Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:42:54

LOGOUT.hu

Idén ősszel hatodik részéhez érkezik a Call of Duty sorozat, mely a Modern Warfare 2 címet viseli. Az 5. rész II. világháborús kitérője után újra napjaink konfliktusai kerülnek előtérbe. Természetesen megint a multiplayeren lesz a hangsúly, de a single sem marad ki. A történet az első rész, azaz a Modern Warfare folytatása:
Zakhaev halott. Az első rész végén Sgt. Price és csapata keresztbe húzta az őrült hadúr világuralmi terveit, azonban Zakhaev jobb keze, Makarov még mindig szabadlábon van, és bosszút forral mentora meggyilkolásáért. Makarov valahonnan Oroszország belsejéből, egy volt szovjet támaszpontról irányítja zsoldosait, a konfliktus pedig csakhamar annyira elmérgesedik, hogy az amerikai kormány kénytelen ismét bevetni a különlegesen kiképzett katonákból álló Task Force 141 csapatát. A helyszínek között lesz Oroszország, Rio de Janeiro és Afganisztán.
Megjelenés mindhárom platformon egyszerre!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4751) danilla válasza @rglaaf (#4750) üzenetére


danilla
őstag

Danger Close – megnöveli a robbanószereink hatékonyságát

Pro – a légből küldött „baráti üdvözleteink” is nagyobb hatást keltenek az ellenfél táborában :).

Ha van olyan hülye aki odaadja... :DDD

[ Szerkesztve ]

https://twitch.tv/ddplayzone

(#4752) BandiHUN válasza danilla (#4748) üzenetére


BandiHUN
veterán

ezek olyan emberkék,akik megpróbálják az accod adatait megtudni...van pár fajtája,az ilyen alap emberke nem emlékeztet sem adminra,se hasonlóra név alapján...a rutinosabbak ilyen SteamAdmin,stb nevet vesznek fel,és úgy próbálkoznak mindenféle indokkal kicsalni az accot,lehet pl.steam fejlesztés,vagy igérhet ingyen játékot,stb...a legvadabb az angolul bejelentkező ilyen emberke(nem kell gondolni,hogy magyarok csinálják csak...),aki adott esetben az egyszeri magyar júzert mégkönnyebben megtévesztheti.nekem átlag heti 1 szokott lenni,mert nekem sok játékom van :DDD de potenciális veszélyben van a mw2 only accos is,jobban,mint én,mert énrólam látszik,hogy öreg motoros vagyok,akinek meg az mw2 only,az tutira most kezdte a steamet,ha nem jár fórumra,nem tudja,hogy ilyen is történhet,és becumizza,ha nem aktiválja pl.saját emailre,elfelejti a biztonsági kérdést,stb...a Steamról sose kér ugye accot senki,hisz 1 kattintás megnézni bárkit nekik :DDD

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#4753) Siiiiix válasza BandiHUN (#4752) üzenetére


Siiiiix
tag

ebben ugye az a vicc, hogy steam admin miért kérné a jelszavad meg a neved ha a steam en vagy regisztrálva? :D Éppen ezért csináltam erről blog bejegyzést itt a ph-n

(#4754) gabmng válasza SipiBcs (#4744) üzenetére


gabmng
csendes tag

SipiBcs nem okoskodás amit írtál, de az hogy nekem pénteken még ment , ma meg már nem tudom elindítani az úgy érdekes. Szóval erre kéne megoldás, mert egy szaros játékért nem fogok rendszert telepíteni meg itt pöcsölni vele órákat. Csinálják meg rendesen vagy ne adjanak ki játékot. Ennyi.

pontosítok nem az IW hibája hanem a steamé.. még mindig várok vmi megoldást ötletet, de remélem holnap délutánra megcsinálják az illetékesek, mert NEM egyedüli a problémám.

