Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:42:54

LOGOUT.hu

Idén ősszel hatodik részéhez érkezik a Call of Duty sorozat, mely a Modern Warfare 2 címet viseli. Az 5. rész II. világháborús kitérője után újra napjaink konfliktusai kerülnek előtérbe. Természetesen megint a multiplayeren lesz a hangsúly, de a single sem marad ki. A történet az első rész, azaz a Modern Warfare folytatása:
Zakhaev halott. Az első rész végén Sgt. Price és csapata keresztbe húzta az őrült hadúr világuralmi terveit, azonban Zakhaev jobb keze, Makarov még mindig szabadlábon van, és bosszút forral mentora meggyilkolásáért. Makarov valahonnan Oroszország belsejéből, egy volt szovjet támaszpontról irányítja zsoldosait, a konfliktus pedig csakhamar annyira elmérgesedik, hogy az amerikai kormány kénytelen ismét bevetni a különlegesen kiképzett katonákból álló Task Force 141 csapatát. A helyszínek között lesz Oroszország, Rio de Janeiro és Afganisztán.
Megjelenés mindhárom platformon egyszerre!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11051) bul07 válasza Thome (#11049) üzenetére


bul07
nagyúr

igen előrendelt key nem is akarták küldeni csak telefonáltam(576) azóta le is vették hogy előrendeléshez adnak key-t
de szerintem majd olyan 20 -ka környékén le is fogom mondani
most egy játékért nem fogom fejleszteni a gépemet

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#11052) Thome válasza bul07 (#11051) üzenetére


Thome
addikt

Nem is éri meg. De valszeg driver gond van nálad, mert azon a gépen szelelnie kellene. (7900gt a minimum)

[ Szerkesztve ]

(#11053) Hunter2 válasza Thome (#11049) üzenetére


Hunter2
addikt

pc guruhoz adnak BETA kulcsot.

(#11054) v!ct0y válasza bul07 (#11047) üzenetére


v!ct0y
veterán

2 mag kevés hozzá még ha 4ghz-n járatod akkor is.
Viszont nekem marhára bejön a játék. 40-70 fps fullHD High graffal. Egy sráccal ezen vitatkoztunk hogy én biztos kamuzok mert neki egy 4870 es karival 35 fps-e van max egy 3.6 on járatott E szériás procival. Azóta megvilágosodott, hogy igen csak nagy a procilimite:) Mióta van beta azóta talán ha 1 órát codoztam:)

[ Szerkesztve ]

(#11055) Thome válasza Hunter2 (#11053) üzenetére


Thome
addikt

Az egész nyomós érv, hogy vegyek egy újságot, de nem is tudom, ér annyit? és ha nem fut a gépemen el? :DDD

vict0y: Akkor én el is felejtem, 2x2,0ghz-vel esélytelen... :N

[ Szerkesztve ]

(#11056) LamaCube


LamaCube
addikt

Thome
Idézet tőlem bc2 gépigény.Utána megoldódott neki a probléma egy kis graf csökkentéssel és ,hogy hollandba van szerver így elmúlt a lagg,de nagyon gépigényes.

[link]

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#11057) Thome válasza LamaCube (#11056) üzenetére


Thome
addikt

Pedig legalább Full Extra, 64x-es élsimítással, Minden ON, még az is ami még nincs kitalálva, QuadHD-n kellene futnia nálam, 40-50 fps-el a notimon.. :DDD

Szarul optimalizálták talán? (X360-on meg szépen fut...)

[ Szerkesztve ]

(#11058) Zsubi válasza Laraxior (#11044) üzenetére


Zsubi
őstag

felvettelek steamen ha lesz game megyek én is csak szóljatok :B :R

(#11059) Laraxior válasza @rglaaf (#11048) üzenetére


Laraxior
titán

mivel csak te jelezted, így 6kor kezdünk...sorry...gondoltam hogy a hétköznapok ilyenek lesznek :( legalább tudjuk hogy a vasárnap game-nap :D
tehát még negyed óra...torrent-mentes indulást ígérek :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#11060) Thome


Thome
addikt

Na, csináltam videót az első ma esti PH menetről. Meglepő, hogy normális magyarok ellen milyen jól megy a játék. Ellenben pubon elég tréül megy. Milyen érdekes, nemde?
Konklúzió: Magyarok ellen csalok, pubon rendes vagyok. :DDD

Lassan kész a videó átkonvertálása, aztán lövöm fel YouTube-ra... Bele kellett vágnom, mert 10:40 lett a hossza... De olyan profi módon sikerült, hogy csak a pontokból, és az egyik bugos hangból lehet megmondani, hogy hol a vágás. :DDD

Kb 22:00 fele már fenn lesz.

