Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:42:54

LOGOUT.hu

Idén ősszel hatodik részéhez érkezik a Call of Duty sorozat, mely a Modern Warfare 2 címet viseli. Az 5. rész II. világháborús kitérője után újra napjaink konfliktusai kerülnek előtérbe. Természetesen megint a multiplayeren lesz a hangsúly, de a single sem marad ki. A történet az első rész, azaz a Modern Warfare folytatása:
Zakhaev halott. Az első rész végén Sgt. Price és csapata keresztbe húzta az őrült hadúr világuralmi terveit, azonban Zakhaev jobb keze, Makarov még mindig szabadlábon van, és bosszút forral mentora meggyilkolásáért. Makarov valahonnan Oroszország belsejéből, egy volt szovjet támaszpontról irányítja zsoldosait, a konfliktus pedig csakhamar annyira elmérgesedik, hogy az amerikai kormány kénytelen ismét bevetni a különlegesen kiképzett katonákból álló Task Force 141 csapatát. A helyszínek között lesz Oroszország, Rio de Janeiro és Afganisztán.
Megjelenés mindhárom platformon egyszerre!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18801) F e Z o válasza Tom6 (#18800) üzenetére


F e Z o
veterán

Lassan a World at war sorsára jut ez a játék is....
Nekem is van van egy-két barátom, akik már nem nyomják az mw2-vel, inkább befektettek l4d2-be, Borderlandsba, ahol ugye kevesebb a csaló is....
Sajnos ki kell mondani igazuk van, mert vagy nem megy az egész játék, vagy ha megy is, megölik a cheaterek az egész játékot....Azon kevesek közé tartozom, akiknek még kitartanak egy keveset, vagy inkább a haverok tartják bennünk a lelket.
Mert azért egy jó brigáddal mumble-n összekötve nyerni egy-két (sok) party-t, az mondjuk feledhetetlen.

[ Szerkesztve ]

H2O über alles!

(#18802) Tom6 válasza F e Z o (#18801) üzenetére


Tom6
aktív tag

Én is pont a minap vettem meg a L4D2-t. Egy MW2 dlc ára. :)

[ Szerkesztve ]

(#18803) jegenye77 válasza Tom6 (#18802) üzenetére


jegenye77
addikt

Videókból ítélve nem is ér többet egy fillérrel se!
ezmiezmán?

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#18804) papi20


papi20
tag

Skacok van egy kis problémám. Felléptem egy szerverre elkezdett letölteni valamit majd hirtelen 70-es lettem. Mindez gyári szerveren volt. Remélem nem dobnak ki érte mkor is nem is csináltam semmit sem. Viszont így is tudok játszani vele de nem akarok.

(#18805) FikuszKukisz


FikuszKukisz
csendes tag

sziasztok a Steady Aimnál mi az a hipfire?

Asrock A785GMH/128M, Phenom2 x2 550@x4 B50, 3Gb DDR2,Sapphire HD 5770 Chieftec 450Watt LG W1952TE

(#18806) F e Z o válasza papi20 (#18804) üzenetére


F e Z o
veterán

Ha nem volt mentésed a gépen, amit visszarakj, akkor el kell ezt fogadnod...

#18802 Tom6 : Nekem 2209 forintba került az L4d2, lévén a legjobb steam akció keretén belül vettem meg, nem bántam meg, még barátnőm is játszik vele, pedig ő nem nagyon szokta az ilyen dolgokat favorizálni..

[ Szerkesztve ]

H2O über alles!

(#18807) SipiBcs válasza papi20 (#18804) üzenetére


SipiBcs
őstag

hackelt hoston játszottál..... :U Téged nem dobnak ki érte.

Vagy lenullázod, vagy folytatod innen. Érdemes elmenteni a player mappát, akkor vissza tudod állítani a szintedet.

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#18808) Tom6 válasza jegenye77 (#18803) üzenetére


Tom6
aktív tag

Jó hát nem egy komoly játék, inkább fun, de még mindig jobb mint a lagg, cheater, hackelt host stb... :DDD
papi20: userdata mappát kell visszamásolni, ha nem volt kimentve maradsz így vagy nullázod ;)

[ Szerkesztve ]

(#18810) papi20 válasza Tom6 (#18808) üzenetére


papi20
tag

Hogyan kell nullázni? Úgy tudtam hogy 70-es szint után lehet.

(#18811) Tom6 válasza papi20 (#18810) üzenetére


Tom6
aktív tag

Nem muszáj nullázni, lépj kövi prestigebe (ha van) aztán játsz úgy :)

(#18812) papi20 válasza Tom6 (#18811) üzenetére


papi20
tag

Kitöröltem a player mappát de még mindig 70-es vagyok.

