Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:42:54

LOGOUT.hu

Idén ősszel hatodik részéhez érkezik a Call of Duty sorozat, mely a Modern Warfare 2 címet viseli. Az 5. rész II. világháborús kitérője után újra napjaink konfliktusai kerülnek előtérbe. Természetesen megint a multiplayeren lesz a hangsúly, de a single sem marad ki. A történet az első rész, azaz a Modern Warfare folytatása:
Zakhaev halott. Az első rész végén Sgt. Price és csapata keresztbe húzta az őrült hadúr világuralmi terveit, azonban Zakhaev jobb keze, Makarov még mindig szabadlábon van, és bosszút forral mentora meggyilkolásáért. Makarov valahonnan Oroszország belsejéből, egy volt szovjet támaszpontról irányítja zsoldosait, a konfliktus pedig csakhamar annyira elmérgesedik, hogy az amerikai kormány kénytelen ismét bevetni a különlegesen kiképzett katonákból álló Task Force 141 csapatát. A helyszínek között lesz Oroszország, Rio de Janeiro és Afganisztán.
Megjelenés mindhárom platformon egyszerre!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18901) LackoMester


LackoMester
addikt

Már megin beszart a Steam....nem tudok csatlakozni, az anjapics.... :W

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#18902) tupacamaru


tupacamaru
veterán

Húzz el az Alterral,ez nem a Warez topik.
2200 akárhány napja tag vagy,te is tudhatod,hogy Wareznak itt helye nincs.
Ha moderátor lennék vágnám kifele az összes Warezolót.

Vajon kitől idéztem?? :B :U

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#18903) dokee78 válasza tupacamaru (#18902) üzenetére


dokee78
félisten

Tudom,hogy tőlem,de míg mások állandóan ezt emlegetik,addig én csak most. :U

(#18904) wwenigma válasza tupacamaru (#18902) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Jó az alter, lehet mar partiban is menni. :) Ismerosommel toltuk ma. Csak ugy repültek kifele a férgek. :D

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#18905) harry3 válasza dokee78 (#18903) üzenetére


harry3
őstag

Talán azért, mert többet foglalkoznak vele 'ennek' az üzemeltetői, mint a fejlesztők. Nagyon jó, hogy lehet kickelni és tényleg nagyon ráhúztak az elmúlt napokban. Példát vehetne az IW.

(#18906) drombi


drombi
csendes tag

Szerintem jó játék ez az mw2, de a pubon eszméletlenül szaporodnak a csalók! :S Még nem csináltam meg az összes challenget, de a prestige 10 70es szint megvan. Én már csak akkor megyek mw2zni, ha war van! :D Amúgy cod4 pub/+war...

(#18907) Barell


Barell
senior tag

Hali. Van valami megoldás arra hogy 512-es 4870-en extrán akad a játék mint az atom? Olvastam hogy high textúra kell neki stb úgy jó is de írták hogy nem a VGA hanem a játék hibája. Szokjam meg a játékot Highon ha nem akarok laggot? :)

(#18908) dokee78


dokee78
félisten

Kinek melyik az a 3 pály amit legszívesebben kiszedne belőle?
Demolition játékmódban kérdezem.
Nekem:
1. Estate
2. Karachi
3. Invasion

(#18909) Zefír válasza Barell (#18907) üzenetére


Zefír
őstag

Most ez komoly? Baj, hogy minden maxon van?: D

Vagy lehet, hogy én olvastam férre.

(#18910) ADAM1337 válasza Barell (#18907) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Az adatlapodon lévő tápnak csúfolt dolgot eladnám és lehet jobban futna.
Nálam rezzenéstelenül fut pedig még cf-et is használok.

(#18911) Barell válasza ADAM1337 (#18910) üzenetére


Barell
senior tag

Na ilyet sem hallottam még... :U

És miért nem vagyok ezen meglepődve hogy 4870X2-őn nincs baja? :)

[ Szerkesztve ]

(#18912) tupacamaru válasza dokee78 (#18903) üzenetére


tupacamaru
veterán

Ja, hogy te csak most meg egyszer. :U Nem tudtam hogy egyszer lehet. Vagy csak neked lehet egyszer?? :F :o

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#18913) Winne válasza Barell (#18911) üzenetére


Winne
nagyúr

4850, full graf, full élsimítás és teljesen jól megy, bizonyos helyeken max fps stabilan, és nem akkor mikor a földet nézem.

Más: nekiálltam a danger closenak ahogy ígértem, csináltam egy tuber classt is és halálba idegesítettem vele mindenkit. Szégyellem magam, de jó móka volt, nem Tupacamaru? :U

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#18914) tupacamaru válasza Winne (#18913) üzenetére


tupacamaru
veterán

:B :K Az utolsó körben vagy 30 kill-t lőttem RPG-vel. ;]

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#18915) SipiBcs válasza drombi (#18906) üzenetére


SipiBcs
őstag

Szia!

