Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:42:54

LOGOUT.hu

Idén ősszel hatodik részéhez érkezik a Call of Duty sorozat, mely a Modern Warfare 2 címet viseli. Az 5. rész II. világháborús kitérője után újra napjaink konfliktusai kerülnek előtérbe. Természetesen megint a multiplayeren lesz a hangsúly, de a single sem marad ki. A történet az első rész, azaz a Modern Warfare folytatása:
Zakhaev halott. Az első rész végén Sgt. Price és csapata keresztbe húzta az őrült hadúr világuralmi terveit, azonban Zakhaev jobb keze, Makarov még mindig szabadlábon van, és bosszút forral mentora meggyilkolásáért. Makarov valahonnan Oroszország belsejéből, egy volt szovjet támaszpontról irányítja zsoldosait, a konfliktus pedig csakhamar annyira elmérgesedik, hogy az amerikai kormány kénytelen ismét bevetni a különlegesen kiképzett katonákból álló Task Force 141 csapatát. A helyszínek között lesz Oroszország, Rio de Janeiro és Afganisztán.
Megjelenés mindhárom platformon egyszerre!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4901) Ice!? válasza boogie84 (#4899) üzenetére


Ice!?
őstag

Valószínű, hogy a mondatod második fele lesz a baj.

(#4902) F e Z o


F e Z o
veterán

Most kaptam :

"Ezernyi Modern Warfare 2 kulcsot bannolt a Steam a napokban. Akik a G2Play.net-en vették a játékot azok bizony most ráfáztak mivel kiderült az ott lévő kulcsok „félig illegálisak". A Valve és az Activision nem hagyta annyiban a dolgot egyszerűen elkezdték kitörölgetni a felhasználók játéktárából a játékot. Szerintük a „pórul járt" Orosz és Ázsiai vásárlók adták el kulcsukat az oldalnak.

A VE3D akik észrevették a dolgot nem teljesen ért egyet azzal hogy a felhasználók „illegális tevékenység"-eket követtek el. A játékot legálisan adták el Ázsiában és a környező településekben. A kulcsokat nagyon olcsó áron adta az oldal így természetesen jogos hogy mind a kiadó mind a digitális forgalmazó meg szeretné védeni a vásárlóikat.

Ha esetleg nektek is lenne ilyen problémátok az eredeti játékotokkal ne habozzatok és írjatok egy e-mail-t a Steam-nek az Activision-nek vagy a boltnak ahonnan vettétek. "

H2O über alles!

(#4903) Siiiiix válasza v!ct0y (#4894) üzenetére


Siiiiix
tag

ááá nem ezt írtam, na röviden megveszed a dvd-t kiveszed belőle a leírást amin van a kulcs is visszaviszed a boltba hogy nem volt benne cd kulcs, ekkor neked adnak egy újat és immáron 2 különböző kulcsod lesz

(#4904) Ice!? válasza F e Z o (#4902) üzenetére


Ice!?
őstag

És megint a "szerencsétlen" júzeren csattant az a bizonyos ostor. Mondjuk nekem gyanús lett volna az, hogy picit olcsóbban adták, mint bárhol máshol.

Amúgy én is most kaptam uezt.

[ Szerkesztve ]

(#4905) menalcas válasza v!ct0y (#4897) üzenetére


menalcas
őstag

Jah :))

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#4906) bandiie válasza Siiiiix (#4903) üzenetére


bandiie
aktív tag

Szted ez nem jutott már eszébe több ezer embernek, bármilyen játékkal kapcsolatban?
100% hogy nem kapsz helyette másikat, még ha tényleg nincs benne, akkor sem!

