Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:42:54

LOGOUT.hu

Idén ősszel hatodik részéhez érkezik a Call of Duty sorozat, mely a Modern Warfare 2 címet viseli. Az 5. rész II. világháborús kitérője után újra napjaink konfliktusai kerülnek előtérbe. Természetesen megint a multiplayeren lesz a hangsúly, de a single sem marad ki. A történet az első rész, azaz a Modern Warfare folytatása:
Zakhaev halott. Az első rész végén Sgt. Price és csapata keresztbe húzta az őrült hadúr világuralmi terveit, azonban Zakhaev jobb keze, Makarov még mindig szabadlábon van, és bosszút forral mentora meggyilkolásáért. Makarov valahonnan Oroszország belsejéből, egy volt szovjet támaszpontról irányítja zsoldosait, a konfliktus pedig csakhamar annyira elmérgesedik, hogy az amerikai kormány kénytelen ismét bevetni a különlegesen kiképzett katonákból álló Task Force 141 csapatát. A helyszínek között lesz Oroszország, Rio de Janeiro és Afganisztán.
Megjelenés mindhárom platformon egyszerre!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11401) Laraxior


Laraxior
titán

[link] [link] [link]
[link] [link] [link] [link] [link] [link]

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#11402) BandiHUN


BandiHUN
veterán

köszi a mai partit,srácok!Sipi,esetleg szólhatnál pl.Pyros-nak is,úgy rémlik,ő nyomja még tőletek...egyébként a kezdő létszám jó volt,de utána elszomoritó volt a körönkénti 1-2 távozó,az utolsó ffa-nak már nagyon nem volt hangulata :D hiányzott a múltkori spawnkillbe torkoló tolongás :D esélyem nem lett volna akkor care package-t behivni és fel is szedni,elhasználni halál nélkül :D bár a helim igyis lenyúlta valaki :O
ami még zavaró,hogy a laggolások megmaradtak...ilyet pedig pubon sose tapasztaltam,azt hittem,a tömeg,de nem...rendszertelenül beakadozik néha a gém,de hiába néztem pinget is,az nem lett volna rossz.mondjuk,ami zavart,hogy a gl-t el kellene felejteni,még mindig használják páran,olyan ócska láma dolog...a kempelés meg szubjektiv,engem pl.nem zavar,én úgyis megyek a cél fel,lesz...om,hogy hányszor halok :DDD

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#11403) Laraxior


Laraxior
titán

Srácok visszatérve a kis összezördüléses témára...
Legalább egymás között ne. Kinnt pubon lehet mondani amit akartok,de legalább magunk között ne. Mindennap gamelünk együtt, kis család vagyunk. Mindenki veszít..én pl. asszem csak egy menetet nyertem... :B Ez van, de semmiféle szidalmazást nem tűrök!
Csak azért nem alkalmaztam retorzót,mert viszonylag kevesen voltunk. Legközelebb ígérem nem kérdezem, hogy ki kezdte. :(((
Minden map elején kérdezem hogy milyet is szeretnétek, hogy azért megmaradjon a kis csapat,ne fogyjunk el mint a gyertya...
Ahogy látom a domination megy a legnormálisabban...ott mindenki tudja mi a dolga. Nah meg persze a FFA :DDD
Egy-két régebbi motoros leírhatná hogy mit is kell csinálni a játéktípusokban...mondjuk nekem is,mert én sem olyan régen kezdtem el a CoD-ot. és a TDM, és az FFA-n kívül nagyon még nem játszottam mást (Crysis Warsban csak az volt)
Demolition,SD között már vágom a különbséget... az egyikben újraéledsz a másikban nem.
A zászlólopást is vágom. HQ-t is,random bevág házikókat és be kell védeni.

