Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Pár hasznos infó érhető el az összefoglalót megnyitvaˇ
****CS:GO OFF TOPIC****
[PH!] Steam Group | Facebook

Ha szeretnél jönni 10-es mixre,discordon jelezd
|PH CSGO Discord | Discord beállítási útmutató |
Láda Drop útmutató| Major infó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#76351) lemusz válasza LendvaiFeri1 (#76350) üzenetére


lemusz
addikt

El kell adni a drága skineket (úgy is hype van), venni és majd eladni 1-2 steam decket (úgyis le van akciózva), aztán easy peasy lemusz squeeezy.

(#76352) prtvlogan válasza lemusz (#76349) üzenetére


prtvlogan
aktív tag

Sajnos de. Én is alacsony felbontáson játszok, és sokszáz fps-ből gyorsan lesz 100-200, akciótol függően. Ez nem változott a Go-hoz képest. ( legalábbis nálam.) Ráadásul a 200 fps, néha olyan érzést kelt, mintha csak 40 lenne. Igaz, hogy a fal mögött is lelőnek, és szerintem a hangok is jelenleg elmaradnak az elődétől, de legalább már van lába a karakternek, így jöhetnének a cipő, illetve nadrág skinek is. :)

[ Szerkesztve ]

(#76353) MikeWazowski válasza lemusz (#76349) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Én is 4:3-ban, 1280-ban játszok minden low, és nagy ritkán van 300 fps, de inkább alatta, 3050-es vidi karival. És efelett sztem már hatvanyozottan jobb kártya kell ha 500 közeli fpst akar az ember. Sztem min 4070 kell annyi fps-hez.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#76354) Lmh válasza MikeWazowski (#76353) üzenetére


Lmh
őstag

Számít annyira az fps mint korabban? En sokkal kevesbe erzem szukseget. Sokkal simább a játék, ha a minimum droppok nem lennének akkor sztem egy 160-250 kozott barmi boven jo erzetet ad.

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#76355) MikeWazowski válasza Lmh (#76354) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Sztem nem. 200-250 sztem bőven elég, nem tudom mennyire számít ha ennél magasabb. Inkább egy jó hz-es monitor legyen mellé.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#76356) PeL válasza lemusz (#76349) üzenetére


PeL
addikt

Oda is kell erős CPU ugyanúgy :)

(#76357) Scale válasza MikeWazowski (#76355) üzenetére


Scale
őstag

Sokan még mindig 60hz-es monitorral nyomják ismerősök között is, akkor meg hiába van 60fps-nél több, nagyon előnyét nem fogják látni :N

(#76358) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Jó kis cs2, de van aki elvezi...:DDD
link

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#76359) lemusz válasza PeL (#76356) üzenetére


lemusz
addikt

Ezt eddig is tudtuk, aki 4-500fps-el csgózott megtehette egy szar vga-val, de szar procival soha. Az eredeti kommentemben is csak a budget gpu-ról írtam, amire reagáltál.

(#76360) wjbhbdux válasza lemusz (#76359) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Ha jól emlékszem a Source engine eredetileg még TNT2 kártyán is futott volna, csak aztán azt már dobták amikor még 1 évet csúsztak a HL2 megjelenéssel.

/s

(#76361) bepken válasza MikeWazowski (#76358) üzenetére


bepken
veterán

hát nem tudom, biztosan nekem rossz a szemem....de a gyerek a lövés pillanatában kb a képernyőn átrántotta a célkeresztet, és ez konkrétan látszódik is a videón :)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#76362) MikeWazowski válasza bepken (#76361) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Sztem csak Te látod így.:B Nagyon sok ilyen videók van fent. Szerintem szimplán szar még a cs2.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#76363) MikeWazowski válasza MikeWazowski (#76362) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Nézd meg, a golyó is pontosan oda ment ahol a celkereszt volt. Nem rántott semmit se.

[ Szerkesztve ]

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#76364) bepken válasza MikeWazowski (#76363) üzenetére


bepken
veterán

hát épp ez az, hogy a célkereszt a lövéskor rohadtul nem ott van, ahova a lövés előtt tartotta :D (gondolom valami hatalmas sensivel játszik a gyerek)

az animáció részét meg már előző nap is tárgyaltuk, hogy miért csúszik el. (ha a lövedék húzta csíkra gondolsz a "golyó is pontosan oda ment" alatt)

a hitreg a lényeg. itt egyszerűen nem volt hit.

