Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Pár hasznos infó érhető el az összefoglalót megnyitvaˇ
****CS:GO OFF TOPIC****
[PH!] Steam Group | Facebook

Ha szeretnél jönni 10-es mixre,discordon jelezd
|PH CSGO Discord | Discord beállítási útmutató |
Láda Drop útmutató| Major infó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#64151) ReFleXx válasza Gentlelelele (#64149) üzenetére


ReFleXx
addikt

igy mar nem tudnak betyarkodni, ezt fixaltak mar anno.

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#64152) IMIIKE1998


IMIIKE1998
őstag

Nekünk az bejött, hogy valaki csinál egyet, a többiek gyorsan joinolnak és azonnal indítás(Ha elég gyorsak vagytok, sikerülhet.).
Amúgy a játékban csak a trappot nem lehet hangosabbra venni? A lövés kiverné a dobhártyámat, ha olyan hangosra venném, hogy halljam a lépteket is.

[ Szerkesztve ]

(#64153) I Am^^ válasza IMIIKE1998 (#64152) üzenetére


I Am^^
tag

fül-orr-gégészet. :) ;]

ajánlom a logitech g35 fülest. :K

Jah és nem, nem lehet.

[ Szerkesztve ]

|Számomra mindegy, hogy mit mondasz a hátam mögött. Hátul vagy és hátul is maradsz.

(#64154) PeL


PeL
addikt

Nekünk tök mindegy mire van állítva, bejönnek akkor is. Elég idegesítő, nyomorult idióták akik ezt csinálják.

(#64155) _-ORANGE-_


_-ORANGE-_
senior tag

Találkoztatok már ilyennel?
(egyik accountomra felmentem és próbáltunk meccset menni, én non-primeként, hogy meglegyen végre)

(#64156) dugo_ válasza _-ORANGE-_ (#64155) üzenetére


dugo_
veterán

write only?

(#64157) vzsryl válasza Vismajor01 (#64146) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Én tegnap 2x próbáltam így, és ment a dolog.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#64158) edgR válasza IMIIKE1998 (#64152) üzenetére


edgR
őstag

sv_cheats 1 társaságában bármikor lehet, cak hát esz calász, Imike.
https://www.reddit.com/r/GlobalOffensive/comments/2cn0ph/disabling_ambient_noise_boosting_footsteps_and/

(#64159) ReFleXx válasza edgR (#64158) üzenetére


ReFleXx
addikt

The commands marked with an asterisks must be executed in an sv_cheats 1 server (go offline with bots), but after leaving can be used anywhere.

valamit biztos lehet trukkozni, neztem mar streamert akinel hatarozottan hangosabb volt a trappolas es nem üvöltött az AK mellette, tehat valahogy a trapp ki volt emelve, de fingom sincs hogy lehet, amit linkeltel egy probat megerhet.

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#64160) Mezcal


Mezcal
addikt

Meghekkelték a csgo-t..

Akárhányszor csináltunk várót, mindig ilyenek ugrottak be a meccs elindítása helyett.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#64161) Xero válasza Mezcal (#64160) üzenetére


Xero
nagyúr

Tényleg ennyire lusták vagytok olvasni? :U

Teljesen mindegy, hogy publikus vagy privát a lobby, ha egyszer ráakaszkodnak az id-dra csak a game resi segít 1-2 percig. Valószínűleg a nearby lobbyk api-át használják ki, de arra nincsen ötletem, hogy a kicket hogyan kerülik meg.

(#64162) Zomb€€


Zomb€€
őstag

Azt vagjatok, hogy random emberek csatlakozhatnak a lobbykba?

;]

[ Szerkesztve ]

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#64163) Xero válasza Zomb€€ (#64162) üzenetére


Xero
nagyúr

(#64164) gtamate2


gtamate2
veterán

Srácok akkor a PH! Nightcup első meccsei holnap esedékesek (vasárnap).

19:00-tól Dream Team vs GentleBeaterZ

21:00-tól 2 Bullets vs Stop CSGO!

