Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:42:54

LOGOUT.hu

Idén ősszel hatodik részéhez érkezik a Call of Duty sorozat, mely a Modern Warfare 2 címet viseli. Az 5. rész II. világháborús kitérője után újra napjaink konfliktusai kerülnek előtérbe. Természetesen megint a multiplayeren lesz a hangsúly, de a single sem marad ki. A történet az első rész, azaz a Modern Warfare folytatása:
Zakhaev halott. Az első rész végén Sgt. Price és csapata keresztbe húzta az őrült hadúr világuralmi terveit, azonban Zakhaev jobb keze, Makarov még mindig szabadlábon van, és bosszút forral mentora meggyilkolásáért. Makarov valahonnan Oroszország belsejéből, egy volt szovjet támaszpontról irányítja zsoldosait, a konfliktus pedig csakhamar annyira elmérgesedik, hogy az amerikai kormány kénytelen ismét bevetni a különlegesen kiképzett katonákból álló Task Force 141 csapatát. A helyszínek között lesz Oroszország, Rio de Janeiro és Afganisztán.
Megjelenés mindhárom platformon egyszerre!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4501) Siiiiix válasza becsitibi (#4500) üzenetére


Siiiiix
tag

csak poénból írtam, mert ha megadod a neved meg a pw-d lesz egy mw2 accom :P

(#4502) keIdor válasza henesa (#4456) üzenetére


keIdor
titán

Nem estére van időzítve a frissítés, inkább mondjuk úgy, hogy Észak Amerika fontosabb.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#4503) petymeg


petymeg
addikt

heló!
net nélkül tudok singlet játszani? (a bnőm messengerezik :-S ) kiválasztom h steam offline módban de csak feldob egy ablakot h telepítés folymatban...

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#4504) keIdor válasza feka007 (#4479) üzenetére


keIdor
titán

Nekem is ez a 4500Ft-os durva Diginet van. :DDD Panel patkány vagyok, de jójez, majd külföldön még jobb lesz. :DDD

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#4505) Motaba78


Motaba78
őstag

full teljes uninstall steammel minden sz*rral együtt
maradék kikeres letöröl. :(((

most feltettem külön a steamot és most kezdtem a telepítést meglátom mi lesz . :F
27 perc is kiderül megoldja e a problémát, ha nem, akkor nem user probléma van, hanem gyártó oldali.

[ Szerkesztve ]

(#4506) luw2win


luw2win
őstag

2 jump videó [link]
[link]

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#4507) becsitibi


becsitibi
senior tag

Írjál majd hogy mi újság!!!! :K

nem értem mi a fasznak kell újratelepíteni,mi ez valami szar,gondol egyet azt újra kell telepíteni,level 38-on vagyok nem akarom újratelepíteni ezt a szart. :(((

(#4508) BalaNce87 válasza luw2win (#4506) üzenetére


BalaNce87
addikt

Hát ennek így sok értelme nincsen, amúgy is túl sok az ugra bugra a játékban.

(#4509) Doki16


Doki16
addikt

Nincs valahol egy jó leírás a challenge-ről, hogy mit kell megcsinálni ahhoz, hogy megkapd? Van egy kettő amit nem értek.

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#4510) Motaba78 válasza becsitibi (#4507) üzenetére


Motaba78
őstag

teljes ujratelepités sem oldja a meg problémát a stema monnyon le a f*szomba. :O :O

(#4511) V.Stryker válasza V.Stryker (#4493) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Valaki erre? :Y

[ Szerkesztve ]

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#4512) bandiie válasza luw2win (#4506) üzenetére


bandiie
aktív tag

Afghanosat keresd meg, ott van a legjobb.
Nagyot aprítottam onnan. :))

(#4513) bandiie válasza V.Stryker (#4511) üzenetére


bandiie
aktív tag

Nem kellett volna letörölni a gamet. Új Win alatt ugyanúgy futtatható, mint a 4 is.

(#4514) sakto


sakto
őstag

Hali
Külsö nézetböl hogy a pöcsbe tudok viszaváltani?

