Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:42:54

LOGOUT.hu

Idén ősszel hatodik részéhez érkezik a Call of Duty sorozat, mely a Modern Warfare 2 címet viseli. Az 5. rész II. világháborús kitérője után újra napjaink konfliktusai kerülnek előtérbe. Természetesen megint a multiplayeren lesz a hangsúly, de a single sem marad ki. A történet az első rész, azaz a Modern Warfare folytatása:
Zakhaev halott. Az első rész végén Sgt. Price és csapata keresztbe húzta az őrült hadúr világuralmi terveit, azonban Zakhaev jobb keze, Makarov még mindig szabadlábon van, és bosszút forral mentora meggyilkolásáért. Makarov valahonnan Oroszország belsejéből, egy volt szovjet támaszpontról irányítja zsoldosait, a konfliktus pedig csakhamar annyira elmérgesedik, hogy az amerikai kormány kénytelen ismét bevetni a különlegesen kiképzett katonákból álló Task Force 141 csapatát. A helyszínek között lesz Oroszország, Rio de Janeiro és Afganisztán.
Megjelenés mindhárom platformon egyszerre!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18951) LackoMester


LackoMester
addikt

a faxomat az a sok rohadt cheater, wh, aim van itt minden... ez már sok, azthiszem mára elég volt... :W

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#18952) LamaCube válasza LackoMester (#18951) üzenetére


LamaCube
addikt

Hát ma toltuk egy pár órát Sipiékkel (DEM), de egy csalóval nem futottunk össze.
Nem lett meg a 100 killem :O

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#18953) SipiBcs válasza LackoMester (#18951) üzenetére


SipiBcs
őstag

Most este Lama-ékkal toltuk... vagy 20 kört biztos... egy alkalommal mondtam, hogy cheater... és talán 2x, hogy érdekes. Szóval ha azt nézzük, akkor az este a részemről jónak volt mondható cheaterügyileg.

Viszont megvan a danger close pro... :DDD ha lesz még energiám, akkor rápróbálok a robbanós strike-okra ill a chopperre. Elvileg az AC130 erősebb lesz, ez érthető. A Chopper meg majd kiderül! :K

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#18954) Tanker21 válasza SipiBcs (#18953) üzenetére


Tanker21
tag

Jó volt ez az esti kis lövöldözés. A Danger Close-hoz meg annyit, hogy RPG-vel valami iszonyat, zárt térbe ellövöd és jönnek a double meg a triple killek. :DDD

(#18955) LinogeOW válasza LamaCube (#18952) üzenetére


LinogeOW
aktív tag

Szint isten :Y :Y :R :R :C

(#18956) jegenye77


jegenye77
addikt

Így elbaszni ezt a jó kis játékot! :W Nem tesznek semmit a sok csaló ellen. :(
Már közel vagyok hozzá hogy altert fogom nyomni mert ez egy nagy rakás kaka a kis majmok miatt.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#18957) tomic válasza jegenye77 (#18956) üzenetére


tomic
addikt

Gyere. Én már rég leraktam :DD

(#18958) Winne


Winne
nagyúr

Ma hihetetlen mennyiségű csaló volt, alig tudtunk egy-egy normális játékot letolni... Sok mocskos kis tetü... :akasztós smile:

Ja és nagy grat Tupac Úrnak, csak így tovább! :K

[ Szerkesztve ]

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#18959) tupacamaru válasza Winne (#18958) üzenetére


tupacamaru
veterán

THX. :R Azé' elég necces volt mert a Chopper után még 2-3 embert le kellett vadásznom. Rezgett a léc rendesen. :B ;)

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#18960) Tanker21 válasza tupacamaru (#18959) üzenetére


Tanker21
tag

Az a lényeg, hogy meglett. Emlékszem nekem is ez volt az első nuke-nál. 3 kill-t még össze kellett hozni a Chopper után és már alig volt pár pont hátra a mapból, a kezem persze meg mint a kocsonya úgy remegett, de végül meglett azt egyből nyomtam is. :DDD

