Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  AMD Catalyst™ driverek topikja (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#14851) lanw válasza rankesz (#14850) üzenetére


lanw
aktív tag

11.8 ra raktam fel...cF 5870 kettőezer AZAZ kettőezer ponttal keresek kevesebbet mint a régivel.... :O :W

De a pofám befoghatom , mert csak beta driver,de akkor is NAAAA :)

[ Szerkesztve ]

|Asus Z790| i7-13700k|Arctic freezer 360|32gb ddr4|RTX 4070|- To be or not To be

(#14852) Tomix24


Tomix24
addikt

Az új 11.10-es driver-ral 3-4 FPS-t is veszítek a játékoknál. Remélem a Battlefield3-nál ez pluszba lesz igaz, ha már arra specializálták állítólag. :)

(#14853) fulton


fulton
addikt

Hát....nekem már vagy 20-30 perce áll egy helyben a telepítő...jam és ez már a 11.8 as driver.. .itt is ugyanaddig elmegy.. és ott megáll...a gép nem dolgozik...:s tipp ötlet?

[ Szerkesztve ]

(#14854) fulton


fulton
addikt

Próbálkozom ujraindítást követően leszedni a régi drivert.. de ugyan az.. elérkezik ahhoz hogy feltöltse a törlendő összetevőket, és áll egy helyben..

van valami más mód hogy töröljem?

[ Szerkesztve ]

(#14855) Kelvin válasza polonic (#14846) üzenetére


Kelvin
őstag

Köszi, akkor estére szorítok egy kis időt rá :)

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#14856) rankesz válasza fulton (#14854) üzenetére


rankesz
veterán

Driver sweaper, majd csökkentett módban szintén driver sweaperrel leszedni a maradékot. Utána normál módban indítani, és úgy próbáld a 11.8-at feltenni.

(#14857) sisi900 válasza Flashget (#14842) üzenetére


sisi900
tag

Igen

De tegnap még ment ma már megint nem működik

De már feladtam :W

Ha privátot kapsz arra illik válaszolni,még akkor is ha nemleges a válasz !! sisi900 felhasználónak 130 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#14858) fulton válasza rankesz (#14856) üzenetére


fulton
addikt

Leszedtem, elindult a telepítő immár..tehát telepít, de most meg megállt a következőnél: "AMD Media Foundation dekoderek..." és nem mozdul...:S
LÉtezik hogy 20 perceg telepíti? annyi idelye áll itt

(#14859) fulton válasza fulton (#14858) üzenetére


fulton
addikt

Rakhatom ujra az egész gépet... mert ezek a * * nem képesek normális telepitőt csinálni a * * kártyájukhoz:S
még eszközkezelőből sem tudom felrakni a drivert...

(#14860) belinho válasza rankesz (#14850) üzenetére


belinho
senior tag

Nem indul a control center, mert nincs fent a net.framework 4.0, ami kell a CCC-hez.

Milliószor el lett mondva, hogy új driver installálása előtt a régi drivert el kell távolítani, újraindít, majd új driver telepít.

Egyesek telepítgetnek itt össze vissza drivert-driverre, mint pl te javaslod 11.8-at telepítsen, arra meg a 11.10-et, na ezt nem szabad csinálni, aztán meg csodálkoztok,hogy nem működik.
Nagyon sok embernél user error van, aztán meg terjesztik, hogy ne vegyél ATI-AMD-t mert rossz a driver, holott nem rossz.

(#14861) belinho válasza fulton (#14859) üzenetére


belinho
senior tag

Na látod erről beszéltem, ez a tipikus user error.
Nem értessz hozzá akkor egyből a kártya, meg a driver a rossz, holott nem így van.
Ha nem tudod megoldani, akkor rakd újra a gépet, és aztán egyből a legújabb drivert, és láss csodát működni fog.
Nálam tökéletesen felment az új beta, semmi fagyás, kékhalál, meg telepítésbeli gond, pedig már sokadik drivert teszem fel ugyanarra az op rendszerre.

(#14862) Flashget válasza sisi900 (#14857) üzenetére


Flashget
félisten

De az hogy tud menni amit még nem csináltak meg 6xxx kártyára?

néha itt is nézzed mit írnak:
http://www.facebook.com/AddGadget

Realme GT Master Edition

(#14863) rankesz válasza belinho (#14860) üzenetére


rankesz
veterán

Kicsit olvass vissza, és láthatod hogy tegnap este hiába szenvedtem a .NET framework-el, mert a 11.10 baszott rá, ellenben a 11.8-nál rögtön volt CCC. És leszedtem a .NET-et újra a microsoft-tól, utána rátolt az updater 3 frissítést. 11.10-nél mégsem volt ccc, ellenben kolléga írta reggel hogy ő simán rátolta a 11.8-ra és neki volt... na? Mégse vagyok láma? nem ma kezdtem, ne is sűrűn van olyan problémám amin a google ne segítene, de ezt
most nem értem. 7
Mind1 lesz....m

(#14864) sisi900 válasza Flashget (#14862) üzenetére


sisi900
tag

Hidd el én sem értem de látod a linkelt képen hogy működik

Ha privátot kapsz arra illik válaszolni,még akkor is ha nemleges a válasz !! sisi900 felhasználónak 130 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#14865) SzlobiG


SzlobiG
félisten

(#14866) polonic válasza SzlobiG (#14865) üzenetére


polonic
félisten

Köszi!

