Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 16:09:01

LOGOUT.hu

A source motor hihetetlen módon elsz@rt netkóddal rendelkezik. A régi cs és dod óta eszméletlen változáson ment keresztül. Próbálják a valve-s arcok heggeszteni, de néha 1-1 update csak ront a helyzeten, mint javulna. ;)
Elsősorban a 3 fő netkód paraméterre kelle figyelni. Hogy mik is azok: rate/ cl_updaterate/
cl_cmdrate
Ezeket az értékeket kell nagyjából belőni, mindegyik hihetetlen mértékű változást tud előidézni egy pillanat alatt.
Persze a túlzott félreállítás sem éppen célravezető mert könnyen vonhat kick-et vagy ban-t maga után. (ratehax...)
Hogy mire is kell beállítani ezeket az értékeket?? Az saját netedtől függ, sebesség illetve attól, hogy wi-fi-s vagy normál kábeles.
Szóval az átlagos rate értékek így nézhetnek ki: rate 20000, cl_updaterate 100, cl_cmdrate 100.
Ez egy 1Mbit/s (le) | 256Kbit/s (fel) net kapcsolatra ajánlott. Ha valakinek gyorsabb nettel rendelkezik, akkor az teheti 30k/100/100-ra is a ratejeit. Az update/cmdrate-et nincs értelme 100 fölé emelni. Akinek kisebb net sebessége van annak a 16k/80/80-as rate-eket ajánlom, feltéve ha a szerver / adminok engedik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2501) dilipok válasza jolti05 (#2500) üzenetére


dilipok
veterán

igen, vannak ilyen szerverek, elég fun mikor elérsz a gránátig... oszt fregelj... :D

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#2502) satomee válasza jolti05 (#2500) üzenetére


satomee
senior tag

Ez a gungame,nem?

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#2503) csövi


csövi
tag

helló,
meik az a parancs amivel a hangfájlletöltést lenyomhatom?

(#2504) jolti05 válasza dilipok (#2501) üzenetére


jolti05
őstag

Sajnos odáig nem maradtam, mennem kellett :) Pedíg már a gyengébb géppityuknál vartottam :DDD

satomee: Hm. Lehet :) Tényleg nem emléxem :) De gondolom ilyenkor letölti a mapot, és tudok botok ellen nyomulni rajta, nem?

A lassúság és a sok alvás része a túlélési stratégiámnak...

(#2505) sNORh válasza jolti05 (#2497) üzenetére


sNORh
addikt

Nah hali
Oksi majd csapunk egy bizniszt akkor ha megtod keríteni, természetesen nemjár hozzá dvd, azért nem egy kategória :DD
Djuree hát sajna eladtam a kis konfigomat.. ésegy p3-asal nyomulok..

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#2506) jolti05 válasza sNORh (#2505) üzenetére


jolti05
őstag

Azt írtam, elképzelhető! :) Tehát ez közel sem 100%. Van egy haverom, aki 1.6-ozott, de már 1000 éve nem játszott vele. Ha összefutok vele, megkérdezem neked :)

A lassúság és a sok alvás része a túlélési stratégiámnak...

(#2507) Djuree válasza sNORh (#2505) üzenetére


Djuree
félisten

és miét passzoltad el? lehet tudni? jöhet pribe is.
amúgy én is eladtam, most egy p4-esen tolom, épphogy megy minimumon 50fps-t, szarabbak is a statjaim mint mikor ment stabil 120fps-t fullon :DDD

egy nagy kérdés, ez mindenkihez szól:
olyat tudok csinálni, hogy ha nincs netem és mégis szeretnék cs-zni, botok ellen toljam?
vagy net nélkül be sem tudok lépni?



[Szerkesztve]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2508) dilipok válasza Djuree (#2507) üzenetére


dilipok
veterán

ha már fel van telepítve és legalább 1x elindítottad neten, akkor utánna, ha elindítod és nem érzékel netet, fel fogja ajánlani hogy offline módban fut. És már botozhatsz is ;)

MOD: mármint magára steamre gondoltam, csak elfelejtettem leírni :B

[Szerkesztve]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#2509) Trak válasza jolti05 (#2504) üzenetére


Trak
addikt

Nem. Amiről írsz, az a Gungame mod (tényleg nagyon jó kis mod), ami az adott szerveren van beállítva, a gépedre csak a pályát tölti le, így otthon, botokkal, nem tudsz ilyet játszani.
A pályán magán valószínűleg igen, de csak ''normál módban''.