[ Szerkesztve ]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#76365) MikeWazowski válasza bepken (#76364) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Eskü nem tudom, lehet más videót nézel vagy nem tudom. Full oda megy a golyó ahol a celkereszt volt. Nem rángat semmit. Vagy már elbizonytalanodtam, lehet én nem látok...:D

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#76366) bepken válasza MikeWazowski (#76365) üzenetére


bepken
veterán

nyilván szarkasztikusan értettem a "képernyőn átrántotta" kifejezést...de ettől függetlenül én azt látom, mint mikor valaki 16000 DPI-vel tolja és így konkrétan a kattintással arrébb húzza az egeret AWP lövés közben. (régen nekem is emiatt nem ment egyáltalán a sniper)

egyedül az a fura, hogy elvileg az a sniper "csík" valóban a hit-et jelöli (bár azt ugye nem tudni, hogy ez a lövés melyik verzióban sikerült, lehet még az előtt a frissítés előtt történt)

szerk.: de ismét nem azt akarom mondani, hogy tökéletes a játék, csak erre a konkrét kilppre reagáltam :) simán elfogadom, ha nem az van, amit én látok és tényleg ilyen fos volt nála a hitreg. én szerencsére eddig nem futottam bele ennyire brutál durva miss-ekbe. pedig én mellé még szarul is lövök :D és nagyon bízom benne, hogy fognak tudni faragni a rendszeren, mert szerintem továbbra is egy sokkal-sokkal élhetőbb játék lett a CS2, még így minden hibájával együtt is.

a kezükben vannak a megfelelő kártyák, már csak jól kell kijátszaniuk őket :)

(azt a jövőheti startot viszont jómagam is nagyon korainak tartom...de őszintén csodálkoznék is, ha ilyen állapotban dobnál ki, a Valve "majd amikor készen lesz" mentalitását ismerve)

[ Szerkesztve ]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#76367) prtvlogan


prtvlogan
aktív tag

hajrá mindenkinek, új játék, új esély, egyedül a skinek árai mentek fel.

(#76368) bager13 válasza bepken (#76366) üzenetére


bager13
aktív tag

Szerintem is nagy potenciál van a CS2-ben, és szerintem is korai még az a jövőheti megjelenés.

Tésztás Johnny és a Kerthegesztők méltán elismert zenekar oszlopos tagja!

(#76369) prtvlogan válasza bager13 (#76368) üzenetére


prtvlogan
aktív tag

szerintem is nagy a potenciál .. Meg a jövőheti megjelenés is korai.
Nem csoda, hogy ide süllyedt a prohardver, mi történt itt? Nagy a potenciál, és korai a megjelenés... Na csókolom, , léptem a fórumból, mint anno jó pár ember...
tehát, windos 8 alatt már póbálta valaki a rendszert?? Ezt is 100-an kérdezték annó .. Őszintén hasznosat ( Lemuszon) kívűl ki írt? Na mindegy, az biztos, hogy nagy a potenciál, és korai a megjelenés, ... De legalább van benne potenciál , mégha korai is a megjelenés. Erre már valószínűleg fogtok/fognak reagálni.. Ne haragudj bepken, de ezt csák norisz is megirigyelné: a hitreg a lényeg. itt egyszerűen nem volt hit. Ha van hit, van reg, oszt csókolom.
Na kis emberek, ezt a kommentet is figyelmen kívűl hagyjátok, vagy erre már úgy érzitek, hogy muszáj reagálni valamit? Sajnos nem fogom megtudni, mert nagy a potenciál, és szerintünk korai a megjelenés .. Privátba osszátok, és ha esetleg van hasznos infó( pl 4:3 -ban a cs 2 elég homályos) akkor jöhet az is.

[ Szerkesztve ]

(#76370) bager13 válasza prtvlogan (#76369) üzenetére


bager13
aktív tag

:DDD :DDD

Tésztás Johnny és a Kerthegesztők méltán elismert zenekar oszlopos tagja!

(#76371) bepken válasza bager13 (#76370) üzenetére


bepken
veterán

és most a semmiből úgy cirka 5-6 évnyi frusztráció csattant rajtad, pusztán csak mert egyetértettél egy általam írt komment tartalmával. szóval bocs.... :P :))

[ Szerkesztve ]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#76372) bager13 válasza bepken (#76371) üzenetére


bager13
aktív tag

Semmi gond, nem vettem magamra, inkább jót nevettem. :D

Egyébként értem, hogy mi a problémája, a szakértő/hozzáértő/technikai hozzászólások és válaszok aránya csekély a mezei megnyilvánulásokhoz képest.