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#11404) Petya2900XT válasza bul07 (#11400) üzenetére


Petya2900XT
aktív tag

Igazából több embertől is ezt hallottam,hogy rosszul fut,így nem rendeli meg,mert úgyse fut annyival jobban pl egy 320-as G80-on majd 1680-ban a teljes,hogy nem 15-20fps legyen hanem 30 körül.Érdekes egy közleményben annyit hallottam,hogy mindenkit nyugtatgattak,hogy a teljesbe sokkal jobban fog futni,mert a Beta csak a legstabilabb build volt..azóta jó úton járnak és optimalizáltabb már sokkal....dehát egy hónap maradt nekik a bugjavításra meg optimalizálásra....nem hinném,h lesz ez jobb :F

[ Szerkesztve ]

//6800K+1070–XboxOneX—PS4–Switch\\—GamingEmpire

(#11405) Laraxior válasza BandiHUN (#11402) üzenetére


Laraxior
titán

megpróbálom majd levenni a szűrést holnap, vagy a legközelebbinél, és meglátjuk,szerintem az okozza a lagot. :R
Elnézést érte :B :R

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#11406) Undoroid válasza LamaCube (#11104) üzenetére


Undoroid
őstag

Szia!

" mi hack-el végződik az én szemszögemből csalás " Ezzel teljes mértékben egyetértünk!Ki tudja,hogy akkor és ott még milyen dolgokat használt...voltak érdekes lövései! :K Nem csak Nekem tűnt fel!

* * *

ollie!

Sajnos sokan még most sem veszik észre a Fórummotor eme igen hasznos tulajdonságát!Bele kellene tenni az első hsz.-be a "Szerkesztés gomb a barátod! és a Warez = BAN" kiegészítéseket! :U

* * *

Thome!

" Undorítmány " Szólítottál? ;]

Köszi a videót! :R Benne voltam Én is! :D

* * *

Laraxior!

Jaja!Beléptem és az első (és még jó pár) halálomat G18 akimbo-tól szenvedtem el! :W Ezután előkerült a virsli! ;]

* * *

Screamer84!

Még Hétfőn kora este játszottam egyet és kiakadt a STEAM...Legalább 6 FÉLE hibaüzenetet dobott be azonnal!Onnantól kezdve nem tudtam belépni a saját fiókomba sem.Kértem új jeszót,de azzal sem tudtam mit kezdeni!Az ismerőseim pedig azt látták,hogy éjjel-nappal fent voltam ugyanott.3nap után végre azt látták,hogy nem játszok...Rámnéztek és azt látták,hogy 2napja nem voltam aktív!" Remekül " összehozták ezt a rakás ....-t! :((( Az elkövetkező játékvásárlásaimnál nagyon fogok figyelni!Aminek egy pici köze is lesz a STEAM-hez,az bizony a polcon marad! :(((

* * *

Elnézést a hosszúra nyúlt post-ért,de régen nem voltam a Fórumon...

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#11407) LamaCube válasza Laraxior (#11405) üzenetére


LamaCube
addikt

Én nem laggoltam,kivéve terminálon,de ott mindig laggolok .

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#11408) Thome válasza Undoroid (#11406) üzenetére


Thome
addikt

Naaa, nem rád gondoltam! :D

Mindenkihez szólok:
Legyenek még videók, vagy le vagyok szavazva? :P

[ Szerkesztve ]

(#11409) SipiBcs válasza Laraxior (#11401) üzenetére


SipiBcs
őstag

OttOttlátszikhogymennyirejóvoltam!! :DDD

8. kép. Csakhogy virítsak én is! ;]

Ami a másik részét illeti... jogos a két pont... nem kell a kötözködés....
Ami a harmadik részét illeti: remélem ebből a klikkből senkinél nem találunk cheat-et. Mélységesen elszomorítana a dolog! :(((
4. Valóban a DEM egy picit középút, de néha jólesik kiruccanni más játéktípusokba.

Lorenzo: Ma nem volt gépközelben csak gyerpi. Akikkel még együtt játszunk alkalmasint, azok is el voltak foglalva. Majd legközelebb.