Megköszönném, ha leírnád lépésről - lépésre, hogy miként lehet warozni MW2-ben. mIrc-en vagy honlapon keresel ellenfelet, miként csatlakoznak.... hogy lehet leszervezni... stb... stb..
Köszönöm válaszod! :R

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#18917) Tom6 válasza LinogeOW (#18916) üzenetére


Tom6
aktív tag

Nekem már lassan 2 éves lesz az MX518 egerem, de még semmi baja, marad is még :)

[ Szerkesztve ]

(#18918) Rav3n02 válasza Black Dragon (#18839) üzenetére


Rav3n02
senior tag

Lol, nem is tudtam, hogy itt ennyi hegylakó van :DD :DD

(#18919) Zefír


Zefír
őstag

Sráácok!
olvassátok el:
Ha érdekel a MOH :DDD

Ja és X7 rulezzzzzz :DDD

[ Szerkesztve ]

(#18920) Grifid


Grifid
aktív tag

A kis köcsög benyalta. :))

köcsög

(#18921) LinogeOW válasza Zefír (#18919) üzenetére


LinogeOW
aktív tag

:C :K :K

(#18922) Zefír válasza Zefír (#18919) üzenetére


Zefír
őstag

Bazd meg te hülye, a linket nem rakod be??
[link]

(#18923) Wans válasza LinogeOW (#18916) üzenetére


Wans
aktív tag

Nekem ilyen van kb fél éve. A teflontalp, és az icemat pad nagyon hálás tud lenni.
Szépen siklik a kicsike.

[ Szerkesztve ]

Origin: Provoxion, Steam: provoxion, Xbox: WansHUN#7006

(#18924) tupacamaru válasza Grifid (#18920) üzenetére


tupacamaru
veterán

[link] Ezzel a kötsöggel én is találkoztam. Low-zott nekem a noob, de csúnyán kiröhögtem. :K :C

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#18925) ADAM1337 válasza Barell (#18911) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Ha nem lenne világos miért írtam a tápod miatt lesd meg ezt: [link].
Csak a hkc minőségre utaltam vele, szerintem lehet hogy elégnek tünik a tápod a géphez mégis rosszabb mint egy kodegány. :U

(#18926) Raymond


Raymond
félisten

[moderálva] hekkelt szerverek! Tegnap valami 4 is bejott egy ora alatt. Az utolso betett rendesen es feldobott L70-re. Mi a [moderálva] csinaljak ezeket? :(((

Megprobaltam visszaallitani a profilt ugy ahogy a Steam forumon le van irva. A player konyvtarbol kivettem az utolso 3 file-t ami kilepes utan volt modifikalva (a legutosonak ugyis olyan fura neve volt, az elotte valo ketto meg a standard megnevezes es annak a bak verzioja) gondoltam fogja a megmaradt utolsot a listabol es visszamegyek L59-re de miutan belepek a katekba meg mindig azt mondja L70 es csillio XP pont. Azt irjak meg a forumon hogy kell egy jatekot jatszani vegig es utanna kilepni, de ezt nem ertettem teljesen. Ha valaki csinalta mar a visszaallitast hogy mukodik ez? Belepek a file torles utan es meg mindig 70-et mutat, utana jatszok egy jatekot es azutan visszalep az elozore vagy hogy?

Oszinten nem sok ertelmet latom mert ha mostantol ez lesz hogy naponta 5-10 hekkelt szerverre akadok ra akkor nincs ertelme visszaallitgatni.

Válogasd meg a szavaid!

[ Módosította: ollie ]

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#18927) @rglaaf válasza Raymond (#18926) üzenetére


@rglaaf
veterán

ha nincs kimentve akkor vagy reseteled és 0 ról indulsz vagy marad igy ,én egyszer belebotlottam ilyen xp boostos hostba nyomtam power off-t és jó volt mivel igy a steam nem tud szinkronizálni

PSN:BiZzare_0 ️

(#18928) Mappa válasza dokee78 (#18900) üzenetére


Mappa
addikt

nahát hogy tehettél ilyet :DDD ;] :P ?

nem kötelező megadni

(#18929) Raymond válasza @rglaaf (#18927) üzenetére


Raymond
félisten

Akkor ugy latszik aszhatom, max indulhatok 0-rol. Annak viszont total semmi eselye, mert naponta restore kene majd neki. Nem hinnem hogy az IW/Activision most rohanna kiirtani ezeket, el vannak foglalva a penz szamolgatasaval. Ennek a jateknak is lottek. Igaz a CoD4-hez meg visszaterhetek, ott mar nincs mit veszteni es legalabb megvalogathatom hol jatszok :)