Én mint egyszerű játékos nem is szeretnék belefolyni olyan dolgokba, amihez nem értek vagy nem tapasztaltam ki. Ezért is vicces, hogy engem talált meg ezzel, de ha most ettől megnyugodott, akkor boldog vagyok én is. :)

[ Szerkesztve ]

Tésztás Johnny és a Kerthegesztők méltán elismert zenekar oszlopos tagja!

(#76373) bepken válasza bager13 (#76372) üzenetére


bepken
veterán

nem, itt sajnos annyiról van szó, hogy a regisztrációja óta eltelt ~11 év alatt nem sikerült megtanulnia az "Új" és a "Válasz" gombok funkcionális különbségét... :U

[ Szerkesztve ]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#76374) prtvlogan


prtvlogan
aktív tag

Megtanultam és köszönöm a kritikát, Tényleg bunkó voltam/vagyok, de ...Basszus ritkán játszok, feljövök, egy elvileg szakmai fórumra, és hasznos infót nem látok, csak Lemusz 1835.-i évi összefoglalóját. Ami a fusztrációmat okozta, és okozza. 1280x1024-ben játszottam a cs go-val. Ugyanezt a felbontást beállítva a cs 2-ben egy elmosódott szar pacahalmazt kaptam. Állítottam feljebb a felbontáson, így kaptam egy szerintem elfogadhatóbb képi világot, azonban kíváncsi lettem volna, hogy itt mik a a tapasztalatok, azonban lényegi információt nem lehet kiszedni egy elvileg "szakmai fórumból. Nyilván miután állítottam a felbontáson, már az egér beállítása sem volt jó, ezt is itt kezdtem el keresni, persze nem sok sikerrel, mert itt ilyenről nem lehet olvasni. És bocsánat, ha olvassák, én 2014 óta játszok a játékkal, de azóta ( Lemuszon kívűl) (( ezúton is bocsi, hogy ennyit emlegetlek, de meglátásom szerint ez a játék a Te szerelemgyereked. )) xerox, *Sn0w, dugo Mclovin stb még sorolhatnám, tehát olyan Tagok, akik már akkor játszottak ezzel a szarral, amikor még engem pelenkáztak és tudnának tanácsot, észrevételt adni, már rég nem írnak a fórumban. Ehelyett kell ezt olvasnom, van benne potenciál, de nincs hitreg. Mindegy srácok, sajnálom, és köszönöm a türelmet, olvasom inkább az angol nyelvű fórumot, és nem baszakszok itt.
bager 13, és bepken, ne haragudjatok, semmi személyes nem kellett volna hogy legyen a részemről ( nem is annak szántam) mégis annak jött le.
jó játékot mindenkinek, és mégegyszer bocsánat, többet nem fogok itt alkalmatlankodni,( ( maximum akkor, ha megtanulom az említett gombok funkcionális különbségét :) ))

(#76375) bepken válasza prtvlogan (#76374) üzenetére


bepken
veterán

az általad emlegetett szakmai fórum hallatán számomra pl egy "milyen alaplapot vegyek?" vagy PHP, Java, Linux, szerver üzemeltetés topikok ugranak be, nem pedig egy játékról szóló topik (ahol ráadásul egy béta, tehát megjelenés előtti verzióról megy a téma napok óta, tehát eleve senki sem lehet benne szakértő)

reddit-en mondjuk biztosan mindenki az... :DDD

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#76376) lemusz válasza prtvlogan (#76374) üzenetére


lemusz
addikt

CRU (custom resolution utility) talán tud segíteni a homályos alacsony felbontásban, youtube-on rákeresve elmagyarázzák hogyan állítsd be. Lényege hogy ne hagyd hogy a gpu scalingeljen (driverben lődd is ki a képméretezés menü alól - no scaling), ha adott esetben a monitorod is képes rá (nem mindegyik). Ellenőrizni hogy működik-e a beállított cru profil (gépresi után) a monitorod menüjében tudod, ha 1280-as ingame felbontásban a monitor menüje is 1280-at ír pl 1980 helyett. CSGOban ez tökéletesen működött, CS2ben kérdéses...