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#11410) Laraxior válasza Thome (#11408) üzenetére


Laraxior
titán

:P
csinálnék én is..csak kellene valami beállítás..ha szánsz rám idő akkor küldhetsz egy útmutatót... és akkor egálban leszünk a rivával ;] :D
én csipem a videot..csak hátradőltem és chekkoltam :C :R

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#11411) Petya2900XT válasza Thome (#11408) üzenetére


Petya2900XT
aktív tag

Szerintem legyen....persze...Ha vki nem hinné,milyen jól toljuk itt PH-sok legyen vmi bizonyíték :P :DDD Hülyülést félretéve,azt hittem ezt már le lett tárgyalva,mindenképpen legyen sztem :K

//6800K+1070–XboxOneX—PS4–Switch\\—GamingEmpire

(#11412) Laraxior válasza SipiBcs (#11409) üzenetére


Laraxior
titán

jó játékos vagy...és becsületes is :K ilyen emberek kellenek ide... csak kevesebb tudással..hogy maradjon valami nekem is :D
Van egy-két arc akinek egynémely map nagyon jól megy :K le a kalappal. Látszik ki milyen régóta játszik. Nekem pl fogalmam sem volt hogy demolition-ra milyen caracter kell,de már tudom. silencer,cold-blooded.
Igazából nem tudom mennyi előnye van az ilyen classoknak,én mindenhova az ACR és G18 combot használom. :B tetszik a fegyver...és jó lenne másik szinben használni :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#11413) Hunter2 válasza Laraxior (#11412) üzenetére


Hunter2
addikt

jaja használjatok minél többen ACR-t , azt a pár frag-et is a lopott ACR-ekkel tudtam összehozni. :DDD

Nem tudjátok hogy az xfire videó mennyi helyet foglal tömörítetlenül? Mondjuk 10 perc.

[ Szerkesztve ]

(#11414) Laraxior


Laraxior
titán

[link]

Ez nem az első ilyen mapunk... :D itt még jó volt a csapatelosztás :D

[link]

Itt már kevésbé... igyekeztem,de hát nah... :D

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#11415) Thome válasza Hunter2 (#11413) üzenetére


Thome
addikt

Rengeteget! Mindent tömöríteni kell először, csak utána lőhető fel tecsövedre. Csinálok egy leírást majd a tömörítéshez. De csak holnap reggel, mert már lusta vagyok, és álmos... :D

(#11416) @rglaaf válasza Laraxior (#11412) üzenetére


@rglaaf
veterán

nyugi még csak én is ismerek cod-al előtte csak UT2004 (5,5év) nem egyszerü egy fastpaced FPS után elkezdeni codozni :N

PSN:BiZzare_0 ️

(#11417) boogie84 válasza Hunter2 (#11413) üzenetére


boogie84
veterán

1680×1050 felbontáson 10mp / 100MB. Nagyobb méretű file-okat még a videoszerkesztők sem kezelik. Másképp old meg!

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#11418) Thome válasza boogie84 (#11417) üzenetére


Thome
addikt

Nana! VirtualDub-al átnyomattam 300 megára egy 6,5 gigás 10 perces felvételt... :))

(#11419) Undoroid válasza Thome (#11408) üzenetére


Undoroid
őstag

Szia!

Rögtön gondoltam,de magas labda volt! ;)

Legyenek még videók!Szerintem elég jó lett és jókat lehet derülni az elbénázott killeken!Itt persze magamra gondolok! :K

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#11420) ЯΞD


ЯΞD
senior tag

mw2-es steam accuntot keresek (az olcsóbb hozzájutás reményében) ha lehet pm-ben írjon aki eladná. köszi előre is.

(#11421) Petya2900XT válasza Laraxior (#11410) üzenetére


Petya2900XT
aktív tag

Katt! Ha tényleg jó videót akarsz csinálni ebben a vidiben mindent elmagyaráz....bitrátától függően 500-600mb-os FullHD-s vidiket lehet készíteni....dehát kit érdekel a méret,ha vkinek ilyen feltöltése van,mint egyeseknek :P
(A gyerek kiejtését ne nézzétek...ilyen ;] )

[ Szerkesztve ]

//6800K+1070–XboxOneX—PS4–Switch\\—GamingEmpire

(#11422) Laraxior válasza Petya2900XT (#11421) üzenetére


Laraxior
titán

:Y :R

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#11423) Laraxior


Laraxior
titán

[link]

