Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:42:54

LOGOUT.hu

Idén ősszel hatodik részéhez érkezik a Call of Duty sorozat, mely a Modern Warfare 2 címet viseli. Az 5. rész II. világháborús kitérője után újra napjaink konfliktusai kerülnek előtérbe. Természetesen megint a multiplayeren lesz a hangsúly, de a single sem marad ki. A történet az első rész, azaz a Modern Warfare folytatása:
Zakhaev halott. Az első rész végén Sgt. Price és csapata keresztbe húzta az őrült hadúr világuralmi terveit, azonban Zakhaev jobb keze, Makarov még mindig szabadlábon van, és bosszút forral mentora meggyilkolásáért. Makarov valahonnan Oroszország belsejéből, egy volt szovjet támaszpontról irányítja zsoldosait, a konfliktus pedig csakhamar annyira elmérgesedik, hogy az amerikai kormány kénytelen ismét bevetni a különlegesen kiképzett katonákból álló Task Force 141 csapatát. A helyszínek között lesz Oroszország, Rio de Janeiro és Afganisztán.
Megjelenés mindhárom platformon egyszerre!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18451) Winne válasza Mappa (#18428) üzenetére


Winne
nagyúr

Hát kaptam azt is, meg hogy kempeltem, meg, hogy láma vagyok, noob, fag őő és még pár féle görény. :D

2-t demen 1-et meg HQ-n. :K

(#18430) Black Dragon: szerintem is! :DDD Kövezzük meg, akasszuk fel! :C :DD :P

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#18452) Mappa válasza Tom6 (#18435) üzenetére


Mappa
addikt

igen de ugyanaz nekem is be van állítva UMP+silencer ...és én is k**** nagyokat kaszálok vele távolról is :D :K ...alapjába véve valami hiba lehet a mátrixban

nem kötelező megadni

(#18453) Mappa válasza LinogeOW (#18437) üzenetére


Mappa
addikt

ez úgy ahogy van pöpec ....na jó mondjuk nekem privibe jöhetne hogy egy ilyet hogy csinálsz ? :D program meg a többi :D

de ha túl bonyolult akkor pihentessük :DDD

nem kötelező megadni

(#18454) eszaki0 válasza Mappa (#18452) üzenetére


eszaki0
aktív tag

Addig jó míg vannak ilyen jó hibák benne

everlasting AMD

(#18455) believil


believil
tag

Bakker ekkora NÚÚÚBSÁGOT... LOL
Hát írtam, hogy mintha elfelejtettem volna játszani... minta nem tudnék célozni, és biztos azért, mert nem játszottam egy hónapig... hááát... nemigazán azért.
Amilyen hülye vagyok véletlen rosszul állítottam vissz a razer programjába az érzékenységet, és egy 1,5 egységgel fentebbre tettem. :D:D:D
Tesztelgettem, és levettem 2,5-re és egyből tudtam célozni, és nyerni és lőni... mekkora mamalasz vagyok már...rosszul emlékeztem a beállított értékre. Ezt nem vettem észre... :D:D:D

(#18456) Winne


Winne
nagyúr

Srácok lesz megint dupla xp a mappack mellé, vagy most nem volt róla szó?

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#18457) busman válasza Winne (#18426) üzenetére


busman
addikt

Jaja,hogy neked meglegyen nuke-od mi meg kapunk sokat....lehet free 4 all-on kellene inkább próbálkoznotok,nem demolution-on....
De csak kempingezzetek....én meg inkább Tdm-et tolok ott tudom ki van velem...
:DDD
Ezt meg edd meg:[link]

[ Szerkesztve ]

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#18458) Winne válasza busman (#18457) üzenetére


Winne
nagyúr

Én nem azért játszom, hogy téged védjelek, engem sem véd senki. Amúgy ha 3* annyi embert lövök egy körben, plusz még vesztett helyzetben ledobom a nuke-ot és nyerünk, akkor miért mondod, hogy nem csinálok semmit?

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#18459) busman válasza Winne (#18458) üzenetére


busman
addikt

No Off...Itt valamit nagyon benéztél,amúgy nem jöttetek HQ-ra foglalni,ne mond már,hogy futkosva lett nuke-od...
Mintha Wasteland-en mi védtük volna a segged...

[ Szerkesztve ]

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#18460) Black Dragon válasza busman (#18457) üzenetére


Black Dragon
addikt

Egyetértek, Demolutin nem a campra van, hanem a plantra, a sok láma meg mind tdm zik rajta.:W

Valaki csak nézi a ketyegő bombát, de defusolni nem tudná, omfg. Lehet túl sokat várok el a csapattársaktól.:F

(#18461) Winne


Winne
nagyúr

Akkor csak nektek a tegnapi egyik vége:

Az utolsó pár másodpercet ajánlom figyelmetekbe...

