Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:42:54

LOGOUT.hu

Idén ősszel hatodik részéhez érkezik a Call of Duty sorozat, mely a Modern Warfare 2 címet viseli. Az 5. rész II. világháborús kitérője után újra napjaink konfliktusai kerülnek előtérbe. Természetesen megint a multiplayeren lesz a hangsúly, de a single sem marad ki. A történet az első rész, azaz a Modern Warfare folytatása:
Zakhaev halott. Az első rész végén Sgt. Price és csapata keresztbe húzta az őrült hadúr világuralmi terveit, azonban Zakhaev jobb keze, Makarov még mindig szabadlábon van, és bosszút forral mentora meggyilkolásáért. Makarov valahonnan Oroszország belsejéből, egy volt szovjet támaszpontról irányítja zsoldosait, a konfliktus pedig csakhamar annyira elmérgesedik, hogy az amerikai kormány kénytelen ismét bevetni a különlegesen kiképzett katonákból álló Task Force 141 csapatát. A helyszínek között lesz Oroszország, Rio de Janeiro és Afganisztán.
Megjelenés mindhárom platformon egyszerre!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11701) Wans


Wans
aktív tag

Végre eljutottunk idáig.

Origin: Provoxion, Steam: provoxion, Xbox: WansHUN#7006

(#11702) Screamer84 válasza Wans (#11701) üzenetére


Screamer84
tag

Gratula hozzá, megérte végig szenvedni? Most már legalább akikkel játszol azt hiszik majd rólad hogy lvl hack-et használsz ;] ;] ;]

(#11703) LamaCube válasza Thome (#11700) üzenetére


LamaCube
addikt

Thome

Majd ,ha feldobja megint ,akkor engedélyezem.Köszi szépen!

Wans
Gratulálok és minden elismerésem a tiéd én tutira nem csinálom végig. Nekem elég volt 2x megcsinálni.Maradok a jó öreg Ak-nál és azzal leszek überpróláma :)

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#11704) SipiBcs válasza Undoroid (#11698) üzenetére


SipiBcs
őstag

Én majd csak utoljára nyitom ki. Játszok néhány napot lvl70-en, ha addig összejön, akkor halleluja. Ha nem.... akkor sem pityergek. Majd a következő prestige szinten! ;)

Lama: köszi a játékot. A haverok a cod4-es klánból átavanzsált team voltn Néha még játszunk azt is! :D Pl ma megmutattam, hogy a skillem low- kategóriába esik! :))

Wans: pls dobd már át az lvlhacket!!! ;) :C :DDD
.......... amúgy gratula! Azthiszem a ph-sok közül te vagy az első.... kockakollega! :R ;]

[ Szerkesztve ]

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#11705) @rglaaf válasza Wans (#11701) üzenetére


@rglaaf
veterán

Grat hányan toltátok felváltva? :)

PSN:BiZzare_0 ️

(#11706) Vis Major


Vis Major
tag

Volt már olyan nektek, hogy egy pálya után kiírta, hogy megszakadta kapcsolat a steammel? Aztán nem tudtam kapcsolódni egy játékhoz sem, kiírta, hogy előbb be kell jelentkeznem. Kiléptem a játékból, de a steam ikonra kattintva minden jónak tűnt, bejelentkezettnek mutatott. Vissza a játékba, de mielőtt elindulna azt írja, hogy szinkronizálási probléma, ha másik gépről játszom elveszhetnek az adatok. Nem játszom másik gépről, play-t nyomok, de nem enged játszani, nem vagyok bejelentkezve... Kilépek a játékból, steamből kijelentkezek, majd vissza. Ugyanaz a hiba marad... újraindítom a gépet és még mindig ugyanaz a hiba.
Eredeti játék, csak ezen a gépen játszom vele, nincs is más gép. Nem vagyok letiltva soha sem csaltam, az account státuszt is jónak mutatja. WTF????

Mé' nincs dedikált szerver, miért nem tudok játszani?

(#11707) Wans válasza @rglaaf (#11705) üzenetére


Wans
aktív tag

igaz ami igaz ketten a fiammal, de azért köszönjük a gratokat.
A másik titka a haladásnak az volt, hogy rámentünk a pluszpontok gyüjtésére.Fegyverek, perkek killstr. stb

Origin: Provoxion, Steam: provoxion, Xbox: WansHUN#7006

(#11708) đayW@LkeR válasza Wans (#11701) üzenetére


đayW@LkeR
tag

Grat szép teljesítmény :C

2009.11.10. 09:00 CoDMW2: PENGE'ߣ@Đe [H].......................................... 2011.11.08. 08:00 CoDMW3: PENGE'ߣ@Đe [H]........................................ M4A1-ACR RuleZzz!!! // BF3 - MW3 Rules! 2011.12.08 Lg Optimus Black yeah

(#11709) Mrdevil válasza Wans (#11701) üzenetére


Mrdevil
addikt

Meg kell jegyezzem a neved,mert ha véletlen összefutunk nehogy le lvl hack-ezzelek. :K
Egyébként szép az eredmény még ha az egész család is a MW2-t nyomja. :C
Mennyi idő egy ilyet összehozni photoshoppal? :DD :DDD