Akkor egy kicsit hamarabb kikerült. Mondjuk AMD oldalán még nincs fent. Oda szokott 7 óra tájékában kikerülni, guru3d szinte mindig megelőzi.

(#14867) vlevi


vlevi
nagyúr

És, lefagyott már valakinek? :DDD
Vagy még senki sem telepítetette fel?

(#14868) SzlobiG válasza SzlobiG (#14865) üzenetére


SzlobiG
félisten

(#14869) BotaN


BotaN
senior tag

Közben megjelent a rendes 11.10-is (Preview), mert ami tegnap kint volt az a 24 megás, az rossz volt, eredetileg nem azt akarták kiadni, csak hát így sikerült.

AMD Catalyst 11.10 Preview

Ez már 140 mega, tehát benne van minden a CCC is, fontos megemlíteni hogy senki ne tegye fel a korábbi CAP-eket hozzá, mert nem lesz jó. A csomagban van a hozzá tartozó CAP azt tegye fel mindenki.

Notes:

- Battlefield 3 optimalizáció, mind egy mind több kártyás rendszerekhez.
- 5 monitoros Eyefinity támogatás
- Új, átdolgozott kezelőfelületet kaptak a CCC egyes részei, ilyen a Crossfire és a Overdrive rész, illetve a Információs Központ.

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/kristofkulcsar/

(#14870) AtHoS válasza BotaN (#14869) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Tegnap este már hasonló méretű volt a linkelt oldalról letölthető 11.10 preview, de most csak azért is még egyszer leszedtem és a mai letöltés kb. 50KB-tal nagyobb méretű, tehát csak műveltek azóta is vele valamit

read-only mode on the forum

(#14871) fulton válasza belinho (#14861) üzenetére


fulton
addikt

Azért mert felhúzta az agyam, hozzáteszem jogosan. Miért? Azért mert az ok hogy az ember nem mindíg találja el elsőre a dolgokat, vagy jön rá valamire, azthiszem ebben egyet értünk. Igy tanuljuk meg mit hogyan merre...
DE anno az Nvidianal pl ha ilyen eset volt, fogtam uninstal a driver és reset majd ujraraktam ameilyket akartam és kész. De hogy egy ilyen dologból ujra kelljen rakni egy egész oprendszert..nem is az.hanem a programokat..akkor mellé megint az xp-t. (merthogy arra is szükségem van). Ez akkor is *g. Akárki akármit mond. és sajnálom hogy így irják ezeket a drivereket. Sórry csak jólesett kiadni magamból:)

(#14872) SzlobiG válasza BotaN (#14869) üzenetére


SzlobiG
félisten

Tök jó lett az új overdrive. :K

(#14873) Digital válasza SzlobiG (#14872) üzenetére


Digital
addikt

Szerintem is!

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#14874) BotaN válasza SzlobiG (#14872) üzenetére


BotaN
senior tag

Én is letöltöttem, holnap megjön a kártyám és ki is próbálom.

http://www.flickr.com/photos/kristofkulcsar/

(#14875) _DiEGO_


_DiEGO_
őstag

Noe ime a nálam jól működő 11.10 Vision :R

(#14876) polonic válasza _DiEGO_ (#14875) üzenetére


polonic
félisten

Egész pofás az új overdrive menü.

Kérhetnék még olyan képeket tőled, ami megmutatja, hogy mi a különbség akkor, ha AMD platformja van valakinek?

(#14877) Digital


Digital
addikt

VAIO-ra is kúszik felfelé!

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#14878) Kunsztler


Kunsztler
senior tag

Sziasztok!!!

Az új 11.9-be véglegesítették a Opengl 4.2-t?

[ Szerkesztve ]

Nexus 5

(#14879) Deadzone41


Deadzone41
őstag

üdv! bocs a láma kérdésért de nincs időm visszaolvasni. frissítettem a catalystot és ez az új lebutult mint az állat. se ventri szabályzás se túlhúzás? vagy csak én nem találom?

(#14880) BotaN válasza Deadzone41 (#14879) üzenetére


BotaN
senior tag

Hát ha már a kérdés értelmességében sem vagy biztos, akkor én azt merem feltételezni hogy valószínűleg nincs bepipálva az "Enable AMD Overdrive" vagy mi is a neve pontosan. :)

http://www.flickr.com/photos/kristofkulcsar/

(#14881) Flashget válasza BotaN (#14869) üzenetére


Flashget
félisten

146 megásat töltöttem le a http://www.guru3d.com/ oldalról.
24 mega? :F

Realme GT Master Edition

(#14882) Steelmanus


Steelmanus
addikt

Sziasztok!

Feltettem a 10.9-es drivert es oromomre megszunt a 10010-es hiba bejegyzese az Ezemenynaploba. Errol a hibarol lenne szo.