@Sipi: futkosva semmit sem szabad játszani, az életben sem rohangálnál agyatlanul, hogy majd úgyis respawnolsz. Az első 7 kill nem a semmiből jön össze, utána meg lefekszem valahol és várok. Wastelanden tegnap összelőttem a 7et, lefeküdtem, a Harrierem kilőtt vagy 7 embert, majd benyomtam a choppert és meglett a nuke. Nem tudom mi bajod vele, én sem kritizálom, hogy hogyan játszol.

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#18462) F e Z o


F e Z o
veterán

22 nap 11 óra 10 perc.....

[link]

[ Szerkesztve ]

H2O über alles!

(#18463) eszaki0 válasza F e Z o (#18462) üzenetére


eszaki0
aktív tag

grt. hozzá

everlasting AMD

(#18464) LamaCube válasza LinogeOW (#18437) üzenetére


LamaCube
addikt

Én az ilyen lövéseket hívom makknak :)
Egyébként jó videó.
Egyébként moderátor vagy , hogy Dokeenak megmond mit írjon ide??? És főleg ilyen stílusban? :U

dokee78
Szvsz optikai csalódás. A nyuszit közelebb tartotta az optikához, de eleve nagyobb fajta nyusziról lehet szó.

Sephi
:C

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#18465) becsitibi


becsitibi
senior tag

Nem tudom hogy ti szoktatok-e hackelt hostba futni,de én rendszeresen,álltalába a RUST nevü pályára dob be FFA 18 személlyel,nagyon durva,én sajna az utolsó 5 levelt így értem el hogy löttem egyet és egyből felugrott 70-re,és ezt így 5*.Most prestige 10 lvl 70-en vagyok,de nem én tehetek róla,kiváncsian várom mit hoz számomra az új patch,van-e félni valóm,pedig eredeti a játékom.

(#18466) busman válasza Winne (#18461) üzenetére


busman
addikt

Nem kritika volt ,hanem közöltem a tényeket.Én amúgy nem erről a pályáról beszéltem.A harrierel meg mákod volt,hohy 7 -et ölt.Amúgy Famas silecer,coldblood,ninja...sztem egyértelmű.Apropó hány defused volt? ;)

[ Szerkesztve ]

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#18467) F e Z o válasza becsitibi (#18465) üzenetére


F e Z o
veterán

Én egyszer sem futottam bele. Viszont egyik haverom belefutott egybe, ő csak azon a prestige-n lett 70-es. Azonban másik két haverom 5 mp után ahogy belépett a hackelt szeróra, prestige 10 70-es lett.

H2O über alles!

(#18468) Winne válasza busman (#18466) üzenetére


Winne
nagyúr

Nincs cold blooded nekem berakva sosem, csak a helilövő classomhoz. Az, hogy mákom volt az egy dolog, senki nem mondta, hogy nem volt mákom. Nem kell többet velem játszani akkor, ennyi. Mindig csak neked fáj, ha valaki nuke-ol, de nem tudom miért. Ha a Laci benyomja, akkor én nem keresem egyből, hogy ki volt a hibás, hogy nekem nem adta, inkább örülök neki, hogy neki sikerült.

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#18469) LackoMester


LackoMester
addikt

Kezd már nagyon elegem lenni, bammeg valakit fejbelövök, már aim-os vagyok.Mondanom sem kell egy ideg lettem. :DDD
Kerestem a gyereket a Steam-en, h. elmagyarázzam neki a dolgokat, de a neve alapján nemtaláltam. Na ezért is lesz jó a BO féle dedikált szeró. :K

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#18470) busman válasza Winne (#18468) üzenetére


busman
addikt

Nekem nem fáj,mert tudom,hogynekem nem valószínű,hogy összejön...de nehogymár demolition-on ( ahol csapatban kellene játszani)gyúrjatok nuke-ra.

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#18471) Winne válasza LackoMester (#18469) üzenetére


Winne
nagyúr

Nem szabad foglalkozni ilyen dolgokkal. Ez a baja az online játékok nagy részének, hogy az ember annyi csalóval találkozik, hogy már lassan mindenkiben a csalót látja, és ez kb mindenkire igaz... :K

@(#18470) busman: én most mindenhol nukrera gyúrok. Tegnap kb minden második pályán módot váltottunk és azért mert nem rohangálok a tűzvonalban még ugyanúgy fedezem a lerakókat, vagy megyek a HQ-ra. Értelemszerűen ha megvan a harrierem, akkor félrevonulok, de akkor meg a killstreakem védi a védeni valót. Szerintem ennél többet nem tudok tenni.