[ Szerkesztve ]

(#4755) Siiiiix válasza gabmng (#4754) üzenetére


Siiiiix
tag

kétlem hogy steam hiba lenne, mert ha az lenne mindenkinél jelentkezne

(#4756) SipiBcs válasza gabmng (#4754) üzenetére


SipiBcs
őstag

Azóta volt 1 frissítés.... valami ott okozta a galibát... de hogy miért csak néhány embernél... os-től függetlenül... ezt nem tudom elképzelni (bár nem vagyok szg guru)

Remélem gyorsan kijavítják a hibát és a sutba dobhatjuk ezeket a negatívumokat! :K

Szerk: véleményem szerint meg IW hiba vagy userhiba

[ Szerkesztve ]

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#4757) SzlobiG válasza Siiiiix (#4740) üzenetére


SzlobiG
félisten

Nekem is leszámítva pár szerón a laggspikeokat.:U

(#4758) PyroS válasza danilla (#4748) üzenetére


PyroS
senior tag

Az egyik klán társam unokatesójának adta ki magát és azért kérte,hogy kipróbálhassa ellene :DDD .Vicces kisgyerek :D :DD .

[ Szerkesztve ]

(#4759) lovag05 válasza PyroS (#4758) üzenetére


lovag05
aktív tag

Mit meg nem próbálnak már. xDDDDD

So many demons, so little time...

(#4760) Axel pRo válasza PyroS (#4758) üzenetére


Axel pRo
aktív tag

Mondom én voltam az első itt a fórumon akinél beprobálkozott egy srác azt mondta littlestevenek hogy az unokabátyám és hogy aztmondtam neki hogy én meg steve jó barátok vagyunk (littlesteve is ph-s, 300-méterre lakik tőlem és már jórégóta a legjobb barátom) és utána probálkozott nálam a srác... :U :N

"Cogito ergo Sum."

(#4761) fireproof


fireproof
őstag

Sziasztok. Elvileg csütörtök óta rengeteg MW2 őt letiltottak és ezért nem tudunk játszani! :((

(#4762) Axel pRo válasza fireproof (#4761) üzenetére


Axel pRo
aktív tag

Miért pont csütörtök óta csak? elötte nem volt wrz júzer? vagy a letiltottak alatt origi bann-ra gondolsz?

"Cogito ergo Sum."

(#4763) Polllen válasza fireproof (#4761) üzenetére


Polllen
nagyúr

Ha letiltanak, ezt kéne látnod:

LOL, hogy lehet a netről linkelt képet kicsinyíteni vagy valahogy szerkeszetni?

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#4764) v!ct0y válasza fireproof (#4761) üzenetére


v!ct0y
veterán

Játszottál a warezossal is ?

(#4765) Winne


Winne
nagyúr

Megcsinálta már valaki veteránon, hogy robbanószerekkel és késsel ölj meg 10 juggernaut-t?

Szerintem egy kicsit beteg, mocskos wh-sak ezek. :D

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#4766) LittleSteVe


LittleSteVe
csendes tag

Hát gyerekek kezdem megunni ezt a CoD6-os témát. :( A Steam kezd elhalálonzni, az előbb 15 perc kellet neki mire bejelentkezett. :W :W Nem értem h miért kellett megváltoztatni a jól megszokott dedikált szerós módszert. A sok retkes csíter így is tud jönni virágboltos verzióval., akk én mért ne tudjak. Eladom a rákba. :(( :((

Nem kell valakinek?

Engedek az előző árakhoz képest, 390Ft/CD-key karakter és adom ajándékba a DVD1-et + DVD2-őt + Kiskönyvet (angol) + DVD Tokot. Érdeklődni PÜ-ben. :K :K

"Ha a General Motors is úgy fejlesztette volna a technológiáját, mint a számítógépipar, akkor ma 25 dolláros autókkal járnánk, és 1000 mérföldenként tankolnánk egy gallon benzint." /Bill Gates/

(#4767) danilla válasza LittleSteVe (#4766) üzenetére


danilla
őstag

Azért mert, a sok retkes csíter így nem tud virágboltos verzióval rendesen játszani (remélem sokáig marad ez így). Hála ennek a megváltoztatott rendszernek.

https://twitch.tv/ddplayzone

(#4768) Siiiiix válasza LittleSteVe (#4766) üzenetére


Siiiiix
tag

repült egy hatalmas PÜ, hátha megunod egyszer végleg mert akkor én lecsapok :P

(#4769) Lala6 válasza boogie84 (#4625) üzenetére


Lala6
őstag

Most látom, hogy előfordul acc lopás.
Tőlem Siiiiix kérte el az accom, vagyis csak a nevem, megadtam neki. Azt mondta, hogy ellenőrizni akarja mielőtt megveszi.
Ebből nem lehet baj, ugye? A jelszót nem találja ki, arra vigyázok.