Az egyik kedvenc mapom..sikerült két predatort és egy helit összehozni. :B
Az azelőttiek katasztrofális menetek voltak :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#11424) SipiBcs


SipiBcs
őstag

:C :DDD
Keresgettem Larának a multiplayer-hez a játékmódok leírásait valami egyszerű, közérthető megfogalmazásban. Nem nagyon találtam, lehet megszerkesztem egy unalmas pillanatomban magam!. Szóval keresgettem - keresgettem.... és belebotlottam a cheat oldabla. ......pont eu. 'hámondom ezt ki nem hagyom! :))

Beleolvasva a fórumba téptem a hajam. Minden 2. vérpistikének a nickje mellett 95;98 meg ehhez hasonló számok voltak... gondolom a születési évüket jelölte. Az a stilizálatlanság, helyesírási hibák tömkelege, írásjelek nélküli mondatok.... Volt olyan comment, amit harmadik alkalomra sem sikerült értelmeznem. :DDD Folyamatos sírás, hogy az új verzióval nem megy a hack. Mikor jelenik már meg AIM-os verzió.... stb...stb...
Akkor már a feleségem is furcsán nézett rám amikor nyerítve röhögtem azon a hozzászóláson, hogy x.y.98 közli, hogy kaka a csít, mert őt így is lelövik! :C

A hozzászólások stílusa, formája és tartalma megmutatja milyen IQ szinttel és érzelemvilággal megáldott emberek nyúlnak a szánalmas kis megoldásokhoz.
Ami betette a kaput az egy moderátori comment volt: "Elegem van az ide nem illő hozzászólásokból. Ha nem tetszik, hogy csítelünk ne olvass!! Ez egy ilyen oldal!!"

[ Szerkesztve ]

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#11425) Laraxior válasza SipiBcs (#11424) üzenetére


Laraxior
titán

:( atyaúristen...mama kedvencei, megveszik nekik a gamet, onnantól garázdálkodhatnak...
rosszabbik eset hogy letöltik és menni fog a miénkkel együtt :W

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#11426) LamaCube válasza SipiBcs (#11424) üzenetére


LamaCube
addikt

Hát elhiszem,hogy berágtál én csak simán olvastam a hozzászólásod és vérnyomásom egyenesen nőtt a sorokkal :(((
Komolyan mondom az ilyeneket nem sajnálnám 1-2 pofonnal kiosztani,de persze a szülőkkel kezdeném,hogy milyen féreggé nevelték-vagy nem- a csíra gyereküket,mert azért valljuk be sok múlik a szülőkön.
Az én fiam 5 éves,de tudja a csalás mit jelent .Anno társasjátékoztunk vele és csalni próbált a dobókockával,hogy hatost dobott amikor nem.3 napig nem játszottam vele bármeddig könyörgött semmilyen játékkal.Azóta meg se próbálja inkább duzzog,ha veszt és nem csal.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#11427) Undoroid válasza SipiBcs (#11424) üzenetére


Undoroid
őstag

Szia!

" multiplayer-hez a játékmódok leírásait valami egyszerű, közérthető megfogalmazásban "

Valami hasonlót akartam Én is keresni.Elkezdtem bepötyögni a gógli-keresőbe azt,hogy MW2 és az rögtön kipótolta a 'crack' a 'cheat' és a 'hack' szavacskákkal... :((( Egy normális leírást/FAQ-ot nehezebb találni hozzá,mint csalást!Gyomorforgató!

" Volt olyan comment, amit harmadik alkalomra sem sikerült értelmeznem. "

Sajnos ez már itt a PH!-n is előfordul!Néha feltűnik egy-egy olyan hirdetés,aminél még véletlenül sem jössz rá,hogy az ember most keres vagy elad! :(( Az 572 napos regisztrációm alatt eddig kettő ilyennel találkoztam...

* * *

LamaCube!

" Anno társasjátékoztunk vele és csalni próbált a dobókockával,hogy hatost dobott amikor nem.3 napig nem játszottam vele bármeddig könyörgött semmilyen játékkal.Azóta meg se próbálja inkább duzzog,ha veszt és nem csal. "

Szigorú,de céltudatos nevelés!