Az meg hülyeség, hogy nem jön össze neked, csak a harrier után el kell kicsit feküdnöd és várni, hogy az dolgozzon szépen, és hogy a whsok megtalálnak-e miközben fekszel. :K

[ Szerkesztve ]

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#18472) LackoMester válasza Winne (#18471) üzenetére


LackoMester
addikt

Na ja, van mögöttem kb. 6 év COD, ( UO, COD2, MW, MW2 ) láttam 1-2 dolgot, nagyon kitudom szűrni ki is csal...
Kicsit idegesítenek az ilyen emberkék. :K

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#18473) F e Z o válasza LackoMester (#18472) üzenetére


F e Z o
veterán

Ma minket is lecsalóztak. 6-an voltunk haverok HCHQ módban, teamspeak-en 'összekötve'. Elfoglaltuk, megvédtük a hq-t. Voltunk whsok, aimosok, még kemperek is, mert a hq környékén voltunk mindig, s ment a chat, kit honnan szedtek le. Hiába is mondtuk volna az ellennek az igazat, úgy se hittek volna nekünk. Sztem felesleges az ilyenen felhúzni magát az embernek. Én csak ennyit szoktam visszairni a reagálásokra. : SHHHH. :D

H2O über alles!

(#18474) SipiBcs válasza Winne (#18461) üzenetére


SipiBcs
őstag

Ezt most miért nekem?? :U

Tőlem ugyan úgy játszol ahogy akarsz. :DDD Én szaladgálva szedtem össze a 7 killt, aztán lapulva hagytam had dolgozzon a repcsi meg a heli. De aki nem így csinálja az szerintem csak halandzsázik.

Szerintem nem nekem szántad valójában.... vagyis remélem! ;)

Lackomester: A steamen ne neve alapján keresd. Ha shift+tabbal átlépsz a steam-be, akkor a nagy ablakban bal alul van egy olyasmi fülecske, hogy játékosok. Ott az előző játékok fül alatt vannak a játékosok. Egyenesen megtalálod akár egy napra is az illetőt!

[ Szerkesztve ]

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#18475) harry3


harry3
őstag

Szerintetek 6000Ft-ért megéri megenni? Új a játék, bontatlan. A BC2-t már megvettem, eléggé furcsa.

(#18476) Winne válasza SipiBcs (#18474) üzenetére


Winne
nagyúr

Nem neked, busman művész úr is Sipi. :D

Szerk.: dupla xp-s kérdésre valaki?

[ Szerkesztve ]

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#18477) henesa válasza harry3 (#18475) üzenetére


henesa
aktív tag

Sztem nem 3-4 ért is szokott lenni de annyit se ér .

az mondjuk használt

[ Szerkesztve ]

Gamertag: CoverlessAtol72 By xbox one

(#18479) Rusher válasza henesa (#18477) üzenetére


Rusher
őstag

Azért ennyire nem kéne ledegradálni a játékot csak, mert neked nem tetszik.....sztem... :U

harry3 Simán megéri a 6K-t már csak, ha azt nézzük, hogy boltban 10K

(#18480) LinogeOW


LinogeOW
aktív tag

Nem fogjátok elhinni, de ma hívtam 3 nukeot FFA-n [2] Domi[1] :C :K És megvan végre az "End of Line" ami az EMP logóval marha jól fest :C

(#18481) LackoMester válasza F e Z o (#18473) üzenetére


LackoMester
addikt

Jaja igazad van....

SipiBcs- köszi az ötletet :K

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#18482) Grifid válasza eszaki0 (#18463) üzenetére


Grifid
aktív tag

Gratula mindenkinek a nuke özönhöz! :D :DD :DDD


Ez az új háttérképem...

[ Szerkesztve ]

(#18483) ViTaZi


ViTaZi
aktív tag

Big Question: Ki vette meg az új DLC-t?

braner00 kerüljétek!

(#18484) henesa válasza Rusher (#18479) üzenetére


henesa
aktív tag

A játék tetszik csak az iw-fos nem és ez miatt nem ér pénzt a game sztem.

Gamertag: CoverlessAtol72 By xbox one

(#18485) LinogeOW


LinogeOW
aktív tag

Na most upatel, kíváncsi leszek mi változik :))

(#18486) jegenye77 válasza henesa (#18484) üzenetére


jegenye77
addikt

A steam túlterhelt ezért nem tud kapcsolódni!
Fasza!Akkor mikor tud?