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#11710) Svájcinéger válasza Vis Major (#11706) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Volt már ilyen, de mi két gépen játszottunk, és nem is mindig vette figyelembe a másik gépen elért eredményeket, de egy ki-belépés után minden ok volt.
Wans: grat. Mi is ketten toljuk a fiammal, de még az 5-öst sem fejeztük be. Mennyi lehet a villanyszámlátok ? :DDD

[ Szerkesztve ]

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#11711) LamaCube válasza Vis Major (#11706) üzenetére


LamaCube
addikt

Szia !
Nézd meg azt a mappát ahol a steam van telepítve,mert ha van benne ékezet az a gond pl. C/játékok/steam az nem jó ékezet nélkül kell.Nekem ez volt a problémám és ez megoldotta.
Lehet,hogy nálad nem ez a gond.

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#11712) Corpuscle válasza Mrdevil (#11683) üzenetére


Corpuscle
őstag

Amint gépközelben leszek (otthon) vissza is igazollak. ;) Nekem ez a mai nap is kimarad sajna. :(

(#11713) Mappa


Mappa
addikt

# 11637 Úgy látom nem nagyon segítőkészek itten az emberek....pedig szívesen széjjel lőném a burátokat ;] :D

nem kötelező megadni

(#11714) LamaCube válasza Mappa (#11713) üzenetére


LamaCube
addikt

Laraxiort keresd ez ügyben.Őt kell steam-en felvenned,de írj neki itt is ,hogy bejelölted.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#11715) Mappa válasza LamaCube (#11714) üzenetére


Mappa
addikt

Steam-en belül fent vagyok PH! között is meg még valami csak magyarok közösségbe is ..amelyikben jó sokan vagyunk. Egyikben sem láttam őt ....de akkor tuti hogy elnéztem sok a színkódos nevű aztán ^^233^^H^^1U^2N^˘ között nehéz kiszűrni .. :DDD

de majd akkor itten írok neki :K thx

nem kötelező megadni

(#11716) Mrdevil válasza Mappa (#11715) üzenetére


Mrdevil
addikt

Én azt hiszem steam-en belül donmedve néven fut a srác. :K

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#11717) SipiBcs válasza Mappa (#11715) üzenetére


SipiBcs
őstag

Dobtam egy pü-t. De a ph groupban keresd: ^7LaraXioR[^1H^7U^2N^7]

Hehe... felcsaptam marketingesnek! :DDD

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#11718) @rglaaf


@rglaaf
veterán

úgy látom frissültünk 1.0.184-re bár még nem találtam note-t hozzá hogy mit javitgattak

PSN:BiZzare_0 ️

(#11719) Mappa válasza Mrdevil (#11716) üzenetére


Mappa
addikt

donmedve? mint ha kezdetekben olyannal is játszottam volna :)

nem kötelező megadni

(#11720) ЯΞD


ЯΞD
senior tag

sziasztok!

eladó MW2 account-ot keresek ha tudtok esetleg jelezzétek. köszi.

(#11721) Laraxior


Laraxior
titán

20:00kor ma lesz menet ;] fényképezkedéssel összekötve :C :R

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#11722) Laraxior válasza Mrdevil (#11709) üzenetére


Laraxior
titán

csinálj egy screent a tiédről..csinálok belőle prestige 10, lvl70est ;) :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#11723) danilla válasza Laraxior (#11722) üzenetére


danilla
őstag

Az enyémet megcsinálhatod ;]

https://twitch.tv/ddplayzone

(#11725) henesa válasza Laraxior (#11721) üzenetére


henesa
aktív tag

Legyen grund war há má minél többen beférjünk pls én is jól mutatnák ott

Gamertag: CoverlessAtol72 By xbox one

(#11726) danilla válasza Laraxior (#11724) üzenetére


danilla
őstag

Köszi, én is azzal játszogatok most, anno végigvittem mind a három karakterrel az avp1-et meg a 2-őt is, és a single része ennek is nagyon jó lett.

https://twitch.tv/ddplayzone

(#11729) Mrdevil válasza Laraxior (#11722) üzenetére


Mrdevil
addikt

Hali.No.. most értem haza ma mindenképp ráérek.Ne bajlódj a statommal,inkább csináld meg danilláét. :K Meg aztán nem is merem berakni nehogy feltűnjön nektek,hogy a 127000 killem mind egy szálig headshot volt,ja és a "time played-nél nekem az áll "0d1h10m". :DD
Pont most készülök én is megnézni az AVP-t remélem jó game lett szép graffal

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#11730) Thome válasza Mrdevil (#11729) üzenetére


Thome
addikt

Mielőtt lehurrogja valaki a grafikát (nem rád gondolok, csak most jutott eszembe), annak jusson eszébe, hogy nem csak a grafikától lesz jó egy játék. (Nem egy Crysis a grafika :D )

Szerk: Aki az előző hsz-em kitörölte, az legalább írjon egy PÜ-t, mert az ilyet utálom. (Ollie moderátor tehette vajon? ;) )

[ Szerkesztve ]

(#11731) ollie válasza Thome (#11730) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Én meg a warez emlegetését utálom és szó nélkül törlöm.

