Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:42:54

LOGOUT.hu

Idén ősszel hatodik részéhez érkezik a Call of Duty sorozat, mely a Modern Warfare 2 címet viseli. Az 5. rész II. világháborús kitérője után újra napjaink konfliktusai kerülnek előtérbe. Természetesen megint a multiplayeren lesz a hangsúly, de a single sem marad ki. A történet az első rész, azaz a Modern Warfare folytatása:
Zakhaev halott. Az első rész végén Sgt. Price és csapata keresztbe húzta az őrült hadúr világuralmi terveit, azonban Zakhaev jobb keze, Makarov még mindig szabadlábon van, és bosszút forral mentora meggyilkolásáért. Makarov valahonnan Oroszország belsejéből, egy volt szovjet támaszpontról irányítja zsoldosait, a konfliktus pedig csakhamar annyira elmérgesedik, hogy az amerikai kormány kénytelen ismét bevetni a különlegesen kiképzett katonákból álló Task Force 141 csapatát. A helyszínek között lesz Oroszország, Rio de Janeiro és Afganisztán.
Megjelenés mindhárom platformon egyszerre!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11801) Gyufaaa válasza Lajkó (#11799) üzenetére


Gyufaaa
veterán

:DDD Izének tűnik. Ez jó. :DDD 200Ft-ért egy csík még ha "izé"-nek tűnik sem rossz szerintem. Még nem volt rá szükségem, de muteromnak már az egere alatt eléggé elkopott a cucc. (eléggé gépfüggő a mama :DDD ) Lehet az alá veszek. Egyébként nem írnak róla a hírdetésben rosszakat. A semminél tutira jobb lehet. :)

(#11802) Siiiiix válasza Gyufaaa (#11801) üzenetére


Siiiiix
tag

van rá esély mert így az egér is tudna csúszni nem surlódna annyira

(#11803) pisti88+ válasza Laraxior (#11797) üzenetére


pisti88+
senior tag

Jolvan akkor teflontalp... :P

Pisti -(*_*)-™

(#11804) Hunter2 válasza LamaCube (#11777) üzenetére


Hunter2
addikt

Nekem 1,5 éves az 518-am és kopik mint az állat, szerintem ez annak a függvénye hogy mennyire izzad a kezed.

(#11805) Svájcinéger válasza Mrdevil (#11786) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Szerintem egyszer majd ruházz be egy gamer logira vagy egy razerre. Nem fogod megbánni.
bul07: hát nem nagyon szoktam HC HQ-t nyomni. Meg ezeket a perkeket sem szoktam használni, a claymore meg baromira távol áll tőlem, de azért köszi.
Tegnap összejött a chopper Wastelandon DOM-ban, mikor nekünk már 198 volt. :W

[ Szerkesztve ]

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#11806) LamaCube válasza Hunter2 (#11804) üzenetére


LamaCube
addikt

Hát nem tudom nekem is szokott valamennyire izzadni a tenyerem.Íme 1-2 kép.5év 1 hónapos ebből napi szinten átlagolva 2-2.5 óra cod már 6 éve.Még a nyilak se kezdtek el kopni,pedig a hasalás és késelés funkciókat látják el:)

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#11807) Mrdevil válasza LamaCube (#11806) üzenetére


Mrdevil
addikt

Most hogy ennyit mondogatjátok még a végén tényleg veszek valami tuti egeret. :K
Látom azért kalapácssal adsz neki néha,össze-vissza van horpadva,elég ideges játékos lehetsz. :D :DD

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#11808) pisti88+ válasza Mrdevil (#11807) üzenetére


pisti88+
senior tag

Az szerintem gyárilag olyan festéssel bír! :K :F Vagy tényleg kapja a dolgokat :D

Pisti -(*_*)-™

(#11809) Gál István válasza pisti88+ (#11808) üzenetére


Gál István
senior tag

gyári festés

(#11810) pisti88+ válasza Gál István (#11809) üzenetére


pisti88+
senior tag

Nyertem! :DDD

Pisti -(*_*)-™

(#11811) Gyufaaa válasza Hunter2 (#11804) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Nem az izzadságtól, mint inkább a használattól függ. Értem itt azt, hogy rátenyerelsz az egérre vagy csak ujjheggyel irányítod. Persze az ujjhegyes irányítást leginkább csak minőségi gémer egereknél tudod megtenni, amit nem kell az asztalon saroktól sarokig tologatni, hogy a képernyőn egyáltalán megmozduljon a kurzor. Lachesisem már kb másfél éves és még mindíg az eredeti teflonok vannak a talpán. Kézi használat függvénye. Persze annál az egérnél muszáj megszoknod, hogy nem görcsösen rátenyerelve fogod, mert egy kicsit fárasztó lenne. ;] De ha megszokod ütős kis motkány. :)

(#11812) LamaCube válasza Mrdevil (#11807) üzenetére


LamaCube
addikt

Jaja mint előttem írták az a festéstől olyan.Az oldala az tényleg horpasztva van:)Kényelmes a hüvelyk ujjnak.Mondjuk sokan szidták is ,mert az elődje mx500-as talán(?) csúszásmentes réteggel volt végig bevonva nem csak az oldala ,mint ennek.Sokan is panaszkodtak rá,hogy csúszik a kezükben főleg,ha izzadnak.Mivel nincs összehasonlítási alapom így nem tudom cáfolni vagy megerősíteni ezt nekem nem csúszik ki a kezemből.