Jaa!Frissít? :DD

[ Szerkesztve ]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#18487) Tom6 válasza LinogeOW (#18485) üzenetére


Tom6
aktív tag

Kb. semmi :)

Jegenye77: És még csíter se lesz, se hackelt host, + mindenki 50 pingel fog játszani

[ Szerkesztve ]

(#18488) SipiBcs


SipiBcs
őstag

Nekem már régen volt, olyan nagyon nem is hajtok rá:

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#18489) nanus válasza ViTaZi (#18483) üzenetére


nanus
senior tag

Az aki annak idején az első dlc-nél a legjobban tiltakozott hogy egy fillért is adjon érte :W .......vagyis én vaze!Már tölti lefelea dlc-t meg a single frissitést is. :B

(#18490) simi762 válasza ViTaZi (#18483) üzenetére


simi762
tag

Én már próbáltam letölteni, de valami miatt nem küldi át a visszaigazoló mailt a rendszer, igy még nekem nem sikerült :(((
Valami tanács :F

[ Szerkesztve ]

(#18491) jegenye77 válasza Tom6 (#18487) üzenetére


jegenye77
addikt

Dehogy nem!Most javítják a hibákat.Nem lesz lagg,nem lesznek csalók,nem dob ki játék közbe,stb!

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#18492) ViTaZi válasza nanus (#18489) üzenetére


ViTaZi
aktív tag

És miért változott meg a véleményed? Am nem nem frissít semmi (se Steam se a játék) vagy csak akkor frissít ha megvan új DLC..? Am én is utálom ezt az IW.net-et...nem hiszem el h nem lehet megcsinálni...

[ Szerkesztve ]

braner00 kerüljétek!

(#18493) Tom6 válasza ViTaZi (#18492) üzenetére


Tom6
aktív tag

Frissít az csak indítsd újra a steamet. Nekem is akkor kezdett updatelni mikor beléptem :)
Xboxon meg persze jobb ez a rendszer, eleve arra lett kitalálva ;]

[ Szerkesztve ]

(#18494) ViTaZi


ViTaZi
aktív tag

OFF:
Xbox-on is ennyire rossz a helyzet mint PC-n? Mert azon gondolkodom h megveszem az új boxot arra rákötöm a bill + eger megveszem hozzá a game-t és a gold -ot oszt kész csókolom...nincs lagg nincs csíter (vagyis remélem sokkal sokkal kevesebb, és nincs ilyen IW facak mint pc-n ( vagy ha van remélem jól müködik)).

Vélemény..?

braner00 kerüljétek!

(#18495) ViTaZi válasza Tom6 (#18493) üzenetére


ViTaZi
aktív tag

Kösszi mostmár nekem is frisssít. Remélem jobb lesz tőle az IW.net (mert szvsz a játék jó) mert ha igen akkor jöhet(nek) a DLC-k! Ha nem hát nem! :)

[ Szerkesztve ]

braner00 kerüljétek!

(#18496) nanus válasza ViTaZi (#18492) üzenetére


nanus
senior tag

Véleményem miért változott :F /nem változott most is pofátlanságnak a legnagyobb szemétségnek tartom fizetni ezért a dlc_ért, de mint tudjuk az emberi hülyeség határtalan :O /..amugy ...hát izé a...van egy gyerkőc aki elég sokat játszik vele amíg fel nem hergeli magát akkor egy hét szünet.......ha nagyritkán játszom csak erre kattintok én is....amugy meg az összes COD megvan origiben....... :P

[ Szerkesztve ]

(#18497) SipiBcs


SipiBcs
őstag

Nekem anélkül lejött, hogy bármit csináltam volna vele. Pedig ezt a dlc-t meg sem rendeltem. Momentán nincs rá cash, no meg kezdek beleunni az MW2-be, lehet ezt meg sem veszem. :((

Itt vannak a sima frissítések:
Improvements
Added a feedback to construction buildings when constructors cannot be spawned due to a lack of living space
The ingame chat is now available on the defeated / victory screen
The name of the winning player is now displayed on the victory screen
Improved desync handling. Desync cause will be removed, so the remaining players are able to continue playing
Improved stability

Bug Fixes
Fixed a bug that settlers returned goods to the occupying enemy after their castle has been conquered
Fixed constructors not working, if their construction building is located at dead ends
Fixed a bug that special events occasionally did not start
Fixed a bug that lost sessions would not be counted for the “Heat of Battle� achievement

Improved logistics load balancing, fixing wells which stopped production on large maps
Fixed various crashes
Fixed various minor bugs

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#18498) Proky válasza SipiBcs (#18497) üzenetére


Proky
senior tag

Érdekes lenne, kár hogy nem ehhez a játékhoz tartozik a leírás.

(#18499) jegenye77


jegenye77
addikt

Na tök jó lett a frissítés után.
3 próba 3x rakott ki játék közben CONNEC...... akármivel! :W :W :W
Csak így tovább! :C

[ Szerkesztve ]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#18500) SipiBcs válasza Proky (#18498) üzenetére


SipiBcs
őstag

Jogos a két pont! :R Fúúú de mellé nyúltam! :B :O

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.