Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:42:54

LOGOUT.hu

Idén ősszel hatodik részéhez érkezik a Call of Duty sorozat, mely a Modern Warfare 2 címet viseli. Az 5. rész II. világháborús kitérője után újra napjaink konfliktusai kerülnek előtérbe. Természetesen megint a multiplayeren lesz a hangsúly, de a single sem marad ki. A történet az első rész, azaz a Modern Warfare folytatása:
Zakhaev halott. Az első rész végén Sgt. Price és csapata keresztbe húzta az őrült hadúr világuralmi terveit, azonban Zakhaev jobb keze, Makarov még mindig szabadlábon van, és bosszút forral mentora meggyilkolásáért. Makarov valahonnan Oroszország belsejéből, egy volt szovjet támaszpontról irányítja zsoldosait, a konfliktus pedig csakhamar annyira elmérgesedik, hogy az amerikai kormány kénytelen ismét bevetni a különlegesen kiképzett katonákból álló Task Force 141 csapatát. A helyszínek között lesz Oroszország, Rio de Janeiro és Afganisztán.
Megjelenés mindhárom platformon egyszerre!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12701) Mrdevil válasza mhorvat (#12690) üzenetére


Mrdevil
addikt

Nekem ilyenem van ezzel próbáltam,nálam nem jó nagyon villogtatja a szemcsit illetve néha néha szét is kapcsol.(elveszti a jelet).A papír szemcsivel még régebben próbáltam azzal tökéletesen működött,emlékeim szerint.A BC2 viszont full jó 3d-be,de főleg az avatar játék nagyon látványos. ;]

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#12702) LamaCube válasza bul07 (#12699) üzenetére


LamaCube
addikt

Nyugi nem bántásból írtam:)
Egyébkén egyből le is kell dobni,mint írtad az okokat :K

Mr.Devil
Bakker én is elég költekező vagyok pc téren,de ilyen szemüvegért ennyi pénzt kiadni :Y

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#12703) bul07 válasza LamaCube (#12702) üzenetére


bul07
nagyúr

oké persze
de sokan el se tudják képzelni hogy full cemp nélkül nem lehet nuket összehozni

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#12704) Mrdevil válasza LamaCube (#12702) üzenetére


Mrdevil
addikt

Ne is mond,mondjuk azért több havi fizuból szedtem össze,de nem bántam meg. Szerintem amalyik játék rendesen kihasználja/támogatja az számomra nagy élmény.
Nem is igazán maga a szemcsi ára a húzós,hanem az hogy monitort kellett hozzá cserélnem.Így a kettő ára már kicsit borsos volt,de nem sírok én akartam. :K

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#12705) LamaCube válasza Mrdevil (#12704) üzenetére


LamaCube
addikt

Ja ,hogy ehhez nem mindegy,hogy milyen a monitor??? :Y Mondjuk biztosan szuper lehet.Egyszer kipróbálnám és lehet beruháznék rá ,így inkább távol tartom magam tőle :DD
Félre ne érts nem a zsebedben akartam turkálni. :R

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#12706) madboyhun válasza Mrdevil (#12704) üzenetére


madboyhun
tag

és mennyibe fájt így mindenstől monitorostól?

MadBoy

(#12707) @rglaaf válasza Mrdevil (#12704) üzenetére


@rglaaf
veterán

érdekes esténként sohasem emlited hogy használod,bár igy is vissza huzod a banda teljesitményét hát ha még használnád is ... :D

PSN:BiZzare_0 ️

(#12708) Mrdevil válasza madboyhun (#12706) üzenetére


Mrdevil
addikt

Itt PH-n vettem használtan (3hetes volt a kit),akkor extremedigital árulta 140ért,de a srác eladta 100ért.3 év gari van a cuccra még így is.A régi moncsimat meg most adtam el 25ért.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#12709) Mrdevil válasza @rglaaf (#12707) üzenetére


Mrdevil
addikt

Esténként a multihacket használom,de ezt pedig tudod.Egyébként köszi,mit is várhattam volna. :D :DDD

Egy páran játszák ezt a gamét.
[link]

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#12710) nanus


nanus
senior tag

Én igy nyomom a HQ-t ....amíg a többiek fedeznek........nem egy stat javítás

(#12711) LamaCube válasza nanus (#12710) üzenetére


LamaCube
addikt

Na igen ,de az tisztán látszik,hogy a csapatért dolgoztál mivel a tiéd a második legmagasabb pont.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#12712) Winne válasza nanus (#12710) üzenetére


Winne
nagyúr

Én pont így vagyok, csak én sabotage-t szoktam sokat nyomni, és hát feláldozom magam mindig, hogy felmarjam a bombát és átfussak vele a lerakóig, mert 10-ből 8 ember csak kempelget, és kb meg sem akar mozdulni... Így sokat halok, de általában nyerünk. :)

más: a steam rating a játszott órák és a rendszeresség hányadából tevődik össze.