[ Szerkesztve ]

(#11061) Hunter2 válasza Thome (#11060) üzenetére


Hunter2
addikt

Nekem viszont iszonyat szarúl ment a tegnapihoz képest. Tegnap rányomtam a prestige-re így mára ACR helyett csak az alap M4 jutott, meg is látszott a teljesítményemen.
Utolsó mapon meg mindenki akimbo-val ment FFA pályán, na ez meg sok(k)volt úgyhogy kiléptem inkább.

(#11062) Laraxior


Laraxior
titán

13 embernek sikerült egyidőben játszania...köszönöm Uraim!! :Y :R

(laggról: lehet a grafikai beállításom miatt? minden maxon van... legközelebb megpróbálom lejjebb venni... ) :R

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#11063) Thome válasza Thome (#11060) üzenetére


Thome
addikt

Ja igen, nagyon durván elpicsáztak első körben minket! Aki kiváncsi rá, az majd megnézi a videót, amit nemsokára linkelek! Aki pedig részt vett, az pssszt! :DDD

(#11064) v!ct0y válasza Laraxior (#11062) üzenetére


v!ct0y
veterán

Bitang is hamar végigvitte ;]

(#11065) Laraxior válasza v!ct0y (#11064) üzenetére


Laraxior
titán

lehet hogy hostproblem...találkoztam már ilyen arccal... de hát sosem lehet tudni :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#11066) @rglaaf válasza v!ct0y (#11064) üzenetére


@rglaaf
veterán

Valaki nézze meg az adatlapját hány óra játék van nála

PSN:BiZzare_0 ️

(#11067) Laraxior válasza @rglaaf (#11066) üzenetére


Laraxior
titán

Call of Duty: Modern Warfare 2 - Multiplayer 12.4 óra / 47.9 óra

az enyém: Call of Duty: Modern Warfare 2 - Multiplayer23.6 óra / 68.7 óra
érdekes :DDD és én 60.szinten vagyok...

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#11068) SzlobiG válasza v!ct0y (#11064) üzenetére


SzlobiG
félisten

Biztos egésznap játszik.:D

Ja, nem.:D

[ Szerkesztve ]

(#11069) @rglaaf válasza Laraxior (#11067) üzenetére


@rglaaf
veterán

akkor ez azt jelenti hogy...? nem baj akkor legközelebb jövök én is valami multihack-al :D

PSN:BiZzare_0 ️

(#11070) Laraxior válasza SzlobiG (#11068) üzenetére


Laraxior
titán

hun vótá fater? :((( :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#11071) Undoroid válasza Laraxior (#11062) üzenetére


Undoroid
őstag

Szia Laraxior!

Köszi a ma esti lövöldözést! :R

Még most is meg van a véleményem a G18-as akimbókról! Legközelebb valami hatásos ellenszert fogok találni!Bosszúból jól levirsliztelek benneteket(GL)! ;) Ma is tésztaszűrőt csináltatok belőlem!Le is késeltetek egy párszor,de jót röhögtem rajta!

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#11072) bul07 válasza Thome (#11057) üzenetére


bul07
nagyúr

nem tudom nálam nem használja annyira a gépet Bad Company 2 mint a MW 2

Bad Company 2
[link]

MW2
[link]

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#11073) Laraxior válasza Undoroid (#11071) üzenetére


Laraxior
titán

:B :R
örültem hogy végre játszhattunk :D :K :R
szívesen látlak máskor is :R

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#11074) SzlobiG válasza Laraxior (#11070) üzenetére


SzlobiG
félisten

Nem voltam itthon sajnos pedig mentem volna.:(

(#11075) Undoroid válasza Laraxior (#11073) üzenetére


Undoroid
őstag

Már a Vasárnapi lövöldözésnél is találkoztunk! :K

Nagyon köszönöm a lehetőséget! :R

Délután írtam egy privit! ;)

* * *

Thome!