(#4770) Motaba78


Motaba78
őstag

FIGYELEM !!!

Akinek olyan problémája van, hogy frissités után nem akar elindulni a játék csak villog az ablak eltünik, majd megjelenik és így megy tovább annak a megoldás a c:\ meghajtóra telepítse újra a játékot és a steamet is!!

és működni fog a játék, én most csináltam meg és tényleg működik, nem értem én sem hogy ezt miért lett így frissités után, de a lényeg hogy működik, a multis rank megmarad. :C

elég kellemetlen mert én sem a c: re szoktam telepíteni a játékokat, de ez utolsó frissítés 1.0.168 nem tudom miért tartalmaz ilyent.
Nekem csak ez oldotta meg a problémát 2 nap után.

(#4771) Siiiiix válasza Lala6 (#4769) üzenetére


Siiiiix
tag

Nem lehet belőle baj, mert az account neved publikus. De még mindig áll hogy 7k ért megveszem :)

(#4772) oXyg3n


oXyg3n
tag

VAN der BOSS: a danger close perk-el nagyobbat robban a frag, semtex, c4 stb...

Motaba78: Akkor már meg is van, hogy mi volt a baj! :) Hozzáteszem akkor nálam is valószínűleg ez volt a probléma megoldó, mert én sem a C meghajtóra szoktam telepítgetni, de nem is gondoltam volna, hogy az volt a problémája, azt hittem, hogy a mellette futó progikkal van a baj! :W

[ Szerkesztve ]

(#4773) gabmng


gabmng
csendes tag

nekem pl nincs is 12 gb hely a C-n újra kéne particionálni a vinyót, rendszert feltenni.
és nem hinném h csak nekem van így, nem hinném hogy fél világot meg akarnák szivatna egy updatel, hogy mindenki tegye újra... várunk, hátha holnap jön új update

most olvasom vkinek ez a C-re telepítek dolog se jött be

(#4774) Axel pRo


Axel pRo
aktív tag

Nekem a D:/-n van és nem villog (kopp-kopp-kopp) :)
Steam jelszót meglehet változtatni? (Nem akarom csak kérdés)

[ Szerkesztve ]

"Cogito ergo Sum."

(#4775) @rglaaf válasza Motaba78 (#4770) üzenetére


@rglaaf
veterán

Én eleve is a legelején a c: meghajtóra tettem és az ég világon nincs semmi gondom a gémmel szerencsére

PSN:BiZzare_0 ️

(#4776) Winne válasza Axel pRo (#4774) üzenetére


Winne
nagyúr

Persze.

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#4777) forceberg válasza @rglaaf (#4775) üzenetére


forceberg
veterán

"f:\"-en is megy eddig gond nélkül...

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#4778) becsitibi


becsitibi
senior tag

Hála nekem erre is rájöttem :R Ez az!Akkor sikerűlt megoldani!Mindenkinek akinek nem indúl a játék rakja át a C meghajtóra az MW2-t :R

(#4779) Siiiiix válasza Axel pRo (#4774) üzenetére


Siiiiix
tag

természetesen

Csináltam egy kis war reformot, én hogyan képzelném el a warokat...