(#18813) kopaszqtya válasza papi20 (#18812) üzenetére


kopaszqtya
tag

mivel valahol a steam tárolja a profilod.... de nyomj 1 prestiget és még jól is jársz + lvl 1 leszel

(#18814) goodluck


goodluck
tag

Tegnap palyatoltes vegen bedobott underpassra, kezdenem a jatekot erre kiirja zoombie mod. Mi a f....sz :W fegyver valasztas nyista csak colt es taktikai bicska + amerre neztem piros aim negyzet mindenfele. Valkinek hasonlo elmeny?

[ Szerkesztve ]

MSI GV72 8RE =+= ASUS PG248Q ROG SWIFT =+= IphX

(#18815) papi20 válasza kopaszqtya (#18813) üzenetére


papi20
tag

Köszi sikerült.

(#18816) tupacamaru


tupacamaru
veterán

Nagyon baba eddig egy lobby-ban 4 csaló. :((( :O :W

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#18817) jegenye77 válasza tupacamaru (#18816) üzenetére


jegenye77
addikt

Milyen csaló?Ebbe a játékba nincs csaló!
Van vac és az minden csalót elintéz.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#18818) Winne válasza tupacamaru (#18816) üzenetére


Winne
nagyúr

Most egész sokat toltuk, és kiugróan feltűnő egyén sztem nem nagyon volt. Köszi a játékot. :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#18819) tupacamaru válasza Winne (#18818) üzenetére


tupacamaru
veterán

Én köszi. A csalók előtte voltak és feltünően szarul megy nekem ez a HQ Pro. :( :U

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#18820) Winne válasza tupacamaru (#18819) üzenetére


Winne
nagyúr

Dehogy megy szarul! Szépen szoktad védeni a HQ-t, elég sokszor látlak, mert szinte mindig én halok meg először. :DD Arra az egyre nem szoktál még figyelni, hogy ha foglaljuk a HQ-t és a közelben vagy, akkor nem állsz bele mindig, pedig akkor gyorsabban végigmegy a csík. :K

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#18821) kopaszqtya válasza jegenye77 (#18817) üzenetére


kopaszqtya
tag

ezt ugye te sem gondoltad komolyan:D

(#18822) sNORh válasza kopaszqtya (#18821) üzenetére


sNORh
addikt

igyvan a vac már lóxart nem ér ebben a játékban.. annyi cheat kijött már, meg vac blocker, meg mittomén mi, meg privát cheat amit már mindenhova feltöltöttek.. én már nem is játszom vele..

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#18823) Rav3n02


Rav3n02
senior tag

Tegnap egy hackelt host megint hazavágta a statom. Prestige 4 38-ról 70 lvl-re. :W

Persze userdata-t nem találtam, nem tudtam kimenteni. A legszebb az egészben, hogy úgy dobott lvl-re, hogy preestige 5-6 ért járó Title-ket és Emblem-ket is unlockolta :W :O :F :Y :W

Amikor elküldtem a hostot a jó édes anyjába, még felháborodott, hogy akkor lépjek ki. Kérdeztem tőle, hogy szerinte én akartam a fogyatékos hackelt szarjára lépni??? erre röhögött :W :W

miééééééért van ennyi gyökééér????

Most két hétig fogok AK-val meg ACR-el aprítani, aztán majd ráveszem magam a prestige ugásra megint, meg valahogy kihalászom a userdata-t.

Másik: Életem legjobb statját hoztam össze tegnap 27-1, erre milyen modban? Barbone, ott van Killstreak?? nincs :W

Ja és tegnap elszállt az átok, egymás utáni körökben tudtam hívni AC130-t meg Choppert is (és kb ennyi volt az öröme a tegnapi napnak, még motorral is elborultam :O )

[ Szerkesztve ]

(#18824) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

nemtudjátok, valahogy meglehet-e csinálni hogy, ha codot leteszem tálcára, és visszahozom akkor gyorsabban visszahozza a képet?
mer tegnap feltettem a cpu controll-t és azóta ilyen lassu a kép

(#18825) LackoMester


LackoMester
addikt

Tegnap kb.2 órát nyomta, ha nem volt cheater volt gl camper, imádom :W ....Azt inkább abbahagytam és megnésztem 10 év után újra a Matrix-ot. :K

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#18826) ViTaZi


ViTaZi
aktív tag

Egy kérdés: konzolokon is ennyire rossz a helyzet mint pc-n? Úgy értem: sok hacker, hackelt host, IW.net kidobál, laggol a játék és nem dob át másik host-hoz, véletleszerű laggok stb.??

braner00 kerüljétek!