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#2510) satomee válasza csövi (#2503) üzenetére


satomee
senior tag

Úgy rémlik valami cl_allowdownload vagy ilyesmit kell 0-ra állítani.Ha elkezded beírni konzolba,felajánlja a megfelelő lehetőségeket.

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#2511) Djuree válasza dilipok (#2508) üzenetére


Djuree
félisten

thx :R

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2512) jolti05 válasza Trak (#2509) üzenetére


jolti05
őstag

Tudom, nem is gondoltam rá, hogy a moddal játszhatok, de legalább a map megvan. Azért az se rossz. Iszonyat poén volt így...neten :D Ugye elég friss még az acc-om :)

A lassúság és a sok alvás része a túlélési stratégiámnak...

(#2513) bana'n válasza csövi (#2503) üzenetére


bana'n
tag

cl_downloadfilter nosounds

Satomee: cl_allowdownload 0 semmit se fog letölteni, pályát se

Kicsoda, één?

(#2514) satomee válasza bana'n (#2513) üzenetére


satomee
senior tag

Ja tényleg,igaz,elnézést...:R Ráknak ugatok valamiről amiről lövésem sincs...:DDD

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#2515) qdak


qdak
addikt

hello
én csak botokkal jáccok, szeretném azt megcsinálni hogy az élet (az enyém is) 50 legyen, v ugy is jo lenne ha a fegyverek erejét tudnám duplázni, esetleg azt h ne lehessen pajzsot venni, hogy miért? mert nagyon zavar h fejbe lövöm pisztollyal ( de valamikor m16 tal ) és nem hal meg!!! ez csak nálam van??
ha valaki tudja h mit kell áttirnom segitsen elöre köszi

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#2516) Fáraó válasza qdak (#2515) üzenetére


Fáraó
őstag

Ezt nem tudod szabályozni. Egyszer 2 lövésből, máskor 1 lövésből lesz
HS.

VIGYORRRGAZMUS.....

(#2517) moongoose válasza Fáraó (#2516) üzenetére


moongoose
őstag
LOGOUT blog

van mikor meg, egy egész tárból sem. :DDD
nekem nem sokszor volt szerncsém egy/hs-t lőni, másoknak körönként szinte mindíg.
ez a játék szerencse dolga.

Mindenki jó valamire. Ha másra nem, hát elrettentő példának. "Chasing Spiders and overheat"

(#2518) satomee válasza Fáraó (#2516) üzenetére


satomee
senior tag

Néha 2 lövésből?Istenem,ha nekem csak 2 lövésből is de beadná...!:DDD

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#2519) Fáraó


Fáraó
őstag

Vmelyik nap volt, hogy megláttam a mozgó(!) ellent a távolban (botozás volt, nem voltak még lesebezve!), na gondoltam parával adok egy ''próbalövést''. HS lett :D
Máskor meg -mint írtátok-, a legtökéletesebb célzás sem elég. Amikor akarja, akkor adja. Sajna a sebzés is kb. hasonló, mindenkinek megvan a saját sztorija -pl. deserttel 7 in 1 meg hasonló.

[Szerkesztve]

VIGYORRRGAZMUS.....

(#2520) qdak válasza Fáraó (#2516) üzenetére


qdak
addikt

de én nem a messzibe lövök hanem van 1 hej a cheeatau pályán ahol 10-5X várnak ránk a canter botok és én kb 20 m rol lövök a mozdulatlan botra és erre felál 2 lött nem hs 129 én meg 10000% h fejbe lötem és 89 % vett le, deagle az nálam ha betalál hs be akkor öl + az ak47 + nagyobb fegyverek.

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#2521) satomee válasza qdak (#2520) üzenetére


satomee
senior tag

Nem igazán értek mindent abból amit írtál,de az aranyköpések közt simán elférne...:C :DDDEgyébként tényleg nem sok mindent tudsz csinálni,vagy adja vagy nem,ennyi...

