Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:42:54

LOGOUT.hu

Idén ősszel hatodik részéhez érkezik a Call of Duty sorozat, mely a Modern Warfare 2 címet viseli. Az 5. rész II. világháborús kitérője után újra napjaink konfliktusai kerülnek előtérbe. Természetesen megint a multiplayeren lesz a hangsúly, de a single sem marad ki. A történet az első rész, azaz a Modern Warfare folytatása:
Zakhaev halott. Az első rész végén Sgt. Price és csapata keresztbe húzta az őrült hadúr világuralmi terveit, azonban Zakhaev jobb keze, Makarov még mindig szabadlábon van, és bosszút forral mentora meggyilkolásáért. Makarov valahonnan Oroszország belsejéből, egy volt szovjet támaszpontról irányítja zsoldosait, a konfliktus pedig csakhamar annyira elmérgesedik, hogy az amerikai kormány kénytelen ismét bevetni a különlegesen kiképzett katonákból álló Task Force 141 csapatát. A helyszínek között lesz Oroszország, Rio de Janeiro és Afganisztán.
Megjelenés mindhárom platformon egyszerre!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11901) Axel pRo


Axel pRo
aktív tag

Ím' visszatérőben egy veterán ;]

Üdvözlök minden új tagot, de látom vannak itt még régi arcok :C :R

Ha lesz valamiféle csoportos gaming akkor szánjon meg valaki egy invite-al. (PH-groupban)
Köszöntem. :R

"Cogito ergo Sum."

(#11902) Laraxior válasza Axel pRo (#11901) üzenetére


Laraxior
titán

a szokásos módon tudsz csatlakozni... ;)

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#11903) Laraxior


Laraxior
titán

van valami új letölthető game: Shattered horizon..ismeritek?
steamen látom,gondolom ingyé van.. :D

jut eszembe: 20:00: The Game
19:00tól jöhetnek az üzik steamen ;)

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#11904) v!ct0y válasza Laraxior (#11903) üzenetére


v!ct0y
veterán

Nem rossz kis űrbeli fps. Viszont csak dx10 van benne. És csak vasárnap estig jó.:DDD
Holnap lehet én is benézek egy kis mókára. Mert hamarosan itt van a Bad Company 2 és utána nem lesz cod egy darabig az tuti:)

[ Szerkesztve ]

(#11905) danati válasza Laraxior (#11903) üzenetére


danati
senior tag

3D Mark Vantage motorjára épül. A játék egy különleges FPS mivel gravitáció nincs és úgy kell egymást írtani az űrben. Én még a beta-t próbáltam, nem rossz, de játszottam már jobbal is.

(#11906) Hunter2


Hunter2
addikt

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ma steamen kaptam egy üzenetet egy ismeretlentől aki a ph! csoportban van és csak ennyi volt az üzenet
www.steampowered-gifts.tk

Ez egy account lopó oldal úgyhogy senki ne adja meg rajta a jelszavát!!!!

Aki tudja hogyan lehet bejelenteni az adathalász oldalakat az jelentse be legyen szíves.

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[ Szerkesztve ]

(#11907) hoby36 válasza Hunter2 (#11906) üzenetére


hoby36
senior tag

Én is kaptam. :W

A logikában semmi sem véletlen!

(#11908) Lajkó


Lajkó
őstag

Fúú, de mekkora király ez az AK! Nemsoká lehetne nyomulni prestige-be de szvsz kivárom amíg megunom... :B

Ma én is fogok csinálni 1-2 képet, de persze csak ölök mint állat! ;]

(#11909) -Mike-


-Mike-
addikt

Kösz a játékot!

(#11910) Svájcinéger válasza Hunter2 (#11906) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Engem valami Viktor akart hozzáadni Steamen az Orosz Köztársaságból. Na ná, hogy nem fogadtam el. :DDD
Ma meglett az 1000 kill Barrettel és 355 fejlövésnél járok ezen a prestige szinten. I love BARRETT ! :B

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#11911) Lajkó


Lajkó
őstag

Nagy volt! Köszi! :R
Bocsi az elején a GL-ért! :B

(#11912) Laraxior válasza Lajkó (#11911) üzenetére


Laraxior
titán

tehát te vagy Zed mester :P :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#11913) LamaCube válasza Laraxior (#11912) üzenetére


LamaCube
addikt

Köszi a játékot! :R

Lajko

Nem fogod megunni nem hiába 70-nél adja csak.Én ez miatt nem is nyomom tovább .Ki van maxolva AK a király.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#11914) Laraxior