(#18961) LackoMester válasza LamaCube (#18952) üzenetére


LackoMester
addikt

Legalább akkor valaki jót játszott....
Kemper gyerek rpg-vel, végig lekövet a falon keresztül több alkalommal is, beírom neki, h. fejezze be a WH-t, erre nekemesik mindenki abból a csapatból, h. noob vagyok, még a magyarok is...
A másik meccsben már kombinálták a wh-t aim-al, nagyon jó volt 4-12 k/d után elbúcsúztam.
Teljesen elegem lett.... :W
Estleg ha este fentlesztek TS-n csatlakozom hozzá-tok. :U
SipiBcs az egész játék nagyon érdekes.... :DDD

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#18962) Winne válasza tupacamaru (#18959) üzenetére


Winne
nagyúr

Hát igen olyankor nem egyszerű már lőni, de meglett az a lényeg! Sajna nekem is tegnap elment egy az utolsó emberen. Két ellen jött szemből, a gl elpattant, aztán kaptak még egy sorozatot is, de a mögöttem jövő csapattársnak adta a fraget én meg összeestem. Kicsit voltam csak ideges... :N

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#18963) Rav3n02


Rav3n02
senior tag

Hát gyerekek remélem, hogy iskolai szünet vége után kevesebb cheater lesz fent, tegnap 5 szeróból 2 :W

Súlyos dilemmával küzdöm. Meg mondom őszintén én nem vettem meg az MW2-t hanem már fél éve kb haverom accjával nyomom, mert neki nem jött be maradt a CoD4-nél. Viszont most egy ismerősének is megadta a jelszót:( na most minden este amikor belépek írhatom át a nevem állíthatom át a classokat stb.. ráadásul egy csomó ismerősömet ez megzavarja :U :W

ma beszélek velük, hogy he ne már fél éve nyomom így most már kellemetlen és esetleg adok egy kétezrest a gyereknek.... :U

A másik megoldás, hogy megváltoztatom a belépési adatokat, de az meg óriási bunkóság szóval még sem kéne :(((

Azon is gondolkodtam, hogy elbattyogok az egyik üzletbe megveszem és kezdem előlről, de amit az elmúlt egy hónapban tapasztalok...pfff szánalmas, így nem visz rá a lélek, hogy kiadjam érte azt a 10-est...annyira szarnak a fejlesztők a játékosokra... :W

nyilván menjek a picsába, ha egy forintomba se került még is hisztizek :U igazatok van :D

remélem az első megoldás működni fog :F

(#18964) Wans


Wans
aktív tag

99%-ban azonnal kiderül, hogy egy szerver haxos. Ebben az esetben azonnal ki kell lépni és nem kell utána félni, hogy lvl70 vagy 1 millió kill stb.
Nem éri meg repkedni, meg 100 ezret lőni egy tárral, vagy futni mint a gép.....
Mert azután csak a sírás-rívás marad.
Az hogy mennyi a csitter elsősorban a játékmódtól függ!
pl.demón alig, ground war-on szinte állandóan

[ Szerkesztve ]

Origin: Provoxion, Steam: provoxion, Xbox: WansHUN#7006

(#18965) Grifid válasza Wans (#18964) üzenetére


Grifid
aktív tag

Bizony, én mostanában ha bedob egy lobbyba akkor a cast választás elött figyelem a homályt, a hackelt host azért többnyire látszik.
Viszont ha a hack úgy van betéve akkor mindegy milyen gyors vagy a csatlakozáskor megkapod a 70-es szintet. Onnan pedig vagy reset/ esetleg CTRL+ALT+DEL/feladat kezelő és kilövés vagy userdata visszamásolás a program.

(#18966) Winne válasza Wans (#18964) üzenetére


Winne
nagyúr

Mi tegnap demoztunk szinte egész este, és rengeteg csaló volt, tényleg átlag feletti mennyiség. :(

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#18967) LinogeOW


LinogeOW
aktív tag

Ilyet se láttam még.

Harmadik ember felülről.

