Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Pár hasznos infó érhető el az összefoglalót megnyitvaˇ
****CS:GO OFF TOPIC****
[PH!] Steam Group | Facebook

Ha szeretnél jönni 10-es mixre,discordon jelezd
|PH CSGO Discord | Discord beállítási útmutató |
Láda Drop útmutató| Major infó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#401) Carvus válasza Stauffenberg (#395) üzenetére


Carvus
senior tag

akkor menjél nyugodtan bfezni... :U

(#402) mepet válasza dReFiX (#398) üzenetére


mepet
addikt

Engem a képi világ, mint élmény érdekelne. Mert ahogy néztem képeken, valahol zöld az egész kép, máshol meg sárga minden. Mennyire élvezhető ez így?

[ Szerkesztve ]

(#403) dReFiX válasza mepet (#402) üzenetére


dReFiX
senior tag

Kicsit ilyen mosott mese szerű grafikája van, igazából csak feljavított source motor, de sajnos az én gépem nem bírja max grafikán, de felmész youtubra HD gameplay videókon látszik kb. milyen. De nem hiszem hogy a grafika miatt fogod játszani.

Szumma: Hitbox elég jó lett, sőt maga a játék is, igazából csak az egyéni preferenciákon múlik kinek jön be avagy sem. Akik eddigi részeket nem szerették ezt fogják akik meg igen azok kevésébe.

[ Szerkesztve ]

(#404) mepet válasza dReFiX (#403) üzenetére


mepet
addikt

Ettől féltem, egyenlőre akkor marad az 1.6, mert 1.3-mal sajos már nem játszanak...

(#405) Carvus


Carvus
senior tag

jajj, de nem bírom megszokni ezt az AK-t, régen pedig milyen fejeseket pötyingtettem vele...m4a1-re hangtompító vajon egyáltalán nem lesz? v csak béta miatt nincs?

(#406) Stauffenberg válasza Carvus (#401) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Te meg böfögj máshova.

Ki beszélt itt arról, hogy a CSGO rossz játék lenne a grafikája miatt? Csak tudod éppen grafikáról volt szó, annak minőségéről, ha csak azt nézzük a CSGO nem erős benne és a CS sosem volt az, de nem mondtam, hogy ez baj.

Ha annyira érdekelne engem a grafika (ami nem baj ha jó, hiszen szeretjük a szépet, de nem létfontosságúak a legújabb shaderek és ultramagas felbontású textúra), akkor nem játszanék aktívan World of Tanks-et, Mass Effectet (régit is) vagy éppen egy tonnányi szimulátort.

(#407) ez_meg_emaz


ez_meg_emaz
őstag

Még a végén hozzászokom. Annyira belémivódott a source, meg olyan kellemes emlékek vannak lanozásokrol hogy iszonyatosan nehezen szakadok el tőle. És most hogy újra előveszem majd a source-t biztos nagyon fura lesz.

Pénteken lan source-al, addig meg GO, aztán hétvégén eldöntöm tartom e a lépést a korral vagy ezt most kihagyom.

(#408) Stauffenberg


Stauffenberg
nagyúr

Na így pár óra játék után az előzetes véleményem (még sokat változhat):

- Hát ez tényleg echte CoD, még a GUI is hasonló.
- Hangok pocsékok.. a ráadóban retardáltak mondják, hogy "flesbeng". A fegyverhangok is nagyon gagyik (főleg a BF sorozathoz képest ahol aztán moziélményed van).
- A hitbox kezelés sokkal jobb. ha beadom a fejest akkor az a fején van, nem utána fél méterrel.
- Jónak tűnik a netkód, még futó torrenttel sem megy a pingem 35-40 fölé, míg Battlefieldben már jónak számít ha minden háttérben futó szarság nélkül elérem ezt minimumként.
- Az új játékmódok nem jönnek be. Nem azért, mert idegenek a CS világától, hanem mert szerintem szarok. Ez a kill alapú fegyverszerzés egy szar és a mapok is extrém kicsik.
- Minden másban jó. Érezhetően több benne a casual elem, mint a korábbiakban, de azért még így is sokkal több múlik a gyakorláson és skillen, mint a CoD vagy BF esetében. Főleg mivel néha még fejbe is egy fél tárat tunkolni kell, hogy megfeküdjön az ellenség. Testre leadott lövésre kár pazarolni az ólmot.

Szóval összességében tetszik, de sok helyen veszített az eredeti hangulatból. Nekem az interface nem tetszik, nagyon sokat veszít a CS hangulat vele. Ráadásul a hangok annyira gagyik, hogy ennyi erővel a régieket is lehetne használni, legalább több régi hangulat lenne benne.

(#409) v!ct0y válasza Stauffenberg (#408) üzenetére


v!ct0y
veterán

"A fegyverhangok is nagyon gagyik (főleg a BF sorozathoz képest ahol aztán moziélményed van"
ÉS ??? Előző cs-be se voltak jobbak...

(#410) ez_meg_emaz válasza Stauffenberg (#408) üzenetére


ez_meg_emaz
őstag

+1
A hangok tényleg nem adnak "moziélményt" de elviselhető. Nem annyira zavaro hogy ugy mondjam.
A többivel teljesen egyet értek.