(#4907) LamaCube válasza boogie84 (#4888) üzenetére


LamaCube
addikt

A régi vga drivert rendesen kipucoltad,mert ati karik nagyon érzékenyek rá,ha régiből marad valami valahol.Én 8.11-es driverrel toltam azt semmi problémám nem volt.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#4908) danilla válasza Siiiiix (#4903) üzenetére


danilla
őstag

Emberi lelemény és görénység magas fokon. Gusztustalan... :W

https://twitch.tv/ddplayzone

(#4909) Siiiiix válasza bandiie (#4906) üzenetére


Siiiiix
tag

ha tényleg nincs benn kötelességük adni, mivel vettél egy olyan dolgot amit még fel sem tudsz rakni. Ha meg nem akkor fogyaztóvédelem. Éppen ilyen dolgok miatt lehet visszavinni 3 napon belül is

(#4910) feka007 válasza Siiiiix (#4882) üzenetére


feka007
nagyúr

Nem fognak adni másikat.. Nekem anno MM-ben is csak azért cserélték ki a Splinter Cell 3-at, mert mikor már az A2-n mentünk akkor vettem észre hogy nincs benne a lemez, és visszarohantam vele és egyik rendes volt és adtak másikat (pont zárt már a bolt :D )
De egyébként ezzel nem kéne felvágni hogy milyen jó ötlet, mert ez már lopás, azaz ha ezt megcsinálod nem vagy külömb, mint azok a bizonyos élősködők az aláírásomban..

[ Szerkesztve ]

(#4911) danilla válasza Siiiiix (#4903) üzenetére


danilla
őstag

2-szer

[ Szerkesztve ]

https://twitch.tv/ddplayzone

(#4912) danilla válasza Siiiiix (#4903) üzenetére


danilla
őstag

Emberi leleménység és görénység magas fokon. Gusztustalan... :W Le se tagadhatnád, hogy Magyar vagy...

https://twitch.tv/ddplayzone

(#4913) henesa válasza danilla (#4911) üzenetére


henesa
aktív tag

Abbahagytad a hentelést ??? :DDD

Gamertag: CoverlessAtol72 By xbox one

(#4914) Siiiiix válasza danilla (#4912) üzenetére


Siiiiix
tag

Nem csak találékony :D

(#4915) feka007 válasza #16026112 (#4875) üzenetére


feka007
nagyúr

És ezt a 0 napos regisztrációddal ki fogja neked elhinni? Menj és vedd csak meg szépen boltban, vagy ha nincs rá pénzed akkor halj éhen. Láma.. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#4916) danilla válasza henesa (#4913) üzenetére


danilla
őstag

Abba, de kicsit később megyek majd hentelni. ;]

Siiiiix: ahogy gondold, szerintem nagyon nagy gerinctelenség, nekem nem lenne pofám ezt véghezvinni az tuti.

https://twitch.tv/ddplayzone

(#4917) SipiBcs válasza Siiiiix (#4914) üzenetére


SipiBcs
őstag

Ha átvered a boltban lévő eladót nagyon nagy a valószínűsége, hogy a főnöke levonja a fizetéséből a kárt, amit neki okoztál. Egy olyan alkalmazottól veszed el a pénzt, aki megdolgozott érte. Hasonló esetben te vajon mit gondolnál arról az emberről, aki Veled tenné meg ugyanezt és húzna ki a zsebedből 10 ezret. :(((

Egyébként mellétéve: nem hiszem, hogy visszavennék a hiányos dobozt. Ha már reggelted a steam-en a serialt és visszaviszed, hogy nem működik, akkor ha nem is 2 nap múlva... de előbb utóbb visszajut a nagykerbe... az IW-hez és inaktiválják azt a kulcsot.

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#4918) bandiie válasza Siiiiix (#4909) üzenetére


bandiie
aktív tag

Ezt nem a bolt fogja neked intézni ahol vetted, hanem kapsz vmi elérhetőséget, hol jelezd a problémád. Max. valami tudatlan eladótól fogsz kapni egy másikat.
Ezeket nem emberek rakják össze, hanem gépek, így nem, vagy csak nagyon szélsőséges esetben fordulhat elő ilyen.
Ha pedig az utóbbi áll fenn, akkor nem 1-2, de nem is 1-200 db lesz hiányos, hanem több ezer, amiről persze utólag tudni is fognak és kárpótolnak minden póruljártat (ilyenre már sokszor volt példa). De ez jelen esetben nem áll fenn.