(#14883) lanw válasza BotaN (#14869) üzenetére


lanw
aktív tag

ideje volt már .... likolnám :DD

|Asus Z790| i7-13700k|Arctic freezer 360|32gb ddr4|RTX 4070|- To be or not To be

(#14884) TIT


TIT
veterán

Catalyst Control centerbe az open gl versionnál miért írja,hogy not available?
11.9-es catalyst telepítés közben fekete kép és se kép se hang,másodjára sikerült reset után.(lehet hogy netre akart menni és a tűzfal megfogta?)

[ Szerkesztve ]

(#14885) TIT válasza belinho (#14860) üzenetére


TIT
veterán

Ja csak az a baj,hogy a ccc update után telepíti is az újat.

(#14886) Weaver


Weaver
senior tag

chipset-nél viszont még az augusztusi figyel
11.8 8/17/2011

:F

(#14887) Lacuss20


Lacuss20
senior tag

Akkor valaki tömören röviden leírná,hogy az új previev-os engine centert miként kell baleset mentesen jól telepíteni?

Élj úgy ahogy szeretnél, ne úgy ahogy mások elvárják.

(#14888) _DiEGO_


_DiEGO_
őstag

Még mindig semmi ördöngősség nincs a telepítés uninstallban ...

1.Elindítani az új ! Telepítendő Catalystet ... de : nem Telepítés , hanem előbb Uninstall !!!
2. Természetesen az uj drivert kicsomizza a C-re az AMD mappába ... Uninstallkor én a manuálisat választom és mindent kipipálok - aztán GO ha lenyomta - újraindítást kér- akkor restart
3. Az AMD nevü mappában katt a Setup.exe fájlra és feltelapíteni - végez OK és most ujra egy restart
4. enjoy - mappa tartalma:

[ Szerkesztve ]

(#14889) BotaN válasza Flashget (#14881) üzenetére


BotaN
senior tag

Tagnap előtt volt egy 24 megás pack az AMD oldalán, rossz volt a link elméletileg.

http://www.flickr.com/photos/kristofkulcsar/

(#14890) polonic válasza _DiEGO_ (#14888) üzenetére


polonic
félisten

Ezt olvastad?

"Kérhetnék még olyan képeket tőled, ami megmutatja, hogy mi a különbség akkor, ha AMD platformja van valakinek?"

(#14891) Lacuss20 válasza _DiEGO_ (#14888) üzenetére


Lacuss20
senior tag

Köszi,csak azért kérdezem mert már így egyszer szedtem le és behalálozott.

Élj úgy ahogy szeretnél, ne úgy ahogy mások elvárják.

(#14892) Flashget válasza BotaN (#14889) üzenetére


Flashget
félisten

ahha

Realme GT Master Edition

(#14893) Gery15


Gery15
addikt

Hello.
Egy olyan kérdésem lenne, hogy a napokban vettem egy Sapphire 6950 2GB Dirt 3 Edition kártyát. És Kezdetben feltettem a 11.8-as driver-t és ma szedtem le a 11.9-est és az vettem észre, hogy nem megy a ccc asztalon helyi menüben rá nyomok a catalyst control centerre és csak tölt és semmit nem hoz be. Maga a panelt hiányolom miért lehet ez? És a start menüben az óra mellet sem találom a kis ikont... Ötlet?

HyperX

(#14894) polonic válasza Gery15 (#14893) üzenetére


polonic
félisten

Csináltál rendszerpucolást CCleanerrel?

.NET 4 és visual c++ 10.0.30319 fent van?

(#14895) Gery15 válasza polonic (#14894) üzenetére


Gery15
addikt

CClener-t futtattam. .NET 4 az biztos, hogy fent van c++ 10.0.30319 nem tudom.

HyperX

(#14896) polonic válasza Gery15 (#14895) üzenetére


polonic
félisten

A Ccleaner lesz a baj. Felejtsd el.
Nálam is ugyanezt csinálta a CCC, mikor futtattam a Ccleanert.

(#14897) Gery15 válasza polonic (#14896) üzenetére


Gery15
addikt

Akkor töröljem le?

HyperX

(#14898) Gery15 válasza polonic (#14896) üzenetére


Gery15
addikt

B@aszhatom... :((( Le töröltem a CClenar-t az ATi Driver-t most vissza raktam és semmi ugyan úgy fos...

HyperX

(#14899) Lacuss20 válasza _DiEGO_ (#14888) üzenetére


Lacuss20
senior tag

Hát sikerült szépen a manuális kijelölés is minden kijelölve villog a képernyő stb,össze megy 640x480 ,majd kövi kép sötét,ezután kékhalál és közli,hogy a VGA vezrélő driver össze omlott,leáll az uninstall és nem bírom letörölni....

Élj úgy ahogy szeretnél, ne úgy ahogy mások elvárják.

(#14900) polonic válasza Gery15 (#14898) üzenetére


polonic
félisten

AMD driver.
Rendszer újratelepítés lesz ebből, úgy néz ki.

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  AMD Catalyst™ driverek topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.