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#12713) madboyhun válasza Mrdevil (#12708) üzenetére


madboyhun
tag

beszerzek egy iet. 50k-ért zsír új :D

MadBoy

(#12714) Laraxior válasza madboyhun (#12713) üzenetére


Laraxior
titán

20ért nem? aszittem ingyen adják...

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#12715) menalcas


menalcas
őstag


Bemelegités :))

[ Szerkesztve ]

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#12716) Tanker21


Tanker21
tag

Megvolt az első nuke. :C A szívem majd kiugrott a helyéről amikor meglett. Wááá.... :D

(#12717) LamaCube válasza Tanker21 (#12716) üzenetére


LamaCube
addikt

:C
Nincs lelkierőm beállítani a nuket :) Én inkább meghalok a csapatért,mintsem elpusztítsam őket egy atommal :D :)) :D

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#12718) Tanker21


Tanker21
tag

Megy ez mint az ágybaszarás. :C

Recept:
- M4A1 FMJ, Raffica FMJ
- Scavanger, Stopping Power, Ninja
- Attack helicopter, Chopper gunner, Nuke

(#12719) Winne


Winne
nagyúr

Nekem az fmj nagyon nem adja valamiért. Mintha jobban szórna tőle a fegyver, vagy nem tudom. Alig tudok ölni, ha be van tolva. :(

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#12720) menalcas válasza Winne (#12719) üzenetére


menalcas
őstag

Hát én szinte minden cuccomat fmj-vel tolom :))

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#12721) Winne válasza menalcas (#12720) üzenetére


Winne
nagyúr

Nem mondom, biztos bennem van a hiba, de nekem nem adja. Mondjuk én sose codoztam multiban, ezzel van 4x órám eddig, de nem bírok kempelgetni és mindig lelőnek. :D Kicsit túl sok a csicsa a játékban amitől nehéz észrevennni bizonyos pályákon az embert és hát nagyon sokan kempingben érzik magukat. :) Majd valamelyik este felmennék veletek amikor mentek, ha nem gáz.

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#12722) nanus


nanus
senior tag

Már megint csak nekem csak most ???........nem ,máskor is! :W :((( :(
Én most tudok játszani waze hello "steam a tökéletes". :N

[ Szerkesztve ]

(#12723) nanus válasza nanus (#12722) üzenetére


nanus
senior tag


Komolyan mondom ezek figyelik waze hogy mikor ülök a gép előtt :O minek állandóan karbantartani jobb úgy sem lesz :DD Azért a licenc-szerződést elkellene olvasnom hátha benne van a heti karbantartás :F :Y :C

[ Szerkesztve ]

(#12724) Svájcinéger válasza Tanker21 (#12716) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Grat ! Nekem már akkor majd ki szokott ugrani mikor el kezdek a chopperrel darálni. Aztán ez egyre jobban rányomja a bélyegét a célzóképességemre. Ha kilövik a choppert, utána percekig képtelen vagyok "normálisan" játszani, annyira remeg a kezem.

[ Szerkesztve ]

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#12725) Mrdevil válasza Tanker21 (#12718) üzenetére


Mrdevil
addikt

Na jóvan aztán most már elég legyen fiam,nem is értem hogy sikerül ez nektek. :R
Mondjuk azt mindig is tudtam,hogy az m4a1 a világ legjobb fegyója,persze szigorúan fmj-vel. ;)

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#12726) mhorvat válasza Mrdevil (#12701) üzenetére


mhorvat
senior tag

Értem, köszi. És sima 3D-ben nem a kék-piros szemüveggel próbáltad? Mert a kép alapvetően szétoszlik cián színűre és pirosra, de hiába próbálom, nem jó a szemüveg (nem zöld-magentám van, még mielőtt...). Ilyen sima papír szemüveggel. De teljesen ugyanez van más játékoknál is, amit próbáltam az a GTA III, valamint a Saboteur. Mindegyiknél ugyanezek a gondok, akárcsak a MW-nél. Legújabb nVidia driver van fenn, stereoscopic bekapcsolva, mást nem nagyon tudok állítani.

(#12727) mhorvat


mhorvat
senior tag

Azt hiszem rájöttem, mi volt a gond, a Depth-et kellett a Control Panel-ben lejjebb állítani, maximumon volt a mélység. Így már működik, legalábbis a MW-nél.

(#12728) Mrdevil válasza mhorvat (#12727) üzenetére


Mrdevil
addikt

Azt asszem játék közben is tudod állítgatni (ctrl+f5,f6),meg még több mindent is lehet.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#12729) LamaCube


LamaCube
addikt

Valakinek itt is volt problémája a TS3-al ,hogy nem volt hang.Ez általában audigy 2 hangkarinál jött elő.A probléma megoldása,hogy az EAX control panelben az Original soundot 0.0 db-re kell állítani.Íme egy kép róla:

Nekem ez oldotta meg a problémát.