(#4919) Siiiiix válasza SipiBcs (#4917) üzenetére


Siiiiix
tag

De az nem az eladó hibája, ha a doboz amit a gyárban csomagolnak hibás vagy hiányos. És a kulcsot nem tudják törölni elméletileg, mert ugye nincs mi alapján visszanézni

(#4920) killer1203


killer1203
senior tag

Sziasztok!

Most werziós cod6 van felrakva, de csütörtökön veszem meg. Hacsak simán letörlöm akkor nemfog beleszólni az eredeti cod6-ba? úgy értem hogy nem bannolják az eredeti kulcsom?

Xsara 1.6 16v | Motorola Defy

(#4921) Doki16 válasza killer1203 (#4920) üzenetére


Doki16
addikt

Biztos, hogy nem fogják nyugodt lehetsz benne :)

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#4922) dokee78


dokee78
félisten

Játék közben leállt a gép és 1-es ranggal kezd.
Steamról valahogy vissza lehet állítani?

(#4923) hoby36


hoby36
senior tag

Hellotok!Lehet gáz,de mielőtt megvenném,kipróbáltam a multit. :B Most rendelném jövő héten,de 1 munkatársam szerint mivel a gépemen márt multiztam /5-10 percet/Márt nem tudom az eredetit használni.Ez tényleg igaz,vagy csak más nick néven kell regisztrálnom?Mindenképpen eredetit akarok venni fizetéskor.

A logikában semmi sem véletlen!

(#4924) Ice!? válasza hoby36 (#4923) üzenetére


Ice!?
őstag

Nem gáz. Simán tudod elvileg használni az eredetit is, de másik nick-el regelj steam-re.

(#4925) oettinger01


oettinger01
őstag

eddig simán játszottam single player-ben, most meg betöltés után kifagyok.... mi a fene baja lehet most :F

[ Szerkesztve ]

A széles mosoly titka, VTEC szelep nyitva!

(#4926) boogie84 válasza oettinger01 (#4925) üzenetére


boogie84
veterán

hasonló a szitu? :F [link]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#4927) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Amint látom ki is tették a szűrét a kis lopótöknek :DDD

(#4928) oettinger01 válasza boogie84 (#4926) üzenetére


oettinger01
őstag

special ops tudok vele játszani csak valamiért a single palyerem meghalt... sem resume mission sem korábbi küldetés nem indul el.... betölti és kifagy :W mi a búbánat baja lehet?

A széles mosoly titka, VTEC szelep nyitva!

(#4929) hoby36 válasza Ice!? (#4924) üzenetére


hoby36
senior tag

Köszönöm!Ha regisztrálok steam-re ott is meg kell adni a cd kódot,vagy csak a játékban?Még nem használtam steam-ot sosem ezért nem nagyon tudom ezeket a dolgokat.

A logikában semmi sem véletlen!

(#4930) v!ct0y válasza hoby36 (#4929) üzenetére


v!ct0y
veterán

Szinte az az első lépés, hogy beírod a kulcsot!
Nem tudom én azért csinálnék előtte egy registry clean vagy esetleg egy full win instalt mert hát kitudja mit hagy hátra maga után a warezos cucc. :F

(#4931) KisRod


KisRod
tag

Vegyetek mán' fel, hogy legyenek barátaim! :D
Steam:^1Ki^7sR^2od

Keep calm & Forza Juve! | Battletag: KisRod#2543

(#4932) Baloghjanos


Baloghjanos
tag

figyeljetek oda a steamre nekem majdnem feltőrték 2 viszaigazolást kaptam a mailomra hogy megváltoztathasák ee a kodom szval :) mindenki figyeljen oda :W :W :W

"Hogy én mit akarok? A világot, fiacskám, a világot!"

(#4933) Winne válasza Baloghjanos (#4932) üzenetére


Winne
nagyúr

3 éves az accom és egyszer sem volt még ilyesmi, szal a hiba nálad van.

