Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Pár hasznos infó érhető el az összefoglalót megnyitvaˇ
****CS:GO OFF TOPIC****
[PH!] Steam Group | Facebook

Ha szeretnél jönni 10-es mixre,discordon jelezd
|PH CSGO Discord | Discord beállítási útmutató |
Láda Drop útmutató| Major infó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#151) Иван válasza execute93 (#150) üzenetére


Иван
őstag

Konzol. Szervereket a built-in finderben nem sokat kereset így se.

Viszont nem bánom ezt "join game", hogy hasonló tudású szerverekre dob be, és max 6v6-osba (ahogy kivettem a szavaikból), mert legalább nem egy tömegnyomor szerveren kell lenni 50 próval :DDD

Szerintem képzeld el úgy kb, mint a L4D2 quick match opcióját. De biztos vagyok benne, hogy megmarad a rendes szerver kereső is, elvégre ez alapjaiban véve nem egy casual gémereknek szánt dolog :K

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#152) Sonja


Sonja
veterán

Nincs véletlenül valakinek egy béta kódja? :F Szivesen kipróbálnám! :R

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#153) Иван válasza Sonja (#152) üzenetére


Иван
őstag

Elvileg 21-ike óta már open béta van. Én már inkább arra várok, mint vadásszak egy kulcsra.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#154) execute93 válasza Иван (#151) üzenetére


execute93
őstag

Megmarad, néztem Béta Gameplayt. Elindult már az open? Valami ki fogja jelezni ha indul?

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#155) Иван válasza execute93 (#154) üzenetére


Иван
őstag

Hát nézd, sztem csak megjelenik akkor az accodon egy CS:GO Beta játék :D

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#156) execute93 válasza Иван (#155) üzenetére


execute93
őstag

Nekem még nincs Steam accom. Majd akkor kreálok, ha megjön a CDG-ből a játék!:)

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#157) Иван válasza execute93 (#156) üzenetére


Иван
őstag

Csinálj előre. Annyival beljebb vagy.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#158) execute93 válasza Иван (#157) üzenetére


execute93
őstag

Az lesz!:) Az mennyire igaz, hogy a PC Guruhoz adnak CS:GO bétát?

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#159) Иван válasza execute93 (#158) üzenetére


Иван
őstag

Furcsállanám, mert elvileg steam userek közt sorsoltak ki kulcsokat. Bár lehet megállapodtak a VALVE-val.

Én már amúgy oper betara és pre-orderre gyúrok :P

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#160) execute93 válasza Иван (#159) üzenetére


execute93
őstag

Érdekes. Gépigényen az írták, hogy már van béta.. én nem látom.. Ti tán igen? :((

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#161) Иван válasza execute93 (#160) üzenetére


Иван
őstag

Nem. Hát van kint már béta régóta, csak nem nyílt. Sztem arra értik.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#162) execute93 válasza Иван (#161) üzenetére


execute93
őstag

Ez így nagyon szuper lesz. 21.-e óta kellene mennie. Ma már 30.-a van. Ez mi?:) A játék meg vagy Decemberben fog megjelenni? CDG-nek írtam, hogy Kb. mikor fogják tudni kiszállítani a játékot? Azóta is válaszolnak :)

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#163) Иван válasza execute93 (#162) üzenetére


Иван
őstag

VALVe time.

Amúgy én nem rendelném elő addig sehonnan, amíg hivatalosan be nem jelentik a dolgot.

Mellesleg szerintem a CDG pont annyit tud a dologról, mint mi. Azaz semmit. :DDD

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#164) execute93 válasza Иван (#163) üzenetére


execute93
őstag

Valve time!:D
CDGn csak előjegyeztem. Tehát náluk nem lehet előrendelni. Ez csak egy értesítés jelent. Szóval kapok egy e-mailt, amikor biztos a dolog, és akkor megtudom rendelni.

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#165) Иван válasza execute93 (#164) üzenetére


Иван
őstag

Jaaa, értem. Na de remélem minél előbb les előrelépés. HA betartják, hogy 21. jön ki és előtte "kb. 1 hónappal megnyílik a béta", akkor elvileg legkésőbb a napokban vagy a héten ennek meg kéne történnie.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#166) execute93 válasza Иван (#165) üzenetére


execute93
őstag

Hát igen. Nem ártana már, ha elindulna. Játék meg majd jövőre fog megjelenni. Ám ennyire lecsillapodott a CS:GO őrület? Számomra még mindig a legjobb sorozat a CS. Semmihez nem fogható. Mi ketten tartjuk életben a topikot? :U :)

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#167) Иван válasza execute93 (#166) üzenetére


Иван
őstag

Nemtom, talán majd ha megjelenik a játék jönnek mások is. Most egyelőre nincs mit nagyon kitárgyalni.