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#11813) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Mostanában ,vagy csak nekem tűnik úgy ,de mintha játszhatóbb lenne a játék .Nincs ez a sok ,nem talál hosztot, nem kapcsolódik szarakodás.Tegnap olvasgattam Torrente fórumot ahol a "új "törést rakták fel és hál istennek egyre kevesebben szórakoznak vele inkább megveszik.Talán rájönnek végre ,hogy ez egy alapból bukott harc volt a Steam-IW net és közöttük :DDD

Más .: Nekem pl A4tech X7-es egerem van , de nem csúszik ,nem kopik viszont kitűnően működik már vagy két éve.Elnézem egyeseknek milyen csúcsszúper egerük van +alátét, de az asztal alatta szét akar esni :DD Szóval szerintem fontos egy jó asztal dönthető billentyűzettartóval + egy jó szék ami legalább vállig ér ,de inkább nyaktámaszos.

[ Szerkesztve ]

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#11814) @rglaaf válasza LamaCube (#11812) üzenetére


@rglaaf
veterán

Szintén :K

PSN:BiZzare_0 ️

(#11815) @rglaaf


@rglaaf
veterán

Itt a hétvége emberek lehet zúzni az ipart reggelig:D

[Kérésre kép törölve]

[ Módosította: Cathfaern ]

PSN:BiZzare_0 ️

(#11816) Laraxior


Laraxior
titán

este 20:00...hajnalig.. ;] :C :Y
privát,public..minden lesz ma ;]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#11817) LamaCube válasza Laraxior (#11816) üzenetére


LamaCube
addikt

Benne vagyok!!!

jozefgucci1

Az asztalom nem mai darab,de masszív mint egy békebeli tölgyfabútor. Amiben meg ülök egy úgynevezett kartámaszos főnöki bőrfotel.Én általában törekszem a kényelemre és a "luxus" cikkekre.5 éve leszoktam a cigarettáról(15 évig cigiztem) így azt a pénz a családra és a gép fejlesztésére tudom fordítani.Nem ,azért vásárolok jó minőségű cuccokat,mert az jaj de menő.Nekem ég és föld a különbség egy "általános" és egy játékra fejlesztett cucc között.(régen engem sem nagy fogtak meg)Érthetőbben,ha a gépemet fejlesztem 2-3 évente a minőségi kiegészítőkre se sajnálom a pénzt.Ezt 2-3 hete lepörgettük itt a fórumon néhányan...ne kezdjük újra ,mert a modik berágnak :)

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#11818) @rglaaf válasza LamaCube (#11817) üzenetére


@rglaaf
veterán

TS3-al hogy álltok mert van szoba csak a kliens programot kéne leszedni és lehetne komolyabban taktikolni pubon

PSN:BiZzare_0 ️

(#11819) -Mike- válasza Laraxior (#11816) üzenetére


-Mike-
addikt

HC val kezdünk remélem))

(#11820) pisti88+ válasza Laraxior (#11816) üzenetére


pisti88+
senior tag

Nah a hajnali bulira én is benevezek, de szerintem 11kor már mindenki kidöglik :DDD

Pisti -(*_*)-™

(#11821) Laraxior válasza @rglaaf (#11818) üzenetére


Laraxior
titán

skype.., :D itthon aza tuti... tegnapig, amignem úgy az asztalhoz bsztm a fejhallgatómat hogy letörött az egyik füle :DDD
Tehát kicsit bénán áll,de még tudok vele dumálni :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#11822) @rglaaf válasza Laraxior (#11821) üzenetére


@rglaaf
veterán

Az nem jó ezt szedjed lefele ez való normális dumához :K [link]

PSN:BiZzare_0 ️

(#11823) LamaCube válasza @rglaaf (#11818) üzenetére


LamaCube
addikt

TS3(béta) nálam nem jó. Tegnap felraktam ,de nem hallottam senkit engem ők hallottak.Bármit állítottam sehogy nem lett jó:(
TS2 működik csak,de ott is lámázom a kapcsolattal.Viszont gondolom nem zárja ki egymást a ts2 a 3-al vagy igen?

