Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 16:09:01

LOGOUT.hu

A source motor hihetetlen módon elsz@rt netkóddal rendelkezik. A régi cs és dod óta eszméletlen változáson ment keresztül. Próbálják a valve-s arcok heggeszteni, de néha 1-1 update csak ront a helyzeten, mint javulna. ;)
Elsősorban a 3 fő netkód paraméterre kelle figyelni. Hogy mik is azok: rate/ cl_updaterate/
cl_cmdrate
Ezeket az értékeket kell nagyjából belőni, mindegyik hihetetlen mértékű változást tud előidézni egy pillanat alatt.
Persze a túlzott félreállítás sem éppen célravezető mert könnyen vonhat kick-et vagy ban-t maga után. (ratehax...)
Hogy mire is kell beállítani ezeket az értékeket?? Az saját netedtől függ, sebesség illetve attól, hogy wi-fi-s vagy normál kábeles.
Szóval az átlagos rate értékek így nézhetnek ki: rate 20000, cl_updaterate 100, cl_cmdrate 100.
Ez egy 1Mbit/s (le) | 256Kbit/s (fel) net kapcsolatra ajánlott. Ha valakinek gyorsabb nettel rendelkezik, akkor az teheti 30k/100/100-ra is a ratejeit. Az update/cmdrate-et nincs értelme 100 fölé emelni. Akinek kisebb net sebessége van annak a 16k/80/80-as rate-eket ajánlom, feltéve ha a szerver / adminok engedik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2801) Daweee válasza dilipok (#2798) üzenetére


Daweee
őstag

Akkor nemértem :F Annak lehet köze a dologhoz, hogy a server úgy van megcsinálva, hogy nem feltétlen csak eredeti CS-vel lehet rajta menni? :B De mondjuk másik eredetis havernak meg nem változik. Mondjuk már tárgytalan mert áttértem név szerinti adminnak, de ezt akkor is furcsállom...

(#2802) dilipok válasza Daweee (#2801) üzenetére


dilipok
veterán

szerintem attól még az ID-dnek nem kellen változnia. nem értem.

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#2803) bmestr


bmestr
csendes tag

Szevasztok!

Akartam pályát csinálni CS-hez, leszedtem steamről source SDK-t, de amikor rányomok egyszerűen nem csinál semmit, kicsit gondolkodik a gép aztán semmi. Régebben működött, akkor fent volt még HL2, most csak a CSS meg a garry's mod.
Ha valaki tudja a megoldást plz írjon! Kösz

(#2804) Sleed válasza bmestr (#2803) üzenetére


Sleed
aktív tag

most akkor pályát vagy szervert akarsz csinálni?

(#2805) Genius007


Genius007
őstag

Valaki segitsen Mani Admint telepiteni otthoni dedicated szerverre pliizzz :B

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#2806) raczger


raczger
őstag

halljátok nektek már volt olyan problémátok a stem-el, hogy valakit felakartatok venni friends-be de ki írta hogy valami probléma van:S a másik tag lát engem, de én nem látom őt, nem tudjátok mi lehet az orvoslása?:S (nagy kaki ez a steam)

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#2807) RazoR_45


RazoR_45
tag

Valaki Source-ben szokott a BadBoys és a Fragghjuszárra járkálni mert az szóljón már nékem hja és lesz egy jó kis klán alakuloban TGF van majd szólok ha kész a honlpa és akkor lehet oda menni jelenleg 3 medium és 1 pro jtáékos vagy 6 mixwar-ból miondet megynertük 2 orosz, 3 német és 1 cseh ellenfelünk volt :)

[ Szerkesztve ]

(#2808) C^^ válasza raczger (#2806) üzenetére


C^^
őstag

Ha nem próbáltátok még: kölcsönösen vegyétek fel egymást. Ha így sem megy, akkor delete, és újra vegyétek fel egymást.

(#2809) Genius007 válasza raczger (#2806) üzenetére


Genius007
őstag

Ilyen problémám nekem is volt.
Utána kölcsönösen felvettük egymást és AKKOR SEM VOLT JÓ! :DDD

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#2810) lakatosturbo


lakatosturbo
aktív tag

Azt szeretném kérdezni hogy g15-höz van CSS kiegészítő hogy az lcd-n lássad a statisztikát
és nekem nem eredeti CSS-em van hanem ilyen Digital zolne féle és nem neten hanem csak botokkal. És az lenne a kérdésem,hogy a kiegészítő ehhez a verzióhoz is jó?