Laraxior
titán

érdekes... az időt nem nézi,de a killeket számolja a privát partykban? :Y

(már fennt van youtube-on a video, csak még dolgozik rajta)

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#11915) Hunter2 válasza Laraxior (#11914) üzenetére


Hunter2
addikt

Ezt hogy hoztad össze?--> "1bullet2kills" :Y

(#11916) Laraxior válasza Hunter2 (#11915) üzenetére


Laraxior
titán

gondolom akkor adta be Wasteland mapon amikor egy golyóval sikerült két embert hazavágnom :DDD csak úgy pittyegtek a bonuspontok :DD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#11917) Laraxior


Laraxior
titán

RUST MAP---> video (HDben)

[link]

4vs7 ;] 1kill-re a Chopper Gunnertól :Y

cheater jelző :DD

triple kill elsőre... jót tesz a KV ha iszok ;]

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#11918) Mrdevil


Mrdevil
addikt

Egy pár kép...

Itt valami bug vót...

A társak...

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#11919) Laraxior válasza Mrdevil (#11918) üzenetére


Laraxior
titán

dehogy bug..csak simán fejenállást gyakorolta :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#11920) Petya2900XT válasza Laraxior (#11917) üzenetére


Petya2900XT
aktív tag

Én megpróbáltam a helyzetből kihozni a maximumot...Csapat első lettem,de ahogy map elején befeküdtem a helyedre,de megszokásból sztem bevágtál egy semtex-et és cseszhettem :)) Amúgy nekem csak Predatoraim voltak...

ALL:Szerintem értelmetlen állandóan,így felkapni a vizet a játék hevében mond egy két ember egy pár kacifántosat....ez is olyan,mint a fociba a játék hevébe haver belémrúg úgy fel tom magam húzni,h meg tudnám ütni :((( a megfelelő szó ami hiányzik az a Tolerancia...sztem nyelsz egyet és mész tovább :U

THX a mai gamet is! :R

[ Szerkesztve ]

//6800K+1070–XboxOneX—PS4–Switch\\—GamingEmpire

(#11921) LamaCube válasza Petya2900XT (#11920) üzenetére


LamaCube
addikt

Szerintem ma nem is volt semmi "durcáskodás"! Vagy lemaradtam valamiről?

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#11922) Petya2900XT válasza LamaCube (#11921) üzenetére


Petya2900XT
aktív tag

Nem tudok mai különösebb üsszezördülésről én sem..általánosságban beszélek,hogy azért lehetnének egyes emberek elnézőbbek....biztos nem a megbántás céljából mond egy két embert sértőbbet,mint szokott,hanem a 20 gl után már beszól vkinek,mert felment benne a pumpa :U

//6800K+1070–XboxOneX—PS4–Switch\\—GamingEmpire

(#11923) LamaCube válasza Petya2900XT (#11922) üzenetére


LamaCube
addikt

Nem a pumpa,hanem a GL ment fel:) Engem is idegesít néha ,de nem zavar nagyon. Benne van a játékban.Engem az értelmetlen kemp zavar amikor pl. támadni kéne vagy foglalni :( ,de ez ellen is van orvosságom...SANAX :DD

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#11924) Lajkó válasza Petya2900XT (#11922) üzenetére


Lajkó
őstag

Jaja! Jelentem én voltam! :B
Persze nekem sem tetszett elsőre hogy Lara rámpirított, de fél perc alatt beláttam, hogy igaza van, és valóban sok volt a robbanós izékből. Amúgy az elején, meg csak azért volt GL túltengésem, mert pont olyan szeróról jöttem, ahol 1 sec alatt minimum 1 durr volt. Nameg új még az AK, és csak ez volt akkor hozzá! :U

(#11925) Undoroid


Undoroid
őstag

Sziasztok!

A tegnapi nap folyamán kétszer is frissült a STEAM,de látható javulást nem hozott.Sőt...A játékban pedig már az első nekifutásnál csalókba botlottam.Aim+no recoil.Ahogy megszületett rögtön rámfordult és a tereptárgyakat kerülgetve végig rajtam volt a célkeresztje... Én voltam a legközelebb hozzá,de nem lőttem és Cold-bloded pro perk volt nálam.