(#411) OctoCore válasza execute93 (#392) üzenetére


OctoCore
tag

és ez még csak a béta! még nem tudhatjuk ez lesz-e a végleges is:P hátha még jobb lesz:D

(#412) pethYeti válasza OctoCore (#411) üzenetére


pethYeti
addikt

Ha véglegesig nem is, de biztos rengeteg dolog fog érkezni INGYEN hozzá, nem úgy mint cod, bf esetén. Source, L4D2, Portal2 is rengeteg újdonságot kapott jóval megjelenés után. Ezért érdemes valve programba fektetni, mert biztos lehet benne az ember hogy lesz itt még fejlődés.

Hangtompító egyébként szinte biztos hogy lesz, hangfájlok pl megtalálhatók, csak gondolom vannak nagyobb prioritású dolgok is előtte.

(#413) he7edik. válasza pethYeti (#412) üzenetére


he7edik.
addikt

Néhány wav. fájlt lecserélni nem a világ.
Amúgy van sok minden a játékban ami miatt húzom a számat de az tény hogy a hitbox és a netkód nagyon baba.

Égő szöveg a flém vázon

(#414) pethYeti


pethYeti
addikt

Még annyit hogy desert eagle se forgott elővételkor, azt is kérték fórumon és megkapták idővel.

(#415) Stauffenberg válasza v!ct0y (#409) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Tudom, hogy nem voltak jobbak a fegyverhangok korábban sem, csak nem értem, hogy miért jó a gagyit egy másik gagyira cserélni. Akkor már maradhatnának a régiek, már csak a hangulat miatt is. A beépített rádióhangok ("Fire in the hole", "Flashbang", stb) szintén szörnyűek.

Nem hiszem, hogy letört volna a keze a Valve-nek ha már cserélni akarja a hangokat akkor legalább egy elfogadható hangstúdióval csináltatta volna.

(#416) he7edik.


he7edik.
addikt

Lehet én vagyok a figyelmetlen de hol lehet beállítani hogy nem rögtön váltsak fegyvert hanem ikonba tegye fel és tűz gombra váltson?

Égő szöveg a flém vázon

(#417) execute93 válasza he7edik. (#416) üzenetére


execute93
őstag

Sehol. Ez csak css-ban van így.

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#418) he7edik. válasza execute93 (#417) üzenetére


he7edik.
addikt

Minden CS-ben van ilyen...

Égő szöveg a flém vázon

(#419) bivalyolo válasza pethYeti (#412) üzenetére


bivalyolo
őstag

a source bár ne kapott volna annyi "újdonságot"... :(

"Let's agree to disagree!"

(#420) enginev3.0 válasza he7edik. (#418) üzenetére


enginev3.0
félisten

be lehet állítani hogy ne rögtön vegye fel

Beállítások-játékbeállítások-fegyver váltás felvételkor-NEM

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#421) apollo12


apollo12
veterán

heló kapott egy frissítést és azóta nem talál szerót és a magyar szeróra se tok fel menni

másnál is van ilyen gond, vagy csak nálam ?

[ Szerkesztve ]

(#422) enginev3.0 válasza apollo12 (#421) üzenetére


enginev3.0
félisten

nekem jó

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#423) Destructo


Destructo
aktív tag

Egér érzékenységbe nektek a kontrollereknél a horizontális és vertikális opció állít valamit? Nekem semmit...vagy az nem is az az opció?

(#424) v!ct0y válasza Destructo (#423) üzenetére


v!ct0y
veterán

Kontroller az nem az egér :)
Van egy másik opció is az egérre.

[ Szerkesztve ]

(#425) he7edik. válasza enginev3.0 (#420) üzenetére


he7edik.
addikt

Azzal csak nem cseréli le az erősebbre a kezedben lévő fegyvert ha rámész.

Égő szöveg a flém vázon

(#426) jerry311 válasza Stauffenberg (#408) üzenetére


jerry311
nagyúr

Ez a kill alapú fegyverszerzés egy szar és a mapok is extrém kicsik.

Csak nem beintegraltak a GunGame MOD-ot? :DDD
Az joooo, szeressem. ;]

he7edik.
konzolba
hud_fastswitch 0
Vagy ez nem mukodott?

[ Szerkesztve ]

(#427) Destructo válasza v!ct0y (#424) üzenetére


Destructo
aktív tag

Omgke ,és akkor az merre van amit én keresek? :P :D

(#428) enginev3.0 válasza he7edik. (#425) üzenetére


enginev3.0
félisten

Akkor még sem, azt hittem ezt keresed

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#429) v!ct0y válasza Destructo (#427) üzenetére


v!ct0y
veterán

Keyboard and mouse ba talán a mouse sensitivity ?:DDD

(#430) execute93 válasza he7edik. (#418) üzenetére


execute93
őstag

Ha van ilyen és tudod, akkor minek kérdezted meg?
Amúgy meg nincs benne.. De erőlködj csak..:K

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#431) Destructo válasza v!ct0y (#429) üzenetére


Destructo
aktív tag

xD | Még nem láttam azt a menüt..a játék lefoglalt..csak ha nagyritkán kilőttek,akkor nézegettem xD

(#432) he7edik. válasza execute93 (#430) üzenetére


he7edik.
addikt

Mindegyikben volt eddig a GO-ban nem találtam.
Mit nem lehet ezen megérteni? :F

Égő szöveg a flém vázon

(#433) Destructo válasza Destructo (#431) üzenetére


Destructo
aktív tag

Sikerült...:D :R

(#434) jerry311


jerry311
nagyúr

Letoltodott a beta, ha hazaertem ki is probalom. ;]
Aztan meglatjuk, hogy jo lesz-e vagy porosodik a vinyon, mint a Source.