Letöltés

Mirror

(#4780) feka007


feka007
nagyúr

Ghostról tudna vki egy jó képet csinálni nekem a fejéről? :D Kellene fórumhoz arcképnek, és most kezdtem el veteranon megint, és nem akarom hogy elvesszen a mentés, szóval ha vki lökne 1-et azt megköszönném. :R

(#4781) gabmng válasza becsitibi (#4778) üzenetére


gabmng
csendes tag

Na és akinek nincs helye a C-n?

biztos hogy nem csak 232 db magyarnak szállt el péntek óta, reméljük hétfőre megcsinálják az illetékesek a steamet, ha már egy updatel eltolták az egészet, csinálják is vissza

(#4782) Siiiiix válasza gabmng (#4781) üzenetére


Siiiiix
tag

biztos nem steam hiba van hanem user hiba, mert ha steam lenne akkor kollektiven mindenkinél jelentkezne

(#4783) @rglaaf válasza gabmng (#4781) üzenetére


@rglaaf
veterán

Szóval a játék készítők hibásak hogy neked nincs elég helyed a c: meghajtón ez röhej már ne is haragudj, egyébként meg elég régóta lehet tudni mekkora terjedelmű lesz a játék, neked kellet volna felkészülni rá.

PSN:BiZzare_0 ️

(#4784) becsitibi


becsitibi
senior tag

Egy a lényeg:pénteki frissítés után nálam nem indult a játék,újra telepítettem a D meghajtóra,és nem ment,nagyon sok bosszúságot okozott!

Ma délután gondoltam egyet,letöröltem a játékot,rátelepítettem a C meghajtóra,és pikk-pakk elindult,és ez nem user error,hanem mindenkinek más a gépe,és op rendszere.

(#4785) Motaba78 válasza Siiiiix (#4782) üzenetére


Motaba78
őstag

és milyen user hiba lenne ???

mikor játszol minden müködik majd a frissitést megkapva szar az egész ? reinstall, install, másik gépen próbálva mindig szar volt, csak most a c:re lett telepítve és megjavult ?

(#4786) Siiiiix válasza Motaba78 (#4785) üzenetére


Siiiiix
tag

Az hogy hova rakod az aztán tök mind1, de nem lehet steam hiba, ha az emberek 98%-ának nincs ilyen problémája csak a 2% nak.

(#4787) hoffman_ válasza @rglaaf (#4783) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Isten ments, hogy magadra vedd, de ez orbitális fasság :DDD Már miért lenne a user hibája lenne az, hogy csakis a C: meghajtón(jelen szituációban arra gondolok, hogy ez a rendszer partíciója a delikvenseknek), azaz miért csak a rendszermeghajtón képes elindulni a tákolmány? Egyrészt a magam részéről nem hiszem, hogy ilyen előfordulhat, ha mégis akkor röhej, másrészt, ha így ki lehet képezni, valamint direktbe lett így megírva és ez a gond, akkor az megint csak röhej.

Én amellett voksolok, hogy ez egy véletlen összejátszása, és azt is biztosra veszem, hogy nem a userek hibája, pláne nem, mivel derült égből villámcsapás módjára jött :)

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#4788) @rglaaf válasza hoffman_ (#4787) üzenetére


@rglaaf
veterán

Na és akinek nincs helye a C-n? ezt fogjad már fel ;]

A scrambler perk az hogy müködik amúgy?

[ Szerkesztve ]

PSN:BiZzare_0 ️

(#4789) LamaCube


LamaCube
addikt

Rég írtam már ,de ma rászántam magam és játszottam (volna ) havernál és neki is ez a gondja mint sokaknak.Ja és C-re telepítette eredetileg is.Neki eddig semmi nem jött be az itt leírtakból.Szvsz tök mind1 ki vagy mi hibája ,de már lassan 2 hete van mw-2 azt nem lehet vele játszani. Laggok ,szétkapcsolások,el nem indulása a játéknak .Egyszerűen nevetséges.A végeredmény az lett,hogy a srác uninstallálta a játékot.Előlegként odaajándékozta a keresztfiának karácsonyra.Addigra talán lesz megoldás...

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#4790) hoffman_ válasza @rglaaf (#4788) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Havernak is csak 80 gigás a vinyója, oszt mikor jött hozzá a Prince of Persia a maga 23 gigájával, akkor a srác ugrott is ki az ablakon. Aláírom én, hogy a mai világban, ahol terásak a vinyók, ez nem kéne, hogy gond legyen, de speciel az én 250-esem is tele van, és nincs rajta hely, se a C: rendszeren se a D: rakáron :P És egy 500-as vinyó akkor is 13 ezer, ha nincs valakinek épp 13 ezrese rá :)

LamaCube:

Én is karácsony tájékán akarom beszerezni, remélem addigra kinövi a gyermekbetegségeket. Azaz inkább ajánlom, hogy nője ki...