Köszi,hogy felvetted az eseményeket! :R Várjuk a linket!

* * *

Sajnos a nagy,havas pályán alig volt FPS-em,ezért bevallom,hogy ott is kempeltem az egyik célpontot! :B ...hamarosan visszajut hozzám a megjavított VGA-kártyám! ;]

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#11076) @rglaaf válasza Undoroid (#11075) üzenetére


@rglaaf
veterán

kifogás.cfg :D

PSN:BiZzare_0 ️

(#11077) Laraxior


Laraxior
titán

szomorúan vettem észre hogy hiába csináltam vagy 100kill-t a 4-5-6 nem tudom hány mapon,sajna egy pontot sem kaptam :O ezzel jár a host-élet :W :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#11078) Petya2900XT válasza Laraxior (#11062) üzenetére


Petya2900XT
aktív tag

Köszi a játékot! :R Ismét jó volt,csak az utolsó 10percet ki kelett már hagyjam :F sry érte
Jó így játszani....mellettetek lehet fejlődni..publicba mindenkit lehet aprítani a csítereken kívül,de itt.... :DDD
Tök jó amúgy,hogy még hét közben is ennyien össze tudunk jönni :K

[ Szerkesztve ]

//6800K+1070–XboxOneX—PS4–Switch\\—GamingEmpire

(#11079) Hunter2


Hunter2
addikt

Mondjuk néhány játékos azonosíthatná magát.
Ezek például kik?

Gabchikowo
Bitang
mkrisz
www.mileycyrus.com
Ausgebombt

Laraxior
Privát mecset nem számolja bele.

[ Szerkesztve ]

(#11080) @rglaaf válasza Laraxior (#11077) üzenetére


@rglaaf
veterán

nem csak neked senkinek nem jár sajnos

PSN:BiZzare_0 ️

(#11081) Undoroid válasza @rglaaf (#11076) üzenetére


Undoroid
őstag

Szia!

Jó lett az új arcképed!

Próbáld ki a játékot egy 7900Gs-el! :P Kicsit furán látod majd az eseményeket! :D

* * *

Laraxior!

Nyugi!Más sem kapott XP-t! :N

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#11082) Laraxior válasza Hunter2 (#11079) üzenetére


Laraxior
titán

mkrisz az nem feka007? csak tipp... :B
ausgebombt= Undoroid
a többieket nem tudom...

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#11083) sNORh válasza Hunter2 (#11079) üzenetére


sNORh
addikt

www.mileycyrus.com én voltam :DD

de Gabchikowo kajak nemtom, de csalt.. :DDD feszt bekéselt áá sülllyedtem.. :DDD :B

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#11084) jegenye77


jegenye77
addikt

Ha játék közbe kilépek vagy valamiért megszakad a kapcsolat akkor azt vesztes meccsnek könyveli el a rendszer?
Mert TDM-et játszottam és menet közbe kidobott.Megnéztem az eredményeimet és látom hogy egyel nőtt a losses.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#11085) Kommy válasza bul07 (#11072) üzenetére


Kommy
veterán

Helló!
Ha szabadna megkérdeznem ezeket a táblázatokat melyik progival készítetted?

(#11086) @rglaaf válasza jegenye77 (#11084) üzenetére


@rglaaf
veterán

Ez igy van losst kapsz érte én is bőven minuszba vagyok a rengeteg kilépkedés miatt

Undoroid Köszi

PSN:BiZzare_0 ️

(#11087) jegenye77 válasza @rglaaf (#11086) üzenetére


jegenye77
addikt

ÁÁÁ!Hát akkor ezért vagyok én is minuszba hogy már majdnem fázom is! :DD

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#11088) Undoroid válasza Laraxior (#11082) üzenetére


Undoroid
őstag

Stimmel! :K

* * *

sNORh!