(#18827) Winne válasza Rav3n02 (#18823) üzenetére


Winne
nagyúr

"még motorral is elborultam"

Nekem meg beállt a robogóm, valszeg főtengelyes, szal nem lenne olcsó megjavíttatni... :(

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#18828) Zefír válasza Winne (#18827) üzenetére


Zefír
őstag

Na mi az, mindenki szopik a motorozással?
Én Pénteken kaptam meg a jogsim, első legális utamon, elszállt az első tengelyről a csavar, első kerekem elkezdett menni az anyjába is.. Majdnem elborultam, szerencse, hogy csak 50el mentem, szépen letudtam még lassítani.

(#18829) Winne válasza Zefír (#18828) üzenetére


Winne
nagyúr

50-el is lehet nagyot esni! :K Milyen motor?

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#18830) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

nemtudjátok, valahogy meglehet-e csinálni hogy, ha codot leteszem tálcára, és visszahozom akkor gyorsabban visszahozza a képet?
mer tegnap feltettem a cpu controll-t és azóta ilyen lassu a kép
:R

(#18831) frame>24 válasza -secret- (#18830) üzenetére


frame>24
addikt

cpu-kontroll nélkül is lassan jön vissza tálcáról...

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#18832) ViTaZi válasza frame>24 (#18831) üzenetére


ViTaZi
aktív tag

Nekem 2-3s ami szerintem nem sok (nekem legalábbis)

braner00 kerüljétek!

(#18833) Zefír válasza Winne (#18829) üzenetére


Zefír
őstag

Kis honda tact :K
Hát lehet, de még letudtam lassítani, csak hát fékezni se tudtam, mert akkor tuti h esek, csak a hátsó fékkel.
Te is ilyen kis csöppséggel tolod? :P

Más:

Winnie te talán tudod is, mikor még veletek kodoztam, mindig kifagytam, meg laggoltam minden 2. körben.
Na azóta Lett egy full konfig cserém, HD4850, 4gb ram. És Msot is ugyanaz a szitu, kifagy a DirectX , laggol, van, hogy mikor elindítom agamet, 1-3 fpsem van menüben, és várni kell egy 5-6 sec-et, míg felugrik 45-re.. Utána ha minden jólmegy, akkor is csak 60fps-em van
Ami sztem kevés egy :
E5400
Hd4850
4gb 800mhz kombótól..

Az oké, hogy cpu limitem van sztem ez tuti.. csak most gyári hűtővel nem nagyon akarok tuningolni. Meg Akkor visszakéne tenni az E5200-at az a tuningos mert a 5400 az antituningos..

Na de szerintetek az miért lehet, hogy minden 2. körben laggolok?:S

[ Szerkesztve ]

(#18834) Rav3n02 válasza Winne (#18829) üzenetére


Rav3n02
senior tag

Én egy 50-es Kymco Agilityvel borultam el.

Eurocenternél hegyről lefelé vezető úton. A buzi autómosónál úgy eresztik a vizet, hogy konkrétan a Farkastorki úton folyik át. Na az az elmúlt egy héten faszán bealgásodott, csúszósabb mint a jég...esélyem nem volt. Még szerencse, hogy lámpától indultam nem volt időm felgyorsulni így is csúsztam két métert...ha hegyről jövök 70 körül akkor annyi :Y

Remélem más motoros főleg nagyobb gépekkel nem szopják be :(

(#18835) Zefír válasza Rav3n02 (#18834) üzenetére


Zefír
őstag

NA ez szopás.. Kéne szólni ott vmi főnöknek, hogy valami csatornát találjanak ki..

Bocs 2 hszért, csak kicsúsztam a szerk időből

(#18836) Rav3n02 válasza Zefír (#18835) üzenetére


Rav3n02
senior tag

Ma levadászom őket szerintem ;]

(#18837) Winne válasza Zefír (#18833) üzenetére


Winne
nagyúr

Az a menüs beállás az ATI kártya miatt van, nekem is csinálta/csinálja. A laggolásod nem tudom miért maradt meg, ott inkább netgondra gyanakodnék... Gyári hűtővel is nyugodtan tuningolhatsz, bírják azok is szépen, nekem az előző 6550-es gyári hűtővel ment húzva a beszereléstől, bár 3 GHz fölé sosem engedtem. :)

Amúgy nekem csak autó mellé van robogó bicikli helyett, hogy ne kelljen már tekerni, de nem tudom megér-e nekem ennyit a javíttatása... Amúgy Piaggio NTT nagytestű vízhűtéses. :K

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#18838) Zefír válasza Winne (#18837) üzenetére