***

(#11732) Thome válasza ollie (#11731) üzenetére


Thome
addikt

Hmm. Értem. Én is utálom. Végigolvastad a hozzászólásom, vagy csak addig jutottál el, hogy töltöm. Na mindegy, még a végén megyek szabira, ha megmerek szólalni.

(#11733) Laraxior válasza Thome (#11730) üzenetére


Laraxior
titán

az elmosódást nem ártana ha ki lehetne kapcsolni, egyébként meg olyan lomhán,lassan mozog az egész (predator) mintha szaggatna...pedig a 30FPS megvan mindig,de inkább felette.Tehát az alá nem esik... Ezzel sem fogok multizni... Idén az első és az utolsó is valószínűleg a Crysis 2 lesz. Előrendelés téma lesz, már látom előre...
esetlegesen még a Battlefield jöhet szóba,de előtte azért meghallgatok pár véleményt,ellentétben a Crysis 2-nél...akárki akármit mond... :DDD

ollie: az ok, hogy törlöd,de másét nem kell ;) :P :R
szó sem volt warezről... steam..tudod :D pengetsz,töltöd és játszol...

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#11734) Mrdevil válasza Laraxior (#11733) üzenetére


Mrdevil
addikt

Vááárjál te csak azzal a crysis2-vel,még a végén kitalálják,hogy nem is adják ki pc-re.Nagyon a konzolok felé kacsingatnak ez ügyben,eleve full konzol párti lesz maga az engine is tudtommal. :( Viszont a BC2-t már ajánlottam neked,próbáld ki. :K

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#11735) Thome válasza Mrdevil (#11734) üzenetére


Thome
addikt

Persze hogy nem lesz PC-re. Azért tesznek bele DX11-et.

(#11736) Laraxior válasza Mrdevil (#11734) üzenetére


Laraxior
titán

akkor veszek konzolt is..nem oszt nem szoroz :DDD :K

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#11737) Szerintem... válasza danilla (#11723) üzenetére


Szerintem...
aktív tag

Kuld mar at a level hackedet. Sokszor kertem mar... :P

ㅏㄹㅂㅣ - https://www.instagram.com/smogtm/

(#11738) henesa válasza ollie (#11731) üzenetére


henesa
aktív tag

A demót tölti főni ahogy én is ezt tényleg benézte

Gamertag: CoverlessAtol72 By xbox one

(#11739) Thome válasza henesa (#11738) üzenetére


Thome
addikt

Szerk: Véletlen post...

[ Szerkesztve ]

(#11740) ollie válasza Thome (#11732) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nos, ha a demót töltöd, visszaállítom a hsz-eket és bocsánatot kérek. Ha nem, akkor meg ez így jobb mindenkinek...

Privátban várom a választ.

***

(#11741) Thome


Thome
addikt

A teljes játékban van valami coop mód? Nem a survivalra gondolok, hanem valami olyan, ahol küldetés van, és végig kell jutni rajta. (AVP-ről beszélek.)

(#11742) Laraxior válasza Thome (#11741) üzenetére


Laraxior
titán

én nem találtam a menüben olyat. single, és multi van,mellesleg elmondom hogy a riva tuner b*szik monitorozni a game alatt, nem tudom miért :W

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#11743) Mappa válasza Thome (#11741) üzenetére


Mappa
addikt

Fórumok » PC játékok » Call of Duty: Modern Warfare 2 topik :D

majd ha kijön megtudjuk, amúgy nem levágós,hogy az "olyan oldalakon" már fent van és pont ma beszéltek róla....de végül is nem kell a modit hülyének nézni demo szöveggel :C :U

nem kötelező megadni

(#11744) Thome válasza Mappa (#11743) üzenetére


Thome
addikt

És persze valóban a multi demót szedtem le...újra.
Ha nem jött volna ki usába, és nem lenne fenn 1 torrent oldalon se, szerinted megkérdeztem volna? Valaki úgyis beugrik a werzióba, és elmeséli mi a stájsz.

(#11745) Laraxior


Laraxior
titán

alakul a brigád 20:00-ra :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#11746) @rglaaf válasza Laraxior (#11745) üzenetére


@rglaaf
veterán

Készültem is P90 akimboval :P

PSN:BiZzare_0 ️

(#11747) Mappa válasza Thome (#11744) üzenetére


Mappa
addikt

ha neked az jól esik :DDD :))

Laraxior : jelen :C

nem kötelező megadni

(#11748) Laraxior válasza @rglaaf (#11746) üzenetére


Laraxior
titán

ma annyira nem megy :( szerintem a fényképek lesznek inkább előnyben ma :K

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#11749) LamaCube válasza Laraxior (#11745) üzenetére


LamaCube
addikt

Mennék én is ,de nem látlak steamen:S

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#11750) -Mike- válasza LamaCube (#11749) üzenetére


-Mike-
addikt

Most online pedig.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.