Amúgy nem vágom, hogyha van már béta a kulcsosoknak, akkor azon mit nem lehet nyilvánossá tenni? :F De reméljük tudják, mit csinálnak. mindig amondó voltam, hogy inkább csússzanak egy hónapot, mint szutyok indulás legyen, vagy bugos vagy valami.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#168) execute93


execute93
őstag

Khm. Sosem lesz Open Beta.. Mit tökölnek ennyit? Játék megjelenése meg 21.-e? Jó lesz az 2013-ra is. Rendkívül jó.

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#169) Иван


Иван
őstag

Biztos láttatok már minden csemegét, de aki még nem, ez a videó sorozat megmutatja, a pályák milyenek voltak és milyenek lesznek.

Szóval aki még nem látta, kezdheti a de_dusttal. :K

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#170) execute93 válasza Иван (#169) üzenetére


execute93
őstag

Nekem anno CSS-ben cs_office és a de_dust 2 volt a kedvenc mapem. :) AWP pályák sem voltak rosszak. Azt hittem, azért írsz be, hogy: "MEGJELENT A BÉTA":D. Sebaj.. várunk-várunk.. Aug.21. mennyire lehet igaz a Valve esetében?:( CDG-n pl. ez van kiírva, de már kétlem. Mert ha év vége felé jelenik meg, akkor maradok a bf3mnál.

Hivatalos honlapon sincs semmi...

[ Szerkesztve ]

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#171) Иван válasza execute93 (#170) üzenetére


Иван
őstag

Nekem dust, dust 2 meg aztec a kedvenceim.

"Aug.21. mennyire lehet igaz a Valve esetében?"

VALVe time :DDD

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#172) execute93 válasza Иван (#171) üzenetére


execute93
őstag

Komolyan mondom, már kezd idegesíteni.. Egy nyomorult információt nem tudnak adni? Hogy késünk XX napot.. Akkor rendben lenne.. Na de ez a kiszámíthatatlanság.. Aug21.-én 100%-ig biztos vagyok benne, hogy NEM fog megjelenni:) Ne legyen így, de így lesz..

Honlapjuk sem jön be:)[link]

[ Szerkesztve ]

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#173) Sabre válasza execute93 (#141) üzenetére


Sabre
őstag

Inkább L2D2 motorja van, ami azért fejlesztve van erősen - de nem nulláról, így valóban van párhuzam. De egy fullosabb beállításhoz már kevesek ahhoz a motorhoz a konfigok :(

nem értem, bennem lehet a hiba - annyira de annyira fos ez a játék, sok-sok év cs 1.5 , 1.6 , cs:s után pláne...

(#174) execute93 válasza Sabre (#173) üzenetére


execute93
őstag

Nekem bejön a játék. 1.6 és társai nekem abszolút a játszhatatlan kategória.

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#175) Sabre válasza execute93 (#174) üzenetére


Sabre
őstag

akkor te arcade játékos vagy, minden ami realisztika és multi szagú nem 8 éveseknek, az az 1.6 és társai.. :( hiába, ezek szerint a csét is elrontják véglegesen. Sebaj, a BF3 már úgyis beszippantott ;)

(#176) execute93 válasza Sabre (#175) üzenetére


execute93
őstag

BF3-mat is tervezem. Vagy ez vagy a BF3+prémiumja.

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#177) Иван válasza Sabre (#175) üzenetére


Иван
őstag

Azért az 1.6-ra se mondanám, hogy csak egy picit is realisztikus. :U

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#178) Sabre válasza Иван (#177) üzenetére


Sabre
őstag

Pedig az a verseny fps-ek királya és szerintem marad is örökre, legalábbis a hány évig játszák kérdésben.

A grafika nem világverő, ellenben alkalmas a "pro gaming" fogalomra. Ez a cs:go max a 12 éves gyerekek délutáni matinéjára alkalmas...a bemutató meccsek amiket toltak vele a pro játékosok is ezt tükrözte, nem vették komolyan, mert nem nagyon lehetett...

(#179) Иван válasza Sabre (#178) üzenetére


Иван
őstag

Az, hogy pro gameingre meg versenyre van, nem jelenti azt, hogy realisztikus. Mert az egész CS sorozat realisztika szempontjából konvergál a nullához.