[ Szerkesztve ]

(#76377) prtvlogan válasza bepken (#76375) üzenetére


prtvlogan
aktív tag

Nem konkrétan a reditre gondoltam, de szerintem ez most mindegy is. Csak arra céloztam, hogy itt és akkor helyesen próbálom írni, "egy a játékkal foglalkozó fórumban" nem találtam megoldást a problémámra, ami nem is igazán probléma, csak annó jó pár órát beleöltem, mire megtaláltam azokat a beállításokat, amik nekem megfeleltek. például, mert nyilván a példa is kell: ( bind "r_cleardecals") nem működik mostmár. Ahogy jó pár másik parancs sem. Lehet erről itt olvasni, vagy információt szerezni? Hát én nagyon nem találom. Kompetitív játék, ha nem egymásnak segítünk, akkor kinek? És utoljára írom le, tényleg, nekem egyébként vicces, hogy ezt olvasom: a hitreg a lényeg. itt egyszerűen nem volt hit
Lehet, hogy egy reddit poszt nem szakértő, és lehet egy youtube videó is szar, de személy szerint több infót összeszedtem ebből a két oldalból, mint itt a prohardver fórumon, ami elvileg ezzel a játékkal foglalkozik magyar nyelven.

(#76378) wjbhbdux válasza prtvlogan (#76377) üzenetére


wjbhbdux
veterán

ez a szekció nem prohardver, hanem gamepod. van átjárás, de elég más közösség.

/s

(#76379) bepken válasza prtvlogan (#76377) üzenetére


bepken
veterán

ismétlem: egy béta játékról beszélünk, amiről folyamatosan jönnek az infók. ha visszaolvasol, még egy rohadt netgraph kijelzésre sincs normális megoldás jelenleg.

egyébként már itt megbukott, amit írsz, hiszen lényegében erről szólt az utóbbi 2-3 hétben a topik.... konkrétan parancsokról meg beállításokról. illetve hogy ki mit tapasztal.

innentől kezdve az, hogy TE milyen topikban mit olvasol vagy találsz, egyéni kompetencia.

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#76380) Spet


Spet
addikt

Hip-hip hurra, ma kiderult, hogy dontetlennel is lehet pontot vesziteni. :F

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#76381) kaszas19 válasza Spet (#76380) üzenetére


kaszas19
senior tag

Akkor ez most hogy van? Nekem csak plusz pontot dob, ha nyerünk de ha vesztünk akkor nincs pont levonásom.
3k tartok 2,1k volt és az elején sok vesztett meccsem volt.

[ Szerkesztve ]

(#76382) pRoject22 válasza kaszas19 (#76381) üzenetére


pRoject22
őstag

4K alatt csak ad, 4K felett levon, ha erősebb enemy ellen veszítesz akkor kevesebbet von le

¯\_(ツ)_/¯

(#76383) kaszas19 válasza pRoject22 (#76382) üzenetére


kaszas19
senior tag

Értem! köszi! :R

(#76384) bepken válasza Spet (#76380) üzenetére


bepken
veterán

azt meg szabad kérdezni, hogy hány pontot vesztettél? (illetve nem promotion match volt véletlenül?)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#76385) Spet válasza bepken (#76384) üzenetére


Spet
addikt

Nem promotion match volt. 52-t vont le. Szerintem nagyjabol 50-60 kozott valtozhat.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#76386) Ironfist77 válasza pRoject22 (#76382) üzenetére


Ironfist77
csendes tag

Akkor bizonyos idő után mindenki min. 4k-s lesz, és 4k alatt csak az újoncok leszenek?

(#76387) PeL válasza Ironfist77 (#76386) üzenetére


PeL
addikt

Valszeg kell majd egy kis idő hogy beálljanak a skill pontok, bár kb sose fog rendesen ha tényleg lesznek szezonok és resetelgetni fogják minden új szezonban.

(#76388) mepet válasza prtvlogan (#76369) üzenetére


mepet
addikt

Ha homalyos a kep, ki kell kapcsolni a FidelityFX-et.

(#76389) kaszas19


kaszas19
senior tag

Remélem maradhat?
Facebook csoportban írták ki!
Sziasztok!
Mint sokan tudjátok van egy új scam ami olyan brutális módon nullázza le az accountod tiz másodperc alatt amire eddig még nem volt példa.
Egy új orosz scammer csapat lépett fel az utóbbi két napban és egy kedves barátomat feltörték. Azért jött létre ez poszt, hogy figyelemmel elolvasd és elkerüld az esetleges scammelést.