Ezen kívül hárman próbálkoztunk összecsatlakozni,de szokatlanul hamar sikerült is.Ez 3-4perc,alatt megvolt. ;]

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#11926) Gyufaaa válasza Undoroid (#11925) üzenetére


Gyufaaa
veterán

:DDD Akkor jó lett a frissítés. Most biztos az "összecsatlakozásra" mentek rá :DDD

(#11927) luw2win


luw2win
őstag

Hali!
Már nem játszottam mw2vel kb 1 hónapja,és most feltett a steam egyfrissitést, eddig akadt a 91fps, most meg leugrál 30fps-re, de igy néha és a max az kb 87, de iszonyatmódon laggolok.
Nálatok ilyen probléma? :U

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#11928) LamaCube válasza Undoroid (#11925) üzenetére


LamaCube
addikt

Nekem már napok óta semmi problémám a rendszerrel /a csalók és miegymás kiszűrésén kívül/Gyorsan talál "szervert" nem dobál ki a lobbyból ,ha invite érkezik gyorsan kapcsolódok.Egy-két laggos host becsúszik ,de kilépek 1-2 kör után,ha nem változik.

Lajkó
AK-ra visszatérve nem érdemes semmit rá tenni,a scope meg hasonló célberendezések szvsz használhatatlanok a rántás miatt.Szerezd meg az FMJ-t hozzá meg perkbe beállítod a stoping powert azt ütős kis fegyver válik belőle.Bár meg kell tanulni a rántás miatt a célzást.

luw2win

Nálam nincs ilyen probléma.Ott valami más lehet a probléma.Nem tettél fel valami más játékot ami be zavarhatott valamibe?

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#11929) kovacsroli


kovacsroli
senior tag

Mostanában azzal szórakozok, hogy mennyit lehet kihozni a training pályából. NEm tudja valaki véletlenül h az accuracynál mennyi a max? Eddig 133%-ot tudtam lőni.

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#11930) Lajkó válasza LamaCube (#11928) üzenetére


Lajkó
őstag

AK? Hol van már az! :U
Hajnal 2-ig játszottam vele, aztán rányomtam a Prestige-re!

Nem éreztetek még olyat, hogy: -Úr Isten!!! Túl sokat aludtam! Lemaradtam vagy 4-5 szintfejlődésröl!!! :))

(#11931) geckowize


geckowize
őstag

Hali! Az lenne a kérdésem, hogy ha megveszem eme csodás játékot, akkor tudok-e 2 gépen multizni vele? (asztalin és notin)

(#11932) henesa válasza geckowize (#11931) üzenetére


henesa
aktív tag

nem vagyis egyszerre nem asszem

Gamertag: CoverlessAtol72 By xbox one

(#11933) Laraxior


Laraxior
titán

[link]

gyerekeeeeek...megvolt az első EMP-m :Y
véletlenből..aszittem a chopper gunner van beállítva, mondom hát csaknem jön :W kicsit elbújtam, aztán eszembe jutott mikor beadta az EMP-t,hogy unlockoltam és egy pipát is kapott...úgy érzem hamarosan Nuke lesz :B :C
(meg kell hagyni hogy kb 4edszerre tett be ilyen banda mellé...azelőtt sz*optam mint a torkosborz :DDD )
DoD-ék írták hogy álljak be a klánba...de mire leírtam volna hogy nekem nem megy annyira, csak néha-néha,arra vége is volt a menetnek :D

Videot is csináltam róla, mondjuk nektek nem újdonság :D csak nekem nagy élmény :B
Szuper amikor ordít az ürge hogy elektonic offline, vagymit :C
konvertálatlan HD-avi

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#11934) geckowize válasza henesa (#11932) üzenetére


geckowize
őstag

Nem egyszerre gondoltam, de ez steam id-től függ nem? Felrakom mind2 gépre aztán ha itthon vagyok játszok asztalin, ha koliban, akkor notin, ugyanazzal a steam id-vel. Ez így megoldható nem?

(#11935) henesa válasza geckowize (#11934) üzenetére


henesa
aktív tag

Ez a verzió sztem menni fog

Gamertag: CoverlessAtol72 By xbox one

(#11936) Axel pRo válasza Laraxior (#11933) üzenetére


Axel pRo
aktív tag

Mivel veszed fel a videot? :Y

Nekem amikor videót akarok felvenni xfire-el vagy Fraps-al akkor leesik az fps mint állat legyen az cod2-4 vagy 6.
Vagy valamit a felvevő progiban kell beállítani? Vagy miért esik le az fps annyira :F

"Cogito ergo Sum."

(#11938) @rglaaf válasza Axel pRo (#11936) üzenetére


@rglaaf
veterán

Ezekkel mind le fog esni az fps jelentősen az a baj hogy nincs ilyen belső demo felvétel mint más játékokban

PSN:BiZzare_0 ️

(#11939) Laraxior válasza Axel pRo (#11936) üzenetére


Laraxior
titán

fraps-szal,de nekem is megfekteti a gépet :(

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#11940) Neoteric válasza Axel pRo (#11936) üzenetére


Neoteric
addikt

Mert fraps olyan, hogy beállítod neki, hogy pl 30FPS-el rögzítsen akkor játék közben is lefog menni 30-ra.