(#435) h.adam.92 válasza he7edik. (#432) üzenetére


h.adam.92
őstag

hud_fastswitch 1 css-ben és emlékeim szerint 1.6ban is.

(#436) Dot


Dot
őstag

Hali!
Miért van az, hogy mikor betölt egy pályát leveszi a w7 a teamspeak3 hangját 1-2%-ra(50ből)?

élj a mának! sz@rd le a holnapot! szidd a tegnapot!!

(#437) jerry311


jerry311
nagyúr

Egész tűrhető ez a CS:GO, de ez sem győzött meg róla, hogy nekem váltani kell 1.6-ról. :(

(#438) Stauffenberg


Stauffenberg
nagyúr

A tegnapihoz képest újabb észrevétel:

Semmi értelme a "Casual" szintű játékmódnak. Az egész arról szól, hogy a kezdő (vagy hozzám hasonlóan CS-t 2007-ben utoljára látott) playerek lazulnának egy kicsit, de mindig betéved egy kockadroid aki no-life módon tolja és kioszt 40-50 killt pár perc alatt, majd lelép. Utána jön a következő ugyan ilyen...

Akkor inkább ne lenne benne "casual" szint, mert így felesleges.

(#439) Destructo


Destructo
aktív tag

Nagyon megy ez nekem :D Gyertek függeni..hogy lehet együtt?

(#440) dReFiX válasza Stauffenberg (#438) üzenetére


dReFiX
senior tag

Jó de ha meg tudni kéne benne lőni mint pl. sourcaban akkor meg menne a sírás hogy szar a hitbox mert visszarúg a fegyver és nehéz célozni :D

(#441) Destructo


Destructo
aktív tag

Ha kijön a végleges,és lehet majd akkor egy PH servert egy kis időre beüzemeltetnék..remélem segítetek benne :D Szeretettel várok majd rajta mindenkit!

(#442) execute93 válasza Destructo (#441) üzenetére


execute93
őstag

Nem kell beüzemelned.. Majd én veszek egy rendeset.:)

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#443) Stauffenberg válasza dReFiX (#440) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Nem tudom mit akarsz megmagyarázni azon, hogy a Source technikásabb. Persze a kezdő nem tud eltalálni semmit benne, de nem azért, mert ahhoz annyival több ész kéne. El van cseszve a hitbox és kész. Ez nem fícsör, hanem egy otromba bug, amit a "pró gémerek" miatt nem lehet kijavítani.

(#444) Destructo válasza execute93 (#442) üzenetére


Destructo
aktív tag

:P :R

(#445) mepet válasza Stauffenberg (#443) üzenetére


mepet
addikt

De minek is javítanák ki, mikor lehet a "hiba" miatt megveszik sokan a drágább és újabb csét!?

(#446) enginev3.0 válasza dReFiX (#440) üzenetére


enginev3.0
félisten

Nem tudom hogy vagy vele, de nekem m4, ak, stb... szinte használhatatlan cs go-ban, sokkal sokkal jobban szór mint source-ben, nagyon össze vissza lő, max pár golyót merek kilőni, de így legalább nem fekszek rá a gombra, még közelről sem tudom megölni az embert ha tunkolok, pedig source -ben ment, itt véletlen sem
A desi meg botrányos lett

Wp-t már megszoktam, a többit nagyon meg kell tanulni, még nem jöttem rá a technikára pedig pár órát már toltam vele

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#447) OctoCore válasza enginev3.0 (#446) üzenetére


OctoCore
tag

detto ugyan ez van nálam is, eddig mindenhol (1.6,source) ha tunkoltál akkor egyszer csak fejbelőtte, itt dafke nem akarja, iszonyatosan szór szerintem is..

(#448) he7edik.


he7edik.
addikt

Mondom én hogy itt nincs f@sztunk mint Sourceban :K

Égő szöveg a flém vázon

(#449) enginev3.0 válasza he7edik. (#448) üzenetére


enginev3.0
félisten

igazából annyira nem is bánom, csak azt, hogy másnak sokszor beadja tunkkal is -.- :W

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#450) execute93 válasza enginev3.0 (#446) üzenetére


execute93
őstag

Gugolva elvileg pontos. Tunkolás meg sz.rt sem ér.. Én is próbálgattam.. Inkább szaladsz lősz taktika Aki játszana velem CS:GO-ban az dobjon egy steam nevet.

[ Szerkesztve ]

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.