“Szóval az egész ott kezdődött, hogy tegnap délután elmentem egy Faceit meccsre CS2-ben és mihelyt kiléptem a meccsből mentem a steam-re, még akkor nem volt semmi, de rá 2 percre bejelentkezett nálam a steam support, hogy szeretnék a fiókomat ellenőrzni. Steam kék chat volt az egész és míg az üzenetet elolvastam addig ez a több emberből álló csapat egyik tagja, visszaállított mindent a steamemen, alaphelyzetbe (barátok blokkolásra kerültek így utológ megtaláltam, csak az úgy nevezett "Steam Support" volt a barátlistámon, ami azért elég komolynak nézett ki, azon kívül Steam Csoport, utóbbi pár hónapja vásárolt játékok visszatérítésre kerültek) szóval tényleg teljesen mint egy alap fiók úgy nézett ki az accountom, miközben olvastam a "Steam Support" chatet addig történt mind ez kb 10 mp volt az egész.Vissza adták a Forza Horizon 5, és valahogy sikerült nekik a CS:GO/CS2 Prime státuszomat is eltávolítani amit a mai nap folyamán visszavásároltam. Ezek a Hackerek megkerülték a Steam Guardot, minden kétlépcsős hitelesítést és minden értesítést(trade/bejelentkezés a fiókba) és sikeresen átvittek minden steam itemem. Nem lehetett API SCAM mivel nem szoktam trading/gambling website-okra belépni és nincs is API kulcsom ( !Fontos, sokan nem tudják, hogy alapból nincsen API kulcsod, azt külön regisztrálni kell!!!!) én nekem csak olyan skinjeim voltak amit használtam ingame, nem olyan amivel kereskedtem volna. ”

“Amit tudtok ellene tenni! : (talán, nem garancia mivel én is végig néztem az egészet vétlenül) “
1.Steam jelszót változtattok (1héten 1x vagy leglább havonta) és ne olyan jelszó legyen amit más platformon is használsz, legyen összetett!
2.”Raktárhelyiséget vásároltok mivel, nekem onnan semmit nem vittek el! “
3.Akinek van API kulcsa, változtassa meg!
4.Nézzétek a bejelentkezési történetet!
Link: [https://help.steampowered.com/en/login/?redir=%2Fen%2Faccountdata%2FSteamLoginHistory&need_password=1]
5.Figyeljetek és ne kattintsatok semmi olyan linkre amiben nem vagytok biztosak, hogy biztonságos e!
6.”Ez csak az én javaslatom (amíg nem jelenik meg rendesen a CS2 addig ne vásároljatok skineket és próbáljatok nem bejelentkezni semmi féle websitera!”

“Velem tegnap történt ez az incidens 2023.09.23 és mai napon 2023.09.24 már kapásból 3 embert találtam aki ugyan ezen áldozatul estek! Beszéltem az egyik sráccal, 2 napja nem ült gép elé, elmondása szerint csak HELLCASE-re volt bejelentkezve de ő sem használt semmi más website-ot, ő is végignézte ezt az egészet tehetetlenül és borzasztó érzés volt számára mint ahogy nekem is!”

Annyit hozzátennék és kihangsúlyoznék hogy minden olyan platformon változtass jelszót ami azonos a steameddel, ne legyen ugyan az mindenhol a jelszavad. Nem garancia ez semmire de mégis egy minimális biztonságot ad. Szánj időt arra hogy most megváltoztatod külön-külön jelszóra mindened ami fontos és ezeket egy papirra leirva tárold ne a telefonodba egy jegyzetbe kérlek. Őszintén nemtudom hogy ez a scammelés minek tudható be, mi alapján történik vagy hogyan csinálják de az biztos hogy ezentúl keresni fogom a scammelt felhasználókban a közös dolgot, valami alapján ez megtörtént és erre mielőbb rá kell jönni.
Legyél nagyon óvatos és szkeptikus mindennel kapcsolatban, egyszerűen ezek nem válogatnak steam fiókok között, mindegy hogy 100 eurót ér az inventoryd van 100.000-et, a teljes lenullázásra mennek és az accountod tönkretételére. Ha te évek óta épited a barátlistád,a fiókod és neked ez sokat jelent akkor kérlek tegyél meg mindent hogy megvédd. Köszönöm,
hogy elolvastad!