Csak hogy ne keverjük a szezont a f*szommal. :R

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#180) skydragon


skydragon
tag

realisztikus FPS játék nem igen van CS és Cod szériák is messze nem realisztikusak codokban is csipával fejbelövőd kiröhög de van hogy kilóméterekről 2 desertbe hal cod4-be :)

(#181) Иван válasza skydragon (#180) üzenetére


Иван
őstag

Hát de nem is azért szeretjük a CSS-t, mert háború szimulátor :N

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#182) skydragon válasza Иван (#181) üzenetére


skydragon
tag

persze én se azért üzöm még mindig fun szinten a codot mert realisztikus amúgy sztem a rainbow sorozatok talán a leg realisztikusabbak amivel találkoztam

(#183) silentstar. válasza Sabre (#178) üzenetére


silentstar.
csendes tag

Azért azt sem kell elfelejteni hogy az átlagéletkor bőven 17 alatt van. Ez mindent elmond a CS comunityről.
Amúgymeg, 21-én tuti kijön , én bízom benne :U

(#184) Иван válasza silentstar. (#183) üzenetére


Иван
őstag

Amúgy szerintem minden játékban az avg. életekor 18 alatt van.

Másrészt engem nem zavar, úgyis egy csomót játszok ismerőseimmel. :K

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#185) Z0zo


Z0zo
csendes tag

Lehet élesíteni a bankkártyákat :)

[ Szerkesztve ]

(#186) SQX_Barto válasza Z0zo (#185) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Majd esetlegesen élesítem, ha kipróbáltam és tetszik... :P
Az elmúlt időszakban nem is cséztem, inkább CoD-oztam (MW2 multi)

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#187) h.adam.92 válasza SQX_Barto (#186) üzenetére


h.adam.92
őstag

akkor neked biztosan tetszeni fog, mert a többi cshez nem lehet hasonlítni, inkább cod-okhoz.

(#188) sss


sss
senior tag

Azt írják, hogy 15$ lesz (korábban is ennyiről lehetett olvasni). Még mindig nem tudom eldönteni, hogy megér-e ennyit ez nekem.

(#189) execute93


execute93
őstag

Ajánlott rendszerköv. van?

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#190) Иван válasza execute93 (#189) üzenetére


Иван
őstag

Amin L4D2 fut, azon ez is fog.

sss: Szerintem meg fogja érni. $15-ért ma melyik nagynevű játékot kapod meg? Az összes VALVe játék jóárasítva van.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#191) Sabre válasza Иван (#190) üzenetére


Sabre
őstag

Megéri egy csé köntösben lévő teljesen kiforratlan, régi motoron futó tákolt fps?
szerintem nem.

Nem fogja átvenni se az 1.6, se a cs:s helyét sehol - kivéve ha a valve fizet mindenkinek annyit, amennyiért megéri ezt futtatni, de olcsóbb mint ha fejlesztettek volna egy értelmes játékot helyette...

(#192) execute93 válasza Иван (#190) üzenetére


execute93
őstag

Hát, most rendeltem egy videó kártyát hozzá.. kell a pénz másra is:D

Ezen a konfigomon elmenne?

Max grafikai beáll.
1440x900 felbontás
ASROCK H61M-GS
INTEL CORE I3-2100 3,1GHZ 4 SZÁL
4GB DDR3 1333MHZ
FSP HEXA 400W
GAINWARD GTS 450 1GB

[ Szerkesztve ]

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#193) Иван válasza Sabre (#191) üzenetére


Иван
őstag

Az, hogy régi motoron megy, senkit nem izgat. Ennyi erővel az 1.6 már mikor le kellett volna váltatni.

Vagy a COD. Quake 3 motor a mai napig kicsit megpofozva.

"Nem fogja átvenni se az 1.6, se a cs:s helyét sehol"

Nem is kell neki szerintem. Ahogy a CSS se vette át az 1.6 helyét, teljesen más közönsége, technikája lesz. Számomra a GO az a CS sorozat egyik casualabb darabja lesz. Vagyis én ezt várom tőle és erre számítok. Amit nem bánok személy szerint.

execute93: bőven fog. Minek izgulsz? Ma már szinte minden megjelenő játéknak nagyobb a gépigénye, mint ennek lesz.

[ Szerkesztve ]

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#194) Иван


Иван
őstag

Él az előrendelés, €9,89 a nyitó ár most.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#195) execute93 válasza Иван (#194) üzenetére


execute93
őstag

Én CDG-ből fogom rendelni.. Remélem még aznap kihozzák... Nyílt béta szerintem csak kamu volt... Most már biztosan nem fogják elindítani..

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#196) Иван válasza execute93 (#195) üzenetére


Иван
őstag

Én a napokban előrendelem még sztem, és akkor már előre le tudom tölteni a féjlokat :DDD

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#197) execute93 válasza Иван (#196) üzenetére


execute93
őstag

CS:GO Live Stream - nézzétek míg megy!:D

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#198) silentstar. válasza execute93 (#195) üzenetére


silentstar.
csendes tag

még van addig pont két hét... 1 hét béta simán belefér

(#199) BMWFan


BMWFan
aktív tag

(#200) NZKK


NZKK
tag

Windows 8 alatt próbálta már vki a GO-t?

Oh yeah !

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.