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#11428) Mrdevil válasza SipiBcs (#11424) üzenetére


Mrdevil
addikt

No jó reggelt srácok.
Beszarok ezeken a kis taknyokon komolyan mondom.Vajon mit lehetne ellenük tenni....semmit,várni hogy talán majd nem rontják el az aktuális játékunkat.És itt persze nem az esti PH-s csatákra gondolok,mert talán ott védve vagyunk.
Természetesen a tegnap esti filmemet elaludtam,ahogy illik.Mindegy barinőm végignézte :(

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#11429) dunc válasza SipiBcs (#11424) üzenetére


dunc
nagyúr

Szép új világ......... :Y

(#11430) Laraxior válasza Undoroid (#11427) üzenetére


Laraxior
titán

:K keresgéltem én is valami háttérképet be írtam hogy modern warfare 2
asszem a 3. vagy negyedik oldalon találtam aimos témát.. :W

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#11431) SipiBcs válasza LamaCube (#11426) üzenetére


SipiBcs
őstag

Annó a fiamnak még azt sem engedtem, hogy kinyissa valamilyen autós játékban a plusz kiegészítőket, új autókat anélkül, hogy nem érte el a megfelelő pontszámot vagy challenge-t. Elmagyaráztam, hogy ez csak a gyengék eszköztárában működik. Tessék érte megdolgozni! :)) Nem örült neki, de megértette. ;) A mai napig örömmel hív a gépéhez ha sikerült x játékban valami új dolgot elérnie. :C

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#11432) LamaCube válasza SipiBcs (#11431) üzenetére


LamaCube
addikt

Ez így van és ez a helyes út,mert az élet is erről szól,ha megszokja egy "ártatlan" játékban a csalást az életben is csak vele tud létezni.Na de ez már nagyon off :)

Egyébként tegnap nagyon jó volt a game.Ki volt az a "Penis of Death"?Innen a PH-ról?

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#11433) Undoroid válasza Laraxior (#11430) üzenetére


Undoroid
őstag

Szia!

Szomorú... :U

* * *

SipiBcs!

" A mai napig örömmel hív a gépéhez ha sikerült x játékban valami új dolgot elérnie."

Ha együtt tudtok örülni ezeknek az apróságoknak,akkor még nincs veszve semmi!

* * *

szerk:

LamaCube!

Nekem nem ismerősöm!Talán lesz valaki,aki ismeri!

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#11434) jegenye77


jegenye77
addikt

Barátunknak sikerült két egymás utáni pályán MTDM-be Tactical Nuke-t nyomni. :Y
Gratuláltunk is neki folyamatosan. :C
Szerintem csuklott minden rokona! :D
Valami történhetne már ezekkel a kis majmokkal.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#11435) sNORh válasza jegenye77 (#11434) üzenetére


sNORh
addikt

kinek?

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#11436) jegenye77 válasza sNORh (#11435) üzenetére


jegenye77
addikt

A barátunk jelképes (egy sz..házi csalónak)

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#11437) Undoroid válasza jegenye77 (#11436) üzenetére


Undoroid
őstag

Szia!

Az embered nevére lennénk kíváncsiak! :K Vissza lehet keresni a korábbi játékok -fülnél!Ezután jellemezni is lehet a ténykedését a STEAM-felé...persze,ha tényleg indokolt!

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#11438) jegenye77 válasza Undoroid (#11437) üzenetére


jegenye77
addikt

Az 100% hogy indokolt!

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#11439) Laraxior


Laraxior
titán

szóljatok ám ha ráértek este... ;] :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#11440) Zsubi válasza Laraxior (#11439) üzenetére


Zsubi
őstag

miért? randizni akarsz velünk ;] :DDD

(#11441) -Mike- válasza Laraxior (#11439) üzenetére


-Mike-
addikt

Kit kell felvenni, vagy elég a ph-s csoporthoz csatlakozni steamen, az esti játék végett?