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#18930) HaZsolt


HaZsolt
őstag

Eltűnt a játéktípusok közül a CTF. Most hogy zászlózzak? :O

(#18931) Rav3n02 válasza Raymond (#18929) üzenetére


Rav3n02
senior tag

Én is beszoptam már két prestige-t ugrottam így, ezért úgy döntöttem, hogy már nem lépek többet mert felesleges nincs meg a kihívás csak a szerencsén múlik :W

Prestige 4-en kilockolom az összes stukit meg tartozékot és úgy hagyom :O

(#18932) Winne válasza Rav3n02 (#18931) üzenetére


Winne
nagyúr

Én még egy szintet sem ugrottam, holott 5-ös prestige-ben vagyok már. Kerülöm a ground warokat, eddig két hackelt hostra keveredtem, egyből kiléptem és nem ugrott semmit. :N

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#18933) Mappa válasza Winne (#18932) üzenetére


Mappa
addikt

ugri bugri prestigen még én sem azt a 9. nyúzom belőle ...tehát ha még bele is futok már mind1 alapon nem vacakolok vele :D

nem kötelező megadni

(#18934) Winne válasza Mappa (#18933) üzenetére


Winne
nagyúr

Azért csak lépj ki egyből szerintem , mert sok szemétláda host van, nem csak szintet tudsz ugrani, hanem az egész statodat is szét tudja baxni... Annak már biztos nem örülnél.

Spec én minden játék előtt, mielőtt felmegyek játszani kimásolom a userdata mappát. :K

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#18935) Mappa válasza Winne (#18934) üzenetére


Mappa
addikt

én nem mentettem eddig semmit ..november óta ...1 magasugrós gyors szaladós host ..egyből kiléptem ..és kb 5 vagy 6 aim wh user ....ennyi többel én nem találkoztam ...és mivel már 9. prestige-nél tartok így nem mondhatóm hogy nem játszók vele. :))

nem kötelező megadni

(#18936) KisRod


KisRod
tag

Véletlenszerűen voltam már olyan host-on, ahol dobókéssel kezdtünk, és 3 v 4 killenként kaptunk egyre jobb fegyvereket. Azt hiszem egy TDM volt. Namármost ilyet, így önmagában lehet valahol játszani, mondjuk alter en? Tudnátok segíteni? Megtetszett, jó móka volt.
Különben is már kezdek belefásulni, engem nem repítettek hackelt hostok felfele, ígyhát van már pár nap játék mögöttem...:P

Keep calm & Forza Juve! | Battletag: KisRod#2543

(#18937) Winne válasza Mappa (#18935) üzenetére


Winne
nagyúr

Csaló pedig van sajnos, nem is kevés. A legtöbb nem is tagadja, és persze az sem érdekli, hogy más játékát teszi tönkre... :(

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#18938) Mappa válasza Winne (#18937) üzenetére


Mappa
addikt

A legtöbb nem is tagadja, az meg a másik ..amikkel én találkoztam 5-6 ebből kétszer ugyanaz a csávesz volt simple soldier vagy valami ilyesmi néven...az még buzdított is mindenkit hogy írjanak report-ot neki ....lol ..sok suttyó van azért :D

nem kötelező megadni

(#18939) Nova96


Nova96
őstag

Üdv, érdekelne ki mit használ fegyo .
Kezdem:
Scar-H
Silenced vagy FMJ
Scavenger pro
Stoping power pro
Ninja pro

Semtex

Tar21
Silenced
Scavenger pro
Stoping power pro
Ninja pro

Semtex

(#18940) SipiBcs válasza Nova96 (#18939) üzenetére


SipiBcs
őstag

Ne csak írj... olvass is kérlek... számtalanszor feltette már olyan ezt a kérdést, akinek majdhogynem ez volt az első hozzászólása ebben a topicban.

Nekem minden prestige-ben más a kedvencem. Kezdtem az ACR-el mint előnyben részesített fegyver... utána UMP.... Scar... szinte minden szinten igyekszem mást kimaxolni.
-----------------------------------------

Elfogadhatatlan a számomra, hogy van aki nem találkozik csalóval. Vagy vak az illető vagy analfabéta (vagy marhára mázlista :DDD ). Minden 10 játékból minimum 2-3 WH vagy AIM-ot használó csíterszarral találkozom, de volt magasabb is az arány. Mostanában az AIM ritkább dolog szerintem.