(#4515) V.Stryker válasza bandiie (#4513) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Nem a játék miatt tettem újra. Újra kellett. :D Fa.om, akkor most kezdjem elölről?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#4516) r-chee válasza keIdor (#4504) üzenetére


r-chee
őstag

Ne haragudj, de azt kell hogy írjam, nagy szájhős vagy te, tudod-e... Az elmúlt 2-3 év alatt millió helyen utaltál rá itt PH!-n, hogy elhúzol Mo-ról stb-stb, ehhez képest még mindig itthon koptatod a flasztert. Szájhős ;] .

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#4517) v!ct0y válasza sakto (#4514) üzenetére


v!ct0y
veterán

sehogy van egy olyan mód h 3rd person tdm ne azt válazd akkor:DDD

(#4518) Siiiiix


Siiiiix
tag

engem még mindig olcsó mw2 érdekel :) Aláírásomban szereplő játékokat akár cserélném is.

(#4519) bandiie válasza V.Stryker (#4515) üzenetére


bandiie
aktív tag

Gondoltam hogy nem az miatt, de ha külön partíción van, nem kell újratelepíteni a játékot.
Első indításnál rákérdez, hogy konfigurálod-e az új hardverekre (vagy vmi ilyesmi).
Azt viszont nem tudom, hogy most mit tudnál csinálni.

[ Szerkesztve ]

(#4520) Hunter2 válasza Siiiiix (#4518) üzenetére


Hunter2
addikt

az elözővel milett amit vettél?

(#4521) danilla válasza Axel pRo (#4475) üzenetére


danilla
őstag

Sry, rosszul értelmeztem a karakter szót ;]

https://twitch.tv/ddplayzone

(#4522) Siiiiix válasza Hunter2 (#4520) üzenetére


Siiiiix
tag

nem kaptam meg fake arc volt, ezért megyek fel hozzá pestre beszélgetni.

[ Szerkesztve ]

(#4523) jegenye77


jegenye77
addikt

És hogy szűrik ki a csalókat?
Mert szerintem 25/0 stat az egy kicsit gyanús nem?

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#4524) dokee78 válasza feka007 (#4479) üzenetére


dokee78
félisten

Szar már nektek ha szakadozik a UPC,nekem még sosem szakadozott a 60/6-os.

(#4525) Boci_83 válasza danilla (#4460) üzenetére


Boci_83
őstag

Ennyit fizetek vidéken a 5/0,5 mB/s -es ADSL netért! :W Azért ez durva milyen különbségek vannak... :O

**********

(#4526) becsitibi válasza jegenye77 (#4523) üzenetére


becsitibi
senior tag

sikerült megcsinálnod az mw2-t?

(#4527) sakto válasza v!ct0y (#4517) üzenetére


sakto
őstag

Áhháááá :B :B :B

(#4528) jegenye77 válasza becsitibi (#4526) üzenetére


jegenye77
addikt

Újra telepítettem és most meg megy.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#4529) r-chee


r-chee
őstag

Egyik haveromnak azt írja ki a steam a multi elindításánál egy kis ablakban, hogy "(...) Multiplayer indításának előkészítése...", és csak ugrál neki az ablak, nem indul a game. Tegnap még tökéletesen ment neki minden. A steam progi is frissítve van. Szerintettek mi lehet a gond?

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#4530) bandiie válasza Siiiiix (#4522) üzenetére


bandiie
aktív tag

Hardverapróról? Ha igen, ki volt az?

(#4531) Siiiiix válasza bandiie (#4530) üzenetére


Siiiiix
tag

Igen itt is hírdetett. elion vagy eli_on volt a neve, már nem tudom mert hirdetést levette és privát üzeneteket meg még akkor töröltem :)

(#4532) @rglaaf válasza Boci_83 (#4525) üzenetére


@rglaaf
veterán

ha nincs más szolgáltató akkor annyit kér amennyit nem szégyel sajnos

PSN:BiZzare_0 ️

(#4533) r-chee válasza jegenye77 (#4528) üzenetére


r-chee
őstag

Ha ujra van telepítve steam, nem kell a MW2-t is ujra tenni ugye?

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#4534) Siiiiix válasza r-chee (#4533) üzenetére


Siiiiix
tag

dede, de a steam et minek rakod ujra? nekem 3 éve van fenn és semmi baja :D

(#4535) jegenye77 válasza r-chee (#4533) üzenetére


jegenye77
addikt

Én mindent újratelepítettem.
De lehet úgy is jó lett volna.Ezt nem tudom.
Vissza kaptam a rangomat is! :)

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#4536) feka007 válasza dokee78 (#4524) üzenetére


feka007
nagyúr

Bátyámnak volt anno, és állandóan szakadozott.Nekem invitel van és elég kevésszer szakad meg, másnak meg pont ez szar.

