mert majd úgyis megkerülik, ez olyan mintha minek iszol úgyis megszomjazol :D

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#76919) pRoject22 válasza bager13 (#76917) üzenetére


pRoject22
őstag

[link]

¯\_(ツ)_/¯

(#76920) Shkiz0 válasza pRoject22 (#76918) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Én nem azt mondom nem kéne tenni valamit, de a csalók mindig előrébb fognak járni 1 lépéssel mint az anticheat készítők.

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#76921) bager13 válasza pRoject22 (#76919) üzenetére


bager13
aktív tag

Igaz te mac címet írtál. :R
Mondjuk azt meg szofveresen simán ki lehet játszani.
Személyi kéne... ;)

Tésztás Johnny és a Kerthegesztők méltán elismert zenekar oszlopos tagja!

(#76922) pRoject22 válasza Shkiz0 (#76920) üzenetére


pRoject22
őstag

Ezért kellene őket buktatni ott ahol csak lehet és úgy ahogy csak lehet, ez 2023-ban már lófaszt sem ér ,hogy kitiltom a fiókod.

Az is kellene ,hogy akkor telefonszám hitelesítés, egy fiók lehet egy telszámon, enélkül ne lehessen játszani, plusz további kritériumon, kötelező szintet jóval megemelni, stb lenne itt még pár dolog amivel jobb lehetne. TPM 2.0 sem lenne hátrány, az megintcsak csavarna egyet rajta

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#76923) pRoject22 válasza bager13 (#76921) üzenetére


pRoject22
őstag

HWID Spooferrel de mint írtam ott már komoly biztonsági kompromisszumot kell kötni ,bios mókolás stb.

¯\_(ツ)_/¯

(#76924) bager13 válasza pRoject22 (#76923) üzenetére


bager13
aktív tag

Elképzelhető, hogy én már le vagyok maradva a témában.
Anno egy kis Windows mókulással+ progi, annyiszor írtad át ahányszor nem szégelted, tele volt vele a YouTube is.

Én azt támogatnám, hogy egy fiókhoz egy személyi ig., aztán az biztos ritkítana kicsit rajtuk.

Tésztás Johnny és a Kerthegesztők méltán elismert zenekar oszlopos tagja!

(#76925) pRoject22 válasza bager13 (#76924) üzenetére


pRoject22
őstag

Én azt támogatnám, hogy egy fiókhoz egy személyi ig., aztán az biztos ritkítana kicsit rajtuk.

Az meg a GDPR miatt felejtős, sajnos

Szerk:

Lehetne a csalók dolgán nehezíteni, nézd meg a valorantot, persze ott is lehet csalni de sokkal komolyabb áron, pl ott eljátszok napokig mire valakire azt mondom ,hogy na ez lehet ,hogy csal, CS-ben meg jó ha megyek 2 meccset a harmadikban már bennem van amikor falon át kapok 2 hs-t 1 sec alatt, hogy itt biza lehet ,hogy megint fake meccsen vagyunk.

A valorant fejlesztők anno CS fejlesztők voltak, a jobbak leléptek ki tudja miért és megcsinálták a valorantot a szar UE4 motorból mit kihoztak, ezek meg a saját motorjukkal még azt sem tudják megvalósítani amit kitaláltak, a subtick rendszert mert nemhogy nem úgy működik de szinte sehogy sem működik, ezen kívül meg semmit nem újítottak csak átültették Source2-re.

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#76926) goccer válasza pRoject22 (#76925) üzenetére


goccer
aktív tag

Ne viccelj, millió személyes adatot nyilván tart amúgy is rólad a Valve, igazán mellé lehetne csapni a személyit ha akarnák, ugyanúgy ahogy faceit-en csinálják. Ez nem akadály, attól még GDPR compliant-ek lesznek.

[ Szerkesztve ]

(#76927) bager13 válasza pRoject22 (#76925) üzenetére


bager13
aktív tag

A varolantban a sok sírás miatt nem vették ki a kernel szintű anti cheatet?
(bár ha a régi emlékeim nem csalnak, akkor assambly-ben írt, bios-al együtt futó program alatta fut egy szinttel. És egy csaló program fejlesztőnek megírni ebben a nyelvben a jóságot szerintem nem okoz gondot. De javíts ki ha tévedek! )

Tésztás Johnny és a Kerthegesztők méltán elismert zenekar oszlopos tagja!

(#76928) pRoject22 válasza bager13 (#76927) üzenetére


pRoject22
őstag

Kernel szintű jelenleg is és részben AI alapú csak úgy mint a toxic szűrő ami már a voice chatet is szűri, pl beírod chatbe bárkinek ,hogy bot stb akkor utána kapod is a chat bant, régen ez együtt járt a ranked tiltással is, jelenleg nem tudom, hogy áll

¯\_(ツ)_/¯

(#76929) mepet válasza lemusz (#76909) üzenetére


mepet
addikt

Mik ezek a piros medalok? Mikor es miert jart ilyen?