[ Szerkesztve ]

(#18968) Tom6 válasza LinogeOW (#18967) üzenetére


Tom6
aktív tag

Én olyat láttam már többször is, akinek a prestige jele színes kockákból állt. Lehet az jön a 10. prestige után. ;]

[ Szerkesztve ]

(#18969) keIdor


keIdor
titán

Látom nem csak én futok össze hackerral. ;]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#18970) Mappa válasza Rav3n02 (#18963) üzenetére


Mappa
addikt

ballagási ajándék volt a cheat pack???? :DD

este lehetne valami daralás :K :K :K

vagy valakivel jó lenne letudni ezt a co.op mod single player ac130 részt is ;)

nem kötelező megadni

(#18971) boogie84 válasza Mappa (#18970) üzenetére


boogie84
veterán

Az nagyon jó rész!! Kedvenc!! :D

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#18972) LamaCube válasza Winne (#18966) üzenetére


LamaCube
addikt

Mi is találkozunk csalókkal, de olyan sűrűn, mint itt sokan írjátok nem. Nem vonom kétségbe és nem is mondom, hogy nincsenek.
Amióta van multi azóta vannak csalók és ez ellen sokat nem lehet tenni sajnos.
Tegnap délután volt pl. egy whs csíra 3x lelőttem és miután ki is kapott a csapata le is lépett.
Aimos ellen már más a helyzet, de nem reménytelen ;)

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#18973) ditrichd


ditrichd
tag

Üdv Help kéne Sürgösen:S Elhagytam a cod6 cdm lényegtelen steam accom megvan onnan letölöttem ugy a cod6 mp t a játéklistáról.. és inditanám el és azt irja ki hogy steam must be running to play this game és nem indul el... pedig alaból a steamemböl indittom probáltam már onnan is ahova telepitette steamaps common . cod6 de ott is ezt irja ki :S Ha vki tudna nekem segiteni nagyon megköszöném :R privi is jöhet ha gondoljátok.

(#18974) Mappa válasza ditrichd (#18973) üzenetére


Mappa
addikt

hogy lehet amúgy elhagyni :F :N

steam must be running to play this game próbáltad már ??? sok fórumon írnak rá tippeket :K

nem kötelező megadni

(#18975) LamaCube válasza ditrichd (#18973) üzenetére


LamaCube
addikt

A mappa nevében ahová telepítetted a steamet és játékot nincs ékezet??? (pl. C:játékok)
Nekem ekkor írta ezt a hibát.Ékezet nélkül jó lett.
Én 1 hétig coptam vele mire rájöttem a megoldásra.

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#18976) SipiBcs válasza LamaCube (#18975) üzenetére


SipiBcs
őstag

1 hetedbe és 2 egeredbe került... no meg vagy 10 millió agysejtedbe... a vérnyomásodról nem is beszélek!! :DDD ;]

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#18977) Winne válasza LamaCube (#18972) üzenetére


Winne
nagyúr

Hát igen, régebben alapból kevesebb volt, demen meg főleg kevesebb volt a féreg. Tegnap nem tudom mi volt, de csak úgy rajzottak...

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#18978) henesa


henesa
aktív tag

A tetvek szerint hiba hogy nem vettem meg a a második dlc-t hát szerintem meg NEM . !!!

[link]

Gamertag: CoverlessAtol72 By xbox one

(#18979) Grifid válasza henesa (#18978) üzenetére


Grifid
aktív tag

Ebben az esetben nem igazán értem az üzenet miatti felháborodásodat... :U

(#18980) henesa válasza Grifid (#18979) üzenetére


henesa
aktív tag

Dehogy vagyok felháborodva csak csodálkozom hogy gyártottak egy ilyen hibajelzést is mintha nem volna amúgy is elég sok.

[ Szerkesztve ]

Gamertag: CoverlessAtol72 By xbox one

(#18981) Mappa válasza henesa (#18978) üzenetére


Mappa
addikt

LOL :D

nem kötelező megadni

(#18982) Tom6 válasza henesa (#18980) üzenetére


Tom6
aktív tag

Én már le is töröltem a gamet. Inkább játszok mással vagy cod4-ezek, ott is van csaló azért, de a pingek jók, meg nincs millió hibajelzés :)

[ Szerkesztve ]

(#18983) Mappa válasza Tom6 (#18982) üzenetére


Mappa
addikt

frankon uninstall ???? :Y :F

nem kötelező megadni

(#18985) henesa válasza Tom6 (#18982) üzenetére


henesa
aktív tag

Én még kitartok mert a játék maga nagyon bejön csak az IW-net minősíthetetlen sajnos