Gabchikowo <-kivel csatlakozott?Kinek lehet az ismerőse?Számomra ismeretlen.Nem láttam tőle semmi " érdekeset "! :N

* * *

szerk:

VAN der BOSS!

Nincs mit!Talán nyárra Nekem is lesz,ha nem rosszalkodok túl sokat! :DD

* * *

szerk2:

Nem vagyok benne! :N

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#11089) @rglaaf válasza Undoroid (#11088) üzenetére


@rglaaf
veterán

Steam-n prohardver csoportba benne van?

PSN:BiZzare_0 ️

(#11090) keIdor válasza Laraxior (#11082) üzenetére


keIdor
titán

feka Stiglitz néven tolja.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#11091) sNORh válasza Undoroid (#11088) üzenetére


sNORh
addikt

akkor csak engem késelgetett meg 2x egymsután..

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#11092) bul07 válasza Kommy (#11085) üzenetére


bul07
nagyúr

EVEREST Ultimate Edition
Beállítás/Naplózás és itt hogy milyen adatokat naplózón

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#11093) Hunter2


Hunter2
addikt

valahol levan fordítva hogy melyik "Personal achievments" mit takar?

(#11094) Undoroid válasza sNORh (#11091) üzenetére


Undoroid
őstag

Lehet...Engem is lekéset!Tudomásul vettem és kész!Nagyobb pályákon néha azt sem látom,ha valaki szembejön velem! ;)

* * *

Az előbb játszottunk a haverokkal és "hamar" (8perc keresgélés után) becsatlakoztunk valahová!Ott pár érdekes " játékossal " találkoztunk.Csücsültek a sarokban,falon keresztül végig követtek (cold blood perkkel megyek) és hasonló dolgok...Kitalálhatnának már valamit ezek ellen!Kezd unalmassá válni,hogy az aktuális tapasz után kb. (inkább max) 1nappal már ismét megjelennek a csalók! :(((

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#11095) @rglaaf válasza Undoroid (#11094) üzenetére


@rglaaf
veterán

De nem tudnak a VAC képtelen rá ugy látszik ezek sime cheatek és akkor holvan a privát és a külső hack, szerintem bele is lehet nyugodni hogy tiszta ez a játék soha se lesz :(

PSN:BiZzare_0 ️

(#11096) Thome


Thome
addikt

Az a helyzet, hogy mostmár széjjelbaszom a jútúbot. Már 3x töltöttem fel, ebből 1x megállt 10%-nál, 1x kb 40-él, és most 99%-nál. Szétverem mostmár ezt a szart is.

(#11097) @rglaaf válasza Thome (#11096) üzenetére


@rglaaf
veterán

mért nem rakod valami magyarra?

PSN:BiZzare_0 ️

(#11098) Thome válasza @rglaaf (#11097) üzenetére


Thome
addikt

Mert a magyarok még lassabbak, és nincs olyan fejlettek mint a youtube... Bár... Holnap megpróbálom fellőni délelőtt, ha nem sikerül, esküszöm olyat teszek, amit megbánok.

(#11099) Undoroid válasza @rglaaf (#11095) üzenetére


Undoroid
őstag

Szia!

Nagyon nem vagyok tisztában ezekben a dolgokban!Soha nem használtam a játékostársaim ellen ilyen eszközöket!Ha nem ment a saját "tudásommal" ,akkor legfeljebb felhúztam magam egy kicsit és kerestem másik szervert...Az internet rohamos fejlődésével sajnos egyre több oldalon ütközhetünk multis csalásokat áruló/forgalmazó oldalakra...Mi lenne akkor,ha egy ilyen hack-gyártót bérelnének fel (jó pénzért!) abból a célból,hogy a VAC-vakságait kijavítsa?Megszüntetve ezzel a csalások felderítésének/detektálásának megkerülésére irányuló próbálkozások lehetőségét!Ezt nagyon szépen fogalmaztam meg! Remélem,hogy más is érti,hogy mit akartam ezzel mondani?! :DDD

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#11100) madboyhun válasza Laraxior (#11062) üzenetére


madboyhun
tag

Nincs mit remlem lessz még ilyen "party"

MadBoy

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.