Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 16:09:01

LOGOUT.hu

A source motor hihetetlen módon elsz@rt netkóddal rendelkezik. A régi cs és dod óta eszméletlen változáson ment keresztül. Próbálják a valve-s arcok heggeszteni, de néha 1-1 update csak ront a helyzeten, mint javulna. ;)
Elsősorban a 3 fő netkód paraméterre kelle figyelni. Hogy mik is azok: rate/ cl_updaterate/
cl_cmdrate
Ezeket az értékeket kell nagyjából belőni, mindegyik hihetetlen mértékű változást tud előidézni egy pillanat alatt.
Persze a túlzott félreállítás sem éppen célravezető mert könnyen vonhat kick-et vagy ban-t maga után. (ratehax...)
Hogy mire is kell beállítani ezeket az értékeket?? Az saját netedtől függ, sebesség illetve attól, hogy wi-fi-s vagy normál kábeles.
Szóval az átlagos rate értékek így nézhetnek ki: rate 20000, cl_updaterate 100, cl_cmdrate 100.
Ez egy 1Mbit/s (le) | 256Kbit/s (fel) net kapcsolatra ajánlott. Ha valakinek gyorsabb nettel rendelkezik, akkor az teheti 30k/100/100-ra is a ratejeit. Az update/cmdrate-et nincs értelme 100 fölé emelni. Akinek kisebb net sebessége van annak a 16k/80/80-as rate-eket ajánlom, feltéve ha a szerver / adminok engedik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2651) bagyulajuve válasza qdak (#2650) üzenetére


bagyulajuve
addikt

steamen keresztül 5k-ért megkapod, csak egy dombornyomott kártya kel hozzá

Resistencia eterna

(#2652) qdak válasza bagyulajuve (#2651) üzenetére


qdak
addikt

dombornyomott kártya ? az mi? am meg a 9600XT hez alapbol járt volna de nem kaptam uh :((( :D

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#2653) Djuree válasza qdak (#2648) üzenetére


Djuree
félisten

én vettem acc-ot havernak 3k-ért.
tökéletesen műxik, sajna jobb mint az enyém.
nálam már játszhatatlan lett a cs :(

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2654) dilipok válasza qdak (#2652) üzenetére


dilipok
veterán

nem minden 9600xthez járt ám ilyen :P
Dombornyomott kártyán pedig a dombornyomott bankkártyát értjük. Ha nem tudod hogy az mi, akkor a www.bankkartya.hu-n nézz körül

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#2655) qdak válasza dilipok (#2654) üzenetére


qdak
addikt

, Djuree köszi fiuk

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#2656) Mateee válasza VaniliásRönk (#2633) üzenetére


Mateee
tag

Akár, nem voltam állandó játékos , volt hogy hónapokig nem játszottam vele, így akár felse tünhetet ha más is szórakozott vele.

(#2657) ez_meg_emaz


ez_meg_emaz
őstag

Hali. Itt egy érdekes eset bár biztos nem ritka.
A kép magáért beszél. Elöször asztem vmi külföldi f@sz. Aztán rámentem aliases-re és lám a név: tompi25 Ekkor ugrott be hogy friendsbe volt nekem bennt egy ien nevü csávo bár nemigen ismertem(mondjuk kapcsolhattam volna hogyha nincs bennt a friends-be akkor hogy ir üzit). Hát lol. Azota törölt a gyerek engem(egyböl beszélgetés után). De láttam cs-zni is már. Ha legközelebb találkozok vele megprobálom kihuzni belöle az adatait.
Képek: beszélgetés , csávo-friends
Stead ID-jének a linkje: http://steamcommunity.com/profiles/76561197980705388 Link
Szerintem megérdemli hogy ezt közöljem mindenhol ahol csak tudom. Jah és azis aki megadja a pass-t hogy ellopják az acc-át.

(#2658) grimetime válasza SIKIRIKI (#2050) üzenetére


grimetime
tag

hehe, most mar enis jovok eselyetek sincs

(#2659) grimetime válasza ez_meg_emaz (#2657) üzenetére


grimetime
tag

jah ez eleg szomoru h magyarok csinaljak megint, es most nagyon nagy szamban, az elmult napokba 4-5 helyrol kaptam meg ezt a levelet es ha csak minden 10. ember valaszol mar akkor is jol jarnak elegge ezek a szanalmak

(#2660) Fáraó válasza qdak (#2655) üzenetére


Fáraó
őstag

Csak szólok, hogy most is hirdetnek -bár szinte folyamatosan- Steam account-ot CS:S-el a PH! apróhirdetései között 3k körül...

[ Szerkesztve ]

VIGYORRRGAZMUS.....

(#2661) sNORh


sNORh
addikt

Naszóval..
1.Jön a tél.. jön a gépszezon.. szal veszek megin valamikis fasza ütős gépet...
2.Jön megint akkor a Source :C :DD
szóval skacok megint nyomhatjuk 1000-el.. ;)

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#2662) Djuree válasza sNORh (#2661) üzenetére


Djuree
félisten

navégre :)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2663) Gumee válasza raczger (#2098) üzenetére


Gumee
tag

Igen persze hogyne XD

(#2664) ARCNewL


ARCNewL
csendes tag

szevasztok

valaki jön majd sourcezni? :D

(#2665) Fáraó válasza ARCNewL (#2664) üzenetére


Fáraó
őstag

Itt mindenki szinte folyamatosan nyomja, csak más-más szervereken. Általában.