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#2522) dilipok válasza satomee (#2521) üzenetére


dilipok
veterán

valóban kegyetlen volt a megfogalmazás :R

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#2523) qdak


qdak
addikt

dik a lényeget nézzétek ne azt h hogyan fogalmaztam, ez nem a magyar hejesirás topik :((( :D
szóval nem tudok mit tenni, pedig sok játékot ''átt irtam'' és pont ezt nem tudom, amugy botokat irkáltam át 1 kicsit föleg a fegyver rend az jobb let ja és még 1 ha az a szerencsétlen glockal futkoz mért nem veszi fel a mellete lévö riflet?

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#2524) Djuree válasza qdak (#2523) üzenetére


Djuree
félisten

Mi az, hogy nem helyesírás topik?
Hozzátartozik az alapműveltséghez, hogy helyesen írj.
Főleg egy fórumon, ahol más is látja...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2525) satomee válasza qdak (#2523) üzenetére


satomee
senior tag

Bocs,én nem sértésnek vagy fikának szántam,de a ''10-5x várnak ránk a canter botok'' meg a ''2 lött nem hs 129'' nekem érthetetlen volt,sokat segítene legalább egy pár vessző vagy pont...Felvenni szerintem azért nem veszi fel mert a glock másodlagos,ez meg elsődleges fegyó,tehát helyette nem fogja felvenni,elsődleges meg gondolom volt nálad.

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#2526) jolti05


jolti05
őstag

Na srácok, van egy kis gond.
Format volt, megint felkerült ugyanúgy a 64bites Vista, 2 óra alatt fennvolt a CS is, frissített, meg minden, aztán elindítom, kidob, kiírja, hogy a Source működése leállt, és ennyi. Nem müxik a gamma.
Mit tegyek? :o Telepítsem újra a steam-et és a játékot?
Volt már valakinek hasonló gondja?

A lassúság és a sok alvás része a túlélési stratégiámnak...

(#2527) dilipok válasza jolti05 (#2526) üzenetére


dilipok
veterán

hmmm, nemtudom. Minden driver, stb fenn van? Más megy rendesen, csak a css nem?

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#2528) Djuree válasza jolti05 (#2526) üzenetére


Djuree
félisten

64 bites rendszerrel még sok proginak gondja van, főleg ha vista is.
vista meg 64 bit még most halálos kombináció a játékoknak soxor.
én még ki szoktam kapcsolni a win automatikus frissítését is, mindig elbassza a gépet, mióta nem frissül semmi baja nincs.
legjobb ha visszarakod a 32 bites xp-t, ha csak nem kell valami különleges dologra a pista.

amúgy nekem a steam.exe hibát észlelt-et szokta kiíírni. akkor csinálja mikor netezek meg cs-zek egyszerre (ezt úgy csinálom hogy mikor meghalok, nem nézem a többieket hogy játszanak hanem netezek addig, mikor visszalépnék a játékba meghal a steam) de mostanában már nem netezek közbe, így nem szokott behalni.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2529) Djuree válasza jolti05 (#2526) üzenetére


Djuree
félisten

hopp ez kétszer ment el... :W

[Szerkesztve]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2530) qdak válasza satomee (#2525) üzenetére


qdak
addikt

''10-5x várnak ránk a canter botok'' ---> van 1 hely ahova mindig beáll várni a canter bot és tisztán fejbe lehet lőni, mert van 1 pont ha onnan nézem nem lát csak én öt,
2 lött nem hs 129---> én fejbe 1 lövés nem halt +, ő utána 2X lő 129 vett le (miután fejbelövöm)
:(((
Felvenni szerintem azért nem veszi fel mert a glock másodlagos,ez meg elsődleges fegyó,tehát......... ---> pl megy glockal s csak akkor vesz fel 1. fegyvert ha átt megy felette, olyat még egyikben sem láttam hogy direk oda ment volna felvenni, ez miért van remélem érthető voltam :D

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#2531) Djuree válasza qdak (#2530) üzenetére


Djuree
félisten

Mi az a ''canter'' bot? :F

Ez a HS rapszódikus dolog, van olyan hogy bejbelövöd és alig vesz le neki, viszont én olyat is láttam már hogy a testét lőttem és HS lett :U

Olyan MI még egyik játékban sincs, hogy odaszalad a bot a jobb fegyverhez és felveszi azt a kezében lévő helyett.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2532) jolti05 válasza dilipok (#2527) üzenetére


jolti05
őstag

Ugyanúgy van minden, mint az előző rendszeren, kivéve azt, hogy kicsit frissebb a vidikari driver. De azt is néztem, hogy felrakom a régebbit, és semmi.