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#12730) tupacamaru


tupacamaru
veterán

Valaki dobjon már fel egy képet a menüről, ahol a játékmódokat kell választani. :B

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#12731) danilla válasza tupacamaru (#12730) üzenetére


danilla
őstag

Tessék

https://twitch.tv/ddplayzone

(#12732) tupacamaru válasza danilla (#12731) üzenetére


tupacamaru
veterán

:K :R

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#12733) @rglaaf válasza danilla (#12731) üzenetére


@rglaaf
veterán

és még + 3 mod nem sokára :K

PSN:BiZzare_0 ️

(#12734) Tanker21


Tanker21
tag

És itt a harmadik nuke. :R Bizarre és Pisti88+ foglalták a zászlókat én meg futkároztam és meglett a chopper, aztán meg beadta az atomot. :D

(#12735) menalcas válasza Tanker21 (#12734) üzenetére


menalcas
őstag

Cs***d meg :DDD
Én meg itt döglök a munkahelyen még :(((

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#12736) Zefír


Zefír
őstag

Sziasztok!
Miért van az, hogy felmegyek gamelek, miden jó, nincsen lagg, se fps se ping. Aztán, mikor vége 1 körnek, vagy 1 menetnek. Akkor a következő menetben úgy laggol az egész, hogy még a menüje is szaggat a játéknak.
És hozzá kell tenni, hogy ott sincsen fps, se ping lagg :F :F

(#12737) madboyhun válasza menalcas (#12715) üzenetére


madboyhun
tag

hogy íratod ki az FPS-t meg a többit? mien progi...? :F

MadBoy

(#12738) Laraxior válasza madboyhun (#12737) üzenetére


Laraxior
titán

info

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#12739) Mian


Mian
aktív tag

Sziasztok!

Call of duty m. w. 2vel szeretnék multizni, de semmit sem tudok a játékról, még csak most telepítem. :)
Valaki el tudná nekem mondani, hogy mi szükséges a multihoz, milyen patch, milyen program (xfire?) meg minden ami kell.

Köszi, Mian.

[ Szerkesztve ]

(#12740) Laraxior válasza Mian (#12739) üzenetére


Laraxior
titán

telepít..steam,regisztrál, vagy belép..multi indít,class választ lő..és respawn.
röviden tömören :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#12741) Mrdevil válasza LamaCube (#12729) üzenetére


Mrdevil
addikt

Na ez jó hír,lehet visszaaprítom a karit és próba,nem semmi hogy rájöttél,köszi. :R

Pár kép.
Rongybaba.

Tanker atomozik,közben Semtex köddévált.

Viktória a taktikális nyúk.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#12742) menalcas válasza Mian (#12739) üzenetére


menalcas
őstag

Jah kezd el játszani és ha valamit nem értesz, bedobod a kérdést ide és jön is azonnal a válasz :))

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#12743) menalcas válasza Mrdevil (#12741) üzenetére


menalcas
őstag

Ilyet már csináltam, szalad a srác valami fal mellet, én meg dobókéssel felszögeztem :C

Ott meg nem én tüntem el a nukéban hanem megláttad valós kiterjedésemet melyet cseppnyi agyad fel sem bír fogni vagy dolgozni :DDD

[ Szerkesztve ]

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#12744) Mrdevil válasza menalcas (#12743) üzenetére


Mrdevil
addikt

Nagyon unatkozol te ott öcsém a munkahelyen!De különben jót kacagtunk rajtad. :DD Most mehetsz csúszkálni van hóóóóóó. :K

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#12745) jegenye77


jegenye77
addikt

Nagyon díjazom mikor TDM-be berak a vesztes csapathoz az utolsó 10-15 másodpercbe.Már van is egy + vesztes meccs.Persze ha játék közbe kidob valamiért akkor is vesztes meccsnek könyveli. :W

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#12746) menalcas válasza Mrdevil (#12744) üzenetére


menalcas
őstag

Jah el vagyokm, megnéztem délután 1 filmet egész jó volt, sajnos hó nincs csak víz :(

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#12747) Mian válasza menalcas (#12742) üzenetére


Mian
aktív tag

tudom hogy most ezért nem fogtok megdicsérni :) és, hogy meg kéne venni a játékot, de bütykölt verzióval semmi esély, hogy működjön a multi? :B (nem tudtam, hogy azzal nem megy, de most úgy látom :) )

(#12748) Laraxior válasza Mian (#12747) üzenetére


Laraxior
titán

Mi nem foglalkozunk bütykölt,letöltött verzióval. Warezzel meg főleg nem :(((
6 pénzért már lehet kapni apróban. Aki ennyit sajnál az ne is játsszon vele..

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#12749) Mrdevil válasza Mian (#12747) üzenetére


Mrdevil
addikt

Szerintem menekülj innen mindjárt megesznek a többiek. :DDD :D

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#12750) Winne


Winne
nagyúr

Menekülj az apróba és keress vmi eredeti gémet, ha holnapig villantod az accot, akkor nem leszel kiközösítve... :)) :D

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.