(#76930) lemusz válasza mepet (#76929) üzenetére


lemusz
addikt

2012 óta kommentelsz ebben a fórumba. Hogy lehetsz ennyire fogalmatlan? :F

(#76931) wjbhbdux válasza mepet (#76929) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Vér szerinti oroszoknak jár születéstől, 13 éves korukig az édesapa fiókjára kerül, így gyűjthettek többet is. és a megszállásuk alatt lévő országok Kremlinhez hűséges lakói kapják IP alapján, tőlünk sincs messze. gamestaron megírták, hogy már kaptak egy körben a magyar m1 nézők unokái, csak még nincs minden tv szolgáltatónk összekötve a drop rendszerrel

/s

(#76932) lemusz válasza wjbhbdux (#76931) üzenetére


lemusz
addikt

:C :C :C :C

(#76933) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Na, ugyan ilyen volt nekem is anno d2 ct kezdőn álló ct-vel... link

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#76934) hunace


hunace
tag

Képzeld el hogy parasztkodás helyett normálisan válaszolnak egy fórumon a kérdezőnek. Milyen fura világ is lenne.

(#76935) lemusz válasza hunace (#76934) üzenetére


lemusz
addikt

Képzeld el, hogy már 11 éve van jogsid, napi szinten vezetsz, aztán megkérdezed egy másik sofőrtől mit jelent a STOP tábla.

(#76936) bepken válasza wjbhbdux (#76931) üzenetére


bepken
veterán

én úgy hallottam, hogy a MuzsikaTV-n az esti kívánság műsor közben az egyik reklám blokkban a képernyő alján megjelenő telefonszámra kell elküldeni a !DROP üzenetet SMS-ben (emelt díjas) - aztán pár napon belül telefonon fognak felkeresni, adategyeztetés céljából (csak a szokásos: elkérik a sztím belépésid meg ijesmik)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#76937) pRoject22 válasza hunace (#76934) üzenetére


pRoject22
őstag

:R

¯\_(ツ)_/¯

(#76938) LendvaiFeri1 válasza wjbhbdux (#76931) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Jár a keksz.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#76939) mepet válasza lemusz (#76935) üzenetére


mepet
addikt

Ez a stop tablas egy nagyon jo pelda volt. En ugyan lehet hulyenek neznem a kerdezot, de ennek udvariassagbol nem adnek hangot, es segitokeszen elmondanam neki, mit kell csinalnia a stop tablanal, mielott balesetet okoz. Hiszen ha nem mondanam el neki, azzal a sajat bunkosagom bizonyitasan kivul mas emberi eleteket veszelyeztetnek celtalanul, csupan a neveltetesem hianyossagai miatt.

A csgoban sok ilyen nem segitokesz es udvariatlan jatekos volt, egy szoval a toxikusok. Hala Gabennek ez a korszak lezarult, es elkezdodott a CS2 korszaka. :C

(#76940) bepken válasza mepet (#76939) üzenetére


bepken
veterán

hogy ne csak trollkodás menjen, meg hogy neletyekgetszi

Service Medal - Service Medal

magyar nyelvűt most így hirtelen nem találtam :/

[ Szerkesztve ]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#76942) Mezcal


Mezcal
addikt

Tegnap a Kodinak 150 ládából a legdrágább skin egy 7 eus förmedvény volt. Így nyitogassatok :DDD

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#76943) bager13 válasza Mezcal (#76942) üzenetére


bager13
aktív tag

Nyitogassák csak nyugodtan a ládákat, hadd fogyjon! ;] ;] ;]

Tésztás Johnny és a Kerthegesztők méltán elismert zenekar oszlopos tagja!

(#76944) nanamii_o válasza Mezcal (#76942) üzenetére


nanamii_o
tag

Az úgy elég durva.

(#76946) MikeWazowski válasza MikeWazowski (#76945) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Nekem múltkor 5 ládából lett egy desert printstream. Asszem 130 euróért ment el. Inkább ő volt csak szerencsétlen.  abból vettem meg az új codot meg a lords of the fallent, ha már CS egy bugos szar... :B

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#76947) PeL válasza Mezcal (#76942) üzenetére


PeL
addikt

Hát tényleg elég unlucky volt. Viszont ArrowCS meg kb. 100 ládából kinyitott 3 gold itemet a napokban :DDD Szerintem lehet nyitogatni, havonta vagy két havonta max 1-2 ládát, azt vagy bejön vagy nem. Túlzásba vinni, nagy tételben nyitni tényleg nincs értelme, ahogy igazából lottózni sem ilyen alapon :) Aztán mégis vannak akiknek bejön :D

[ Szerkesztve ]

(#76948) mepet válasza lemusz (#76941) üzenetére


mepet
addikt

Azt nem tudtam mi az a piros medal... (A linkeket meloban nem tudtam megnezni, feltetelezem onnan kiderulhetett volna, hogy az a service medal szine.) Most komolyan zavarna, ha megkerdeznem, hogy kopnak-e a skinek? Ebben megis mi zavarna? Pedig akkor instant bunkoskodhatnal megegy kicsit. Mondjuk latom megy kerdes nelkul is...

(#76949) mepet válasza bepken (#76940) üzenetére


mepet
addikt

Koszonom!

(#76950) pRoject22 válasza mepet (#76948) üzenetére


pRoject22
őstag

Tényleg kopnak a skinek? :))

¯\_(ツ)_/¯

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.