Djuree: Az a vicc, hogy nekem ugyanígy működött, csak most újraraktam a gépet :) :O A másik vicc pedíg, jó, hogy szóltál, ki van kapcsolva a winfrissítés, nem rakott fel még semmit.
Kipróbálom még azt, h írtak nekem valamilyen rendszergazdás hozzáférést, de sztem ennek nem sok köze van a játékhoz :o

A lassúság és a sok alvás része a túlélési stratégiámnak...

(#2533) qdak válasza Djuree (#2531) üzenetére


qdak
addikt

Mi az a ''canter'' bot?--->Counter-Terorist bot,ct bot (én mindig terrorista vagyok)

hát ehhez annyit hogy ha a bombáért oda tudnak menni, akkor ha kis pisztollyal(glock stb) járkáll a bot és elmegy 5 elejtett mesterlövész- v gép-fegyver mellet nemigaz h nem tudják megcsinálni h vegye fel! amugy a hitman blood money ba volt olyan hogy elkezdtem apritani mindenkit s maradt ott fegyver a halottaktol, s felvették és lötek rám.

meg hiányolom h 1000 éve ugyan azok a fegyverek vannak (jó kevés) szóval valamit összedobhatnának :)

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#2534) satomee válasza qdak (#2533) üzenetére


satomee
senior tag

Hát kétségtelen hogy hülyék a botok a játékban,de ezért is jobb online játszani...:)
Ezt a canter botot sose találtam volna ki...Ezek szerint a t-k meg terrobotok? :DDD

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#2535) qdak válasza satomee (#2534) üzenetére


qdak
addikt

Ezek szerint a t-k meg terrobotok: igen
én soha sem jácottam online :( amugy szerintem a botok lőnek ugy ahogy az ember sőt....
itt 2 kép:[link],[link]
kiváncsi vagyok ti hogy játcotok?
meg akarok videót is csinálni.

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#2536) Sleed válasza qdak (#2535) üzenetére


Sleed
aktív tag

szerintem teljesen más neten játszani,mint botok ellen....
nemis az hogy máshogy lőnek,de legalább gondolkodnak :) (általában)
meg neten van egy jó társaság,lehet velük dumálni,meg röhögni a marhaságaikon :DDD

(#2537) jolti05 válasza Sleed (#2536) üzenetére


jolti05
őstag

Csatlakozom, bár igazából foggalmam sincs, hogy min megy az eszmefuttatás :) Ég és Föld a kettő (Bot vs Net).

A lassúság és a sok alvás része a túlélési stratégiámnak...

(#2538) qdak válasza Sleed (#2536) üzenetére


qdak
addikt

hát jah a botok marhaságai inkább idegesítőek, de velük is lehet beszélni (parancsot osztani) :)

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#2539) Fáraó


Fáraó
őstag

Bevallom őszintén én a canter bot-ra azt hittem camper bot. :B

VIGYORRRGAZMUS.....

(#2540) dilipok válasza Fáraó (#2539) üzenetére


dilipok
veterán

én meg azt hogy valami speckós botfajta, vagy a fejlesztő neve a canter, vagy a baj se tuggya :DDD

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#2541) Djuree válasza Fáraó (#2539) üzenetére


Djuree
félisten

ugyanezt hittem én is :DDD

qdak:
én több évig csak botok ellen toltam hálóban haverral, szarrá vertük a botokat, ketten a sokat, legnehezebb fokozaton.
most meg emberek ellen azért nem megy olyan haj de jól, 0,57-es vagyok.

[Szerkesztve]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2542) Fáraó


Fáraó
őstag

A tegnapi játék annyira rosszul ment, hogy egy kicsit elszégyeltem magam. Nem tud vki egy jó külföldi szervert ahol med játékosokkal lehet gyakorolni, csalók nélkül?

VIGYORRRGAZMUS.....