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#4934) SipiBcs válasza Winne (#4933) üzenetére


SipiBcs
őstag

Valószínű, hogy a tapasztalatlan, friss felhasználókat támadják inkább! :(((

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#4935) @rglaaf válasza Winne (#4933) üzenetére


@rglaaf
veterán

vagy sokan szeretnének multizni de most eredeti nélkül kissé nehezen megy :K

[ Szerkesztve ]

PSN:BiZzare_0 ️

(#4936) Winne


Winne
nagyúr

Akiknek egyszerű a jelszava, akik ugyanazon névvel regelnek, mint pl sok torrentoldalon ugyanazzal a jelszóval, és így tovább.

Másik oldala is van: haveromnak úgy törték az accját, hogy keylogger volt a gépén, szal néha ellenőrizzetek, mert ezek a mostani vírusírtókon keresztül is bejönnek hamar.

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#4937) v!ct0y válasza Winne (#4936) üzenetére


v!ct0y
veterán

Kis pisisek nem értenek ehhez:DDD

(#4938) Hunnia


Hunnia
tag

én meg már aztsetom mi a jelszóm, még szerencs, hogy automatice bejelentkezik a steam

(#4939) Ice!? válasza hoby36 (#4929) üzenetére


Ice!?
őstag

Szerintem csak egy helyen kéri, de én is most használom először.:)

(#4940) v!ct0y válasza Hunnia (#4938) üzenetére


v!ct0y
veterán

Az pedig jobb ha minnél hamarabb eszedbe jut! Mert pont ez az auto bejelentkezés a legveszélyesebb na meg ha esetleg újra kell tenni a steamedet akkor mit fogsz csinálni ?

(#4941) Ice!? válasza Hunnia (#4938) üzenetére


Ice!?
őstag

"Elfelejtette a jelszavát?":)

(#4942) Hunnia válasza v!ct0y (#4940) üzenetére


Hunnia
tag

akkor...gondolkodom jó erősen

(#4943) feka007


feka007
nagyúr

Sok rohadt nubetuber, de utálom őket.. :DDD

(#4944) Hunnia válasza feka007 (#4943) üzenetére


Hunnia
tag

az mi?

(#4945) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Na kicsit rámíjesztettetek úgyhogy megváltoztattam jelszavam .Nem szeretném elbukni az accom.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#4946) Polllen


Polllen
nagyúr

Írtam múltkor, hogy havernak se indul el a játék...mindig csak felkészíti a steam...mindent kipróbált(win reinstall is volt)...

Vki itt bedobta, hogy ha eddig nem a C-n volt, rakja fel oda...feltette és megy...

Ez mekkora STEAM szánalom? Nálam az E meghajtóról megy és nincs vele gond...

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#4947) jerry311 válasza jerry311 (#4499) üzenetére


jerry311
nagyúr

Na ezt is megtaláltam. Normál szinten 50% lesz a campaign ha végigviszed. Veteran szinten 85%. Ha mindeközben megszerzed az összes infot is (intel data) akkor lesz 100%.

(#4948) Winne


Winne
nagyúr

Én asszem mikor második szinten letoltam a single-t, akkor össz 1 intelt találtam. :D Nem az én világom a keresgélés. :))

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#4949) Undoroid válasza SipiBcs (#4873) üzenetére


Undoroid
őstag

Köszi a választ!Ekkora pancser vagyok,hogy ezt a kézenfekvő dolgot nem tudtam! :B

* * *

Mit írt ez a srác?
forthetryout a hozzászólásában?Sajnos nem láttam,mert törölték...Gondolom,hogy nem világmegváltó gondolatai voltak,mert repült is a fórumból!

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#4950) danilla válasza Winne (#4948) üzenetére


danilla
őstag

Én se nagyon találok sokat. :) Végigviszem veteranon, hogy meglegyen a 85%, utánna majd leggyengébb fokozaton átnézem a missiokat a laptopok után.

https://twitch.tv/ddplayzone

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.