Hackelt host: Eddig egy lvl hack hostal futottam össze. Akkor 68-ról rakott fel 70-re, úgyhogy nagyon nem sírt a szám. Kb 4 alkalommal voltam repkedős map-on. Viszont kb 5 perccel ezelőtt HC Ground War!!!! :Y KillCam nélkül!! :U Pislogtam kettőt és kiléptem... :)

[ Szerkesztve ]

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#18941) keIdor


keIdor
titán

Most lett elegem a cheaterekből! Nem igaz hogy bárhova megyek egy mindig csal!
Pofátlan módon lekövet a falon keresztül és még büszke is arra amit csinál, és az én anyámat mert rászóltam. :W
Most tele lett a tököm ezzel az óvodással teli játékkal! Kivágtam rá 16 ezret összesen, hú de bánom! :W

Amúgy én még hacker hostal nem futottam össze, de most jó ideig rá se nézek erre a rohadt játékra az biztos!

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#18942) Tom6 válasza keIdor (#18941) üzenetére


Tom6
aktív tag

Mostanába már egyre kevesebben is tolják, ahogy nézem épp megüti a 60k-t a player szám naponta. Én se toltam már egy hete... :))

(#18943) Raymond válasza keIdor (#18941) üzenetére


Raymond
félisten

Oszinten szolva egeszen par nappal ezelottig en se lattam hackelt host-ot, de a heten elojott par es tegnap volt a csucs a 4 darabbal egy ora alatt. Az utolso tett be ahol mindenkinek az Intervention-t osztotta ki, ott azonnal lvl70 lettem.

Tom6: en honapokig nem jatszottam, most kezdtem megint ujra jatszani olyan 2 hete.

[ Szerkesztve ]

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#18944) jegenye77


jegenye77
addikt

Már kezdtem örülni hogy ma nem találkozok egyetlen csalóval de még csak gyanússal se! :K
Erre ez az izé vagy valami, elrontotta a jó kedvem.
1000% hogy csal!Falon át követett le kétszer is.Még csak meg se próbálta úgy csinálni hogy ne lehessen észrevenni hogy Ő csal.
Megint megvártam hogy a csapatból ki lép ki. :( senki
Csak elindultak és ez szépen leszedett mindenkit.2-8,2-11,de volt akinek 0-10 volt a K/D aránya! :Y
Így jól elvan a majom.Legalább van kit lőnie. :C

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#18945) Zefír válasza SipiBcs (#18940) üzenetére


Zefír
őstag

Én csak akkor találkoztam csiterekkel, mikor még winiékkel játszottunk, amikor egyedül tolom, iszonyat ritka, de akor lelépek, 100gameből/15 ben találkozok csalóval és 200óra játékidpm alatt 2 hekkelhoszttal futottam össze.

Lehet mhog ymázlista vagyok? És azért mindig bennevagyok a top4ben, szóval nem az van, hogy az utolsóként végzek, és láma vagyok, és nem veszem észre havalaki lekövet falon, de mondjuk én nem is mondom mindnekire h csiter, cs-ből meg kelledt ezt tanulni, pl cs-ben is a faltunk ha régót ajátszik az ember, akkor alapdolog, vannak helyek, ahova rutinbol ugrásból nézek és ha vmi eltér, lövök. Volt, hogyezért már le csítereztek, vagy láttam, hogy bement a házba, és csakén votlam arra fele, megávrtam míg kijön, és lekaptam, ott is ment, hogy honnan tudtam... killkamból cska az látszott, hogy vártam hogy kijöjjön :U

(#18946) henesa


henesa
aktív tag

Na akkor csatlakozom én is estefele leültem " játszani " az első 5 körből 4-ben csaló na mondom a lottóban lenne ilyen szerencsém most befejeztem összesen 7 csaló volt ma 18.00-tól idáig tdm,hc tdm meg gw-n nyomtam és csoda hogy fogynak a játékosok sztem nem novemberre ez a game megy a szemétdombra

Gamertag: CoverlessAtol72 By xbox one

(#18947) Proky válasza henesa (#18946) üzenetére


Proky
senior tag

Most csaló nem volt, de a 10 éves kis.... magyarok igen. Ma az Akimbo klán 10 éves tahjai öregbítették a magyar nevet, állandó sírás, nyavajgás és anyázás mellett. Természetesen 23-55 statot hozott HC HQ-ban, állandó rakétavetőzéssel....

(#18948) henesa válasza Proky (#18947) üzenetére


henesa
aktív tag

Akkor te jobban jártál :)

Gamertag: CoverlessAtol72 By xbox one

(#18949) tupacamaru


tupacamaru
veterán

Sose hittem volna hogy ilyet írok de ma meglett az első Nuke. :B :Y

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#18950) Zefír válasza tupacamaru (#18949) üzenetére


Zefír
őstag

Hatalmas grat :C :C
Ma olyan 2 körül én is ráfekszek szerintem :U

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.