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#4791) v!ct0y válasza hoffman_ (#4790) üzenetére


v!ct0y
veterán

Akkor meg kell nézni mit ír a doboz hátoldalán

(#4792) forceberg válasza hoffman_ (#4790) üzenetére


forceberg
veterán

Shift+DEL!
Le kell törölni a sok illegális tartalmat! :K

Nekem az új 500-asom, rajta egy új oprendszerrel, be sincs kapcsolva vagy két hete.
Elég egy 160-as Samu...

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#4793) oXyg3n


oXyg3n
tag

Fél óra gyakorlás után, de sok helyen van még mit javítani legalább 1 sec még benne van, csak már elfáradt a kezem! :DD

[ Szerkesztve ]

(#4794) gabmng válasza @rglaaf (#4783) üzenetére


gabmng
csendes tag

jólvan. ülj le egyes. ha pénteken még ment a játék , hazajöttem vasárnap el akartam indítani és nem ment, akkor valószínű hogy az én hibám :DD

készek vagytok mint a házifeladat a sok hülyeséggel,hogy én C-re én B-re én meg XY-ra telepítettem. ha hozzá se nyúltam a játékhoz és 2 nap után elindítom, és közbe a steam kliense frissült, akkor ki a hülye a steam vagy én? hát egyértelmű hogy nem én...

(#4795) hoffman_ válasza forceberg (#4792) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Nem feltétlen illegális tartalommal van tele egy winchester. Nem mondom, hogy ma született bárány vagyok, de azért nem szaladt el velem a ló, és azt hiszem jól tartom magam. :P

Mellesleg mi van, ha én filmbuzi vagyok, és a PC a média központom, és van rajta 89 BlueRay és 121 DVD minőségű film. Természetesen újgazdag vagyok, és boltból vásárolva, vagy épp netről vásárolva. Ez is egy eshetőség. Nálam ez nem áll fenn, én moziban nézek filmet inkább, de ezzel is tele lehet pakolni egy vinyót, méghozzá törvényesen, könnyedén. Csak ára van persze.

v!ct0y: Kölcsönjáték volt, nem a világvége ;)

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#4796) SipiBcs válasza gabmng (#4794) üzenetére


SipiBcs
őstag

Jogos a 2 pont, bár azt mellé tenném, hogy nem a steam, hanem az IWNet kliense frissül. Valószínűleg már foltozgatják a host kiosztásokat. Azóta jelentősen javult a multi játszhatósága.
Ráadásul mindezt azért (is) csinálják, hogy TE aki megvetted játszhass és ne az aki crackelt multival lép be az IWNetre

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#4797) LamaCube válasza SipiBcs (#4796) üzenetére


LamaCube
addikt

Igen ebben teljesden igazad van,de a crackerek nem fogják ráhagyni és így azok nem tudják élvezni a játékot akik megvették,mert mindig toldozgatni-foldozgatni kell a rendszert...Ez a szememben egyfajta szélmalomharc ;)

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#4798) Siiiiix válasza LamaCube (#4797) üzenetére


Siiiiix
tag

Hidd el fél év után megunják. Lásd L4D

(#4799) forceberg válasza forceberg (#4375) üzenetére


forceberg
veterán

Sipi:

Engem épp most pakolt át egy jó játékból játszhatatlan hostra...
Mellesleg hostváltáskor, mikor számol vissza, na eközben eldurrant az eldobott nédem, persze, akinek dobtam volna, ugye az egyhelyben volt, ergo nem futott bele...

Szóval megint:
NA MOST MÁR B***ÁK MEG A JÓ K**** A******-KAT!

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#4800) forceberg válasza forceberg (#4799) üzenetére


forceberg
veterán

Powered by IWDE(a)T(h)
:Y

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.