Origin: viktorvill Steam: viktorvill

(#2811) Genius007 válasza lakatosturbo (#2810) üzenetére


Genius007
őstag

Erre csak azt tudom mondani hogy : PRÓBÁLD KI :DDD :)

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#2812) dilipok válasza RazoR_45 (#2807) üzenetére


dilipok
veterán

én szoktam néha a fragghuszárokon játszani. Imi néven :DDD

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#2813) Genius007


Genius007
őstag

Ha esetleg egy megbízható embernek kell klán, akkor szóljon . :)
Mert tagfelvétel van nálunk ! :R

( indencite.css ) :D

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#2814) sNORh válasza Genius007 (#2813) üzenetére


sNORh
addikt

:p :F

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#2815) Genius007 válasza sNORh (#2814) üzenetére


Genius007
őstag

Ez most mi akart lenni ? :DDD

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#2816) sNORh válasza Genius007 (#2815) üzenetére


sNORh
addikt

nincs gépem.. ésmár netemsincs..
de tolnám veletek... :(

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#2817) Genius007 válasza sNORh (#2816) üzenetére


Genius007
őstag

hogy hogy nincs semmi ? :U

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#2818) sNORh válasza Genius007 (#2817) üzenetére


sNORh
addikt

hosszú és azomorú történet... :U

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#2819) grimetime


grimetime
tag

elcserélném megunt quake wars + cs source + dod source accomat egy team fortress 2 vagy cod 4 steam accért. akit érdekel írjon privet.

(#2820) sNORh


sNORh
addikt

hajj.. bevan halódva a totyik.. :F

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#2821) Xelo válasza sNORh (#2820) üzenetére


Xelo
addikt

nem csak a topik. igaz még nagyon sokan CSS-oznak de nagyon megfogyatkozott a létszám olyan szervereken mint lamas vagy kartel :( oka egyszerü: kijött ezer überjó multifps, azokat nyomja mindenki (mint pl én is, de ha lenne kivel, CSSznék is). pl: CoD4, TF2, Quake Wars, UT3 mind elég jó, és sok embert átcsábított.

(#2822) sNORh válasza Xelo (#2821) üzenetére


sNORh
addikt

hmm.. a cod4-et kiprószilnám énis.. de a cs az örök..

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#2823) Blackhole13


Blackhole13
senior tag

Hali,
Lehet, hogy nem a legmegfelelőbb helyre írom a problémám, de valamiylen szinten azért kapcsolódik ide is.
Ventrillon beszélünk a klántársaimammal és elég sűrűn elb@szódik a hangom és csak förtelmes zaj hallható/valszeg akkor amikor alkalmazást váltok/ iylenkor csak reconnect segít, ez eddig nemvolt így csak mióta új alaplapom és friss windows van a gépen.
War közben ez mind nekem mind a többieknek nagyon idegesítő.
Mit tegyek, hogy ez jó legyen. egy új mikrofon megoldaná a dolgot?

[ Szerkesztve ]

(#2824) Sleed válasza Blackhole13 (#2823) üzenetére


Sleed
aktív tag

olyan mintha egy T-Rex lakmározna éppen a fejéből és fújtatna az orrával :D

(#2825) Genius007 válasza Blackhole13 (#2823) üzenetére


Genius007
őstag

TS-nél is csinálja ??? :)

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#2826) SQX_Barto


SQX_Barto
addikt

Hali!
Most vettem meg Steamen (masodszor is) a Source-ot.
Acer TM4230 notin szerintetek mennyire fog menni? :D
1.66GHz Core 2, 1 GB DDR2, intelGMA950 "vga...." remelem low-on el fog menni...
Uj gep januarban remelhetoleg, az mar durva lesz, ha azon nem lesz 100 fps be is perlem a Valvet :DDD

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#2827) Gumee válasza Blackhole13 (#2823) üzenetére


Gumee
tag

Nekem is szokta..shit az asus alaplapi hangkarija :s
Másra nem tudok gyanakodni.

(#2828) Gumee válasza RazoR_45 (#2807) üzenetére


Gumee
tag

Jó vicc :D

(#2829) SQX_Barto


SQX_Barto
addikt

Sziasztok
Feltettem a source-ot, elindul, bejön a kezdő képernyő a loading felirattal, aztan loading felirat eltunik, es marad a kezdokepernyo, semmit nem lehet csinalni, es csak power gombbal tudok kilepni... franc tudja mi a baja.. :(
Bármég nem töltötte le teljesen a játékot de nem hiszem hogy az lenne a baja...

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#2830) Sleed válasza SQX_Barto (#2829) üzenetére


Sleed
aktív tag

ha nem tölötte le telljesen,akkor hogy indítod el? :F :F

(#2831) Blackhole13 válasza Genius007 (#2825) üzenetére


Blackhole13
senior tag

Genius007: Jaja ts-nél is van... :(((

Gumee: szal akkor új hangkari és megoldódik?

(#2832) SQX_Barto válasza Sleed (#2830) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Ha MyGames -ben rámész, hogy Launch game kijön egy ablak, aztán van egy Launch Game when Ready opció, így hamarabb elinditja... (régebben így sztem már ment a game, ha jól emlékszem, de már reg source-oztam )
Megvarom amig 100%on lesz aztan ha akkor is ez lesz, akkor keves neki az integralt vga.

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#2833) Gumee válasza Blackhole13 (#2831) üzenetére


Gumee
tag

Hát én ha kilövöm az alaplapit és beteszem az sb live-ot, akkor minden szép és jó.
De az is segít néha ha a ventriben átálítom a hangfomátumot...csak akkor utána megint összeeshet. Viszont most 1 hete új bios és még nem tapasztaltam a problémát, de nem is vagyok sokat ventrin, max egy-egy highmix :)

(#2834) dilipok válasza Gumee (#2833) üzenetére


dilipok
veterán

és van 1 liveod, de az alaplapit használod? :F vagy csak én értettem félre? :B

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#2835) Blackhole13 válasza Gumee (#2833) üzenetére


Blackhole13
senior tag

Értem, hangminőségben érezhető a különbség az sb live és az alaplapi között?