Gamertag: CoverlessAtol72 By xbox one

(#18986) Tom6 válasza Mappa (#18983) üzenetére


Tom6
aktív tag

Végül is úgy lett letörölve, hogy tegnap win újrarakás után még nem telepítettem vissza :DDD CoD4-eztem a napokba, aztán nincs kedvem laggolni megint :)

[ Szerkesztve ]

(#18987) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

valakit érdekelne 2 külön accon, egy HL2 DM, meg HL2 LOST COAST
másik accon a Portal
(1ikse ingyen volt)

cserébe a resurgence pack érdekelne, nem accon, hanem accomra kellene
hát nemtudom, nagyon érdekelne

[ Szerkesztve ]

(#18988) Winne


Winne
nagyúr

Marciland nevű magyar játékos itt van pH-n? :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#18989) Svájcinéger


Svájcinéger
senior tag

Egy hét barnára sülés után nekiállok játszani. Egyből lewh-zott egy tag, amire én nemi életre bíztattam az anyukájával. Erre föl megígérte, hogy jelent. Egészségére.
A kérdés az lenne, hogy egy hackelt host hogy a fenébe tud belerondítani pölö a challengesbe ? AK-nál és Famasnál nincs meg az FMJ, a fejesek száma és még ki tudja mi nem a valóságot tükrözi, jóval kevesebb. Vagy esetleg az egy héttel ezelőtti cfg törlés kevert be ? Nem is értem magam miért játszok ezzel a szemétdombbal.

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#18990) LamaCube


LamaCube
addikt

Hihetetlen, hogy mindenki csak "sír", de mégis nap, mint nap játszik vele ;)
Tényleg ennyi mazochista van itt, hogy még mindig játszanak vele ezek ellenére?
Manapság mi 10 ropi? Sajnos nem sokat ér. Lassan 1 éves a játék . Nem történtek és nem is fognak történni nagy dolgok, változások. Uninstall azt kész ;)

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#18991) LinogeOW válasza Svájcinéger (#18989) üzenetére


LinogeOW
aktív tag

Üdv itthon :))

LamaCube: Mert élvezhető, csak vannak vele dolgok amik felb4sznak és azt jobb kiadni magunkból :DD

[ Szerkesztve ]

(#18992) Gál István válasza LamaCube (#18990) üzenetére


Gál István
senior tag

Persze hogy játszok vele amikor csak lehet, de néhe 30 perc után rá kell hogy hagyjam a csíter/lagg/iwnet kombó valamelyke, vagy együttese miatt.

(#18993) Anubiss válasza dokee78 (#18900) üzenetére


Anubiss
tag

Egy érdekes paradoxon... ;]

(#18994) dokee78 válasza dokee78 (#18900) üzenetére


dokee78
félisten

Előny még:
Pályaváltás szabadon.
Annyi Afghan amennyit akarok: :DD

(#18996) Winne válasza Zefír (#18995) üzenetére


Winne
nagyúr

Frissítsd le a dx-et egy próbának és az élsimítást full kapcsold ki. A csokiból meg várom az igazit... :C

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#18997) Zefír válasza Winne (#18996) üzenetére


Zefír
őstag

Ezek már megvoltak, most a dx csak nagyon ritkán mutat be, inkább a mp exe ami baszakszik:s

Ja és amikor betölti a mapot, ott szokott kifagyni.

Csokit vihetem hűtőtáskában_? :DDD Úgy talán nem olvad el

(#18998) Winne válasza Zefír (#18997) üzenetére


Winne
nagyúr

Na egye fene, ennyi könnyítést megengedhetek talán. :U

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#18999) LinogeOW


LinogeOW
aktív tag

Most raktam újra a windowst, eljutottam addig, hogy a MW2 jönne, erre azt írja, hogy:

"Failed to run install script" :Y :Y :O

Valaki, tanács, ötlet? :F

(#19000) Tom6 válasza Zefír (#18997) üzenetére


Tom6
aktív tag

Először pucold ki a gépet (defrag, ccleaner, ez a gépnek is jót tesz) ha nem megy akkor rakd újra a gamet/steamet. :)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.