(#11442) henesa


henesa
aktív tag

Üdv kivittem a prestige 1-et prestige 2-ben vagyok de maradt 6 custome class-om eddig is ennyi volt vagy én emlékszem rosszul? + egynek kéne lennie ismét nem ?

ennél a rangnál ennyinek kell lenni ?

[link]

Gamertag: CoverlessAtol72 By xbox one

(#11443) Laraxior válasza -Mike- (#11441) üzenetére


Laraxior
titán

engem.
DonMedve a steam név. :R

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#11444) -Mike- válasza Laraxior (#11443) üzenetére


-Mike-
addikt

Megtörtént.

(#11445) BandiHUN válasza henesa (#11442) üzenetére


BandiHUN
veterán

10 prestige van,és 5 plusz slot... :U

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#11446) henesa válasza BandiHUN (#11445) üzenetére


henesa
aktív tag

ezekszerint minden második prestige után lesz plussz class :F

Gamertag: CoverlessAtol72 By xbox one

(#11447) danilla válasza henesa (#11446) üzenetére


danilla
őstag

Pontosan, jól látod. Minden második után kapsz új class-t. Nekem már van hét, de még mindig csak hármat használok. :)

https://twitch.tv/ddplayzone

(#11448) BandiHUN válasza danilla (#11447) üzenetére


BandiHUN
veterán

no igen,csak EZÉRT szvsz felesleges prestige-be nyomni...mondjuk én az elsőt is nagyon bánom,mert nem gondoltam volna,hogy a Borderlands és a BF miatti elfordulásom után még vissza fogok térni játszani,erre jött a Lara-féle kezdeményezés,és itt állok akimbók,ACR,Ninja nélkül,kénytelen vagyok pedálozni,mert semmi normális cucc nincs,na jó,a hkmp5 és az m4 azért fel van szerelve,de elég harmatos tud lenni az esti partikban...meghát akkora zajjal van az ember,mintazállat :D tegnap megszerztem újra a ninját még este,lett clay,3 nap alatt dobtam fel 22-ről 31-re,erre látom,hogy ACR lvl49,a ninjánál a próhoz kell 100 close range kill,az akimbóhoz meg megintcsak 100 kill,de a G18 eléggé harmatos egymagában,általában eleve nem közelharcol az ember,mert leszedik,mint a sz...t :D de hát ez van,én tuti nem nyomok rá mégegyszer,a hely nem kell több,bár nekem mind a 6-ra van cucc összeválogatva,de nem éri meg szerintem már újabb 1 hónapot ölni bele( :DDD ) az újabba,amit megint ki kéne maxolni,és csak pár jelet ad ezen kivül.Már ezeréve ugyanaz a callsign és a kis kép is,nem sok ember használja,amit én,ennyi elég.meghát pl.sokan nem is tudják,hogy az infected-es callsign-t úgy lehet "szerezni",hogy egy ilyet használó lekéseli az embert :DDD

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#11449) danilla válasza BandiHUN (#11448) üzenetére


danilla
őstag

Szvsz én tuti végigviszem mind a 10 presztízst, én most tartok az 5 presztízsbe (24. szint, most ugyan visszaesett a fejlődési sebességem, elkezdődött a suli januárba kijött a BC2 béta, nah meg nem utolsó sorban sok időt töltök a párommal is).
Én szeretem előröl elkezdeni, mert feldob mindig, és jobban megy az alap fegyverekkel. Élvezetes, hogy van benne kihívás. (50 close kill kel a ninja pro-hoz, hogy halkan fuss)
Engem a + class-ok nem érdekelnek, mindig csak 3-at használok, a titlék és az emblémák sem nagyon érdekelnek, csak élvezem a játékot, ha végig 70-en maradnék félő lenne, hogy gyorsan megunom.

https://twitch.tv/ddplayzone

(#11450) henesa


henesa
aktív tag

Más !!!! Engem szórakoztat olyan f@szságall hogy lépcsőn felfele futva megtorpan és mintha nem tudna felmenni szinte megáll és elindul ezt rosszabb esetben kis lépcsőn is kétszer háromszor csinálja rendkívül idegesít

Gamertag: CoverlessAtol72 By xbox one

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.