Zefír
őstag

Jaja, csak mivel eltört a ventilátora ezért passzívban húzós :DDD
Az a házventi, meg csak arra elég, hogy picit elhordja a hőt, mozgassa a levegőt.
Majd most próbálok kicsit spórolni, aztán veszek valami olcsóbb cpu hűtőt, freezert, vagy valamit.
De nem mindig csinálja egyébként a laggot :F
Ha olyan kedve van, akor a menü lagg is elmarad. Szóval nem tudom, :S

Mocit meg sztem cisnáltasd meg jo robi az :DDD

(#18839) Black Dragon válasza Rav3n02 (#18834) üzenetére


Black Dragon
addikt

Teis itt laksz a hegyen?.:DD

Micsoda véletlen.:DD

(#18840) Winne válasza Zefír (#18838) üzenetére


Winne
nagyúr

Jó ja, már amikor nincs baja. :D Amúgy jól megy, meg hát nyárra tarom, hogy ne kelljen a fekete autóban hőgutát kapni... Csak hát 30 rongy az alja is, szal elgondolkodtató, az már 2.5 tank benzin a kocsiba. :N

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#18841) Tom6 válasza Zefír (#18838) üzenetére


Tom6
aktív tag

Egyik ismerősömnek 4870-e volt és akadt neki az MW2, még tavaly (kevés fps gond volt ott is). Túlmelegedett neki a kártya mw2 miatt, mert más játékkal nem volt gondja. :)

[ Szerkesztve ]

(#18842) jozefgucci1 válasza Zefír (#18833) üzenetére


jozefgucci1
addikt

A menü lagg nekem is megvan ez sajna ATi betegség , de csak pár pillanatig.Nekem az adatlapomon szereplő konfiggal rezzenéstelenül fut.Milyen driver van a karihoz , mert az sem mindegy ám.Oprendszer ? Nálam WIN7 64 bit-el megy és szerintem jobban megy így mint XP alatt , persze lehet csak bebeszélem magamnak.

Amúgy .:A négy kerékre esküszöm. ( persze mióta egy orbitálisat buktam csak azóta )

Robival is lehet nagyot bukni sőt a nagytestü robik mennek mint az állat csak győzd megállítani

[ Szerkesztve ]

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#18843) Tom6 válasza jozefgucci1 (#18842) üzenetére


Tom6
aktív tag

Arról a laggról van szó, amikor belépnénk a főmenübe? Mert az nekem is megvan, 3-4 mp ig tart, pedig nvidia-m van (9600GT) :U De én úgy vettem észre, hogy akkor vált át a Nat Type Openre vagy Strictre (néha strict marad csak restart segít)

[ Szerkesztve ]

(#18844) Zefír


Zefír
őstag

Winnie
ÉS nem ér meg 30ronygot, hogy ne a kocsiban poshadj? ;]

Tom6
Nekem is volt 4870em, nem melegedett túl,d e ott is voltak laggok, Azért az alaplaptól is függ ám, pl nekem azért van most új alaplapom, mert eddig zotac itx-es lapom volt, és meghalt gariztattam, kaptam egy gigabyte g41eset, és mint kiderült a PCIE foglalat csak 4xes ... visszavittem, adtak egy 16xos pcie foglalatos asust, Most azzal tolom.

Nem hinném, hogy túlmelegedne, Meg más game-nél nincsen gond. (ghost warrior)

jozefgucci1

Hát akkor ez nem csak ATI probléma:/

Win7-em van, 32 bites, lehet hogy 64-es kéne? 4gb ramom van.. csak 3.5öt használ.
Driver asszem, vagy a legújabb, vagy amit awin7 szedett le. :K

[ Szerkesztve ]

(#18845) Mappa


Mappa
addikt

ma két óra game ..no lag,no steam connect faild,no csaló.... :U ti mivel játszotok ? :B :U

nem kötelező megadni

(#18846) Winne válasza Zefír (#18844) üzenetére


Winne
nagyúr

Hát nem tudom... :DDD

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#18847) Tom6 válasza Mappa (#18845) üzenetére


Tom6
aktív tag

L4D2 vagy CoD4 mostanába. Azért más 40es pingel tolni :DDD

(#18848) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

de eddig gyorsan jött vissza, nem ilyen lassan

(#18849) Grifid válasza Mappa (#18845) üzenetére


Grifid
aktív tag

Én holnaptól a stalker call of pripyat-al...
Már rohadtul unom a sok kis köcsög csítert, iskola kezdésig ameddig el nem tűnnek a süllyesztőben addig stalker lesz.
Ja, tegnap délelötti "poén": 1. meccs, 2 csíter egymás ellen, azt az anyázást és csíterezést amit egymásra nyomtak... :))

(#18850) henesa


henesa
aktív tag

Nincs lagg á dehogy .

Gamertag: CoverlessAtol72 By xbox one

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.