[ Szerkesztve ]

(#76390) PeL válasza kaszas19 (#76389) üzenetére


PeL
addikt

Számomra ez eléggé hihetetlen. Először is ha nem kattintott semmire, hogy törték fel? Mi az hogy egyszer csak megjelent egy kék chat? Ha a "Steam Support" volt a barát listáján, akkor valszeg egy másik ismerősén keresztül törték fel az ő accját is akit átneveztek erre, mert valamikor fel kellett vennie barát listára ha ott volt. Nem ott kattintott rá valamire amire nem kellett volna? Hogy kerülték meg a mobil hitelesítőt, meg hogy nullázzák a profilt amin játékok, itemek vannak, és ha rendesen használja a mobil hitelesítőt, mindent ott kell megerősíteni?

(#76391) wjbhbdux válasza kaszas19 (#76389) üzenetére


wjbhbdux
veterán

ha visszanézed az üzenetváltásokat amit 2 hétre tárol a Steam itt:

https://help.steampowered.com/en/accountdata/GetFriendMessagesLog

akkor ki fog derülni hogy pontosan hogy tréfáltak meg.

Tippre a support üzenete egy kép volt, valami hasonló kinézetű kamu oldalra mutató linkkel amit beágyaz a chat és vétlenül rányomsz.

/s

(#76392) pRoject22 válasza PeL (#76390) üzenetére


pRoject22
őstag

Szovjet férgek leleményesek nagyon, viszont ha nem jelentkezik be mindenféle szar trade oldalra és a raktár privát akkor nem hiszem ,hogy feltudják törni, az enyémet sosem törték még fel pedig ugyanazt az egy accot használom 2009-óta, mondjuk nem is jelentkezek ilyen hulladék oldalakra.

Amit próbáltak 2x az a szavazz a barátom csapatára, insta block volt az emberkének aki bepróbálkozott és jelentettem is a supportnak.

¯\_(ツ)_/¯

(#76393) PeL válasza pRoject22 (#76392) üzenetére


PeL
addikt

Amit a végén írtál, olyat mintha én is kaptam volna régebben, de szerencsére elég rutinos vagyok már abban hogy kiszúrok minden gyanús dolgot akár emailben is :D

(#76394) kaszas19 válasza PeL (#76390) üzenetére


kaszas19
senior tag

Csak bemásoltam ide, nem én jártam így!
Nekem is kicsit hihetetlen a történet, már az hogy a steam védelmét kijátszva törték fel!
Tegnap töröltem egy barátot mert 1 nap vagy 10 linket küldött ami egy kamu steam lapra irányított, de szépen bele is szaladhatna az ember, mert fúl ugyan ugy nézet ki mint a steam bejelenkező oldala!

(#76395) PeL válasza kaszas19 (#76394) üzenetére


PeL
addikt

Nem úgy értettem hogy nem igaz a story, hanem hogy ha feltörnek valakit akkor az szinte biztos hogy a saját naivságának, figyelmetlenségének köszönhető. Valószínűleg észre sem vette, hogy rossz vagy gyanús linkre kattintott valamikor.

(#76396) kaszas19 válasza PeL (#76395) üzenetére


kaszas19
senior tag

Igen ez benne van.
Mostanában megszaporodtak a csalók!
Direkt oda figyelek arra hogy senkivel nem csereberélek, nem megyek random linkekre, és a skineim 100% ládanyitásból vannak, ami meg nem kell vagy már van, azokat a steam piacon eladom.

(#76397) mepet válasza kaszas19 (#76396) üzenetére


mepet
addikt

" és a skineim 100% ládanyitásból vannak, ami meg nem kell vagy már van, azokat a steam piacon eladom."
Es ennek mi koze ahhoz, hogy feltorik-e a fiokod, vagy nem? Nekem egy skinem sincs lada nyitasbol. :)

(#76398) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

idevágó friss cikk, hogy a mai fiatalok többször dőlnek be online csalóknak, mint a nagyszüleik [link]

és ha megnézzük a Steam support statisztikát, hogy az elmúlt 24 óra alatt 25,054 fiók visszaszerzéssel keresték meg őket..

:(

/s

(#76399) kaszas19 válasza mepet (#76397) üzenetére


kaszas19
senior tag

Csak annyi hogy, sokan előszeretettel veszik külső oldalról a sikeneket több kevesebb sikerrel!
Vagy random emberekkel csereberélnek, aztán meg pislog hogy átverik.
Erre írtam hogy nekem csak a ládányitás opció játszik!

(#76400) mepet válasza kaszas19 (#76399) üzenetére


mepet
addikt

Ja ertem. Meg egy pontot nem ertek a bemasolt szovegbol:
”Raktárhelyiséget vásároltok mivel, nekem onnan semmit nem vittek el! “

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.