(#2836) Sleed válasza Blackhole13 (#2835) üzenetére


Sleed
aktív tag

viccelsz? :D

(#2837) moongoose válasza Blackhole13 (#2835) üzenetére


moongoose
őstag
LOGOUT blog

A desertnek alaplapival, kiscsirkés hangja van.
Az sb live-val akár egy medveölőnek.
Én kipróbáltam és azóta csak a live-val megy a játék.
Van hozzá egy jó fülesem, és annyira jól visszaadja, ki merre mászkál,hogy már-már azt hiszik csalok.
Pedig csak hallani ki mozog úgy, mind egy vaddisznócsorda.

Mindenki jó valamire. Ha másra nem, hát elrettentő példának. "Chasing Spiders and overheat"

(#2838) Blackhole13 válasza Sleed (#2836) üzenetére


Blackhole13
senior tag

SleeD: ezen a 8 betűn mit kellett szerkeszteni? :DDD

moongoose: ez elég meggyőző volt, arról nemtudsz vmit, hogy a zalmanhoz tartozó usb-s hangkarinak milyen minősége van pl egy sb live-hoz képest?(árban kb ugyanott vannak)

(#2839) Sleed válasza Blackhole13 (#2838) üzenetére


Sleed
aktív tag

az aláírásomban van te okos :W
:DD :DD :DD :DD

(#2840) Gumee válasza Blackhole13 (#2838) üzenetére


Gumee
tag

USB-st ne..hajlamos elég sok procit enni..vagy csak nekem volt szívás az USB headtset, ami -40 fps-t jelentett, ha használtam :)
Nos, az alaplapi télleg szar hangokat hajlamos hallatni (de szép alliteráció) csak lusta voltam berakni a live-ot még:)

(#2841) Gumee válasza dilipok (#2834) üzenetére


Gumee
tag

Egész konkrétan vista alatt nem ment a live, ezért átettem az alaplapira. kivettem a a karit és persze rá egy hétre jött az sb live frissítés :) Csak azóta sem tettem vissza, pedig imsét xp-n vagyok.

(#2842) Djuree válasza sNORh (#2822) üzenetére


Djuree
félisten

én xbox-on éjjel nappal cod4-ezek. azóta nem is cs-ztem. cod4 nagyon durván elveri a cs-t. rengeteg játékmód és több fegyó amiket fejleszteni is lehet. szintlépés+skillek. nagyságrendekkel durvább graf. pedig de szerettem cs-zni :O
ja és 70k egy xbox amin fullon megy a cod4. egy ilyen árú pc-n el sem igen indulna a cod4...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2843) sNORh válasza Djuree (#2842) üzenetére


sNORh
addikt

hmm.. még teis...
akkor énse ...

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#2844) moongoose válasza Blackhole13 (#2838) üzenetére


moongoose
őstag
LOGOUT blog

Külső hangkarit ne.
A live is eszi a procit, de gondolom a külső még jobban.
Ha lehet audigy-t vegyél.
Én is arra pályázom,de még nem sikerült olcsón egy 1-est beszerezni.

Az biztos,hogy ami eddig nálam járt hangkari kb 4-5 darab azok közül a live adta vissza a legjobban a hangokat.
Egy audigy valszínűleg messze jobb lehet.

Mindenki jó valamire. Ha másra nem, hát elrettentő példának. "Chasing Spiders and overheat"

(#2845) Genius007


Genius007
őstag

Szevasztok !

Nektek jó a friends ?
Mert én CSS-böl nem tudom elérni :(
Windows alatt van, de css-böl hiába nyomom a shift+tab párost ...semmi ...
próbáltam már átállitani Q-ra is ..vagy más gombra..de akkor se jó !

Ötlet ? :)

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#2846) Gumee válasza Genius007 (#2845) üzenetére


Gumee
tag

Hmmm..én sűrűbben vágyom arra, hogy ne legyen friends :D

(#2847) Fáraó válasza Gumee (#2846) üzenetére


Fáraó
őstag

Ja-ja, nekem is mindig felugrik amikor nem kell. :D

VIGYORRRGAZMUS.....

(#2848) paramparya


paramparya
őstag

Hogy lehet kideríteni (mondjuk valami screenshot alapján), hogy nincs bannolva egy account? Neten vennék acc-ot, és kéne valami biztosíték :)

(#2849) sNORh válasza paramparya (#2848) üzenetére


sNORh
addikt

hátugy sajna nemlehet csak ha bevagy lépve az accba és az opsönszben megtod nézni.. tuttommal ijet nemlehet :(

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#2850) Sleed válasza Fáraó (#2847) üzenetére


Sleed
aktív tag

én azt még a bétás állapotban kilőttem,h felugráljon :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.