*Sn0w

(#64165) _-ORANGE-_ válasza dugo_ (#64156) üzenetére


_-ORANGE-_
senior tag

Nem, csak nem mindig olvasok vissza :( sry

[ Szerkesztve ]

(#64166) _-ORANGE-_ válasza Redneck (#64141) üzenetére


_-ORANGE-_
senior tag

Ja, bocs, azonnal a viewmodelre gondoltam :D
fov az max 90 ja, annál tovább nem lehet

(#64167) Lmh


Lmh
őstag

Amúgy valaki vágja, hogy pontosan mi a céljuk ezzel a támadással?
Fix CSGO, oké, de milyen téren? Nem mertem semmire kattintani, és a szöveget amit bemásolgatnak, azt sem olvastam el.

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#64168) lemusz válasza I Am^^ (#64153) üzenetére


lemusz
addikt

De lehet és érdemes is a hangdriverben állítgatni kicsit.

Nekem az ilyen és ehhez hasonló beállítások állnak jól a fülemhez nem csak játékban, de egyéb felhasználás terén is. A 'hangerő-kiegyenlítés' meg konkrétan az a funkció, amire Imike kérdezett, mert a halk dolgokat felerősíti, a hangosakat meg féken tartja, ergó a halk trappot könnyebben meghallani vele, ha be van pipálva, de ebben az esetben nem célszerű az én sémámat használni hozzá, mert a magas hangok fülsüketítően hangosak lesznek, tehát ahhoz egy viszonylag vízszintesebb séma ajánlott.

(#64169) wjbhbdux válasza Lmh (#64167) üzenetére


wjbhbdux
veterán

vmi youtuber kezdte el hogy mindenki csinálja ezt és akkor majd a valve felfigyel és megcsinálja a játékot tökéletesre

/s

(#64170) Gentlelelele válasza gtamate2 (#64164) üzenetére


Gentlelelele
aktív tag

Kell casterkedni ? :DD

twitch.tv/gentlegg “Evil is Evil. Lesser, greater, middling… Makes no difference. The degree is arbitary. The definition’s blurred. If I’m to choose between one evil and another… I’d rather not choose at all.”

(#64171) Spet válasza gtamate2 (#64164) üzenetére


Spet
addikt

Közvetítve lesznek?

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#64172) dugo_


dugo_
veterán

Na nálam így néz egyelőre ez a lobby vírus:

Kicsit basz szét csak az ideg. Percenként bassza tele ilyen 100 megás partíciókkal a rendszerlemezt.

(#64173) IMIIKE1998 válasza dugo_ (#64172) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

És ezt hogy "kaptad" a gépedre? :0
lemusz: Az a baj, hogy a hangkártyám sem mai darab, kb. 7 éves, így a hangok se a legtisztábbak. Most a HRTF be van kapcsolva a játékban, így jobb valamivel, de a trappot nem hallom, ha meg felveszem a hangerőt, a lövés hangja elviselhetetlen. Az ugrást, gránátot, "vent-beütéseket" hallom, csak jó lenne a trappot is, mert úgy jobban tudnék infózni.

[ Szerkesztve ]

(#64174) Shkiz0 válasza dugo_ (#64172) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Hozzánk is léptek be de semmi ilyesmit nem tapasztaltam.

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#64175) dugo_ válasza IMIIKE1998 (#64173) üzenetére


dugo_
veterán

Ültem a lobbyban. Ennyi.
Malwarebytes nem találta meg, most mászik vissza a lemezkép mentésből...

(#64176) NoX


NoX
senior tag

Ez a támadás üzenete:

CS:GO: Hello everyone, as you may know, there are a lot of cheaters in CS:GO and Valve doesnt do anything about it, because they simply dont care! They get enough money from skins and cases to not give a fuck about the game anymore and we need to STOP them!!! Please don't playing CS:GO for 1 day, to proof them that we care about the game and want them to fix it, because as in its current state its unplayable. We are customers that are willing to pay for a good game without hackers and bugs that break the game. The CS:GO Community is getting bigger every day and all they care about is how to get more money out of the game with SKINS, STCKERS and stupid SPRAYS... Valve, fix VAC, it's shit.