VIGYORRRGAZMUS.....

(#2666) moongoose


moongoose
őstag
LOGOUT blog

Várom már a source új motorját.
Állítólag lecserélik a régit.

Imádnám, ha végre jó helyre kerülne a hitbox.

Mindenki jó valamire. Ha másra nem, hát elrettentő példának. "Chasing Spiders and overheat"

(#2667) sNORh válasza moongoose (#2666) üzenetére


sNORh
addikt

hmm.. jósokmindenből kimaradtam..
Na ennek énis örülnék.. meg egy pár ujítást elviselnék..

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#2668) [pod]Diablo


[pod]Diablo
őstag

Lenne 1 eleg hulye keresem de azert beirom:

Van vkinek 1 feles source accja amit,odatudna adni,vagy kolcson par napra?Nem lopnam,el mert az enyemet is nemreg loptak el...Surgos lenne.Elore is koszonom!

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#2669) dilipok válasza [pod]Diablo (#2668) üzenetére


dilipok
veterán

:C :Y :DD
valóban elég hűje kérés :D

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#2670) [pod]Diablo válasza dilipok (#2669) üzenetére


[pod]Diablo
őstag

Jah:D
Csak gondoltam megprobalom,mert most jon ki 6-kor a promod,es ez a gyoker szorsz kell hozza,es most nincs szorsz accom.Es megakartam nezni hogy mien a promod mert ha jo akk veszek szorsz accot,hameg nem akk meg nem siekredet jora,ekk nem vennek szorsz accot.Es feleslegesen meg nem akarok venni.

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#2671) AlyArkhon


AlyArkhon
őstag

valaki vélemény ?? az promodról ???

már van egy ember akitől azt hallottam hogy nagyon elszarták :F

cáfolja meg valakia ... pleeeeeeeeaaassssseeeee ... !!!!! :W

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#2672) Foxmulder89


Foxmulder89
senior tag

Hűű énis nagyon rákaptam a gémre az elmúlt két hétben :C
Nagyon tetszik és egyre jobban megy pedig csak 3 hete tolom :R
Ha valaki netán unatkozik egyedül bátran írjon akár itt akár pü-t megyek szívesen játszani :))

A parasztvakítás fényereje ezek szerint nem állandó, a retina idővel hozzászokik az ingerhez és erősebb stimulust igényel. by Totalcar

(#2673) satomee válasza [pod]Diablo (#2668) üzenetére


satomee
senior tag

"Nem lopnam,el mert az enyemet is elloptak"...ez elég meggyőző indok...LOL :DDD Te ezt most tényleg komolyan gondoltad...???:F

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#2674) [pod]Diablo válasza AlyArkhon (#2671) üzenetére


[pod]Diablo
őstag

Hát haverom aztmondta hogy szerinte egesz jo lett.Sokan azért fikázzák mert televan bugokkal meg mittomen.De ne fogjak fel hogy ez meg csak beta...En ma délutén fogom kiprobalni.Utanna majd mondok pontosabb velemeny rola.

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#2675) Djuree válasza [pod]Diablo (#2668) üzenetére


Djuree
félisten

sztem ilyen ember nem lesz :DD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2676) Fáraó


Fáraó
őstag

Mit csinál ez a promod?

VIGYORRRGAZMUS.....

(#2677) [pod]Diablo válasza Djuree (#2675) üzenetére


[pod]Diablo
őstag

alap...Gondoltam hogy nemlessz de gondoltam beirom.Es legalabb okoztam vele par embernek 1-2 boldog percet:D:D

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#2678) Fáraó válasza [pod]Diablo (#2677) üzenetére


Fáraó
őstag

Egy BOT-nak ki merne acc-ot adni? :)

No offense!

VIGYORRRGAZMUS.....

(#2679) C^^


C^^
őstag

De le vagyok maradva.
Most realizálódott bennem, hogy (ha jól számolom) ~8 hónapja nem játszottam, és nem olvastam cs2hu-t.

(#2680) Fáraó válasza C^^ (#2679) üzenetére


Fáraó
őstag

Vagy józanodsz, vagy öregszel! :)

No offense!

VIGYORRRGAZMUS.....