Próbáld meg úgy hogy pl 70-80fps-t raksz be, úgy annyira nem fog lassulni, igaz a video file mérete is a többszörös lesz. De ezt letudod konvertálni később, szal annyira nem gáz, ha van elég szabad helyed.

PSN: ne0teric_sAN

(#11941) Laraxior válasza Neoteric (#11940) üzenetére


Laraxior
titán

nekem 90.35ön van,de úgyis szaggat...megeszi a gépet, pedig másik winchesterre is menti... :O

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#11942) Tanker21 válasza Neoteric (#11940) üzenetére


Tanker21
tag

Grat az aláírásodban szereplő oldalhoz. Biztos te is tisztán játszol (ha játszol egyáltalán) . :((

[ Szerkesztve ]

(#11943) Vis Major


Vis Major
tag

Néhány hete azt mondtam, hogy én nem vettem észre annyi csalót. Nem tudom mi történt, de az elmúlt 2 hétben megszaporodtak. És nem is titkolja, 6 ember kéri egyszerre, hogy hagyja abba, de persze miért hagyná, semmivel sem lehet megállítani. Aztán a harmadik játék után kiszállok, mert miért játszanék, de az új játékban is ott egy csaló. 5 nuke-ot hívott 5 egymás utáni játékban... és a végén egy 12-14 év körüli hülye spanyol gyerek röhög az éterben, mert elégedett, hogy csalással 5-ször egymás után lesöpör mindenkit.

Hogy lehet ezeket reportolni?

(#11944) tupacamaru válasza Tanker21 (#11942) üzenetére


tupacamaru
veterán

"Megy a hack rendesen, egyből fel is vettek egy jó klánba, ezer hála! " a birkája. :Y :W

Az ilyen aláírást én azért jutalmaznám. :B :K

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#11945) Tanker21 válasza tupacamaru (#11944) üzenetére


Tanker21
tag

Remélem benéz ide ollie kolléga és megjutalmazza az illetőt.

(#11946) Screamer84 válasza Tanker21 (#11942) üzenetére


Screamer84
tag

Hát tudod vannak ilyen ősparasztok akik ezzel foglalkoznak, meg akiknek csak így megy, az ilyen kis nyomoroncokat kéne jól pofáncsapni,hogy kiessen az összes foguk és egyből meggondolná foglalkozzon e tovább vele vagy sem.
Neoteric: Legalább ne reklámoznád.... hamár ekkora "gyík" vagy...

[ Szerkesztve ]

(#11947) Undoroid válasza Gyufaaa (#11926) üzenetére


Undoroid
őstag

Szia!

" Most biztos az összecsatlakozásra mentek rá " Jaja!Nekem is nagyon úgy tűnt! ;]

* * *

luw2win!

Azóta nem tettél fel valami driver-frissítést?Nem babráltál semmit a grafikai beállításokon?Új játékot nem telepítettél fel(DirectX)?

Nálam a szokásos ingadozó FPS van!Játszhatatlan nagyobb pályákon!Fekszek-kelek szokott lenni! :))

* * *

LamaCube!

" már napok óta semmi problémám a rendszerrel " Sajnos ez csak ideig-óráig lesz így!A legutóbbi játék előtt csatlakoztam az ismerőseimhez,de Én azt láttam,hogy csak egyedül vagyok...A többiek szerint pedig ki-be lépkedtem a lobbyból! ;]

* * *

Tanker21!

Egyetértünk!

* * *

szerk:

Screamer84!

" meggondolná foglalkozzon e tovább vele vagy sem " Felesleges!Ész érvekkel nem tudod meggyőzni.Nem tudna rá ő sem értelmes magyarázatot adni,hogy miért csinálja!

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#11948) Mrdevil válasza Tanker21 (#11942) üzenetére


Mrdevil
addikt

Igazából el se hiszem,hogy így ide merne jönni.Szerintem csak polgárpukkasztásnak rakta be az aláírásába. :(( Hogy jól kiakadjunk rajta.(vagy nem :F )

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#11949) tupacamaru válasza Mrdevil (#11948) üzenetére


tupacamaru
veterán

De naív vagy. :B :R

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#11950) Tanker21 válasza Mrdevil (#11948) üzenetére


Tanker21
tag

Hát nem tudom, de írtam ollie-nak privátot, hogy csináljon valamit. Remélem aktív ilyentájt. :)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.