Több nyelven is kikerült, többek között oroszul.

(#64177) lemusz válasza NoX (#64176) üzenetére


lemusz
addikt

Köszönjük Emese.

(#64178) gtamate2 válasza dugo_ (#64172) üzenetére


gtamate2
veterán

Jó kis friss rendszereden legalább?
Nekem semmi nem jött pedig vírusirtót több éve nem használok.

Más: Lesz közvetítés úgy néz ki, gentle jöhetsz nyugodtan discordon megbeszéltük ;)

*Sn0w

(#64179) dugo_ válasza gtamate2 (#64178) üzenetére


dugo_
veterán

Szerencsére, amikor minden kész lett, nyomtam egy lemezképet Reflect-tel. 40 perc alatt visszamászott.
Csak a fél gépet kellett lebontanom, hogy hozzáférjek a meghajtókhoz... :D #itx_problemz

Nem tudom mi volt, Avast nem fogta meg, Malwarebytes nem ismerte fel, amikor bejöttek a lobbyba már nyomtam is a konzol - exitet... Nem sokat ért.

[ Szerkesztve ]

(#64180) Blackhole13


Blackhole13
senior tag

Végre beszereztem egy FHD monitort, de ebben a felbontásban kb játszhatatlanná vált a cs. 100 fps van, 80 alá nem esik, mégis folyamatos a mikrolagg, pedig minden beállítás a legalacsonyabbon van.
Létezik, hogy ez a konfig nem bírja a fullhd felbontást? G3220, 2*2GB 1600Mhz ram, hd5770.

[ Szerkesztve ]

(#64181) Mezcal válasza Blackhole13 (#64180) üzenetére


Mezcal
addikt

Létezik. Gyenge a proci és a gpu sem egy acél. A memória is.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#64182) Mr.White válasza lemusz (#64177) üzenetére


Mr.White
senior tag

Így kell építeni a közösséget mi?Kérdezték előtte hogy mi a célja, leírta, ha nem tetszik tekerj tovább, az bezzeg hogy ideböfögöd a hülyeséged az teljesen normális, meg hogy off videókat linkelgetünk.

(#64183) ReFleXx válasza dugo_ (#64179) üzenetére


ReFleXx
addikt

meg mindig nem tudom elkepzelni, hogy amiatt a lobbi foglalok miatt lettek azok a meghajtok a gepeden, valami mas lehetett ott.

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#64184) dugo_ válasza ReFleXx (#64183) üzenetére


dugo_
veterán

Sose derül már ki. :D
Az EFI partíció volt, hogy miért kapott percenként új betűjelet és szemetelte tele a fájlkezelőt az rejtély. Más nem történt a gépen.

(#64185) lemusz válasza Mr.White (#64182) üzenetére


lemusz
addikt

Te csak ne aggódj a közösségért, mert olyan vagy itt, mint a fehér holló. Nem kérdezte előtte senki, nem válaszolt a kommentjével senkinek. Ne zavarjon, hogy előtte lévő két oldal kb ezzel volt tele, de ő azért ide böfögi az abszolút semmi újat nem mondó kommentjét...

(#64186) Tewe013 válasza Blackhole13 (#64180) üzenetére


Tewe013
őstag

Szerintem a GPU túl gyenge a G3220+HD7770/GTX750 párossal nem volt ilyen gond FULL HD-n.

(#64187) Blackhole13 válasza Tewe013 (#64186) üzenetére


Blackhole13
senior tag

Egyik haveromnak ugyanez a proci erősebb vga-val, másiknak ugyanez a vga i5-össel van, és egyikük sem panaszkodik. Ezért gondoltam, hogy máshol kellene keresni a hibát. Azért mégiscsak egy ezer éves motor van a játék alatt.