(#2681) raczger


raczger
őstag

kopróbáltam a cspromod beta-t: hát igazából van benne fantázia, de végülis nagyban hasonlít a source-ra, és ennek a betanak millió meg 1 hibája van, főleg a lövés meg a hitbox, és a ratek meg a laggmentesség még sehol sincs... hiába beta, annak nem az a jelentése hogy attól 90%-osan bugosnak kell lennie... pl d2-őn a t oldalon mindig berakott egy pályán kívüli helyre, és semmit se tudtam csinálni vele, hatalmas laggok vannak, a lövésnél sokszor nem húz fela pisztoly ami lehet hogy csak a source után, de fura, és az awp-vel ha lövök és ugye lövés után 2x nyomom gyorsan a q-t, hogy hamarabb tudjam a kövit lőni, itt nem játsza le teljesen az awp fegyó hangját, csak addig amíg elől van, és pl awp-zés közben szinte semmi lövéshangot nem hallok... reméljük megcsinálják ezeket, de nemtudom, oké legyen korlátozva a promodban a dolgok, mint beta de legalább nagyrész működjön is, mert különben csak le lesz járatva és nem tudnak majd annyit eladni mint amennyit szeretnének..

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#2682) Fáraó válasza raczger (#2681) üzenetére


Fáraó
őstag

Miben több, miben kevesebb a CS:S-nél? Ua-k a pályák is? Van benne vmi új funkció?

VIGYORRRGAZMUS.....

(#2683) sNORh válasza Fáraó (#2682) üzenetére


sNORh
addikt

Itt egy cikk a tesztről ;)

Jaés ezt kinehaggya valaki.. loretta grainshifter & mc fantom - terézanya (csapjad!) :C :C

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#2684) Djuree válasza sNORh (#2683) üzenetére


Djuree
félisten

marha vicces :U

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2685) sNORh válasza Djuree (#2684) üzenetére


sNORh
addikt

jóvanna én nemis röhögtem csak tapsoltam.. :((( :P

[ Szerkesztve ]

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#2686) Fáraó válasza sNORh (#2683) üzenetére


Fáraó
őstag

Thx! :R

Nagyon lehúzták és értelmét sem látom. Nekem felejtős.

VIGYORRRGAZMUS.....

(#2687) Daweee


Daweee
őstag

Hello
Az miért van, hogy dedikált szervert futtatok, közben jáccok rajta, és kékhalált kapok?
OS: Vista, a server non-steam. (nekem megvan eredetibe, haver miatt kell krekked) Eddig 3szor csinált ilyet ált 1-1:30 óra game után. Ötletek?

(#2688) sNORh válasza Fáraó (#2686) üzenetére


sNORh
addikt

hát nekemis kb.. amugy tetszenek a mapok hogy a sima 1.6-os pályarendszer egy source motorral.. hát nemtudom majd ha végleges bugmentes lesz(mertpersze a bugreport már 4nap alatt betelt kilett vígezve) majd meghesszelem amugy :)

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#2689) Djuree


Djuree
félisten

lenne egy kérdésem:

be akarom írni a neven ilyen hülye betűkből de nem engedi elmenteni a config.cfg fájlt mert unicode formátumú karakterek vannak benne. ha elmentem akkor csak kérdőjelek lesznek a nevemben, ha meg más formátumban mentem el akkor meg ismeri fel a gém a config.cfg-t. régen elfogadta de most nem jó. hogy tudnám ezt megoldani?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2690) jolti05


jolti05
őstag

Sziasztok :)

Eladóvá vált a Source accom, mivel így 2 hónap után rájöttem, hogy nem használom...Hol tudom az ilyesmit közzé tenni?

Köszi.

A lassúság és a sok alvás része a túlélési stratégiámnak...

(#2691) varga911 válasza jolti05 (#2690) üzenetére


varga911
senior tag

Apróhirdetések ? :))

(#2692) jolti05 válasza varga911 (#2691) üzenetére


jolti05
őstag

Szokás ott ilyesmit? :D Hát rendben.. :)) Megnézem.

A lassúság és a sok alvás része a túlélési stratégiámnak...

(#2693) jolti05


jolti05
őstag

+van, köszi.Nem is tudtam hogy ilyesmiket is szoktak hirdetni itt.Na nem baj.Mindig tanul az ember...

A lassúság és a sok alvás része a túlélési stratégiámnak...

(#2694) varga911 válasza jolti05 (#2693) üzenetére


varga911
senior tag

Ma sem éltem hiába.
:DDD

(#2695) jolti05 válasza varga911 (#2694) üzenetére


jolti05
őstag

Emiatt? :D Akkor biztos szép életed lehet :DDD

A lassúság és a sok alvás része a túlélési stratégiámnak...

(#2696) varga911 válasza jolti05 (#2695) üzenetére


varga911
senior tag

Irigykedsz ? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#2697) jolti05 válasza varga911 (#2696) üzenetére


jolti05
őstag

Hidd azt, és akkor már holnap sem élsz hiába :DDD

A lassúság és a sok alvás része a túlélési stratégiámnak...

(#2698) varga911 válasza jolti05 (#2697) üzenetére


varga911
senior tag

Holnap fontosabb teendőim akadnak, eredetileg azt terveztem hogy kiviszem a szemetet, de mostmár látom hogy szükségtelen! :DDD

(#2699) jolti05 válasza varga911 (#2698) üzenetére


jolti05
őstag

Na, jólvan, jól elpoénkodtunk :) ;)

A lassúság és a sok alvás része a túlélési stratégiámnak...

(#2700) Djuree


Djuree
félisten

2689-re valaki?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.