(#2543) Djuree válasza Fáraó (#2542) üzenetére


Djuree
félisten

csalók nélkül? olyan nincs sajnos...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2544) horvathkrisz válasza Djuree (#2543) üzenetére


horvathkrisz
addikt

vannak csalók? :F
és a VAC?nekem amúgy sem lenne pofám a csaláshoz, de ezek nem félnek hogy elveszik az accountjukat?

(#2545) bana'n válasza horvathkrisz (#2544) üzenetére


bana'n
tag

csalók mindig voltak, lesznek. max azután gondolkodnak el, hogy egy accountot 'eljátszottak'.
a csítek meg általában egy lépéssel a VAC előtt járnak. hasonlóan, mint a vírus - antivírus szoftverek esetében. persze van aki így is fennakad a szűrőn, nálunk 16 VAC bannolt acc jut 8142-re.

egyébként a tényleges csalók száma messze elmarad a csalónak véltek számától.

amit én sose értettem: akkor élvezetes a játék, ha sikerélményed van. de ha csak segítséggel tudsz jól játszani, akkor hol a sikerélmény?

Kicsoda, één?

(#2546) horvathkrisz válasza bana'n (#2545) üzenetére


horvathkrisz
addikt

''amit én sose értettem: akkor élvezetes a játék, ha sikerélményed van. de ha csak segítséggel tudsz jól játszani, akkor hol a sikerélmény?''

teljesen egyetértek, mellesleg szerintem a csitterek közben nagy szarnak érezhetik magukat...
mert azok is.
egyszerűen unatkozó kocka lúzerek, akik valamilyen hiányosságukat ezzel a fajta hazugsági módszerrel kompenzálják...

(#2547) Djuree válasza horvathkrisz (#2546) üzenetére


Djuree
félisten

hát igen.
nem tudom miért jó az ha elbasszák a saját és mások szórakozását.
még ha mások szórakozását akarják elbaszni valamiért az érthető, ilyen emberek vannak, de azt már nem értem miért szopatják magukat is. kis önkínzás vagy mi?
én pl. semmilyen játékban nem csítelek, csak a saját szórakozásom basznám el.

de sajna nem lehet őket kiszűrni. én próbálok olyan jól játszani ahogy tudok, néha jól megy néha nem, ez ilyen. de ez így van jól.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2548) SIKIRIKI


SIKIRIKI
tag

Hali mindenki !
Uj CFG halááááááááál mindenkire :D :DDD ;] talizunk a kocsmában :C :DD

Az élet kemény parkolni nehéz! Asus M4A785TD-V EVO AMD Phenom II 550BE@3100 ASUS EAH5770 CUCore/2DI/1GD5 Ram 2*2048/1333mhz kingmax

(#2549) Xelo


Xelo
addikt

kollégáknak ajánlanám a legújabb Xtreme-G drivert a tweakforce jóvoltából. mindíg is a kedvenc drivermoddoló csapatom volt, de már rég nem jártam feléjük, aztán felnéztem az új oldalukra: [link]. 64bites Vista-m van és eddig a 162.22es hivatalos drivert használtam. olvasgattam fórumokat és nagyon jókat írtak az új xtreme-g 163.44es meghajtóprogramról, hát le is töltöttem. simán régit uninstalláltam, feldobtam xgt.. nézzük csak! stress test 150fps-ről 179re ugrott.. mindemellett a driver erőssége az IQ, azaz image quality, vagyis sokkal szebb képet ad ezzel a VGA mint a hivatalossal. mint látszik sebességen sem kicsit javítottak. ajánlom azoknak akik CSznek, mondhatnám nekem mindegy hogy 150 vagy 180 frame-el megy, de 30 különbségnek brutálisan sok. szerintem főleg gyengébb géppel rendelkezők juthatnak érezhető gyorsuláshoz ezzel, legalábbis ha CS:S-t vesszük figyelembe. állítólag Bioshock és STALKER is jóval gyorsabb vele. nahh csak ennyit akartam megosztani. természetesen saját felelősségre rakjátok fel :R

(#2550) Fáraó válasza Xelo (#2549) üzenetére


Fáraó
őstag

Köszi! :R
Nekem pár hónapig még tárgytalan.

VIGYORRRGAZMUS.....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.