(#64188) Franklin válasza Blackhole13 (#64187) üzenetére


Franklin
addikt

Játssz 1024x768-ban, mint a prók és meglesz a 200 fps :P

(#64189) mobal válasza dugo_ (#64172) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Rendszergazdaként futtatod a csét? Mert másként _lehetetlen_ hogy ilyet csinálj. Szvsz. nem a hackerek csinálták ezt. Nálam KIS semmit nem fogott.

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#64190) dugo_ válasza mobal (#64189) üzenetére


dugo_
veterán

Nem. Ez lesz életem egybeesése. Tényleg nem tudom akkor, hogy mi volt.

(#64191) GabN73


GabN73
addikt

NiP újít vajon a közeljövőben? (új lu)

(#64192) gtamate2 válasza GabN73 (#64191) üzenetére


gtamate2
veterán

Már mikor kikaptak a HR-től úgy volt hogy jövőre új lu, aztán maradt mégis, szerintem most már tuti fognak oszlani ezek után.

*Sn0w

(#64193) vzsryl válasza GabN73 (#64191) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Pedig egyenként olyanokat tudnak lőni, hogy megállnák bárhol a helyüket, de a csapatjátékuk egy vicc. Akkora bakikat csinálnak néha, hogy MM-en nem látok olyanokat.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#64194) PeL válasza gtamate2 (#64192) üzenetére


PeL
addikt

Azt nem értem hogy egy csapat ami évekig jól működött mondhatni, mi történt hogy így elcsesződött náluk a dolog? Mert Friberg, Xizt, GR, f0rest már régóta együtt játszik, nyertek versenyeket is.

(#64195) vzsryl válasza PeL (#64194) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Kiégtek. Azért vannak még mindig együtt, mert hatalmas marketing ereje van még mindig a nevüknek, lásd Dreamhack Las Vegas promo videoja. Viszont kezdenek annyira elgyengülni, hogy max. még egy ilyen húzásuk van, és vége a dalnak.

Egyébként a skandináv skill nem vész el, csak átalakul. A két svéd óriást (fnatic, nip) váltja a két dán óriás (astralis, north?).

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#64196) PeL válasza vzsryl (#64195) üzenetére


PeL
addikt

Astralis most rohadt erős csapat lett, pedig ők is szívtak mindig még a régebbi Astralis, Team Dignitas, és TSM korban. Aztán kettéoszlottak (Karrigan és Cajunb mentek ugye) és lett belőlük két kurva erős csapat. Kíváncsi leszek ha a NiP oszlik ki hová, merre tovább.

(#64197) GabN73 válasza PeL (#64194) üzenetére


GabN73
addikt

Kiégtek/elfogyott a motiváció. SK-ban is volt már ezért csere pl.
Mondjuk én NiP és a NaVi lu-ján változtatnék, utóbbiakra is ráférne. Állítólag belső problémák vannak a NaVinál, kíváncsi vagyok ki(k) lesz(nek) "kirotálva".

(#64198) Vismajor01


Vismajor01
addikt

Olof, krimz, dennis, forest, get_right

Meglásd

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#64199) vzsryl válasza PeL (#64196) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Nem oszlottak ketté, a hármas mag még mindig megvan. Cajunbot elküldték, mert nem tudtak úgy játszani vele együtt, ahogy szerettek volna, ezért elhozták kjaerbyt a dignitasból, akivel nagyon jó volt az összhang. Aztán jött az a probléma, hogy az irányítójuk, karrigan, bármilyen kört hívott, az nem jött be, emiatt el is hajtották. A helyére jött glaive, akiben már megbíznak, és tényleg minden flottul megy.

Cajunbot egyből elvitte a dignitas, de karrigan egy ideig szabadúszó volt, amíg meglepetésemre el nem vitte a FaZe.

Vismajor01: Oszt' ki lenne az ingame leader?:D

[ Szerkesztve ]

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#64200) Mclovin válasza vzsryl (#64199) üzenetére


Mclovin
senior tag

Dennis. Fnatic-s idoszaka alatt mar volt o IGL.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.