(#4537) r-chee válasza Siiiiix (#4534) üzenetére


r-chee
őstag

Nem akarom újrarakni, csak, mint az előbb említttem, egyik haveromnak nem indul el a game, csak előkészíti steam és ugrál az ablak. De akkor rosszul értettem jegenye77 kollégát, és a játékot telepíthette újra, nem a steam-et. De kérdésem szempontjából ez mindegy. Ha bármelyiket újratelepítem, elvesznek a mentések? Ki lehet-e őket egyáltalán másolni későbbi sikeres visszamásolás érdekében?

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#4538) Siiiiix válasza jegenye77 (#4535) üzenetére


Siiiiix
tag

jaja rangod nem a gépeden, hanem steam nél egy sql szerverben tárolódik

(#4539) r-chee válasza Siiiiix (#4538) üzenetére


r-chee
őstag

Ahhhaaam :) .

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#4540) Siiiiix válasza r-chee (#4537) üzenetére


Siiiiix
tag

őő mentéseid szerintem valahol a Documents & Settings ben lesznek tárolva. De simán csak az m2-őt töröld le steam-en keresztül, mert akkor nem mindent fog törölni és hamarabb lehet leszedni újra steam en. (Persze ha dvd ről rakod fel akkor mind1)

(#4541) keIdor válasza r-chee (#4516) üzenetére


keIdor
titán

2-3 év :Y
Ahh öcsém, az időérzéked pocsék. :P
Ne aggódj, már kevesebb, mint 1 év van hátra...

Nálam akkor ugrál, ha kiviszem a képet a TV-re, húzza ki hátul, csak a monitor legyen, és akkor nem fog ugrálni a képe...

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#4542) jegenye77 válasza r-chee (#4539) üzenetére


jegenye77
addikt

Mikor újra raktad és indítanád a játékot rákérdez hogy akarod-e a régi rangodat!
Ha igen akkor egy kicsit tölt és onnan folytathatod ahol abbahagytad.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#4543) Axel pRo


Axel pRo
aktív tag

Na nem lesz ma privát szeró? Mert unalmas már reggel óta idegenekkel tolom... :(

"Cogito ergo Sum."

(#4544) keIdor válasza keIdor (#4541) üzenetére


keIdor
titán

De egyébként ezt már leírtam itt is. Kereső rulez. :P

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#4545) henesa válasza jegenye77 (#4542) üzenetére


henesa
aktív tag

Az SP mentés is maradt ?

Gamertag: CoverlessAtol72 By xbox one

(#4546) r-chee válasza keIdor (#4544) üzenetére


r-chee
őstag

Nincs összekötve havernak a gépe tv-vel, sem a hűtőgéppel, sem mással. Nem állított/telepített semmit a gépen. Egyszerűen csak megkattant a progi. Majd reinstall helyrehozza.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#4547) keIdor válasza r-chee (#4546) üzenetére


keIdor
titán

Érdekes, mert havernál ez jelentkezett... a héten néztem filmet, kivittem a TV-re is a képet, majd elfelejtettem levenni és nálam is elkezdett vibrálni a kép. :F Kicsit meg is ijedtem. :N
Kétlem, hogy egy ilyen anomáliát egy reinstall rendbehoz. Én inkább a hivatalos fórumon olvasgatnék, tuti van megoldás.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#4548) r-chee


r-chee
őstag

Nem rendeztek ma este egy jó kis TDM vagy Free-for-all mérkőzést? :)

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#4549) oettinger01


oettinger01
őstag

Elakadtam annál a résznél amikor úgy kezdődik a pálya, hogy autóban ülök előttem egy furgon. Megállunk kijön egy házból egy ember elkezd lövöldözni majd lelő engem is..... Mit lehet csinálni abban az autóban? Hiába nyomkodok mindent semmire nem reagál az emberem.

A széles mosoly titka, VTEC szelep nyitva!

(#4550) bandiie válasza oettinger01 (#4549) üzenetére


bandiie
aktív tag

CTRL

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.