Laraxior

Skype????? :Y Az mocskosul zabálja a cpu-t,mondjuk lehet a webkamera miatt van nálam.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#11824) @rglaaf válasza LamaCube (#11823) üzenetére


@rglaaf
veterán

Teljesen külömbözik a 2 egymástól mi a gondod a TS3 hiába beta de azonnal updateli magát a legfirssebre ha gondolod segitek ha valamelyikkel problémád van

és a sávszélt is eszi rendesen a skype

[ Szerkesztve ]

PSN:BiZzare_0 ️

(#11825) hoby36 válasza @rglaaf (#11814) üzenetére


hoby36
senior tag

A márka nálam is:[link]

A logikában semmi sem véletlen!

(#11826) LamaCube válasza @rglaaf (#11824) üzenetére


LamaCube
addikt

A skype az nem jó azt tudom.A TS3-al problémám az,hogy nincs hang engem hallanak ,de én nem hallok semmit .Amikor connectelek a windowsból is eltűnik a hang.Olyan mintha valamit felülírna a hangkártyán.Pedig a hangkártyát felismeri.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#11827) @rglaaf válasza LamaCube (#11826) üzenetére


@rglaaf
veterán

Nézd át lehet hogy valahonnan hiányzik egy pipa

PSN:BiZzare_0 ️

(#11828) LamaCube válasza @rglaaf (#11827) üzenetére


LamaCube
addikt

Már vagy 1 órám ráment mindenfajta állítással.Haver nem állított rajta semmit és jó volt neki.Nekem meg nem:(
Lehet ,mert az enyém xp az övé win7?

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#11829) @rglaaf válasza LamaCube (#11828) üzenetére


@rglaaf
veterán

Azt azért nem hinném hogy os miatt lenne probléma hangkártyánál szétnéztél nem e ott van valami gubanc?

ha a TS2 müködött akkor mennie kell TS3nak is

[ Szerkesztve ]

PSN:BiZzare_0 ️

(#11830) Mrdevil válasza @rglaaf (#11818) üzenetére


Mrdevil
addikt

No végre már régóta javaslok valami egységes rádió kommunikációt magunk között. :C
Én az Xfire-t vagy ventrilo-t javasolnám a Ts3-at nem ismerem.Végülis mindegy csak mondjátok mit tegyek fel.Nem igazán szeretem a játékban lévőt használni. :N

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#11831) LamaCube válasza @rglaaf (#11829) üzenetére


LamaCube
addikt

Ez az ,hogy a ts2 -n van hang a ts3-nál nincs:(

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#11832) @rglaaf válasza Mrdevil (#11830) üzenetére


@rglaaf
veterán

Szedd le TS3-t updatel automatikusan adok ip-t pw-t hozzá azt annyi nem kell áligatni semmit kivéve (Lamacube :D)

Lamacube : TS3-nál megcsináltad a setup wizardot?

[ Szerkesztve ]

PSN:BiZzare_0 ️

(#11833) LamaCube válasza @rglaaf (#11832) üzenetére


LamaCube
addikt

Adhatsz nekem is és neki állok a probléma megoldásának.Gondolom privátban persze.És csak ,ha adsz:)

A telepítés után amikor indítom és kérdezi a beállításokat?--Azt igen megcsináltam:)

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#11834) Mrdevil válasza @rglaaf (#11832) üzenetére


Mrdevil
addikt

Ok,lassan indulok hazafelé meloból aztán meg is nézem amit mondasz. :K
Van már minden fennt,de TS3 még úgysincs.Majd jelzem mire jutottam.

[ Szerkesztve ]

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#11835) @rglaaf válasza Mrdevil (#11834) üzenetére


@rglaaf
veterán

okés de nem egy nagy valami feltenni egyszerü

Lamacube privátba ment

PSN:BiZzare_0 ️

(#11836) Lajkó válasza Mrdevil (#11830) üzenetére


Lajkó
őstag

Ott a szó!
X-fire amúgy is fut (nagy álltalánosságban mindenkinél), bár én inkább Ventroli párti vagyok! Na annak nem kell kb. semmi sávszél cpu, meg semmi sem!

A 20:00 game-re jelentkeznék én is! :R

(#11837) jozefgucci1 válasza LamaCube (#11817) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Gondoltam , hogy "magadra " veszed a dolgot , pedig nem rád gondoltam , hisz tökre semmit nem láttam a képen.Témába vágott ép és sok általam leírt kép kering itt is szóval ennyi.Nem egy szócsata indító dallama akart lenni a posztom sőt.Fontolgatom egy hoszabb blogbejegyzés írását a "számítógépezés negatívan ható változásait az emberi testre " .Ebben bizony nagy szerepet játszik a kényelmes szék és asztal stb.

Na de elég az offból :DD

UI.:Látom TS3-tok , már van hozzá magyaritás is.Igen hasznos.

[ Szerkesztve ]

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#11838) LamaCube válasza jozefgucci1 (#11837) üzenetére


LamaCube
addikt

Dehogy vettem magamra :)
Elnézést,ha úgy fogalmaztam.
Nincs hang TS3-on :O :O Már mindent megpróbáltam kivéve az alaplapi hangkártyát,de azt nem akarom.
Köszi Van Der Boss jó volt hozzád beszélni :DD Nem adom még fel próbálok ,megoldást találni.

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#11839) Balinov


Balinov
félisten

danilla,

koszi, hogy tegnap meghivtatok a kovetkezo mapokra. jo volt egy normalis, kulturalt tarsasaggal jatszani.

el kene kezdenem ujbol sd-zni, mert kijottem a gyakorlatbol...

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#11840) LamaCube válasza @rglaaf (#11829) üzenetére


LamaCube
addikt

Utána olvastam egy két külföldi oldalon a hang problémának és az audigy hangkariknál fordul elő.Friss driverrel is.Megkérdezném,hogy valakinek van -e ilyen hangkarija és működik-e a TS3?

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#11841) Balinov válasza LamaCube (#11840) üzenetére


Balinov
félisten

hiaba na, legendas Creative support :DDD

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#11842) @rglaaf válasza LamaCube (#11840) üzenetére


@rglaaf
veterán

Ha van időd probáld ki az alaplapi-t avval megy e

tegnap este fenn voltam Sipiékkel ts-n letoltuk 2-3 map DOM-t hát így owned volt hogy tudtunk taktikolni

[ Szerkesztve ]

PSN:BiZzare_0 ️

(#11843) LamaCube válasza @rglaaf (#11842) üzenetére


LamaCube
addikt

Valószínű,hogy azzal jó lenne,de ég és föld a hang az alaplapi és az audigy között így sajnos max felmegyek és azt tudom kommunikálni,hogy mit védek vagy mit támadnak :(

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#11844) Mrdevil válasza LamaCube (#11843) üzenetére


Mrdevil
addikt

Várj egy picit,nekem is audigy2-öm van pont tegnap tiltottam le és váltottam alaplapira(egyenlőre,tényleg ég és föld).Most teszem fel a ts3-at. :K

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#11845) Undoroid válasza Laraxior (#11816) üzenetére


Undoroid
őstag

Szia Laraxior!

Jelentkeznék egy esti lövöldözésre! :K Hozhatom magammal Tejbegrizzlimedvét?

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#11846) LamaCube válasza Mrdevil (#11844) üzenetére


LamaCube
addikt

Tudom ,hogy ég és föld először vettem egy sennheiser fülest azt nem volt sokkal jobb a hatás utána rá egy hétre meg lett a hangkarim és leesett az állam :Y
Most letöltöttem a legfrissebb drivert hozzá kipróbálom van -e változás,de előtte megvárom nálad mi a helyzet.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#11847) SipiBcs válasza @rglaaf (#11842) üzenetére


SipiBcs
őstag

Jót pörögtünk, csak must valamiért csendes volt mindenki ts-en. Nem ment a marhulás, mint általában.
Jöhet nekem is priviben a ts3 téma. Felraktam a progit, ahogy beszéltük. Jelzem, ha rápróbálok... mehetünk majd tesztelni! :R

Nimá... a földim is előbukkan néha... :C Gyere csak gyere... had lyuggassam ki a segged!! ;] :DDD :))

[ Szerkesztve ]

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#11848) Mrdevil válasza LamaCube (#11846) üzenetére


Mrdevil
addikt

Nos,kipróbáltam a ts3-at egyenlőre a saját tesztjével mivel nincs kihez csatlakozni. :( Nekem is jöhetne az IP+pass kombó.Tökéletesen hallom magam így az alaplapival.Tegnap előtt még ezt próbáltam használgatni az audigy2-höz.64 bites rendszerhez ezt javasolták. [link]

[ Szerkesztve ]

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#11849) Tanker21


Tanker21
tag

Na szevasztok.

Látom TS3-aztok már ti is. Én is felpakoltam, jöhet majd egy address meg egy pw és én is csatlakozom, csak szereznem kell egy mikrofont gyorsan. Privátban küldjétek majd el légyszi. :D

(#11850) KisRod


KisRod
tag

Szevasztok! Látom megy a szervezkedés estére :) Ha nem lenne meg a létszám, vagy kell egy jó csapattárs :) (S&D -t nem preferálom) akkor szívesen beugrok ha épp nem játszok és hív valaki. Steam: kisrodhun

Keep calm & Forza Juve! | Battletag: KisRod#2543

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.